PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع درخواست اجرای نت

music6808
Saturday 15 January 2011, 06:24 PM
سلام به همگی
این تاپیک رو واسه این زیدم تا دوستانی که در نت خوانی مشکل دارن
اینجا مطرح کنن و دستان دیگه ای که قادر هستن واسشون اون نت رو اجرا کنن
خودم قبلا یکی دوتا تاپیک در ایم مورد زده بودم
گفتم این تاپیک کلی رو بزنم که دیگه دوستان راحت باشن و شاید بتونن اجرای نت مورد نظرشون رو توی همین تاپیک ببینن
هرچند نوازندگان تار توی سایت زیاد نیستن
ولی خوب شاید این راهی باشه واسه همکاری بیشتر
در ضمن از دوست هنرمندمون جناب ramin_herfei تشکر می کنم کمک کردند
سعی می کنم درخواست ها و اجراهای قدیمی رو توی همین تاپیک قرار بدم که تاپیک جامع بشه

موفق باشید

music6808
Saturday 15 January 2011, 09:52 PM
این درخواست رو من خیلی وقت پیش توی این تاپیک (You can see links before reply) بیان کرده بودم که اجرای نت "غوغای ستارگان" بودش و دوست هنرمندمون جناب ramin_herfei زحمتش رو کشیدن
دانلود نت از اینجا (You can see links before reply)

و دانلود اجرای آقا رامین از اینجا (You can see links before reply)

music6808
Saturday 15 January 2011, 09:58 PM
و این درخواست رو چند روز پیش توی این تاپیک (You can see links before reply) گفته بودم که باز هم طبق معمول جناب رامین زحمتش رو کشیدن

نت دو سه شبه که چشمام به دره
You can see links before reply

و دانلود اجرا (You can see links before reply)

این اجراها جدا خیلی به من کمک کردن و باز هم از جناب رامین تشکر میکنم
مطمئنان به درد کسایی که توی نت خوانی مشکل دارن هم میخورن

موفق باشید

music6808
Saturday 15 January 2011, 10:00 PM
و این هم فعلا آخرین درخواست من
نت آهنگ "رفتم که رفتم"

فعلا بدون اجرا
منتظر اجرا باشید

فعلا

r_a_m_i_n
Sunday 16 January 2011, 10:06 AM
مرسی...بابت تاپیک........

music6808
Friday 21 January 2011, 11:21 PM
دوستان من این تاپیک رو زدم که اگه کسی مشکلس توی نت خوانی داره یا میتونه کمکی توی نواختن نت به بقیه بکنه همکاری کنه
با این که دوستان گفتن نوازنده های تار زیاد نیستن توی انجمن ولی حداقل اگه سوالی دارید بپرسید!!

ممنون

omidniazi
Monday 28 November 2011, 12:15 PM
دوست عزیز اگر ممکنه نت دو سه شبه رو بگذارید چون من توی اون تاپیک هم رفتم ندیدم

mohammad0147
Wednesday 30 November 2011, 08:22 AM
با سلام
از دوستان یکی زحمت نت و اجرای به زندان استاد صبا رو با تار بکشه ممنون میشم.

Daamoon
Thursday 1 December 2011, 02:09 AM
به نظر من اگر عزیزان به جای اینکه منتظر کسی‌ باشند که ترانه، تصنیف یا قطعه مورد نظر رو اجرا کنه،، در گوگل یه جستجو اگر کنید حتما اون قطعه رو با کیفیت خوب پیدا خواهید کرد، یا از طریق یوتیوب اجرای تصویری رو ببینید .معمولا کسی‌ اینجا نمیاد زحمت اینکار رو بکشه شاید مهم‌ترین دلیل انتقادات باشه که در عالم هنر مخصوصا موسیقی‌ سنتی ما هست.. دلایل دیگه مثل حوصله، وقت، تجهیزات یک ضبط خوب.
قطعه مورد علاقتون یا هر قطعه دیگر رو اگر بارها گوش کنید اون حس اجرا رو بدست میارید هر چند حرفه‌ای نواخته شده باشه.

shahinh
Thursday 1 December 2011, 11:35 AM
سلام. من نت آهخنگ بارون بارونه را برای س تار می خوام اگر می تونید برام ارسال کنید ازشما تشکر میکنم.

miladas
Friday 2 December 2011, 09:18 AM
سلام. من نت آهخنگ بارون بارونه را برای س تار می خوام اگر می تونید برام ارسال کنید ازشما تشکر میکنم.
سلام دوست عزیز این نت در کتاب جدید کیوان ساکت صفحه ی 35 هست

mohammad0147
Thursday 8 December 2011, 05:29 PM
به نظر من اگر عزیزان به جای اینکه منتظر کسی‌ باشند که ترانه، تصنیف یا قطعه مورد نظر رو اجرا کنه،، در گوگل یه جستجو اگر کنید حتما اون قطعه رو با کیفیت خوب پیدا خواهید کرد، یا از طریق یوتیوب اجرای تصویری رو ببینید .معمولا کسی‌ اینجا نمیاد زحمت اینکار رو بکشه شاید مهم‌ترین دلیل انتقادات باشه که در عالم هنر مخصوصا موسیقی‌ سنتی ما هست.. دلایل دیگه مثل حوصله، وقت، تجهیزات یک ضبط خوب.
قطعه مورد علاقتون یا هر قطعه دیگر رو اگر بارها گوش کنید اون حس اجرا رو بدست میارید هر چند حرفه‌ای نواخته شده باشه.

بله دوست عزیز من به این مسئله واقفم منتها هر چه دنبال اجرای به زندان با تار گشتم تو گوگل و یوتیوب پیداش نکردم این بود که اینجا درخواست کردم.

Daamoon
Saturday 10 December 2011, 02:24 AM
بله دوست عزیز من به این مسئله واقفم منتها هر چه دنبال اجرای به زندان با تار گشتم تو گوگل و یوتیوب پیداش نکردم این بود که اینجا درخواست کردم.

به زندان اثر جاودانه استاد صبا
نوازنده تار آقای مهرداد دلنوازی
سارنگ(قطعاتی برای ارکستر)

You can see links before reply .mp3 (You can see links before reply .mp3)