PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقابت بزرگ نت آهنگیان برای کسب عنوان موزیسین سال نت آهنگ

Amir
Thursday 3 February 2011, 01:34 AM
سلام دوستان

خسته نباشید

مدتی نبودم در انجمن ها و اندکی در سایت و مطمئنم که از نبود من ناراحت شدید و کارتون فقط گریه و زاری بود که چه گوهری رو از دست دادیم و اکنون از نمایان شدن کامل این قرص ماه تابان آنچنان ذوق زده و خوشحالید که روی پای خود بند نیستید و با خوندن این متون سراسر عشق و شور و مستی اشک به چشمانتان جاری شده است و تصمیم گرفتید همین الان بروید وضو بگیرید و نماز شکر بخوانید و بگویید خداوندا تو چه قدر گلی و ماه که این جواهر را مجددا نمایان کردی

پ.ن : حاضرم سر معکوس کردن یک پاراگراف مسابقه بدم با دوستان :9:

خب دوستان خوبید ؟ خوشید ؟ سلامتید ؟ اوضاع رو به راهه ؟

همانطوری که همه می دانید نت آهنگ تصمیمات بزرگی گرفته که نمایی از تفکر گردانندگان سایت برای آینده ی این مجموعه روی در و دیوار این مجموعه نمایان هست و شما در سیستم هایی مثل مدیریت پروفایل , وبلاگ , خروجی پروفایل و سایت اصلی می توانید این سرنخ ها رو ببینید و تقریبا در جریان قرار بگیرید که رویکرد نت آهنگ چگونه خواهد بود

علاوه بر مسائل فنی و ساختاری مجموعه مسائلی غیر فنی و صرفا فرهنگی نیز در دست برنامه ریزی می باشند برای موارد زیر

1 - جلوگیری از رخنه و رشد هرچه بیشتر فرهنگ غلط و فاسد موسیقیایی جدید که در ایران حاکم شده ( به زبان خودمانی : میکروفون دارم پس خواننده ام , هدفون و برنامه ی فوتوشاپ و موبایل دوربین دار دارم پس آهنگسازم و می توانم نوازنده هم شوم , یک ماه هست چند بار آواز خوندم پس هفته ی بعد کنسرت می دهم )

2 - هدایت و ایجاد امکانات برای اشخاصی که استعداد هنری دارند یا جویای هنر واقعی هستند ( مخصوصا ایجاد امکانات ارتباطی سهل و آسان برای دوستانی که در شهرستان ها هستند , حتی در مقاطع بالاتر تهیه ی سخت افزار مورد نیاز آنها )

3 - همکاری و استفاده از تجربیات دلسوزان موسیقی و کسانی که به دلیل کمبود امکانات و وجود گروه های زرد موسیقی که اکثرا جیب پدر را تصاحب کردند نمی توانند رسالت هنری خود را در زمان مشخص به جا بیاورند و هم خودشان به خواسته ی خود نمی رسند و هم ملتی از وجود آنها بی بهره خواهد ماند

4 - اثبات این مساله به دنیای غیر فارسی که الگو و شیوه ی کاری شما پیشکش خودتان ما خودمان برنامه ریزی کردن بلدیم

براین اساس از مدت ها پیش برنامه ریزی ما آغاز شد و با پروژه ی عظیم بخش نمونه کارها که روز به روز هم محبوب تر و کامل تر می شود این برنامه ریزی در فاز پیاده سازی خود قرار گرفت

حال در فاز دوم تغییرات نت آهنگ مرحله ای وجود دارد که کاملا فرهنگی هست و در جهت تشویق هنرجویان برای ارائه ی کاری بهتر

بدون مقدمه ی بیشتر اصل مطلب را می گویم

فرض کنید می خواهید آزمون موسیقی بدهید !!!

از همین هفته شنبه تا 29 اسفند ماه ... هر هفته بهترین نمونه کار بخش نمونه کارها توسط تیمی داوری که با نظر جناب خشایار خان انتخاب می شوند و لیست افراد آن به زودی اعلام خواهد شد انتخاب می شنود .

