PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظ ای نت آهنگ عزیز hdhamid

hdhamid
Friday 31 December 2010, 01:53 PM
سلام به همه دوستای گلم
امروز بعد مدتها اومدم که برم!!:43: .. با اجازتون دیدم رفاقت و رفت و اومد توی سایت که نسیه نمیشه!! .. این شد که تصمیم گرفتم از خدمتتون مرخص بشم
واقعیتش درگیر درس و کنکور ارشد و تحصیل سبک تلفیقی جدیدی از گیتار شدم .. بعلاوه هزارتا بدبختی دیگه .. و نه تنها وقت بلکه دیگه با توجه به مشغله انگیزه ای برای حضور در این سایت و انجمن دوست داشتنی ندارم
همینجا میخوام از دوستای خوبی مثل داداش مهیارم .. مهرداد عزیز .. آلفرد عزیز که آخر اسمشم نفهمیدم .. آها محمد گل .. و صد البته یوسف موزیک عزیزم .. بابت رفاقتا و مرامهاشون .. تشویقاشون و احیانا تنبیهاشون!!(منظورم مهیاره ها!!) تشکر کنم .. دست تک تکشونو از دور میبوسم .. وای حامدو داشت یادم میرفتا .. کلا هرکیو یادم رفت .. ببخشه دیگه

وای اصل کاری رو نگفتم .. خشایار جان شرمنده ...

اون دوستایی هم که از من خدای نکرده کدورتی بدل دارن .. حتما حلالم کنن .. دنیا ارزش این حرفا رو نداره .. پس کشش نمیدم ..

دوتا کار ساخت خودمو اینجا یادگاری میذارم برای نت آهنگیای عزیزم .. "حسرت" رو خیلی دوس دارم .. بازم کیفیت پایینه .. چون من هنوزم دیال آپم .. ببخشین دیگه ...

حسرت (You can see links before reply)با 560 کیلو بایت

شباهنگ (You can see links before reply) با 352 کیلو بایت

بابت همه چی ممنونم ... بازم میگم .. همتونو دوس دارم .. حلالم کنین ....

شاد باشین و اکتیو .. و زندگی به همتون خوش بگذره
:redguitar::redguitar::redguitar::redguitar::redgu itar::redguitar::redguitar::redguitar::redguitar:: redguitar::redguitar::redguitar::redguitar:

baran_sad
Friday 31 December 2010, 02:00 PM
من که نمی دونم کی هستی اما خداحافظی تلخی هستش امیدوارم موفق باشی
اینم میدونم که دوستات از رفتنت ناراحت میشن!

nafiseh
Friday 31 December 2010, 02:11 PM
از اینکه نمونه کارت رو به یادگاری گذاشتی ممنونم فوق العاده بود بدون شک جای خالیتون تو این سایت پر نخواهد شد

Acoustic
Friday 31 December 2010, 03:11 PM
حمید جان خیلی وقت بود میخواستم پیام بدم که چرا نیستی کم پیدایی ...

در هر صورت دوست نداریم که بری .. ولی امیدوارم موفق باشی در همه مراحل زندگیت . اگه به قول بچه ها فری (Free) شدی . حتما دوباره برگرد .

موفق باشی

musical_destination
Friday 31 December 2010, 03:26 PM
حمید جون برو به سلامت من هم کم کم می خوام برم البته تا عید اینجا هستم بعدش دیگه کنکور و ویالن .
با نمونه کارات هم حال کزدم خوب بود .

Mohsen_M
Friday 31 December 2010, 03:27 PM
درود
بابا كجا مي خواي بري؟
بدبختي و گرفتاري ما هم كمتر تو نيست!!!
همين كه گه گاهي سر مي زني باعث دلگرمي!
من كه تو كتم نمي ره بخوا ول كني بري! هر چند دير به دير ولي سر بزن!
آلفرد = محسن

TurkOghlan
Friday 31 December 2010, 04:14 PM
خدا پشت و پناهت حمید جان.
نمونه کارات هم عالی بودن.
یادم می یاد چندتا از نمونه کاراتو قبلا گوش دادم اونا هم مثل این دو تا عالی بودن.

you3f
Friday 31 December 2010, 05:12 PM
حمییییییییییییییییید!!!! راستش خیلی ناراحت شدم...
نمیدونم چی بگم...
ولی از این خوشحالم که واسه زندگیت برنامه داری و نمیخوای ذره ایش به بطالت بگذره...
احساس میکنم یه روز همدیگه رو میبینیم... نمیدونم چرا!!!
شاد باش و اکتیو...

