PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : می خوام یه گیتار کلاسیک بخرم

mortezam
Thursday 27 January 2011, 03:57 PM
سلام دوستان.
من می خوام یه گیتار کلاسیک بخرم. حدودا با قیمت 150000 تومان حداکثر 200000 تومان.
شما چه مدلی رو واسم پیشنهاد می کنید. تا حالا هم ساز نزدم و فقط با نرم افزار کار کردم.
از کمکتون سپاس گزارم.

Honey_Shababi
Thursday 27 January 2011, 06:44 PM
سلام دوستان.
من می خوام یه گیتار کلاسیک بخرم. حدودا با قیمت 150000 تومان حداکثر 200000 تومان.
شما چه مدلی رو واسم پیشنهاد می کنید. تا حالا هم ساز نزدم و فقط با نرم افزار کار کردم.
از کمکتون سپاس گزارم.

سلام دوست عزيز.چرا اينقدر گرون.ميتوني گيتار ياماها C 70 بگيري كه فكر كنم حدود 85 هزار تومن باشه.من 8 ساله پيش خريدم 85000 تومن.البته اگه ميخواي با اون قيمتهاي كه خودت گفتي بخري احتمالا بايد آكوستيك يا گيتار كلاسيك پيكاپ دار بخري.اول بگو ميخواي چه آهنگايي بزني؟
من خودم كلاسيك دارم ولي چون به سبك كانتري علاقه دارم ميخوام گيتار آكوستيك بخرم.
ولي فكر كنم شما نميخواي غربي كار كني.پس همون ياماها C 70 يا مدلهاي تو همون رنج قيمت برات مناسبه.الكي پولتو خرج نكن.

MA_Happy
Thursday 27 January 2011, 07:58 PM
سلام دوست عزیز،دوست عزیزمان هانی جان پیشنهاد خوبی کردن، یاماها C 70 ،خیلی عالی است،فقط درمورد قیمت،ایشان اشتباه کردند،قیمت ها الآن افزایش یافته و حدودا قیمت دو حدود های 130 تومان است.

musical_destination
Thursday 27 January 2011, 08:32 PM
سلام دوستان درست میگن ولی قبل از خریدن یه نگاهی به aria ak30 بنداز تو کلاسیک c70 به گردش هم نمیرسه . در ضمن یاماها بم تره برای همین بیشتر به درد پاپ میخورن . درضمن ak30 مشکیه . گرون تر هم خواستی برو تو کار آریا

alimetallica_2
Friday 28 January 2011, 12:42 AM
من آریا AK80 پیکاپ دار داشتم که زمانی 120 تومان بود. الان شاید گرون تر شده باشه. ولی خودم فکر میکنم از یک گیتار یاماها هم قیمت خودش بهتره. حداقل پیکاپ هم روش هست و چوب و دسته پدر مادر دار تری داره و ایزی فینگر تره.

juse ferandes tors
Friday 28 January 2011, 07:09 AM
سلام دوست عزیز من یاماها c70 رو پیشنهاد میدم اگه از گیتار زده شدی راحت میتونی ردش کنی بره من خودم یه آدمیرا خوانیتا اسپانیایی اصل که چهارصد تومن قیمت دست دومش هست رو خریدم 100 تومن بگردی یه یه چیزای مفتی به تور آدم میخوره آدم شاخ درمیاره فقط امان از دست بی پولیییییییییییی

SOBHANTOTo3
Friday 28 January 2011, 07:21 AM
به نظر من يك گيتار درست حسابي بخر كه واقعا بدوني چي خريدي گيتار توي پيشرفت خيلي تاثير داره
c70گيتار خوبي نيست در حد پايين عادي مي شه گفت صددرصد اريا ak80 خيلي بهتره شما دست دومشو مي تونيد 170 گير بياريد خيلي هم گرون نيست
ولي قابل مقايسه با ياماها نيست بهتره
ولي خوب هر چي پول بيشتر داشته باشي جنس بهتر مي خري به نظر من نياز نيست پيكاپ دار بخري هيچ علاقه اي به اين نوع گيتار ها ندارم گيتار عادي كلاسيك بخر چه كاريه
حالا اينا نظرات من بود
گيتار هاي گرونتر هم زيادن چون شما پول نداريد ديگه توضيح ندادم
حدود كمتر از 200 هزار تومن بهترين گذينه اريا ak80 هست بعدش ياماها

mortezam
Friday 28 January 2011, 01:12 PM
از همه ی عزیزانی که منو یاری کردن بی نهایت سپاس گزارم و آرزوی موفقیت در همه ی مراحل زندگی تان را دارم.

