PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سايت آموزشي گيتار الكتريك هست خدمتتون؟

TheGoldMAN
Sunday 30 January 2011, 06:09 PM
دوستان
ميخواستم بدونم كه سايتي ميشناسين كه درس هاي مناسب و به ترتيب و پيوسته اي براي آموزش گيتار الكتريك داشته باشه؟
ممنون

randy_rhoads
Sunday 30 January 2011, 09:42 PM
دوست عزيز چرا از متد استفاده نميكني؟

TheGoldMAN
Monday 31 January 2011, 04:19 AM
از متد تروي استتينا استفاده ميكنم و به يه جاهايي رسيدم
ولي ميخوام يكم تصويري كار كنم ببينم چجوريه

Honey_Shababi
Monday 31 January 2011, 08:03 AM
من كه هر چي گشتم همه پولي بودن!چنتا مجاني هم هستن كه مقدمات يادگيري گيتار رو بيان ميكنن كه به درد نميخوره.به نظر من بهترين سايت Youtube هستش كه متاسفانه فيلتره و با فيلتر شكنم ويديوهاش نمايش داده نميشه!

sina_zakeri
Monday 31 January 2011, 08:25 AM
به نظر من که بهترینش اینه که پیش استاد بری چون میبینه داری چی کار میکنی و ایرادهاتو گوشزد میکنه

Punk
Monday 31 January 2011, 09:44 AM
فقط تروی استتینا . هم ریتم هم سولو

rumour
Monday 31 January 2011, 10:26 AM
نمی دونم برای چندمین بار میگم اینو... یه ذره سختی بدید اول کار و نت های روی دسته رو یاد بگیرید و اینقدر به تب و گیتار پرو وابسته نباشید. ضرر می کنید بعدا... این متود تروی بدترین چیزه، یکدونه نت هم نداره توش. بعدا بهتون ضربه میزنه و تبدیل به یه مقلد میشید که فقط میتونه با شنیدن یه آهنگ که تو گیتار پرو میزنه نوازندگی کنه. بعدا اگر یه صفحه نت جلوتون بزارن دیگه نمیتونید. آهنگ سازی هم که هیچی دیگه...
اولش سخته بعدا پیشرفت خیلی زیادی خواهید داشت اگر این تب بزارید کنار.
در یوتیوب می تونید ویدئو هایی پیدا کنید. همین طور متود مایکل انجلو هست با ویدئو. فقط نمی دونم اون هم فکر کنم باز با تبلیچر کار کرده.

randy_rhoads
Monday 31 January 2011, 11:06 AM
من كاملا با حرفون مخالف هستم تمام متد هاي براي گيتار الكتريك دنيا به جز دانشگاه breklee كتاب ها رو بر اساس تبلچر و نت به صورت همزمان مينويسن كه از نت بيشتر براي زمان بندي استفاده ميكنن....در اينكه زبان موسيقي نت هست هيچ شكي نيست ولي اكثر نوازنده هاي راك قطعه هاشون رو به صورت تب مينويسند اگه مراجعه به نمونه هاي دستنويس اونها بكنيد متوجه مي شيد.... در ضمن شروع يادگيري با متد هاي تصويري مثل انجلو و.....در ابتدا كار كاملا غلطيه....اين متد ها براي يك نوازنده اماتور كه هنوز مهارت كافي رو پيدا نكرده سمه....اين متد ها style اموزش ميدن نه به صورت basic .......منو قبلا هم گفتم ابتدا كارتونو با تب شروع كنيد و بعد از يك مدت كوتاه شروع به ياد گيري نت بكنيد

rumour
Monday 31 January 2011, 11:38 AM
من نگفتم که متود انجلو کار کنن. من فقط گفتم می دونم که فایل تصویری داره!
بعد هم چون یه چیزی باب شده دلیل نداره که درست باشه! شما ویدئو های گیلبرت ببینید توی یو تیوب اگر یه کلمه از تب حرف زد... همیشه فقط اسم نت میگه.
اونطوری هم میشه که دو تا باهم باشه ولی از تب برای پیدا کردن مکان نت روی دسته باشه که یه موقعه مثلا سل سیم 3 باید بزنیم نریم رو سیم 4 بگیریم. بالاخره متوده اینا و این چیزا مهمه. ولی کسی که نت خونی بلد نیست و مسلط نیست سواد چندانی هم نداره. عین این میمونه که کسی که هنوز درست حسابی الفبا بلد نیست بخواد شعر بگه...

