PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام فاز نخست تغییرات نت آهنگ

Khashayar
Saturday 15 January 2011, 10:25 PM
درود

چنانچه مستحضر هستید نت آهنگ تغییرات بزرگی را در سر دارد و بسیاری از آنها رو دیدید و هم اکنون در حال کار با آنها هستید...

و تغییرات زیاد دیگری برای آرامش خاطر شما و پیشرفت موسیقی و هنر کشورمون و جوامع فارسی زبان دیگر، در راه هستند..

در هفته ی گذشته تیم فنی زحمت کشیدند و تغییراتی در جهت بهینه سازی و بهبود سایر بخش های فعلی انجام دادند..تغییراتی صورت گرفت...مشکلات گذشته در هنگام کار با بعضی بخش ها بر طرف شد.و ... که لیست آن در زیر می آیند:

1- در بخش آپلود فایل (آپلود سنتر) سایت تغییراتی انجام شد.و مشکلات گذشته عزیزان در هنگام آپلود فایل کاملا بر طرف شد.و هم اکنون با تغییراتی که در این بخش اعمال شده کار با این بخش از سایت بسیار ساده تر و حرفه ای تر شده.گروه بندی بهتر ، ادیت و ویرایش بهتر، تب بندی خیلی بهتر و و و تغییرات دیگر که میتوانید با ورود به این بخش ملاحظه کنید.اگر مشکلی برای کار با این بخش داشتید با پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را، راهنمائی کنند.(به زودی آموزشی هم برای استفاده از این بخش تهیه خواهد شد).

2- بخش های مقالات،اخبار، گنجینه ها و ویدئو ها به کلی سیستمشان تغییر کرد و بسیار بهبود پیدا کرد.و شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتوانید مقالات و اخبار و گنجینه ها و ویدئوهای خود را ارسال کنید.

به این بخش ها امکانات جدید از جمله رای و امتیاز دادن به هر مطلب،ارسال مطالب این بخش ها به جوامع مجازی معروف، مثل کلوب ، فیس بوک ، توییتر وگوگل،ارسال برای دوستان،و به زودی امکان ارسال مطالب این بخش ها به پروفایل نت آهنگ شما! و ...

3- سیستم بانک من در نت آهنگ (You can see links before reply) (پوینت) آماده به کار هست که شما می توانید با استفاده از این سیستم بسیاری از امکانات سایت را بهتر استفاده کنید، هم اکنون در بسیاری از سایت های مطرح و معروف فرنگی! هم از سیستم های مشابهی برای خدمات دهی بهتر استفاده میکنند! توضیحات تکمیلی و آموزش این بخش به طور جداگانه به زودی ارائه خواهد شد و در دسترس شما خواهد بود.

"لازم به ذکر است سیستم بانک من در انجمن ها تا 24-48 ساعت آینده بسته هست و بعد از یک سری تغییرات مجددا قابل استفاده خواهد بود"

4- تغییراتی در سیستم بانک نت موسیقی (You can see links before reply)جهت بهبود این بخش اعمال شد و همچنین سرعت این بخش بسیار تا حدود 10 باربر افزایش یافت، و تا چند ماه آینده به بانک نت بزرگی در تمام سبک ها و سازها تبدیل خواهد شد و شما نت های استاندارد و با کیفیت بالائی را میتوانید از طریق این بخش دریافت و استفاده کنید.

5- به دلیل درخواست بسیاری از کاربران گرامی قابلیت بازدید مهمان از صفحه پروفایل اضافه شد.به این معنی که شما میتوانید لینک نمونه کارها و ... که در صفحه خروجی پروفایل شما قرار دارند برای کسانی که عضو نیستند ارسال کنید و آنها بدون ورود به سایت و به صورت مهمان مطالب و نمونه کارهای شما را ببینند...با این کار شما بهتر میتوانید آثار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

6- سیستم پروفایل ها با تغییرات اعمال شده بهینه شدند و بهبود بسیاری پیدا کردند.

7- ورود به سایت در صفحه نخست سایت تغییر کرد و سرعت و کیفیت بسیار بهتری پیدا کرد.

