PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتابی در باره آهنگسازان و نوازندگان پیانو

Fereshteh_Baran
Monday 10 January 2011, 03:21 PM
با سلام

استاد من ازم خواسته که تا به حال هر چه آهنگ زدم ، بگردم نوازنده ها و خالق اثر رو پیدا کنم. من دیشب دو سه تا رو پیدا کردم ولی خیلی گشتم. میخواستم بدونم کسی ، سایت را کتابی رو میشناسه که در این زمینه بهم کمک کنه؟ از جوابتون ممنون

Acoustic
Monday 10 January 2011, 05:24 PM
اینجور کتابی اصلا فکر نکنم باشه .... چون شما هر قطعه رو از یه نوازنده و آهنگ ساز زدی .

شما اون قطعه رو که میزنی مگه اسم خالق اون اثر رو روی نت ننوشته ؟

Fereshteh_Baran
Monday 10 January 2011, 06:20 PM
نه همه خالق ها رو نداره مثلا آهنگ lady marry یا Happy birthday هیچ اثری از خالق ندارند. فقط نوشته تنظیم از ... در ضمن کتابی که من دارم فکر نکنم کتاب معتبری باشه که توی بازار پیدا شه فکر کنم از همون کتابهایی است که خود استاد یا دوستانشون گرد آوری کرده اند. در ضمن هیچ کدوم از نوازنده ها رو هم نداره مثلا آهنگ فور آلیز رو نوشته اثر بتهون و استاد خودش بهم گفت که کلایدرمن اون رو زده.

erikal_richen
Saturday 4 February 2012, 12:50 PM
من که فک نکنم پیدا کنی

sarh
Sunday 12 February 2012, 01:06 PM
نه همه خالق ها رو نداره مثلا آهنگ lady marry یا Happy birthday هیچ اثری از خالق ندارند. فقط نوشته تنظیم از ... در ضمن کتابی که من دارم فکر نکنم کتاب معتبری باشه که توی بازار پیدا شه فکر کنم از همون کتابهایی است که خود استاد یا دوستانشون گرد آوری کرده اند. در ضمن هیچ کدوم از نوازنده ها رو هم نداره مثلا آهنگ فور آلیز رو نوشته اثر بتهون و استاد خودش بهم گفت که کلایدرمن اون رو زده.
آهنگ فورالیزه اصلش کاره بتهونه که تقدیم کرد به شاگردش الیزه و از اون خواستگاری کرد ولی الیزه جواب رد به بتهون داد
چند سال پیش هم کلایدرمن اون رو بازنویسی کرد وگرنه کار کار بتهونه