Punk
Friday 28 January 2011, 04:15 PM
گیتار یاماها سی40 یا 70 یا 80 با عرض پوزش آشغال اند. دوستمون هم که میگه برای 7 سال پیشه اون موقع بله سی 70 هم برای خودش ساز بود ولی یاما های الان افتضاح اصلا بهشون فکرم نکن اسباب بازی خودت حساب کن دیگه سی 70 شش سال پیش هم همین قیمت بود الانم همونه پس حتما یه چیزیش هست . گیتار آریا آ کا 30 و 80 من دارم به نسبت قیمتشون عالین ولی آریا های الان رو من نمی دونم منم 6 سال پیش خریدم حتی فک میکنم آریا هم خراب شده باشه .
سعی کن از دست بخری بهتره تو گوگل سرچ بده. راهنمایی یا تست هم خاستی من هستم

Punk
Friday 28 January 2011, 04:19 PM
من آریا AK80 پیکاپ دار داشتم که زمانی 120 تومان بود. الان شاید گرون تر شده باشه. ولی خودم فکر میکنم از یک گیتار یاماها هم قیمت خودش بهتره. حداقل پیکاپ هم روش هست و چوب و دسته پدر مادر دار تری داره و ایزی فینگر تره.

درسته خیلی از یاماها سر تره. ولی 120 تومن رو خدا بیامرزه تازه اگه همون ak80 قدیمی کره باشه

saeideh00
Friday 28 January 2011, 06:15 PM
به نظرم یاماها بهترینه

alimetallica_2
Friday 28 January 2011, 11:27 PM
درسته خیلی از یاماها سر تره. ولی 120 تومن رو خدا بیامرزه تازه اگه همون ak80 قدیمی کره باشه
عجب. الان چنده یعنی؟!
مال من دو ساله خرکش شکسته و نرفتم درست کنم. اصلا درست میکنند؟! چقدر خرج داره؟!

Honey_Shababi
Saturday 29 January 2011, 08:01 AM
سلام دوست عزیز،دوست عزیزمان هانی جان پیشنهاد خوبی کردن، یاماها C 70 ،خیلی عالی است،فقط درمورد قیمت،ایشان اشتباه کردند،قیمت ها الآن افزایش یافته و حدودا قیمت دو حدود های 130 تومان است.

واقعا؟!چرا به جاي اينكه ارزونتر بشه گرون تر شد؟!

SOBHANTOTo3
Saturday 29 January 2011, 08:50 AM
ياماها الان نوش 130 تومان همين حدوده

در ضمن تو اين قيمتي كه دوستمون مي خواد اين دو مورد بهترينه اريا ak80 بهتر از ياماهاست
ولي خوب مشخصا گيتار هاي خيلي گرونتر خيلي بهترن دليل نميشه هي بگي ياماها اشغاله درسته براي يك نوازنده حرفه اي اشغال به نظر مياد ولي شايد براي شروع گيتار اشغالي نباشه

Punk
Saturday 29 January 2011, 12:43 PM
عجب. الان چنده یعنی؟!
مال من دو ساله خرکش شکسته و نرفتم درست کنم. اصلا درست میکنند؟! چقدر خرج داره؟!

حداقل دویست به بالاست من کره ای بدون پیک آپ دارم عالیه جواب کار کلاسیک که من میخام رو میده .

تعمیر میکنن آره همون جمهوری هست آرمان طبقه دوم پاساژ پیروز البته کارش متوسطه ، زیادم نمیشه 20 تومن ایطورا ولی حیفه آکا 80 خیلی ردیفه تازه قدیمیاش که واقعا حیفه حالا اگه مصممی باز آدرس چند جا دیگرو برات میگیرم

hani00
Saturday 29 January 2011, 02:12 PM
منم کلاسیک میزنم استادم به من پیشنهاد یاماها C70 رو داد و الان ازش راضی هستم

shanshayanshan
Saturday 29 January 2011, 09:09 PM
من c70داشتم بد نبود بعضی ها خیلی بد گفتن نسبتا نرم صداش بدک نیست حالا آریا دست نگرفتم ولی از یه ساز 400تومانی دست ساز(ایرانی)واقعا نرم تر و بهتر بود همیشه پول مشخص کننده نیست.c80صداش برای کلاسیک مناسبتر.

alimetallica_2
Saturday 29 January 2011, 11:56 PM
حداقل دویست به بالاست من کره ای بدون پیک آپ دارم عالیه جواب کار کلاسیک که من میخام رو میده .