8- همچنین قابلیت جدیدی اضافه شد که شما با استفاده از این سیستم در اطلاعات شخصی (You can see links before reply) خود میتواند دو نام و نام خانوادگی مختلف را به کار ببرید...یکی نام و نام خانوادگی مستعار و هنری خود برای نمایش در پروفایل و یکی نام و نام خانوادگی حقیقی خود برای برخی امکانات سایت مثل فروشگاه و برخی سفارشات دیگر که نمایش داده نمیشود.برای بسیاری از دوستان این امکان خوبی خواهد بود!

9- و تغییرات کوچک و بزرگ دیگر که همه در جهت بهبود و بهینه سازی بخش های مختلف بوده اند.

این تغییرات و بهینه سازی ها زمینه سازی برای امکانات و تغییرات آینده و چند ماه دیگر سایت هستند. امیدوارم با اعمال این تغییرات و بهبود بخش های مختلف شما عزیزان بهتر و راحت تر و با آرامش خیال بیشتر به فعالیت و پیشرفت هنری بپردازند.

منتظر تغییرات و امکانات و خدمات جدید و منحصر بفرد ما باشید .

خوش باشید و پاینده

tirazhe
Saturday 15 January 2011, 11:34 PM
تازه این فاز نخسته

پس قبلیا چی بودن

Khashayar
Saturday 15 January 2011, 11:39 PM
درود

تازه این فاز نخسته

پس قبلیا چی بودن
تمام تغییرات قبلی مثل پروفایل،نمونه کارها و ... که در چند ماه گذشته انجام شد همه جزو فاز نخست بودند و این تاپیک به نوعی اتمام فاز نخست رو اعلام میکنه...
و از الان وارد فاز دوم میشیم که تمام تغییرات و امکانات جدید فاز دوم به اطلاع خواهد رسید.
پاینده باشید

mehrzad1
Sunday 16 January 2011, 12:31 AM
جناب ashoo دستتون درد نكنه فقط من فلسفه ي اين اسمتون نفهميدم؟ پس سل هاي من كه اينقدر زحمت ميكشم اينجا رو كي ميده تو اين دو روز؟

Khashayar
Sunday 16 January 2011, 12:40 AM
درود

جناب ashoo دستتون درد نكنه فقط من فلسفه ي اين اسمتون نفهميدم؟ پس سل هاي من كه اينقدر زحمت ميكشم اينجا رو كي ميده تو اين دو روز؟
فلسفه اسمم رو خصوصی خدمتتون عرض خواهم کرد...
سل های شما هم اتوماتیک محاسبه و داده خواهد شد ...نگران نباشید ...
پاینده باشید

mehrzad1
Sunday 16 January 2011, 12:58 AM
مرسي :))

pouyan_Ibariander
Sunday 16 January 2011, 05:54 AM
متاسفانه من نمیدونم سل چیه؟ممکنه راهنمایی بفرمایید؟
تغیرات هم خوشبختانه سازنده و مفید بوده.

Acoustic
Sunday 16 January 2011, 09:12 AM
متاسفانه من نمیدونم سل چیه؟ممکنه راهنمایی بفرمایید؟
تغیرات هم خوشبختانه سازنده و مفید بوده.

سل واحد پولی نت آهنگ هست که توسط آن شما می توانید از امکانات بیشتری در انجمن ها استفاده کنید

ارزش هر سل معادل یک ریال است

که بر اساس اکثر فعالیت های مفید کاربر در سایت به او اختصاص می یابد .

شما می توانید با سل از فروشگاه نت آهنگ خریداری کنید
شما می توانید با سل در نت آهنگ تبلیغات کالا یا سایت خود را قرار دهید
و در کل شما می توانید با سل هر کاری را در سایت انجام دهید

فعالیت شما در انجمن نت آهنگ , بخش اخبار سایت , بخش مقالات و بخش نت ها در افزایش سل شما موثر هست

همچنین شما می توانید ریال را به شماره حساب نت آهنگ واریز کنید ومعادل ریالی آن سل دریافت کنید

ریالی که شما به حساب نت آهنگ واریز می کنید در اصل هدیه ای از طرف شما برای سایت هست
که در راه اهداف سایت استفاده شود ( در صورت تمایل پیغام خصوصی بزنید به مدیر سایت )

به هر حال رفته رفته تمام فعالیت های سایت توسط سل انجام خواهد شد.

tavalode_1fereshteh
Sunday 16 January 2011, 09:33 AM
ممنون جناب خشایار

تغییرات مفیدی بود.

