PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آثار بهترین آهنگ سازان جهان

Classic_G
Tuesday 21 December 2010, 05:32 PM
سلام تو این تاپیک میخوام بهترین نت ها رو بزارم. کارمو با جنات آقای بتهوون شروع میکنم امیدوارم خوشتون بیاد.:redguitar:

Classic_G
Tuesday 21 December 2010, 05:35 PM
دومین آهنگساز کسی نیست جز فرانسسکو تارگا. البته اگه شما هم کسی رو پیشنهاد دارین میتونین بگین اگه تونستم براتون میزارم.:redguitar:

Classic_G
Tuesday 21 December 2010, 05:39 PM
مجموعه سوم رو میخوام از بیزات گوورگ باشه .:redguitar:

Classic_G
Tuesday 21 December 2010, 05:45 PM
دیگه خودتون با این نتایی که الان می خوام بزارم. قضاوت کنین که که آهنگ کلاسیک یعنی چی.:redguitar:

Classic_G
Tuesday 21 December 2010, 06:16 PM
بخشیدا همه ی این نتا با گیتار پرو باز میشه. اینم لینک دانلود گیتار پرو.
You can see links before reply
برای فعال سازی نرم افزار.
user name : TEAMZWT

key id : AEAAK - ANR60 - AAAAZ

Classic_G
Tuesday 21 December 2010, 11:26 PM
حالا نوبتیم باشه نوبت ..... باخ:redguitar:

Classic_G
Tuesday 21 December 2010, 11:33 PM
موسیقی فقط کلاسیک:redguitar:

tella
Wednesday 22 December 2010, 10:23 AM
:106:سلام دوست عزیز موضوع خیلی خوبی رو برای تاپیکت استفاده کردی و مطمئنا برای همه جالب خواهد بود اما من موفق نشدم ازشون استفاده کنم چون نمی دونم با چه نرم افزاری باز میشه و اونی رو هم که گفته بودی دانلود کردم اما باز هم نشد اگه راهنمایی کنی که چطور از مطالب جالبت استفاده کنیم ممنون می شم.

pouria.y
Wednesday 22 December 2010, 11:17 AM
سلام عالی بود اگه به این کالکشن نت سیبلیوس اثر والتز رو اضافه بشه خیلی خیلی عالی می شه

amir1055
Wednesday 22 December 2010, 11:22 AM
مجموعه سوم رو میخوام از بیزات گوورگ باشه .:redguitar:

دوست ارجمندم نام صحیح آهنگساز ژرژ بیزه است نه بیزات گوورگ !

REZ
Wednesday 22 December 2010, 01:37 PM
حالا نوبتیم باشه نوبت ..... باخ:redguitar:
ببخشید این فایلهایی که با فرمت جی تی پی هستند با چه نرم افزاری باز می شوند؟

hvnprs
Wednesday 22 December 2010, 02:01 PM
ببخشید این فایلهایی که با فرمت جی تی پی هستند با چه نرم افزاری باز می شوند؟

اگر Gtp هستش احتمالا ! فایل ها با نرم افزار Guitar Pro نوشته شده ... شما میتونید برای اجرای این فایل ها نرم افزار Guitar Pro 5 رو دانلود کنید و ازش استفاده نمایید .

Classic_G
Wednesday 22 December 2010, 06:04 PM
:106:سلام دوست عزیز موضوع خیلی خوبی رو برای تاپیکت استفاده کردی و مطمئنا برای همه جالب خواهد بود اما من موفق نشدم ازشون استفاده کنم چون نمی دونم با چه نرم افزاری باز میشه و اونی رو هم که گفته بودی دانلود کردم اما باز هم نشد اگه راهنمایی کنی که چطور از مطالب جالبت استفاده کنیم ممنون می شم.
سلام .خسته نباشید همگی. دوست عزیز همه ی این نتا با گیتار پرو باز میشه . ببین اول گیتار پرو رو نصب میکنی بعد اون کدهایی که نوشتم رو تو نرم افزار وارد میکنی و بعد تمام.:redguitar:

Classic_G
Wednesday 22 December 2010, 06:09 PM
سلام عالی بود اگه به این کالکشن نت سیبلیوس اثر والتز رو اضافه بشه خیلی خیلی عالی می شه
سلام.این نتی که شما گفتین من نداشتم دنبالشم خیلی گشتم پیدا نکردم. شرمنده. عوضش یه مجموعه نت باحال میزارم . خودم جمع کردم. خودم همه آهنگای این مجموعه رو خیلی دوست دارم.

Classic_G
Wednesday 22 December 2010, 06:13 PM
دوست ارجمندم نام صحیح آهنگساز ژرژ بیزه است نه بیزات گوورگ !
ببخش دوست ارجمند . من یکم تازه کارم واسه همون . تو مجموعه های بعدی اسم نمینویسم سو تفاهم نشه.