تعمیر میکنن آره همون جمهوری هست آرمان طبقه دوم پاساژ پیروز البته کارش متوسطه ، زیادم نمیشه 20 تومن ایطورا ولی حیفه آکا 80 خیلی ردیفه تازه قدیمیاش که واقعا حیفه حالا اگه مصممی باز آدرس چند جا دیگرو برات میگیرم
عجب. چه گرون شده. بفروشیمش اگه اینطوره. :36:
اگر این و آکوستیکم و اون یکی گیتار ژاپنی التریکم رو با هم بفروشم شاید یک التریک متوسط رو به بالا بتونم بگیرم. :9:

من فکر میکردم آرمان فقط تو کار الکتریکه.
ولی خوب باز خیلی ممنون که گفتی. ببرم اگر زیر 20 میگرفتند درست کنند یک فکری براش میکنم. چون بخوام سیم هم بندازم باز هزینه داره و جیب من مثل کف دست خالیه.

mortezam
Monday 31 January 2011, 02:59 PM
بازم هم از همه ی دوستان ممنونم. :5: :27:

mmcc
Wednesday 23 March 2011, 12:03 AM
منم تازه کار رو شروع کردم
یه AK30 مشکی گرفتم
به نظر من صدای دلنشین و خوبی داره
در ضمن خیلی خوشدست هم هست

alimetallica_2
Wednesday 23 March 2011, 08:19 PM
درسته، آریا دیگه؟!
آریا کلا دسته خوبی داره و همچنین صدای خوبی.
چند گرفتی؟! من خیلی وقته کلاسیک کار نمیکنم اما از اول هم آریا رو بیشتر از یاماها دوست داشتم
خودم یک AK80 پیکاپ دار داشتم یعنی الان هم دارم اما خرکش شکسته و دو ساله تعمیر نکردم.

mmcc
Thursday 21 April 2011, 11:05 PM
درسته، آریا دیگه؟!
آریا کلا دسته خوبی داره و همچنین صدای خوبی.
چند گرفتی؟! من خیلی وقته کلاسیک کار نمیکنم اما از اول هم آریا رو بیشتر از یاماها دوست داشتم
خودم یک AK80 پیکاپ دار داشتم یعنی الان هم دارم اما خرکش شکسته و دو ساله تعمیر نکردم.

خود گیتار رو 145000 گرفتم
البته با یه مترونم و کاور و... حدود 160 شد دیگه
ولی واقعا راضیم
ولی این استادی که باهاش کار میکنم میگه من c40 رو ترجیح میدم هنوز
ولی من حرفشو قبول ندارم

alimetallica_2
Thursday 21 April 2011, 11:52 PM
خود گیتار رو 145000 گرفتم
البته با یه مترونم و کاور و... حدود 160 شد دیگه
ولی واقعا راضیم
ولی این استادی که باهاش کار میکنم میگه من c40 رو ترجیح میدم هنوز
ولی من حرفشو قبول ندارم
من خیلی وقته کلاسیک کار نمیکنم، اما زمانی که کار میکردم همه شاگردام یاماها داشتند و من آریا و تفاوت همه چیز در گیتارهای ما مشخص بود.
حالا یاماها از نظر صدا گیتار بدی نیست، اما از نظر ایزی فینگر بودن و راحتی فینگر و اکشن با آریا اصلا قابل مقایسه نیست.
(لبته یک دوستی تو همین سایت میگفت آریا های زمان شما (نزدیک 9 سال پیش) اصل بوده و الان با این گیتارهای جدید فرق داره اما در کل فکر کنم هرچی باشه خوب باشه)

mmcc
Friday 22 April 2011, 10:50 AM
من خیلی وقته کلاسیک کار نمیکنم، اما زمانی که کار میکردم همه شاگردام یاماها داشتند و من آریا و تفاوت همه چیز در گیتارهای ما مشخص بود.
حالا یاماها از نظر صدا گیتار بدی نیست، اما از نظر ایزی فینگر بودن و راحتی فینگر و اکشن با آریا اصلا قابل مقایسه نیست.
(لبته یک دوستی تو همین سایت میگفت آریا های زمان شما (نزدیک 9 سال پیش) اصل بوده و الان با این گیتارهای جدید فرق داره اما در کل فکر کنم هرچی باشه خوب باشه)