یه سوال،اگه اشتباه نکرده باشم با سل میشه ازفروشگاهتون خرید کرد،خواستم بدونم این سل باید به چه میزانی برسه تا بتونیم ازش استفاده کنیم؟

با تشکر

Khashayar
Sunday 16 January 2011, 09:47 AM
درود
تشکر محمد جان به خاطر پاسخ شما.

ممنون جناب خشایار

تغییرات مفیدی بود.

یه سوال،اگه اشتباه نکرده باشم با سل میشه ازفروشگاهتون خرید کرد،خواستم بدونم این سل باید به چه میزانی برسه تا بتونیم ازش استفاده کنیم؟

با تشکر
همونطور که محمد ان گفتند ارزش هر سل 1 ریال هست.پس اگر شما در فروشگاه قصد خرید کالائی با قیمت 2000 تومان داشته باشید باید معادل ریالی آن سل یعنی 20000 سل داشته باشید که دریافت 20000 سل بسیار ساده هست.
قوانین دریافت سل هم در حال بازبینی هست و تا چند هفته آینده تغییراتی خواهند داشت که شما راحت تر و مقدار بیشتری سل دریافت کنید...
فعالیت در تمام بخش های سایت سل خواهند داشت.
اطلاعات تکمیلی و اموزش کامل این امکان تا یکی دو هفته ی آینده ارائه خواهد شد.
پاینده باشید

tavalode_1fereshteh
Sunday 16 January 2011, 10:21 AM
ممنون از راهنماییتون.

پس منی که تو موسیقی تازه کارم و دراین زمینه تجربه ای ندارم باید خیلی خیلی تلاش کنم که سلم به حد قابل استفاده برسه.:21:
البته این مشکل منه که تازه کارم:48:

danial soltany
Sunday 16 January 2011, 10:37 AM
بسیار بسیار ممنونم.

Khashayar
Sunday 16 January 2011, 10:51 AM
درود

منون از راهنماییتون.

پس منی که تو موسیقی تازه کارم و دراین زمینه تجربه ای ندارم باید خیلی خیلی تلاش کنم که سلم به حد قابل استفاده برسه.:21:
البته این مشکل منه که تازه کارم:48:
نه دوست عزیز ربطی به تازه کار بودن و حرفه ای بودن نداره ربط به فعالیت داره....
اجازه بدید راهنمای کامل این سیسم اماده شه کامل متوجه میشوید..
دریافت سل بسیار ساده هست...و به راحتی به این مقدار و حتی بالاتر میرسه.
پاینده باشید

tavalode_1fereshteh
Sunday 16 January 2011, 10:54 AM
چه خوب امیدوارم کردی بازهم ممنون:48:

Punk
Sunday 16 January 2011, 11:08 AM
من در تعجبم که چرا وقتی یک سیستمی درست داره کارشو میکنه ما باید هر روز هی تغییرش بدیم شایدم چند تا کاربر مثل من کامپیوتر حرفه ای یا ای دی اس ال نداشته یاشن حالا برای دانلود یه پیج ساده باید مدت طولانی صبر کنیم به نظر من هر چی ساده تر باشه بهتره تا این که پیچیده بشه و هیچ کس هم سر در نیاره. مرسی

Khashayar
Sunday 16 January 2011, 11:12 AM
درود

من در تعجبم که چرا وقتی یک سیستمی درست داره کارشو میکنه ما باید هر روز هی تغییرش بدیم شایدم چند تا کاربر مثل من کامپیوتر حرفه ای یا ای دی اس ال نداشته یاشن حالا برای دانلود یه پیج ساده باید مدت طولانی صبر کنیم به نظر من هر چی ساده تر باشه بهتره تا این که پیچیده بشه و هیچ کس هم سر در نیاره. مرسیپست اول رو حتما بخونید...
تمام تغییرات برای بهبود سیستم ها بودند..و رفع برخی مشکلات که دوستان داشتند مثل آپلود فایل.
پس میبینیم که تمام این تغییرات برای این بوده که سرعت و کیفیت این سیستم ها بیشتر بشه و تمام دوستان چه با اینترنت پر سرعت و چه کم سرعت بتوانند بهتر از این سیستم ها استفاده کنند...و حتی ساده تر شدند نه پیچیده تر ...اگر قبلا با خیلی از سیستم های سایت کار کرده باشید الان دوباره کر کنید متوجه بهبود و کیفیت و سرعت و راحت تر شدن اون ها میشید.
فیس بوک هم کارش رو درست انجام میده..اما همیشه شاهد تغییرات اون هستیم،تییتر همینطور،کلوب همینطور و....
و باز زیر سازی بشه برای تغییرات و امکانات جدیدی که در آینده نزدیک و فاز دوم قرار هست ارائه بشه..
امیدوارم فهمیده باشید که این تغییرات برای چی بود;)
پاینده باشید