Classic_G
Wednesday 22 December 2010, 06:19 PM
تقدیم به همه ی نت آهنگیها. هشتمین قسمت:redguitar:

Classic_G
Wednesday 22 December 2010, 06:22 PM
نهمین آهنگساز

Classic_G
Thursday 23 December 2010, 04:53 PM
سلام بر همه ی عزیزان نت آهنگی.امروز میخوام آثار یه آهنگ ساز رو بزارم که جاش تو تاپیک واقعا خالی بود .:redguitar:

Classic_G
Thursday 23 December 2010, 05:03 PM
دهمین مجموغه.این دومی رو حتما نگاه کنین واقعا محشره. بهترین تمرین واسه تریوله هستش.:redguitar:

james
Thursday 23 December 2010, 10:00 PM
آقا آهنگ ساز فقط انیو موریکونه

james
Thursday 23 December 2010, 10:02 PM
بچه ها اگر از انیو موریکونه نتی دارین بذارین حتما ممنون

james
Thursday 23 December 2010, 10:15 PM
البته اینکه میگم انیو موریکونه نظره شخصیه منه

Classic_G
Friday 24 December 2010, 10:14 AM
بچه ها اگر از انیو موریکونه نتی دارین بذارین حتما ممنون
سلام دوست عزیز. منم قبول دارم انیو موریکونه آهنگاش واقعا خیلی زیباست .اینم یه لینک که بیست تا از نتای انیو موریکونه تو یه فایل پی دی اف هست .
You can see links before reply
البته من خودمم نتای انیو موریکونه رو داشتم ولی مجموعه ی دوستمون لئون کاملتر بود . بدرود:redguitar:

Classic_G
Friday 24 December 2010, 10:23 AM
سلام دوستان. اینم قسمت یازدهم:redguitar:

Classic_G
Saturday 25 December 2010, 11:11 PM
سلام . با اینکه نظر نمی دین، عزیزان ولی من بازم براتون نت میزارم.بدرود:redguitar:

amir1055
Monday 27 December 2010, 01:02 PM
ببخش دوست ارجمند . من یکم تازه کارم واسه همون . تو مجموعه های بعدی اسم نمینویسم سو تفاهم نشه.
چه سوء تفاهمی دوست من!
مگه همه ما از اول اسم تمام آهنگسازا رو از میدونستیم (حالا هم اسم خیلی هارو نمیدونم)!
بنظرم همراه با اسم آهنگساز بزار اشکالی نداره که اشتباه کن، دوستان درستش میکنن.
شمام آشناتر میشی.
منم خیلی چیزا از این سایت یاد گرفتم.

Classic_G
Tuesday 28 December 2010, 04:30 PM
سلام بر همه ی عزیزان. میخوام یه قسمت دیگه بزارم ولی ازتون خیلی دلخورم،چون که اصلا منو همراهی نمی کنین . شما هم نظر بدین تا منم انگیزه داشته باشم و یه چیزی از شما یاد بگیرم.:redguitar:

قوی زیبا
Tuesday 28 December 2010, 05:12 PM
آقا جان اینم نظر!

ehsanmir
Tuesday 28 December 2010, 05:52 PM
سلام
کار قشنگی انجام دادی.دستت درد نکنه.فقط یه پیشنهاد دارم.شاید همه دوستان علاقه به نصب برنامه گیتار پرو نداشته باشند.بنابراین به نظر من علاوه بر این نتها با فرمت gtp , نتها رو با فرمت pdf هم بذارید تا ارزش کارتون چند برابر بشه.البته اگر هم انجام ندید چیزی از ارزش کارتون کم نمیشه.فقط بعنوان یه برادر کوچیکتر پیشنهاد دادم.
موفق و موید باشید........

amir1055
Wednesday 29 December 2010, 06:58 AM
منم ضمن تایید پیشنهاد جناب ehsanmir در خصوص فرمت pdf تاکید میکنم کار شما بسیار ارزشمند و قابل تقدیر و تشکره.

Classic_G
Thursday 6 January 2011, 02:53 PM
سلام بر همه ی دوستان خوب نت آهنگی. بابت همه ی نظر هاتون ممنون. چشم از این قسمت به بعد pdf نتا رو هم میزارم، در ضمن یه چند هفته به خاطر امتحانات دانشگاه شاید نباشم شما به بزرگی خودتون ببخشید.:redguitar:

Classic_G
Friday 21 January 2011, 05:40 PM
سلام بر همه ی دوستان، دلم واسه همتون یه ذره شده بود . اون لینکی که بالا نوشته بودم نمیدونم به چه دلیلی بسته شده،ایرادی نداره خود فایل رو تو همین تاپیک میزارم.بریم سر موضوع خود تاپیک،اینم سه تا آهنگ ساز دیگه.:redguitar: