PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا سنتر میزبان نت آهنگ بدون دردسر تغییر کرد !

Amir
Saturday 25 December 2010, 07:58 AM
سلام

دیتاسنتر میزبان نت آهنگ که تا چند ساعت پیش در کشور کانادا قرار داشت پس یک سال و اندی جایش را به دیتاسنتری در ایالات متحده داد با سروری تفریبا با دو برابر قدرت سرور قبلی

ضمن تشکر از بخش ضربتی فنی , این حرکت سریع و بدون دردسر در آستانه ی کریسمس را به تک تک اعضای جامعه ی مجازی موسیقی ایرانیان تبریک عرض می کنیم

و امیدواریم امروز مشکلات بخش آپلود نیز مجدد بررسی شده و اخبار خوش حل شدن تمام و کمال آن نیز به سمع و نظر دوستان برسد

از فردا مجددا ارائه ی تغییرات جدید در سیستم های مختلف سایت از جمله پروفایل و نمونه ها و سایر نقاط سایت آغاز شده و کم کم آماده می شویم در آستانه ی نوروز 90 جامعه ای داشته باشیم در حد امکانات ارتباطی نظیر فیسبوک

شاد باشید

Avazekhan
Saturday 25 December 2010, 11:34 AM
درود به امیر خان
بیصبرانه منتظر این جریانات هستم مخصوصا اون جمله ی آخری!
مرسی

Moory
Saturday 25 December 2010, 07:34 PM
با درود فراوان به مسئولین سایت خوب نت اهنگ از شما بخاطر این همه زحمت و انگیزه دادن به نوازندگان سپاسگزارم امیدوارم موفق باشید .امیدوارم روزی هم من حقیر کاری از دستم بر بیاد تا بتوانم محبت های شما رو جبران نمایم...با تشکر

mreza
Saturday 25 December 2010, 08:36 PM
به خاطر زحمات بی دریغتون به جامعه موسیقی ایران سپاس گزارم
اما احساس می کنم سرعت سایت یه ذره اومده پایین که نمی دونم طبیعیه یا باید رفع بشه
به هر حال گفتم که مشکلی سایت نداشته باشه
امید وارم همون طور که گفتین یه روزی به اندازه فیس بوک بزرگ بشین که خواهید شد

Amir
Saturday 25 December 2010, 09:10 PM
اما احساس می کنم سرعت سایت یه ذره اومده پایین که نمی دونم طبیعیه یا باید رفع بشه

یکی دو روزی ممکن است سرفه کنه سایت ولی درست میشه , چون به کل دیتا سنتر عوض شده الان یه مقدار سرما خورده
به خاطر تعویض سرور در بعضی از مناطق هم احتمال یک تا 48 ساعت اختلال باشه و سایت به کل باز نشه

DesironnA
Sunday 26 December 2010, 08:08 PM
درود
ضمن تبریک،

خیر مشکل از سرور نیست..
امروز بسیاری از سرویس دهندگان کانکشن اینترنت بالا و پائین رفتند.
بطور مثال من که دیال آپ میام، سرعتم با اینترنت پر سرعت ADSL 128 یکی شده !
و برخی دوستان که ADSL دارند افت سرعت پیدا کردند..
سپاس

staccato
Sunday 26 December 2010, 08:29 PM
مرسی از زحمات بی دریغتون
ولی من تا این لحظه به سختی تونستم وارد بشم

Amir
Sunday 26 December 2010, 10:11 PM
درود
ضمن تبریک،

خیر مشکل از سرور نیست..
امروز بسیاری از سرویس دهندگان کانکشن اینترنت بالا و پائین رفتند.
بطور مثال من که دیال آپ میام، سرعتم با اینترنت پر سرعت ADSL 128 یکی شده !
و برخی دوستان که ADSL دارند افت سرعت پیدا کردند..
سپاس

سلام

نه مشکل سایت نت آهنگ در ایران نیست فقط , ما هر لحظه وضعیت رو در حدود 50 ISP بزرگ دنیا چک می کنیم
در کل دنیا الان هنوز اختلال داریم