randy_rhoads
Monday 31 January 2011, 12:30 PM
بازم باهاتون مخالفم لطفا بگيد كدوم يك از متد هاي پل گيلبرت رو مي گين دوما مطلب من رو يك باره ديگه با دقت بخونين.سوم اينكه بازم ميگم ابتدا تب بدش نت....چهارم بسيار از اهنگ ساز هاي دنيا بودن كه بدون نت خوني قطعات بسياري نوشتن...پنجم اينكه من ميتونم بالاي 100 متد رو اسم ببرم كه فقط بر اساس تب نوشته شده كه حتما دليل داشته كه اگر بخواهيم روي منطق شما صحبت كنيم بايد بگيم كه اون ها بي سوادن....

sina_zakeri
Monday 31 January 2011, 01:30 PM
فک کنم بهترینش اینه که آدم هم تب بلد باشه هم تب رو نگاه میکنه اسم نته بیاد توی ذهنش که کار سختیه لووول!

Punk
Monday 31 January 2011, 04:51 PM
من نگفتم که متود انجلو کار کنن. من فقط گفتم می دونم که فایل تصویری داره!
بعد هم چون یه چیزی باب شده دلیل نداره که درست باشه! شما ویدئو های گیلبرت ببینید توی یو تیوب اگر یه کلمه از تب حرف زد... همیشه فقط اسم نت میگه.
اونطوری هم میشه که دو تا باهم باشه ولی از تب برای پیدا کردن مکان نت روی دسته باشه که یه موقعه مثلا سل سیم 3 باید بزنیم نریم رو سیم 4 بگیریم. بالاخره متوده اینا و این چیزا مهمه. ولی کسی که نت خونی بلد نیست و مسلط نیست سواد چندانی هم نداره. عین این میمونه که کسی که هنوز درست حسابی الفبا بلد نیست بخواد شعر بگه...

چه ربطی داره کتاب دوم ریتم و سولو رو بخون همش آموزش تئوریه و گام شناسی. چی میگی گیتار الکتریک نت خونیه رسمیش تبلچر خود آیرن میدنم با تب کار میکنن مگه میشه اون سولو هارو رو حامل نوشت گیج کنندس
در ضمن تک تک تمریناش هم جذابه هم لذت بخش من تروی خوندم - کتاب های دیگه تئوری هم خوندم الانم تعریف نباشه خدای تئوریم به جنم آدم بستگی داره:redguitar:

nayuop
Monday 31 January 2011, 05:19 PM
من هم واقعا نمیدونم کدوم روش بهتره بلاخره...
قبلا چون کلاسیک کار میکردم نت هارو یاد گرفتم روی دسته...ولی روی گیتار الکتریک اصلا نمیشه پیاده کرد همون قضیه رو...مخصوصا که 10 فرت بیشتر از کلاسیک داره که واقعا کار با نت سخت میشه ( من که قاطی میکنم)
اکثر آموزش ها هم با تبلچر...یعنی چیز خاصی پیدا نکردم که این نت خونی روی الکتریک رو بیشتر کار کنه...
من فکر میکنم باید همون تب رو کار کنم ...
بغیر از استینا ریتم نوازی متد بهتری نداره ؟ بیشتر برای بلوز میخوام

amir666
Thursday 24 February 2011, 09:27 PM
بچها این سایت
jamplay.com.
7 روز اکانت مجانی میده .سرچی واسه اکانت رایگانش بکنید دستتون میاد