Punk
Sunday 16 January 2011, 11:34 AM
بد بختانه نفهمیدم . برامم مهم نیست فیس بوک چه کار میکنه اونا هدفشون چیز دیگس ....

ولی من با خیلی سخت تر پیج هارو باز میکنم و اپ لود هم که دیگه فاتحشو خوندم

Khashayar
Sunday 16 January 2011, 11:47 AM
درود

بد بختانه نفهمیدم . برامم مهم نیست فیس بوک چه غلطی میکنه اونا هدفشون چیز دیگس ....

ولی من با خیلی سخت تر پیج هارو باز میکنم و اپ لود هم که دیگه فاتحشو خوندمپس ما هم هدفمون چیز دیگریست و نیاز به تغییرات رو با توجه به نیاز های کاربران و درخواست های آنها میبینیم...

کلا دیال آپ یعنی همین کاری بیشتر از این هم از دستمون بر نمیاد جز همین تغییرات که در جهت سرعت و بهبود بوده برای شما ... باقی مشکلات از این دست رو باید یک خط اینترنت پر سرعت فراهم کنید چرا که دنیای امروز اینچنین نیازی رو میطلبه...
سیستم آپلود هم که گفتم دوست عزیز مشکلاتی داشت که از دیروز با تغییرات فوق حل شد...
اگر مشکلی هم داشتید جاش اینجا نیست با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید حتما براتون حل میکنند.
پاینده باشید

Khashayar
Sunday 16 January 2011, 12:19 PM
درود

خشایار خان مگه من چی گفته بودم که حذفش کردین با همه این طور برخورد میشه یا حتما باید راستی باشیم
من حذف نکردم عزیز...فقط ادیت کردم..چرا که غلطی میکنه و چه میدونم اینجور کلمات قبول کنید یکمی نا مناسب هست برای محیط فرهنگی...قبلا هم از کلمات نا مناسب استفاده کرده اید که اگر یادتون باشه بهتون هم گفتم..
و من چه غلطی میکنه رو به چه کار میکنه تبدیل کردم تا مناسب تر باشه.
این بحث ها و مسائل رو خصوصی مطرح کنید...این تاپیک مکان مناسبی نیست برای این بحث ها ..
تمام پست های بی ربط به موضوع تاپیک تا یک ساعت دیگه حذف خواهد شد!!!
پاینده باشید

Punk
Sunday 16 January 2011, 12:29 PM
آقا خشایار من پول ندارم پر سرعت بخرم خیلی های دیگه هم مثله منن پس یکاری کنین پیج ها سبک بشن که همه بتونن ببینن اگر طبق چیزی که تو امظات گفتی به عدالت اعتقاد داری کاری باید بکنی که همه به یه اندازه از سایت بهره ببرند نه اینکه اینجا هم طبقاتی باشه چون من به تساویه قافیه ها خیلی محکم اعتقاد دارم.

در ضمن دنیای امروز خیلی چیز های دیگرو می طلبه آدم کشی- استعمار - غارت چپاول ضعف ها و ... من نمی خام با این دنیا پیش برم

Support_A
Sunday 16 January 2011, 03:23 PM
آقا خشایار من پول ندارم پر سرعت بخرم خیلی های دیگه هم مثله منن پس یکاری کنین پیج ها سبک بشن که همه بتونن ببینن اگر طبق چیزی که تو امظات گفتی به عدالت اعتقاد داری کاری باید بکنی که همه به یه اندازه از سایت بهره ببرند نه اینکه اینجا هم طبقاتی باشه چون من به تساویه قافیه ها خیلی محکم اعتقاد دارم.

در ضمن دنیای امروز خیلی چیز های دیگرو می طلبه آدم کشی- استعمار - غارت چپاول ضعف ها و ... من نمی خام با این دنیا پیش برم

سلام

با اجازه ی آقای خشایار من چند نکته را عرض می کنم

چند مثال فنی از تغییرات سیستم

1- با تغییری اساسی سرعت بخش نت ها 10 برابر از قبل بیشتر شد و هم اکنون کاملا مناسب برای اینترنت های دیال آپ و GPRS می باشد

2- با تغییرات اساسی سرعت مدیریت در بخش آپلود سنتر 10 برابر از قبل بیشتر شد و هم اکنون کاملا مناسب برای اینترنت های دیال آپ و GPRS می باشد

3- قابلیت بازدید مهمانان از خروجی پروفایل و به دنبال آن جزییات نمونه کارهای دوستان اضافه شد , بدین ترتیب شما می توانید براحتی لینک آن را همه جا پخش کنید و این یک معضل بزرگ بود که حل شد

4- قابلیت ارسال ویدئو در بخش ویدئو ها برای کاربران نیز فراهم شد مطلبی که بارها در این سال ها درخواست شده بود

در پست اول توضیحات کامل داده شده است , اگر عزیزی سوالی فنی داشت بخش پشتیبانی آماده ی پاسخگویی و رفع مشکلات دوستان می باشد

بی شک تمامی تغییرات رفع مشکلات هست یا امکانات جدید و مسلما بخش فنی به بخش هایی که در حالت ایده آل ( مانند بخش نمونه ها ) به سر می برند بدون دلیل دست نخواهد زد

ارادتمند
واحد پشتیبانی

z_m
Sunday 16 January 2011, 04:19 PM
درود
ببخشید آقا آشو من تو تاپیک ارائه پیشنهاد به مسئولین هم یه پیشنهادی دادم ولی مثل اینکه کسی جواب ما رو نداد!!!!! :39: اینجا هم فکر نمیکنم بی ربط باشه ... راستی بسته شده اونجا چون من هر چی گشتم نبود... (نگرد نیست :21:)
پیشنهادم اینکه که شما که ان همه خدمت میکنید این یکی رو هم به خدماتتون اضافه میکردین دیگه به خدا مهم و کاربردیه...
اینکه اون بالا بر اساس حروف الفبا کاربران رو جدا کردید بیاین بر اساس نوع ساز کاربران، هم جدا کنید...مثلا کاربرای ساز سنتور جدا...کاربرای ساز دف جدا...تا جدا....همینطوری تا آخر...
بد میگم؟؟ حداقل اگه الان نمیشه این امید رو بدین که در آینده نه چندان دور یه همچین کاری رو میکنید...
سپاسگزارم...:am
زینب...:5:

mixer
Sunday 16 January 2011, 04:24 PM
ببخشید حالا این جریان بازدید از پروفایل خوبه اما میشه نظراتشونم بگن ؟ و برای مسائل امنیتی این موضوع چه تدبیری در نظر می گیرید ؟

Khashayar
Sunday 16 January 2011, 04:31 PM
درود

درود
ببخشید آقا آشو من تو تاپیک ارائه پیشنهاد به مسئولین هم یه پیشنهادی دادم ولی مثل اینکه کسی جواب ما رو نداد!!!!! :39: اینجا هم فکر نمیکنم بی ربط باشه ... راستی بسته شده اونجا چون من هر چی گشتم نبود... (نگرد نیست :21:)
پیشنهادم اینکه که شما که ان همه خدمت میکنید این یکی رو هم به خدماتتون اضافه میکردین دیگه به خدا مهم و کاربردیه...
اینکه اون بالا بر اساس حروف الفبا کاربران رو جدا کردید بیاین بر اساس نوع ساز کاربران، هم جدا کنید...مثلا کاربرای ساز سنتور جدا...کاربرای ساز دف جدا...تا جدا....همینطوری تا آخر...
بد میگم؟؟ حداقل اگه الان نمیشه این امید رو بدین که در آینده نه چندان دور یه همچین کاری رو میکنید...
سپاسگزارم...:am
زینب...:5:
زینب خانوم شما باید پیشنهادات انتقادات و ... رو مربوط به سایت در این قسمت (You can see links before reply)یعنی تماس با ما مطرح کنید.
بله به زودی این امکانات هم اضافه خواهد شد...در فاز های بعدی تغییرات...
لطفا بیشتر دقت کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را در بخش مخصوص یعنی تماس با ما مطرح کند.
ببخشید حالا این جریان بازدید از پروفایل خوبه اما میشه نظراتشونم بگن ؟ و برای مسائل امنیتی این موضوع چه تدبیری در نظر می گیرید ؟