این جور که مشخصه شما خیلی کار کردین و حرفه ای هستین
ولی من تازه 2 ماهه شروع کردم
یه سوال در مورد فرم ناخن دارم ازتون دوست عزیز
فرم ناخن چه طوری باشه صدای گیتار کاملا خوب در میاد
طوری که هم در آپویاندو و هم تیراندو زدن صدای گیتار خوب در بیاد
به خصوص در آپویاندو زدن
راستشو بخوای این استادی که باهاش کار میکنم درست جواب نمیده اصلا نمیشه ازش سوال کرد
اگه کمکم کنی ممنون میشم

peyman_DO
Friday 22 April 2011, 03:27 PM
به نظر من که تازه کار هستی همون مدل های که دوستان پیشنهاد کردند رو بخری بهتر هست البته اینم بگم از 150 هزار تومن بیشتر چیزی نخری بهتر هست چون فرق زیادی نداره الان یه گیتار 150 تونی با یه 200 تومنی

در مورد فرم ناخن ها توی صدا دهی گیتار کلاسیک به شکل پایین توجه کن

You can see links before reply

من فرم ناخن هام رو مطابق شکل D شماره 3 فرم میدم

alimetallica_2
Friday 22 April 2011, 10:10 PM
این جور که مشخصه شما خیلی کار کردین و حرفه ای هستین
ولی من تازه 2 ماهه شروع کردم
یه سوال در مورد فرم ناخن دارم ازتون دوست عزیز
فرم ناخن چه طوری باشه صدای گیتار کاملا خوب در میاد
طوری که هم در آپویاندو و هم تیراندو زدن صدای گیتار خوب در بیاد
به خصوص در آپویاندو زدن
راستشو بخوای این استادی که باهاش کار میکنم درست جواب نمیده اصلا نمیشه ازش سوال کرد
اگه کمکم کنی ممنون میشم
مدتی که ساز میزنم خوب زیاد شده، 12 . 13 سالی هست. اما چیز خاصی بلد نیستم.
راتسش من کلاسیک کار میکردم (نه پاپ یا فلامینکو) برای همین با پیک آشنا شدم. (با متدهای تارپان یان) و با پنجه فقط چند جلسه ای کار کردم برای آشنایی با فلامینکو، از طرفی چون ناخون میجویدم هیچ وقت ناخون نداشتم حتی وقتی با پنجه میزدم.
درضمن در کلاسیک نوازی با پنجه بیشتر روش های من در آوردی درست کردم که برای کارهای اصولی جوابگو نیست.
در این سایت اساتید بسیارند که بتونند کمکتون کنند.
امیدوارم شما هم موفق بشی با ساز خوبی که گرفتی.

mmcc
Saturday 23 April 2011, 06:42 PM
به نظر من که تازه کار هستی همون مدل های که دوستان پیشنهاد کردند رو بخری بهتر هست البته اینم بگم از 150 هزار تومن بیشتر چیزی نخری بهتر هست چون فرق زیادی نداره الان یه گیتار 150 تونی با یه 200 تومنی

در مورد فرم ناخن ها توی صدا دهی گیتار کلاسیک به شکل پایین توجه کن

من فرم ناخن هام رو مطابق شکل D شماره 3 فرم میدم

مرسی لطف کردی
البته اینم بگم بالاتر هم گفتم
2 ماهی میشه یه AK30گرفتم
چند اشکال دارم که استادی که باهاش کار میکنم درست جواب نمیده
راستش بیشتر از یه بار ازش بپرسی قاطی میکنه

mmcc
Saturday 23 April 2011, 06:46 PM
مدتی که ساز میزنم خوب زیاد شده، 12 . 13 سالی هست. اما چیز خاصی بلد نیستم.
راتسش من کلاسیک کار میکردم (نه پاپ یا فلامینکو) برای همین با پیک آشنا شدم. (با متدهای تارپان یان) و با پنجه فقط چند جلسه ای کار کردم برای آشنایی با فلامینکو، از طرفی چون ناخون میجویدم هیچ وقت ناخون نداشتم حتی وقتی با پنجه میزدم.
درضمن در کلاسیک نوازی با پنجه بیشتر روش های من در آوردی درست کردم که برای کارهای اصولی جوابگو نیست.
در این سایت اساتید بسیارند که بتونند کمکتون کنند.
امیدوارم شما هم موفق بشی با ساز خوبی که گرفتی.

