PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رویکرد بخش نمونه ها فقط نمونه ی هنرجویان نیست !

Amir
Thursday 23 December 2010, 05:35 AM
سلام دوستان

بخش نمونه کارها فقط مخصوص نمونه کارهای دوستان هنرجو نیست , گاهی شما یک سلسله آموزش های طبقه بندی شده از خودتان خلق می کنید یا پس از هماهنگی با صاحب اثر تصمیم می گیرید در اختیار علاقمندان قرار دهید.

حال چرا انجمن ؟ چرا بخش انتخابی شما همان نمونه کارها نباشد , مگر این موارد هم نمونه کار نیستند ؟

مگر بخش نمونه کار امکان نظردهی ندارد ؟ مگر گروه بندی برای آثار ندارد ؟ تازه امکانات جالبی مثل پخش آنلاین صوتی تصویری هم دارد که کلا مزیت است

عاجزانه از دوستان هنرمند مخصوصا بهروز عزیز که انگیزه ی بنده برای ایجاد این تاپیک زحمات بسیار ایشان بوده است تقاضا داریم به این نکته دقت کنند تا بتوانیم از سیستم نمونه کارها یک پرتال جامع و غنی بسازیم

فایل حتما نمونه کار باشد حالا یا با رویکرد آموزشی یا خودآزمایی , کنسرت سلندیون جزو نمونه کارهای ایشان نیست از نظر ما

تک تک دوستان هر مشکل و مساله ای در آپلود یا انتقال نمونه کارهایشان دارند نگران باشند , با تغییر سرور مشکل آپلود به صورت کامل حل می شود و قابلیتی برای انتقال نمونه های قبلی که در سایت آپلود شده اند به آن سیستم اضافه می شود

دوستانی هم که قبلا در سایت های دیگر کار آپلود کرده اند کافی است لینک اثر را با عنوان اثر برای بنده پیام خصوصی کنند تا در اختیار بخش پشتیبانی قرار دهم تا از طریق سرور که سرعت اینترنت آن 100 مگ در ثانیه هست نمونه را دانلود کنند و به اکانت کاربر انتقال دهند

ضمنا برای سرور جدید اینترنت یک گیگ گرفتیم تا سرعت لود سایت برای دیال آپی ها هم راحت تر باشد

پس اذیتمان نکنید و با سیاست های سایت همراه باشید

سپاس

Acoustic
Thursday 23 December 2010, 01:02 PM
ممنون از توضیحات شما ...

یک پیشنهادی داشتم فقط نمیدونم جای خوبی هست برای اون یا باید جای دیگه مطرح میکردم ،

اینکه قابلیت لینک دادن به بیرون رو هم اگه بشه فراهم کرد برای نمونه کار ها خیلی خوب میشه ، مثلا افرادی که عضو انجمن نیستند هم بتونن نمونه کار های دیگران رو ببینن .

اینجوری هم تو گوگل و سرچ هایی که میشه ممکنه به نمونه کار های ما منتهی بشه هم مثلا من میخوام نمونه کارهام رو به بقیه دوستانم که در نت آهنگ عضو نیستن معرفی کنم ، که اگر بخوام این کار رو بکنم اول باید تک تک اون افرادی که میخوام نمونه کار های منو ببینن در سایت ثبت نام کنند . که اکثرا حوصله اینجور کاری رو ندارن ...

حالا نمیدونم تا چقدر عملی هست و جزء سیاست های سایت

Amir
Thursday 23 December 2010, 01:41 PM
ممنون از توضیحات شما ...

یک پیشنهادی داشتم فقط نمیدونم جای خوبی هست برای اون یا باید جای دیگه مطرح میکردم ،

اینکه قابلیت لینک دادن به بیرون رو هم اگه بشه فراهم کرد برای نمونه کار ها خیلی خوب میشه ، مثلا افرادی که عضو انجمن نیستند هم بتونن نمونه کار های دیگران رو ببینن .

اینجوری هم تو گوگل و سرچ هایی که میشه ممکنه به نمونه کار های ما منتهی بشه هم مثلا من میخوام نمونه کارهام رو به بقیه دوستانم که در نت آهنگ عضو نیستن معرفی کنم ، که اگر بخوام این کار رو بکنم اول باید تک تک اون افرادی که میخوام نمونه کار های منو ببینن در سایت ثبت نام کنند . که اکثرا حوصله اینجور کاری رو ندارن ...

حالا نمیدونم تا چقدر عملی هست و جزء سیاست های سایت

والا به همون دلیلی که فیسبوک بدون لاگین اجازه نمی ده محتوا دیده بشه ما هم نا خواسته مجبور شدیم جلوی این مطلب رو بگیریم ... حالا باز بررسی می کنیم ببینیم راهی میشه پیدا کرد یا نه

Alireza00
Thursday 23 December 2010, 02:58 PM
خوب که گفتید. من اشتباه فکر می کردم