امیدوارم به زودی حل شه

Acoustic
Sunday 26 December 2010, 10:26 PM
مشکل از Cache e ؟

Amir
Sunday 26 December 2010, 10:31 PM
مشکل از Cache e ؟

بله

good_man
Monday 27 December 2010, 09:16 AM
ممنون از زحماتتون

bourse
Monday 27 December 2010, 10:00 AM
با تشکر از زحمات و تلاش شما و همکارانتان

همیشه شاد باشی

Peddy
Monday 27 December 2010, 07:08 PM
به به به

همینطوری خبر خوشه که داره این آقا امیر مسلسلی شلیک میکنه هههههههههههههههه

تبریک میگم
به امید خدا بیایم تبیریک فیسبوک وار شدن پروفایلها رو بگیم

با سپاس

Amir
Monday 27 December 2010, 08:45 PM
طبق آخرین بررسی های انجام شده مشکل صرفا از کش نبود و NS های سایت نیز به کل مشکل داشت , با تلاش دوستان فنی مشکل به کل حل شد و ماکزیمم تا ساعت 8 صبح فردا سایت در تمام دنیا به راحتی در دسترس خواهد بود و امیدواریم دیگر این مشکل پیش نیاید

Dj_MAN
Monday 27 December 2010, 09:49 PM
سلام ... شاید اینجا جاش نباشه ولی چون فرصت زیادی ندارم همینجا مطرح میکنم ....
چرا قسمتهای دستنوشته ها - پیکسلهای هنری - دوستان من و منو میشناسی غیر فعال هستند ...
برای همه اینجوریه یا شایدم من نمیتونم واردشون بشم ؟ من از مرورگر کروم استفاده میکنم .. اشکال ازاینه ؟
اگه نه چرا فعال نمیشن ؟

Amir
Monday 27 December 2010, 10:52 PM
سلام ... شاید اینجا جاش نباشه ولی چون فرصت زیادی ندارم همینجا مطرح میکنم ....
چرا قسمتهای دستنوشته ها - پیکسلهای هنری - دوستان من و منو میشناسی غیر فعال هستند ...
برای همه اینجوریه یا شایدم من نمیتونم واردشون بشم ؟ من از مرورگر کروم استفاده میکنم .. اشکال ازاینه ؟
اگه نه چرا فعال نمیشن ؟

سلام

اون بخش ها هنوز راه اندازی نشده و به مرور فعال خواهند شد

سپاس

Acoustic
Tuesday 28 December 2010, 01:15 AM
طبق آخرین بررسی های انجام شده مشکل صرفا از کش نبود و NS های سایت نیز به کل مشکل داشت , با تلاش دوستان فنی مشکل به کل حل شد و ماکزیمم تا ساعت 8 صبح فردا سایت در تمام دنیا به راحتی در دسترس خواهد بود و امیدواریم دیگر این مشکل پیش نیاید

ممنون . با وی --- پی ا*ن اومدم دیدم سایت باز شدم الان بدون وی --- پی ا*ن هم خدا رو شکر باز شد

الان اوکی شده همه چی ممنون ، خسته نباشید

---

ویرایش : البته الان یه بار دیگه بدون و*ی پی*ا"ن اومدم باز نشد . که احتمال زیاد تا صبح درسته بشه ... ISP مربوطه هم شاتل هست :دی

Amir
Tuesday 28 December 2010, 02:10 AM
ممنون . با وی --- پی ا*ن اومدم دیدم سایت باز شدم الان بدون وی --- پی ا*ن هم خدا رو شکر باز شد

الان اوکی شده همه چی ممنون ، خسته نباشید

---

ویرایش : البته الان یه بار دیگه بدون و*ی پی*ا"ن اومدم باز نشد . که احتمال زیاد تا صبح درسته بشه ... ISP مربوطه هم شاتل هست :دی

بله انشاالله 7 صبح سه شنبه به بعد دیگر مشکلی نخواهد بود

و موتور تغییرات جدید سایت مجدد روشن می شود

Amir
Tuesday 28 December 2010, 04:52 AM
هم اکنون وضعیت نت آهنگ در تمامی دنیا NORMAL می باشد و انتقال کامل و موفق به سروز جدید و شدیدا قدرتمند را به دوستان تبریک می گوییم و از همین لحظه نوید این را به شما می دهیم که هر لحظه شاهد تغییرات جدید در اقصی نقاط جامعه ی نت آهنگ باشید