برای همه هست چیزای جالبی داره

alimetallica_2
Friday 25 February 2011, 12:37 AM
من خودم همه تکنیک ها رو به جز سوئیپ که از مهیار یاد گرفتم رو به صورت اتفاقی کشف کردم. التبه در مدل 12 سال که فکر نکنم شما تحمل این همه انتظار رو داشته باشی برای کشف.
پس بهتره دنبال ***** شکن باشی و بری سراغ یوتوب و ویدوئو گوگل.
شما بیا ما اسم تکنیک ها رو بهت میگیم و شما سرچ کن.
من ممکنه چند وقت دیگه یک سی دی 10 . 15 دقیقه ای از تنکیک های پایه به صورت تصویری با حجم خیلی کم درست کنم. (ممکنه البته) و بگذارم برای مبتدی ها. (هرچند که خودم هم هیچی حالیم نیست.

(آخه من در فهمیدن سطح خودم چون خر در گل گیر کردم، یکی میگه چرا کنسرت نمیدی، یکی میگه چرا کلاس برگذار نمیکنی، یکی هم میگه حیفی، چرا پیش یک استاد خوب نمیری، یکی هم میگه بیا با هم بزنیم پیشرفت کنی - خودم هم حتی نمیدونم در چه سطحیم. یک روز ریتم یک آهنگ ان یو متال هم نمیتونم بزم، یک روز هم میشم پلیر گیتار پرو. تو سولو که دیگه اصلا حرفش رو نزن که تو ثانیه یادم میاد و یادم میره)

AdrianH
Saturday 12 March 2011, 07:22 AM
نمی دونم برای چندمین بار میگم اینو... یه ذره سختی بدید اول کار و نت های روی دسته رو یاد بگیرید و اینقدر به تب و گیتار پرو وابسته نباشید. ضرر می کنید بعدا... این متود تروی بدترین چیزه، یکدونه نت هم نداره توش. بعدا بهتون ضربه میزنه و تبدیل به یه مقلد میشید که فقط میتونه با شنیدن یه آهنگ که تو گیتار پرو میزنه نوازندگی کنه. بعدا اگر یه صفحه نت جلوتون بزارن دیگه نمیتونید. آهنگ سازی هم که هیچی دیگه...
اولش سخته بعدا پیشرفت خیلی زیادی خواهید داشت اگر این تب بزارید کنار.
در یوتیوب می تونید ویدئو هایی پیدا کنید. همین طور متود مایکل انجلو هست با ویدئو. فقط نمی دونم اون هم فکر کنم باز با تبلیچر کار کرده.
سلام
استاد من تا صفحه 23 کتاب گیتار جز مل بی باهام کار کرد و الان در کتاب metal rythm guitar تروی استتینا هستم ولی هنوز اتد میده در کنارش...
نتهای روی دسته رو لطفا یه عکسی میذارید ازش؟
ممنون.

کوروش هوی متال
Friday 15 April 2011, 12:53 AM
آقا من که دیگه حالم بهم خورد از بس تو نت دنبال کتاب هوی متال ریتم تروی گشتم !!! یا هیتلره یا پولیه یا خرابه یا ... هزار نوع هوی متال ریتم تروی با هزار نوع حجم دانلودم دیدم که نمیدونم کدومشون کامله کامله یا کدومشون جدیدتره یا ... دیگه دیوونه شدم . از دوستان کسی لینک دانلود ردیف و بدون مشکل و کامل داره بده ما هم حالشو ببریم ؟؟؟؟؟ مردم از بس به در بسته خوردم !!!!! بعضیاشم زده بود به همراه سی دی فکر کنم اونا دیگه کامله کامل باشه !!!! ( راستی اگه ممکنه هر دوتا قسمتش باشه ممنون )
خیلی خیلی لطف کردید .