منظورتون بازدید مهمانان هست؟
باید بگم نه...مهمانان فقط میتوانند نمونه آثار را ببینند و نظرت نوشته شده برای آن را...اما خودشان نمیتوانند نظر بدهند مگر اینکه عضو سایت شود و لاگین نند و نظر دهند...این هم تدبیر:)
پاینده باشید

almas66
Sunday 16 January 2011, 05:05 PM
ازتون واقعا ممنونم تغییرات خیلی عالی بودند بخصوص برای من که سرعت سیستمم خیلی پایینه

امیدوارم همیشه پاینده باشید

تنگ طلا
Sunday 16 January 2011, 07:04 PM
اشو خان ممنون از زحماتتون در جهت تغييرات مفيد.

mohamadt44
Sunday 16 January 2011, 07:29 PM
سلام support_A متشكرم

muhammad-kharkuhi
Sunday 16 January 2011, 10:16 PM
tnx

Dj_MAN
Sunday 16 January 2011, 11:06 PM
چند نکته یا سوال دارم ....
اولا اخیرا نظراتی که قبلا دوستان در بخش نمونه کارها داده بودند ( پروفایل خودم ) پاک شده و مثلا کاری که قبلا بنده آپ کرده بودم و چهار پنج تا نظر داشت الان بدون نظر هست ... چرا ؟

دوما همه قسمتهای پروفایل هنوز فعال نیست .... این باعث میشه که کاربران کم کم اونها رو از یاد ببرند ...
بهتر نبود بعد از اینکه راه اندازی می شدن توی پروفایلها درجشون میکردید ؟
این جوری هر دفعه یه سور پرایز جدید هم داشتید .....!

سوما بنده متوجه سیاست ها و قالب کلی فعالیت سایت هستم .. ولی اگه یه محیط چت نوشتاری و صوتی هم به سایت اضافه کنید بسیار عالی خواهد بود . اینجوری میشه حتی نوازنده ها حضوری گفتگو کنند و حتی به تکنیک نوازندگی همدیگه کمک کنند و خیلی مزایای دیگه ... البته میشه از L4 و یاهو استفاده کرد ولی اگه این قابلیت به همین سایت اضافه بشه به ارتقای وجهه سایت کمک شایانی خواهد کرد .

چهارم اینکه به دلیل اینکه کاربران مرتبا به صفحه مشخصات همدیگه سر میزنن لینکهای پروفایل رو در اونجا هم قرار بدید اینطوری:

You can see links before reply
پنجم اینکه میدونم اینجا جاش نبود و باید در بخش پیشنهادات می نوشتم ولی چون خودمم نفهمیدم پستم انتقاد بود یا پیشنهاد یا راه حل و دیگه اینکه جناب آشو فعلا اینجا رو سرکشی میکنن اینجا گذاشتم ...
باید ببخشید

mariam-ngv
Sunday 16 January 2011, 11:18 PM
ممنون از راهنماييهاتون. من فقط يه سئوالي داشتم و ممنون ميشم اگه كسي پاسخ بده:
قبلا در همين صفحه اول يه بخشي بود كه توش تئوري موسيقي به صورت درس به درس ارائه شده بود و خيلي مطالبي خوبي داشت و من چون يه مدتي سر نزده بودم الان نمي تونم پيداش كنم. نميدوم كلا همچين مبحثي حذف شده يا جاش تغيير كرده.
لطفا يكي كمكم كنه.

musical_destination
Monday 17 January 2011, 08:28 PM
سلام با تشکر از همه کارهای خوبتون .
ولی سرعت سایت پایین . یادمه روزای اول که ثبت نام کرده بودم سرعت خیلی بهتر بود .