Mehrdadgh4
Friday 31 December 2010, 07:23 PM
سلام.قسمتي از حرفارو در جوابت پيام خصوصي زدم حميد جان.
دلمون برات تنگ ميشه يادمه قديما از بچه هاي گيتاريست فقط نمونه كاراي تورو گوش ميدادم.هنوز كليپي رو يادمه كه همزمان ساز دهني و گيتار ميزدي! ممنون از نمونه كار جديدت زيبا بودند.موفق باشي

DesironnA
Friday 31 December 2010, 08:37 PM
درود
محمد جان ازت خاطره فوق العاده داریم..
رفتنت هنوز برای من یکی لااقل ملموس نشده و قانع نشدم.
میتونستی یک مدت طولانی بخاطر امتحان و کنکور و ازدواج!!!!! و غیره غیبت کنی، اما این که بیای و برای همیشه خداحافظی کنی، مثل اینه که انگاری قراره برای همیشه بری بین قوم آدم خوارها زندگی کنی و به نت دسترسی نداری !!!
وگرنه سر زدن به نت آهنگ حتی سالی یک بار باز هم قابل قبوله و این خداجافظی بی معنی..
در هر صورت، میدونم دوباره برمیگردی.
چون هر کی آمد نت آهنگ، رفتن نداشت. نت آهنگ نه یک جامعه مجازی، نه یک پورتال هنری بلکه خانه تک تک اعضاءشه و محفلی آرام و سالم برای تبادل اطلاعات و هنر و سنگ صبوری آرام و همیشگی برای دلتنگی ها و سختی هامونه..
در هر صورت، می بینمت !
برمیگردی !
حالا ببین کی گفتم..
سپاس

MA_Happy
Friday 31 December 2010, 08:58 PM
خداحافظ،ولی یادت همیشه با منه،تو اومدی و نت آهنگ اللخصوص بخش گیتار و نمونه کار ها را متحول کردی،یادم میاد هر روز از خواب بلند میشدم منتظر دیدن نمونه کار از تو بودم،هر کجا هستی موفقباشی.
یا علی
خداحافظ

Mohammad_ngml
Saturday 1 January 2011, 11:18 AM
حمید جانم به نظر منم خداحافظیت خیلی بی مزه بود... ما که اینجا یه استاد بیشتر بالا سرمون نبود (منظورم گیتاره ها) به هر حال همه ی دوستان دست جمعی شیرمونو حلالت نمیکنیم اگه با نامردی بری پشت سرتم نگاه نکنی... منتظرتیم... آرزوی پیشرفت روز افزون حمید جان... به امید دیدار

Punk
Saturday 1 January 2011, 03:17 PM
خدافز خدافز

hdhamid
Saturday 1 January 2011, 08:02 PM
سلام .. مرسی از همتون .. واقعا نمیدونم چی بگم ... خودمم واقعا دوس نداشتم برم ولی حقیقت اینه که بعد کنکورم باید برم سربازی .. حتی اگه قبول هم بشم .. تا مهر که وقت ثبت نام بشه باید 3 ماهی رو در خدمت نظام مقدس باشم! .. بعد قبولیم (اگه بشم!!) قطعا تو شهر خودمون نمیمونم .. برا همین نمیدونم شرایطم چطوری بشه .. ساز میشه برد، نمیشه برد و .. در صورت قبولی اصلا وقت میشه کار کنم یانه!!؟؟؟ .. و 1000000 سوال دیگه ...

الانم اومدم ببینم کیا فحشم دادن!! .. که کما فی السابق مهیار با دادن نوم محمد به من!! .. یه تو گوشی زد به من!! .. حیف که عشق منه وگر نه حالشو میگرفتم!! .. ضمنا .. کی حرف از ازدواج زد مهیار؟!! .. من مگه دیوونم دختر دسته گل مردم رو بدبخت کنم آخه!!(هاهاهاها) ...

محمد جان شما یه چوبی .. جارویی وردار منو بزن ولی این حرفو نزن داداش گلم .. منو استاد خطاب کردن .. جوک سال 2011 بود؟؟!!!
راستی سال نوی میلادی برا همه مسیحیا و دوستداران عیسی بن مریم(ع) مبارک باشه...
تازه کی از آینده خبر داره؟؟ .. من از 2008 در خدمت سایت بودم ... شاید بازم تقدیر زد و اومدم بعد مدتی.. فقط گفتم بدونین این مدت نبودم و در آینده (کوتاه مدت.. البته اگر زنده بمونم!! ) نیستم دلیلش ایناس .. خواستم خبرم عزت و احترام بذارم براتون!!! .. بجز مهیار همه لایقشین!! (غش غش غش غش)! .. شوخی بودا مهیار .. جدی نگیری!! ....

HamedSedighi
Saturday 1 January 2011, 08:11 PM
حمید :23:
خوب شد منو یادت نرفت ههه

ممنون که یاد منم بودی

عجب پشتکاری داری ، درسخون . مثلا منم باید می خوندم برای ارشد اما نمی دونم چرا نخوندم و نمی خونم ههههههههههههه

ولی به نظرم هر وقت که توانستی بیا و سر بزن و پست بزن و ......

این خداحافظی غمگین است :ad