این نشونه تواضع بیش از حد شماست که بعد از 12 سال میگی چیزی یاد نداری
پس اگه اینطوری باشه ما باید بریم جلو بوق بزنیم یا بشینیم آفتاب:am

خیلی آقایی:violinplay3::violinplay3::21ox66r::redg uitar:

Ernesto
Saturday 23 April 2011, 07:45 PM
داداش یاماها واسه یه تازه کار بد نیست - اگه یاماها میخوای بخری اول بفهم که اصله یا نه - الان اینقدر یاماها ی تقلبی در اومده همشونم آشغال کاملن - حتماً با یکی که حرفه ایه برو خرید -
من دوستای تازه کارم یکیشون یه c70 گرفته یکیشون هم c80
من c70 پسره رو امتحان کردم صداش متوسطه - واسه یه کارآموز خویه:redguitar:

musical_destination
Sunday 24 April 2011, 01:31 PM
کسی هست بمن بگه گیتار از 200 تا 300 چی خوبه؟ به جز fender

Pagan1982
Wednesday 27 April 2011, 09:09 AM
یک سئوال
ایا هنوز c70 مارک اندونزی توی مغازه پیدا میشه ...... در نهایت کدوم بهتره اریا یا یاماها .......... کدوم صدای نرمتری داره ......
توی یک مغازه c70 دیدم گفت اندونزی قیمت 150 شک دارم مشخصات و فرقی هست بین اصل و فرع؟
ممنون میشم کسی جواب بده

reza.sh_2006
Wednesday 27 April 2011, 12:28 PM
به نظر شما ميشه گيتار رو از طريق اينترنت خريد ؟ فروشگاه چاره انواع مدل هاشو داره . نظرتون چيه ؟

musical_destination
Wednesday 27 April 2011, 01:20 PM
من هم آریا داشتم هم یاماها به نظرم تو مدلای پایین آریا یه خورده سرتره البته نظر منه . ak 30 بد نیست بهتر از c70 .اینجوری که از فروشگاه میریم میخریم استاد تایید نکرد مغازه دار نمیشناسمون چه برسه به اینکه اینترنتی خرید کنیم . اینترنتیا یه خورده گرون ترن .

MOHAMMAD_GUITARIST
Wednesday 27 April 2011, 03:48 PM
سلام دوست خوبم
اولا باید بگم دوستانی که گفتن یاماها نگیر راست گفتن اما کسی دلیلش رو نگفت . دلیلش اینه که قبلا یاماها هایی
که تو بازار بود ساخت اندونزی بود و در مقابل قیمتش کیفیت مناسبی داشت اما الان همشون ساخت چین هستند و عمرا بتونی یاماها نو اندونزی پیدا کنی واین که با پولی که تو داری باید یک ساز چینی بخری و تو ساز های چینی مارک مهم نیست مهم اینه که یه نفر که گیتاریست هست رو همراه خودت ببری تا صداش رو ببینی و اینکه مشکل خاصی نداشته باشه من چند وقت پیش رفتم و یه گیتار واسه دوستم گرفتم مارکش هم hofner بود البته این مارک اصلش آلمانیه ولی اونی من گرفتم چینیش بود که به نظرم در مقابل قیمتش که 135000 تومان بود خیلی ساز خوبی بود امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
موفق باشی

nafiseh
Sunday 22 May 2011, 01:26 PM
درود بر شما یه کمکی احتیاج داشتم اگر امکانش هست یه راهنمایی بهم بکنی ممنون میشم
یه گیتار فرناندز c140 خردیم به قیمت 340 تومان که به خاطر آسیب دیدگی که برای دستم پیش اومده نمیتونم با هاش تمرین کنم از طرفی هم برای دستم بزرگه :43:
حالا تصمیم گرفتم بفروشمش خیلی نو هست رو هم 1 ماه هم دستم نگرفتم حتی جای ناخن هم روی صفحش نداره چند ماه هم هست که خودم خریدم
میخواستم بدونم الان با چه قیمتی میتونم بفروشمش
میشه یه راهنمایی کنین؟؟؟؟؟

shahriar0937
Monday 6 February 2012, 07:45 PM
سلام. اگه واقعا میخوای کارکنی بهت پیشنهاد می کنم گیتار آلوارز بخری. هم صداش خوبه هم قیمتش ارزونه و هم زیبا و مقاومه. قیمت الانشم حدود180 تا 220 تومنه

billgates_2011
Saturday 14 April 2012, 11:26 PM
دوست عزیز گیتارت چطور شکست
یعنی زمانی که گیتار می زدی شکست!!!
دوستان نظرشون در مورد یاماها C-40 یا قیمت 210 هزار تومان چی است؟
کسی داره من تو یوتیوب هم زدم اورد صداش خوب بود من از چند نفر تعریفشو شنیدم
نظراتتون رو بفرمایید

bdf21
Monday 16 April 2012, 04:20 PM
من یه گیتار آریا ak-20 bk مشکی دست دو گیرم اومده.چند تا سوال داشتم؟
1-اریا رو چه کشورهایی میزنن و اصلش کجایی؟
2-من تو سایت اریا رفتم ولی ak-20 مشکی نداشت قضیه چیه یعنی این گیتار تقلبیه یا ساخت یه کشور خاصه یا این که تا 5-6 سال قبل تولید میشوده؟

bdf21
Monday 16 April 2012, 08:19 PM
من یه گیتار آریا ak-20 bk مشکی دست دو گیرم اومده.چند تا سوال داشتم؟
1-اریا رو چه کشورهایی میزنن و اصلش کجایی؟
2-من تو سایت اریا رفتم ولی ak-20 مشکی نداشت قضیه چیه یعنی این گیتار تقلبیه یا ساخت یه کشور خاصه یا این که تا 5-6 سال قبل تولید میشوده؟
کسی نمیخواد جواب بده!!!!!!!!!!

alireza3500
Sunday 5 August 2012, 06:03 PM
یا سلام
ابتدا بگم که واقعا تازه کارم
و می خواستم گیتار کلاسیک ارزون قیمت(زیر 100 تومن) بگیرم که CutAway هم داشته باشه.
به نظرتون آریا بگیرم (مدل 25 یا 30)
(اخه داخل این سایت قیمت این دو مدل زیر تقریبا 100 زده)
یا CutAway رو بیخبال بشم و یاماها بگیرم؟چه یاماهایی؟
یا اگر مدل بهتر از این دو مدل(یاماها-آریا) با این قیمت هست،بگید؟
اگر میشه اساتید یک مقایسه ای از صدای این دونوع گیتار تو این رنج قیمت بکنند.
راستی این سایته یک مقدار ارزون نمیده،میگم نکنه از این گیتارهای زیر 50 تومنی هست که می خوان به اسم آریا بفروشن!!!!
با تشکر

alimetallica_2
Sunday 5 August 2012, 09:26 PM
من تو کار کلاسیک نیستم اما دو تا کلاسیک دارم. یکیش آریا اکا 80 هست که الان ظاهرا ژاپنیش نزدیک 1 میلیون تومان شده (اونطور که من پرسیدم - من فقط 80 هزار دادم روش بریج انداختم)
فکر نکنم حتی چینی آریا هم چنین قیمتی داشته باشه.

ehsan_golshan
Sunday 5 August 2012, 09:53 PM
خداییش ak80 گیتار خوبیه یکی از دوستام داره صداشو خیلی دوست دارم چند وقت پیش یه جا دست دومشو دیدم 400 ولی فک کنم چینی بود

alimetallica_2
Friday 10 August 2012, 08:53 PM
خداییش ak80 گیتار خوبیه یکی از دوستام داره صداشو خیلی دوست دارم چند وقت پیش یه جا دست دومشو دیدم 400 ولی فک کنم چینی بود
بعید میدونم به این گرونی باشه چینش.
شاید مال کشور دیگه ای بوده.
ولی میان من تا ماه گردونه جریان این ها با هم.

HOSEIN_000
Monday 13 August 2012, 10:43 AM
گیتار با قیمت حداکثر 300 تومان چی خوبه؟؟؟ چه نو و چه دست2