PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیپ نوازنده پیانو 6 ساله(معرکه هست)

mahras
Friday 7 January 2011, 11:34 PM
این فیلم رو از youtube دانلود کردم و آپلود کردم تو 4shared.com که همه عزیزان بتونن ببینن.
من که خیلی لذت بردم. امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.

4 دقیقه
12 مگابایت

You can see links before reply

ehsanmir
Saturday 8 January 2011, 07:50 AM
سلام
هنوز کلیپ رو ندیدم.دارم دانلودش میکنم.ولی همین افراد هستند که آینده درخشانی دارند.
پسر بچه 5 ساله ای که در اولین کنسرتش نظر همه رو به خودش جلب کرد و اون رو اوجوبه در موسیقی معرفی کردند که الان همه به اسم ونجلیس میشناسنش.اهنگساز بزرگ جهان.......
اینها افراد موفق هستند.

mahras
Saturday 8 January 2011, 10:55 PM
این هم لینک یوتیوب:

You can see links before reply

البته من لینک دانلود رو چک کردم , مشکل نداشت.

tirazhe
Saturday 8 January 2011, 11:41 PM
سلام
هنوز کلیپ رو ندیدم.دارم دانلودش میکنم.ولی همین افراد هستند که آینده درخشانی دارند.
پسر بچه 5 ساله ای که در اولین کنسرتش نظر همه رو به خودش جلب کرد و اون رو اوجوبه در موسیقی معرفی کردند که الان همه به اسم ونجلیس میشناسنش.اهنگساز بزرگ جهان.......
اینها افراد موفق هستند.

ونجلیس که واقعا اعجوبه هستفیلم کنسرتش که احیانا موجود نیست نه؟

ehsanmir
Thursday 13 January 2011, 06:24 PM
ونجلیس که واقعا اعجوبه هستفیلم کنسرتش که احیانا موجود نیست نه؟

سلام
یه کنسرت ازش هست که برای ناسا ساخته که به خاطر همین کنسرتش ناسا یه ستاره رو به نام ونجلیس نام گذاری کرده.توی بازار هم هست.اما چیزه دیگه ای ازش نیست.ولی توی اینترنت هست.اگر بتونید وارد سایتهایی مثل یوتیوب بشید حتما" کلیپهای زیادی ازش پیدا میکنید.چون من خودم کلی کلیپ ازش دانلود کردم.البته کیفیتشون پایینه.اما بهتر از هیچیه.
شاد باشید......:36: