PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی یک استدیوی تجاری

kambiz6239
Tuesday 28 December 2010, 06:48 PM
سلام
من جواز فعالیت فرهنگی و هنری را از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی تهیه کردم اما نمیدونم چه سخت افزار هایی (به جز کامپیوتر) را تهیه کنم که مراجعه کننده گان راضی باشند ؟
بسیار ممنون میشم دوستان با تجربه منو راهنمایی کنند.
تاکید من بیشتر رو صدا برداری هستش تا آهنگسازی.
فقط کل هزینه ها از 4 تومن بالا نره بهتره ...

REZ
Tuesday 28 December 2010, 06:57 PM
ببخشید متوجه نشدم
منظور شما اینه که قصد دارید استودیو یزنید برای صدا برداری ؟
اگه اینطوره جریان 4 تومن چی بود؟

kambiz6239
Tuesday 28 December 2010, 07:03 PM
ببخشید متوجه نشدم
منظور شما اینه که قصد دارید استودیو یزنید برای صدا برداری ؟
اگه اینطوره جریان 4 تومن چی بود؟

مظورم از صدابرداری اینه که قراره بیشتر ریکورد وکال داشته باشم.
و کل تجهیزاتی که جهت یک استدیوی تجاری مناسب است را با ذکر نام برند و مدل آن برام بیان کنند و منظور از 4 تومن، 4 میلیون تومان مقدار دارایی من تا این لحظه است و میتونم تا 6 یا 7 میلیون هم هزینه کنم.

REZ
Tuesday 28 December 2010, 07:08 PM
براتون آرزوی موفقیت می کنم دوست عزیز
البته من اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم ولی تا این حد می دونم که سرمایه شما کمه

bilesan_singer
Tuesday 28 December 2010, 08:31 PM
کارت صدا: native instrument audio kontrol 1 550 000t(اگه بخوای من دارم 1 ماه خریدم اما می خوام بفروشم 50تومان ارزونتر می دم)
میکروفن : behringer c2

...........
اگه می خوای به صورت گروهی صدا برداری کنی یه میکسر هم بگیر .

مونیتور صدا: آشنا نیستم کدوم مدل

netmooteler
Wednesday 29 December 2010, 12:05 AM
درود
توی سایت قسمت آهنگسازی و صدا برداری اطلاعات خوبی موجود هس حتما سری بزن ...

mixer
Wednesday 29 December 2010, 10:53 AM
سلام
من جواز فعالیت فرهنگی و هنری را از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی تهیه کردم اما نمیدونم چه سخت افزار هایی (به جز کامپیوتر) را تهیه کنم که مراجعه کننده گان راضی باشند ؟
بسیار ممنون میشم دوستان با تجربه منو راهنمایی کنند.
تاکید من بیشتر رو صدا برداری هستش تا آهنگسازی.
فقط کل هزینه ها از 4 تومن بالا نره بهتره ...

سلام در زمینه ی میکسر می تونم کمکت کنم .
سعی کن الان که قراره یه جای خوب و حرفه ای داشته باشی مرتب خرجش کن . اگر واقعا کیفیت واست مهم هست . البته 100 در 100 هم باید همینطور باشه .
دوست عزیزم که کارت صدا رو برات گفت . در مورد میکروفن هم میکروفن های بهتری هم توی بازار هست آخرین آماری که دادن گفتن یک و800 بهترین میکروفن .
و اما در مورد میکسر . ببین دوست من 2 تا کار میتونی بکنی چون گفتی 4 تومن بیشتر نداری پیشنهادم اینه که میکسر برینگر بخر با یه افکت کوچولو بذار کنارش . یعنی در واقع با یک تیر داری 2 تا نشون می زنی یه مقداری از پولت اضاف میاد که به نظر من اگر یه آمپلی فایر خیلی ساده هم در کنار اینا بذاری خیلی خوب میشه در واقع میشه عین یه montarbo متوسط
که قیمتش تو بازار در حد 8 تومن هست . حالا خود دانی البته . . .
در مورد وسایل جانبی هم اگه مشکلی داشتی بپرس . . . موفق باشی

kambiz6239
Wednesday 29 December 2010, 11:10 AM
Mixer عزیز درباره مارک و مدل میکروفن چیزی نگفتی ؟

mixer
Thursday 30 December 2010, 08:52 PM
چشم دوست عزیز بذار من سرم خلوت تر که شد یه سری به مغازه های مورد نظر می زنم در یه فرصت مناسب از سیر تا پیازش رو واست می گم . ای به چشم . . . دیگه چی ؟؟؟

kambiz6239
Thursday 30 December 2010, 10:44 PM
چشمتون بی بلا.
بسیار متشکرم .
شما که داری زحمت میکشی، آمار ساند کارت قدرتمند تر از native instrument audio kontrol رو بگیری عالی میشه.