Dog
Tuesday 18 January 2011, 03:56 AM
درود به همگی
سایت خوبی دارید. امیدوارم بتونم در بهتر شدن سایت در حد خودم کمکتون کنم.
سبک هوی متال رو دوست دارم تا حدودی هم سبکهای متال رو میشناسم و آرشیو خوبی دارم بیشتر آهنگهای دهه 70 تا 90 رو دارم.
از نظر انسانها سگها حیوانات باوفایی هستند اما از نظر گرگها سگها گرگهایی بودند که حاضر شدند تن به خفت و بردگی دهند تا در رفاه و آسایش باشند.

Khashayar
Tuesday 18 January 2011, 09:37 AM
درود

ممنون از راهنماييهاتون. من فقط يه سئوالي داشتم و ممنون ميشم اگه كسي پاسخ بده:
قبلا در همين صفحه اول يه بخشي بود كه توش تئوري موسيقي به صورت درس به درس ارائه شده بود و خيلي مطالبي خوبي داشت و من چون يه مدتي سر نزده بودم الان نمي تونم پيداش كنم. نميدوم كلا همچين مبحثي حذف شده يا جاش تغيير كرده.
لطفا يكي كمكم كنه.
بخش آموزشگاه برای یک مدت غیر فعال خواهد بود تا بعد از یک سری تغییرات و امکانات و آموزشهای جدید درآموزشگاه مجددا فعال شود...
پاینده باشید

kak_maki_new
Tuesday 18 January 2011, 11:32 AM
آشو جان درست مي فرمايند ...آپلود ها خيلي مشكل داشت ....و موارد ديگري كه ذكر كردند ....كه خوشبختانه برطرف شد

aliz46
Wednesday 19 January 2011, 10:24 PM
تغییرات مناسبی اعمال شده است .

ممنون

Punk
Friday 21 January 2011, 03:27 PM
من نمی دونم چرا بعضی ها الکی هر حرفی رو نخونده تائید می کنند و یا به هر چی مسولین و مدیران می نویسند- چه درست چه غلط - تشکر می فرستند.
من هنوزم نمی تونم آپلود درست حسابی کنم الانم می دونم جوابتون چیه : اون مشکله خودتونه دیگه انقد شنیدم یاد گرفتم

Support_A
Friday 21 January 2011, 03:36 PM
من نمی دونم چرا بعضی ها الکی هر حرفی رو نخونده تائید می کنند و یا به هر چی مسولین و مدیران می نویسند- چه درست چه غلط - تشکر می فرستند.
من هنوزم نمی تونم آپلود درست حسابی کنم الانم می دونم جوابتون چیه : اون مشکله خودتونه دیگه انقد شنیدم یاد گرفتم

مشکل خود را به صورت کامل در بخش پشتیبانی شرح دهید

You can see links before reply

ارادتمند
واحد پشتیبانی

javad_271
Monday 24 January 2011, 12:55 PM
قط 3 چیز عشق عشق عشق

Black_Violin
Wednesday 26 January 2011, 02:23 PM
ممنونم از این همه زحمت

yazahra70
Thursday 27 January 2011, 06:33 AM
very gooooooooooooood

mariwan
Friday 28 January 2011, 07:36 AM
سلام
من مدت زيادي هست كه كرفتارم و به نت آهنك سر نزدم
حالا كه امدم ديدم كلي تغيرات انجام شده و از مديران عزيز تشكر ميكنم
اميدوارم اين راه رو ادامه بدن
موفق باشيد

mana44g
Friday 28 January 2011, 12:52 PM
سلام چطوري ميشه اسم خودمون رو عوض کنيم ؟هر چي گشتم تو هيچ جا نشد اسمم رو عوض کنم.

Acoustic
Friday 28 January 2011, 12:56 PM
سلام چطوري ميشه اسم خودمون رو عوض کنيم ؟هر چي گشتم تو هيچ جا نشد اسمم رو عوض کنم.

