PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون راجع به نوکتورن های شوپن چیه؟

skygate
Tuesday 25 January 2011, 04:16 PM
سلام دوستان
میتونین احساستون رو راجع به نوکتورن های شوپن بگین
من به شخصه op. 9 Nr. 2 رو خیلی دوست دارم.
اگه کسی هنوز گوش نداده عمرش بر فناست!!!

Download

Chopin- Nocturne -2 In E Flat_ Op. 9 - 2. Andante (You can see links before reply)

amir_clk500
Tuesday 25 January 2011, 04:40 PM
فوق العاده هستن
میگن نوکتورنا رو شبا گوش بدید تاثیر احساسیش بهتره! !!!!!!!!!!

من یه کتاب نوکتورنا رو خریدم فهرستش خیلی مسخره اس اصلا نمیتونم اونایی که میخامو از توش در بیارم کسی راهنماشو داره؟؟
فقط C SHARP MINOR رو تونستم از توش پیدا کنم که اونم صفحه اخرش بود

abel
Saturday 19 February 2011, 06:36 PM
حالا که اینطوریه منم بگم که اگر کسی مارشه خاکسپاریDRITTER_SATZ_LENTO یا تدفین رو ندیده و نشنیده زندگی و آخرتش .....

hossein-18
Saturday 19 February 2011, 07:18 PM
حالا که اینطوریه منم بگم که اگر کسی مارشه خاکسپاریDRITTER_SATZ_LENTO یا تدفین رو ندیده و نشنیده زندگی و آخرتش .....
مارش خاکسپاری شوپن که یک شاهکاره.وقتی آدم بهش گوش میده احساس عجیبی بهش دست میده.و اما نکتورن هاش هم که احتیاج به تعریف نداره

Honey_Shababi
Saturday 19 February 2011, 08:39 PM
واقعا زيباست

mahboube
Saturday 19 February 2011, 10:19 PM
سلام ممنون دوست عزیز ولی متاسفانه دانلود نمیشه گویا مشکل داره .

concert
Tuesday 5 July 2011, 03:49 PM
من تمام نکتورن های شوپن رو گوش کردم-به نظر میرسه شوپن تا نیمه این اهنگ ها خوابه بعد یکدفه بیدار میشه و شوپن واقعی رو به همه نشون میده مثلا اگهnocturneOp.48_ num1 نیمه دومش رو گوش کنید متوجه حرف من میشید.

saram
Tuesday 5 July 2011, 06:53 PM
سلام دوستان

Download

Chopin- Nocturne -2 In E Flat_ Op. 9 - 2. Andante (You can see links before reply)

دوست عزیز این اهنگ واقعا استثناییه.این اهنگ بعلاوه 73 تا از اهنگای معروف و اپوسا تو حافظه پیانوی بنده هستش .اما بازم ممنون.

keeps_gettin_better
Wednesday 6 July 2011, 03:10 AM
من تمام نکتورن های شوپن رو گوش کردم-به نظر میرسه شوپن تا نیمه این اهنگ ها خوابه بعد یکدفه بیدار میشه و شوپن واقعی رو به همه نشون میده مثلا اگهnocturneOp.48_ num1 نیمه دومش رو گوش کنید متوجه حرف من میشید.

من که منظور شما رو متوجه نشدم! دقیقا این که "شوپن خوابه" یعنی چی؟

keeps_gettin_better
Wednesday 6 July 2011, 03:30 AM
سلام دوستان

Download

راستش رو بخواین من زیاد هم این نوکتورن رو دوست ندارم. البته فکر کنم بیشتر به خاطر اینه که معروف ترین نوکتورن شوپنه و تا حالا 10000000000000000 بار در جاها و موقعیت های مختلف شنیدم. مثلا فور الیز بتهوون هم با این که می دونم واقعا قطعه ی زیباییه، ولی یکی بخواد برام بزنه یا یه جا بشنوم، سریع فرار می کنم!!

به نظر من بین همه ی نوکتورن ها، نوکتورن اپوس 27 شماره 1 در دو دیز مینور شااااااااهکاره، بعد از اون هم نوکتورن اپوس 9 شماره 1 در سی بمل مینور.

amir1055
Wednesday 6 July 2011, 07:36 AM
نوکتورن های شوپن فوق العاه هستن هرچند برخی از اونا - خصوصا نوکتورن دوم- بقدری برامون تکراری شدن که دوباره گوش دادنش لذت اولیه رو نداره. اما نواختنشون -هرچند بعد از هزاران بار- هنوز هم لذت بخشه حتی بیش از پیش. من معمولا قبل از خواب چندتا از این نوکتورن ها رو میزنم. از بین اونا نوکتورن 11 شوپن (در اپوس 37) در سل مینور، و دو نوکتورن آخر در دو مینور و دو دیز مینور (بدون اپوس) رو خیلی زیاد دوست دارم و بیشتر از باقیه نوکتورنها میزنم.
لذت این آثار وقتی دوچندان میشه که وقت بزارید نت اونهارو بررسی و تجزیه و تحلیل کنید، به تفاسیر مختلفی که از این آثار موجوده توجه کنید. من شخصا به تفسیرهای اشکنازی و زیمرمن علاقه مندم.
برای غنی تر شدن تاپیک خوبه بحث رو بجای نظرات کلی، به سمت و سوی تحلیل این آثار سوق بدین.

bamdadonline
Wednesday 6 July 2011, 10:02 AM
فقط میشه گفت فوق العاده هستن...شوپن در آهنگسازی برای پیانو به بزرگی لیست در پیانونوازیه.
نوکتورن موسیقی های شبانه رومانتیک هست که بهمین دلیل برای گوش هر انسانی در هر نقطه جهان هارمنیش ملموس و لذت آوره.
من به شخصه نوکتورن 20 در #C مینور رو یه شاهکار میدونم...