PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز فوق العاده فوری به یک نوازنده گیتار آکوستیک برای کنسرت در طهران

DesironnA
Wednesday 2 February 2011, 10:54 PM
درود
بی مقدمه..
کنسرتی امسال در راه داریم (گروه برایا) و بخاطر اینکه نوازنده گیتار آکوستیک گروه متأسفانه سربازی هست، یک پای گروه بطور مشهودی لنگه..
از دوستانی که مایلند با ما همکاری کنند، دعوت می کنم تا در این تاپیک آمادگی خود را اعلام نمایند..

قطعات شامل 10 قطعه راک و سافت راک و پاپ تلفیقی ست، که نوازنده گیتار آکوستیک، می بایست چندین سولو و همچنین آرپژهایی که نوشته شده رو بنوازه..

سولو ها آنچنان هم حرفه ای نیست که از پس آن بر نیائید.
اما چون تمامی افراد گروه ما حرفه ای هستند، لذا از دوستان عزیز میخوام اون دسته از دوستانی که حرفه ای یا نیمه جرفه ای هستند اعلام آمادگی بکنند..
فوق العاده فوری..
سپاس

alimetallica_2
Thursday 3 February 2011, 02:52 AM
اگر کار مانند کارهایی باشه که از سبک شما میشناسم احتمالا من میتونم کمک کنم. اما دو مسئله وجود داره که شاید به اون دلایل نشه کمکی کرد.
1. من فعلا گیتار آکوستیک تهران ندارم (و نمیدونم گیتار آکوستیکم تو کیش سالمه یا نه)
2. تابحال تجربه کنسرت نداشتم و نمیدونم میتونم رو سن اون چیزی رو بزنم که بیرون از سن.

Punk
Thursday 3 February 2011, 10:27 AM
منم شاید بیام البته باید کاراتون رو گوش کنم یا تمریناتون و ببینم بعد اگه در حد و اندازه من بودین شاید گوش چشمی بهتون انداختم

nayuop
Thursday 3 February 2011, 12:18 PM
منم شاید بیام البته باید کاراتون رو گوش کنم یا تمریناتون و ببینم بعد اگه در حد و اندازه من بودین شاید گوش چشمی بهتون انداختم
فکر کنم بهتر یه نگاهی به نمونه کار های آقا مهیار بندازی ...
بعد هم اونا قرار نوازنده انتخاب کنند...شما قرار نیست یه band انتخاب کنی
حتی اگه شوخی هم داشته باشی با کسی تو تاپیک اینطوری نمیگن

alimetallica_2
Friday 4 February 2011, 12:28 AM
شاید تو بچه های سایت هیچ کس اندازه من با مهیار ساز نزده باشه و تنها کسیه که تباحال تونسته به من چیزی یاد بده که بلد نباشم.
خیلی از پیشرتف های من در آشنایی با مهیار صورت گرفته و علت اصلی انتخاب این سایت برای فعالیت من هم آشنا شدن با کارهای مهیار بوده است.
نمیگویم مهیار بهترین نوازنده ایرانیست، اما بی شک بهترین ویبره نواز ایرانیست.