به نمونه کارهای انتخاب شده ی هر هفته امتیازی بین یک ( ضعیف ) تا 10 ( عالی ) داده می شود و در آخر کار هر شخصی که میانگین امتیاز های کل او از بقیه ی افراد انتخاب شده در تمامی هفته ها بیشتر باشد به عنوان موزیسین سال نت آهنگ انتخاب می شود

و چون این اتفاق بزرگ در آستانه ی نوروز ایرانیان می افتد هدیه ای بسیار نفیس و به یادماندنی نیز از طرف جامعه ی مجازی موسیقی ایران به آدرس پستی موزیسین نت آهنگ ارسال خواهد شد

تیم داوری بسته به نوع نمونه های ارسالی تا آخر اسفند ما باز هم ورودی خواهد داشت و انتخاب افراد کاملا با نظر شخص جناب خشایار انجام می شود و مطمئنا تیم انتخابی افرادی شناخته شده هستند در نت آهنگ و روزمه ی هنری آنها صلاحیت آنها برای داوری را تایید خواهد کرد

توضیحات لازم در مورد نحوه ی اجرای این پروژه را جناب خشایار خان طی روزهای آتی ارائه خواهند داد

در مورد اینکه به چه طریقی موزیسین سال نت آهنگ از بین سبک های مختلف فقط یک نفر خواهد بود طی روزهای آینده اعلام خواهد شد , همچنین این مطلب که حداقل شرکت کنندگان یک سبک چند نفر باید باشند که آن سبک در یک رتبه پایین تر برای خود موزیسین سال داشته باشد نیز اعلام خواهد شد

مثلا فرض کنید موسیقی کلا سه تا سبک دارد , ایرانی , کلاسیک , راک
از بین این سه تا که یک موزیسین سال انتخاب خواهد شد
بعد اگر مثلا ما حد نصاب ایرانی را 10 نفر فرض کنیم و ایرانی 12 شرکت کننده داشته باشد آنوقت ایرانی برای خود به صورت جدا نیز موزیسین سال خواهد داشت
ولی اگر 9 نفر در ایرانی شرکت کرده باشند دیگر موزیسین سال ایرانی نداریم و انتخاب آن 9 نفر صرفا در همان قالب موزیسین سال سایت انجام می شود

نتیجه گیری از این مثال : اگر سبک شما به حد نصاب برسد شما شانس کسب دو عنوان برتر و دو هدیه را دارید ولی اگر به حد نصاب نرسد فقط یک عنوان ممکن است نصیب شما بشود و آن هم موزیسین سال نت آهنگ هست

از همین حالا ( که شبه ) از فردا شروع کنید تمرین و محک جدی و خوبی خواهد بود فرای مساله ی کسب عنوان و هدیه

در مورد اینکه کارها سبک بندی خواهند شد یا ساز بندی یا هر دو و کلا دسته بندی ها بر چه اساسی ممکن است باشد درصد زیادیش به خود شرکت کنندگان ربط دارد ولی در توضیحات تکمیلی مسابقه این مساله نیز روشن خواهد شد
بحث شعر و ترانه هم فعلا فکری براش نکردیم اگر هم بخوایم شرکتش بدیم مسابقه ای جدا خواهد داشت
ضمنا اثرات نوازندگی هم باید لایو باشند نه نرم افزاری , بحث آهنگسازی فرق دارد , تمام این جوانب به صورت کامل به زودی توضیح داده می شود

دوستان الان فقط به فکر تمرین باشید و مطمئن باشید شرایط برگزاری هرچیزی هم که باشه اگر شما تمرینات خوبی رو انجام داده باشید برای کسب موفقیت جلودار شما نیست

اگر موزیسین سال نت آهنگ نمونه کار تصویری داشته باشد و امتیاز آن ( امتیازی که داوران می دهند ) کار بالاتر از 5 باشد هدیه ای جداگانه نیز از طرف شخص بنده دریافت می کند

نوروز نت آهنگی رو بر تمامی دوستان نت آهنگی تبریک عرض می کنم و امیدوارم سالی که قرار است برای همه نکو باشد از سرو روی بهارش پیدا باشد

پ.ن : از لیست داوران فقط یک نفر را بنده پارتی بازی کرده و به جناب خشایار زودتر از بررسی های ایشان پیشنهاد دادم و اون هم جناب رامتین خان بودند , البته ایشان نیازی به پارتی بازی ندارند و اگر بنده هم نمی گفتم مطمئنم یکی از انتخاب های خشایار بود , امیدواریم با ایشان کار دوستانی که موسیقی ایرانی کار می کنند سخت نشود چون ایشان سخت گیر هستند و ظرافت کار رو به شدت بررسی می کنند

به قول رامتین خان , خوش باشید ! فعلا یا حق !