به پشتیبانی درخواست بدید You can see links before reply

mana44g
Friday 28 January 2011, 01:39 PM
خيلي ممنونم

lonly
Friday 28 January 2011, 02:51 PM
دستت درد نکنه خشایار جون.
ممنون از این همه پشتیبانی و زحمت و تلاش
واقعا قابل تقدیره
مرسی.بهاره

M_T
Friday 28 January 2011, 07:17 PM
سلام
این سل های ما یا همون پولامون کجا رفت؟
کی برمی گرده؟

Khashayar
Friday 28 January 2011, 07:27 PM
درود

سلام
این سل های ما یا همون پولامون کجا رفت؟
کی برمی گرده؟
سل های شما منتقل شده به سیستم جدید سل ها که بسیار قدرتمند تر هست...
آموزش این سیستم تا فردا آماده میشه و در اختیار دوستان گذاشته می شود.
پاینده باشید

M_T
Friday 28 January 2011, 07:34 PM
درود

سل های شما منتقل شده به سیستم جدید سل ها که بسیار قدرتمند تر هست...
آموزش این سیستم تا فردا آماده میشه و در اختیار دوستان گذاشته می شود.
پاینده باشید

O, Thank you very much Don Corleone.

mostafa-mUsIc
Saturday 29 January 2011, 11:38 AM
عاليه

mana44g
Saturday 29 January 2011, 09:05 PM
درودي دوباره ديروز گفتم چه جوري ميشه اسمم رو عوض کنم و يکي از دوستان عزيز راهنمايي کردند.منم اين کارو کردم ولي بازم که نگاه ميکنم ميبينم عوض نشده لطفا راهنمايي کنيد؟؟؟؟!!!!!!!!
بعد از تغييرات اسم هاي ما هم تغيير ميکنند؟

ممنون

Acoustic
Saturday 29 January 2011, 09:11 PM
درودي دوباره ديروز گفتم چه جوري ميشه اسمم رو عوض کنم و يکي از دوستان عزيز راهنمايي کردند.منم اين کارو کردم ولي بازم که نگاه ميکنم ميبينم عوض نشده لطفا راهنمايي کنيد؟؟؟؟!!!!!!!!
بعد از تغييرات اسم هاي ما هم تغيير ميکنند؟

ممنون

یکی دو روز کمتر یا بیشتر ممکنه طول بکشه

سامی
Sunday 30 January 2011, 11:26 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی خیلی وقته تو سایت گردش نکرده بودم واقعا پیشرفتتون قابل ملاحظه است -دستتون درد نکنه فقط من یه سوال دارم--آیا با سل نت هم میشه دانلود کرد؟

vishka
Sunday 30 January 2011, 11:36 PM
زور سپاس

Khashayar
Sunday 30 January 2011, 11:38 PM
درود

با سلام خدمت دوستان گرامی خیلی وقته تو سایت گردش نکرده بودم واقعا پیشرفتتون قابل ملاحظه است -دستتون درد نکنه فقط من یه سوال دارم--آیا با سل نت هم میشه دانلود کرد؟
بله می شود و خیلی امکانات دیگر .. در همین یکی دو روز منتظر آموزش و توضیحات این سیستم باشید ... تا بهتر و کاملتر با این سیستم سل آشنا بشوید.
پاینده باشید

kordhossen
Wednesday 2 February 2011, 11:18 AM
باعث افتخاره

Mehdinejad
Friday 8 July 2011, 10:56 PM
سلام خسته نباشید بابت سایت خوبتون.
سلام ببخشید جای دیگه ای برای مطرح کردن این سوال پیدا نکردم.
خیلی علاقه مند به یادگرفتن موسیقی هستم به یکی از دوستان مراجعه کردم که بهم گفت توی سایت شما بخش آموزش تئوری موسیقی دارید . هر چی می گردم پیدا نمیکنم میشه راهنماییم کنید ؟!؟

mariam-ngv
Wednesday 5 October 2011, 10:47 PM
سلام به همگي.
من مدت زيادي اينجا نبودم. ميخواستم بدونم پس اين بخش آموزش سايت چيشد!!! قبلا هم يك بار اين سئوال رو مطرح كردم. قبلا تو همين سايت بخشي به نام آموزش بود كه مطالب تئوري موسيقي رو خيلي خوب بيان كرده بود. ادمين محترم قول داده بود كه دوباره راه اندازي ميشه ولي من نميتونم پيداش كنم. لطفا كمك كنيد :46:

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Thursday 6 October 2011, 12:15 PM
فکر کنم تو گروه های نت آهنگ بتونی پیدا کنی....
چند تا گروه تئوری موسیقی هست توش....