RaziYeH
Thursday 3 February 2011, 10:21 AM
ببخشد من 1 سوال داشتم :

میشه اهنگی که با موبایل ضبط شده را هم بزاریم:9:

Mezrab
Thursday 3 February 2011, 11:41 AM
ببخشد من 1 سوال داشتم :

شدن که میشه، ولی فکر میکنم امتیازش نسبت به کاری که همه چیزش خوب و عالی باشه و کیفیتش هم بهتر باشه کمتر بشه..این ها چیز های کمی و کیفی هست و بهتره برای امتیاز بیشتر ترجیحا کیفیت بالاتر باشه..
با یه میکروفون ساده هم میشه صدای خوبی ضبط کرد.

baran_sad
Thursday 3 February 2011, 01:05 PM
آقا تو بخش گیتار پاپ دیگه نمیشه نمونه کار گزاشت؟ما چه طور نمونه کار بزاریم؟

Amir
Thursday 3 February 2011, 01:13 PM
آقا تو بخش گیتار پاپ دیگه نمیشه نمونه کار گزاشت؟ما چه طور نمونه کار بزاریم؟

سلام عزیز

قسمت بالای سایت همه چیز مشخص هست

آخرین نمونه کارهای کاربران[ ارسال نمونه کار ] (You can see links before reply)

موفق باشید

Khashayar
Thursday 3 February 2011, 02:02 PM
ببخشد من 1 سوال داشتم :

شدن که میشه، ولی فکر میکنم امتیازش نسبت به کاری که همه چیزش خوب و عالی باشه و کیفیتش هم بهتر باشه کمتر بشه..این ها چیز های کمی و کیفی هست و بهتره برای امتیاز بیشتر ترجیحا کیفیت بالاتر باشه..
با یه میکروفون ساده هم میشه صدای خوبی ضبط کرد.

درود
بله همه که امکانات ضبط حرفه ای ندارند...اما مورد ضبطی شما با موبایل یا با هر چیز باید حداقل کحیفیتی داشته باشد تا بتوان درست اون نمونه کار رو شنید و آنالیز کرد ..چون اگر کیفیت خیلی پائین باشد مسلما نمیتوان خیلی دقیق آنالیز کرد و همونطور که محسن عزیز گفت امتیاز کمتری تعلق می گیرد...
پس سعی کنید تا جائی که می شود کیفیت ضبط بهتر باشد...با موبایل هم اگر کمی دقت کنید نمونه های خوبی میشود با کیفیت خوب و قابل قبول ضیط کرد..مخصوصا موبایل های جدید!
پاینده باشید

HamedSedighi
Thursday 3 February 2011, 02:09 PM
چقدر ایده خوبی است :41::41::41::41:

r_a_m_i_n
Thursday 3 February 2011, 02:12 PM
درود :
سوال 1 : به کیفیت ضبط کار هم امتیاز داده میشه یا فقط به کیفیت اجرای کار؟ چون بعضیا مثل بقیه نرم افزار و سخت افزار حرفه ای ضبط ندارند
سوال 2 : رامتین خان کیه؟ من که 1 رامتین بیشتر نمیشناختم توی سایت...که ایشون از سایت خداحافظی کردن

Amir
Thursday 3 February 2011, 02:50 PM
درود :
سوال 1 : به کیفیت ضبط کار هم امتیاز داده میشه یا فقط به کیفیت اجرای کار؟ چون بعضیا مثل بقیه نرم افزار و سخت افزار حرفه ای ضبط ندارند
سوال 2 : رامتین خان کیه؟ من که 1 رامتین بیشتر نمیشناختم توی سایت...که ایشون از سایت خداحافظی کردن

سلام

سوال یک رو مسئول تیم داوران جناب خشایار خان پاسخ می دهند

در مورد سوال 2 هم مگر سایت تیم ملی هست که کسی ازش خداحافظی کنه ؟ من هم در فیسبوک با رامتین خان در ارتباطم هم توی همین سایت ایشان هفت روز پیش آنلاین بودند ..
اگر هم مساله ای بوده و ایشان با من یا سیاست های من مشکل داشتند یا دارند این چه ربطی به خدمت به هنر و موسیقی ایران دارد ؟ کمااینکه هستند اشخاصی همین الان که مشکلات شدیدتری با ینده دارند ولی آیدیشون همیشه اون پایین هست و آنلاین هستند و به دوستان خود یاری می رسانند

بحث حضور و خدمت به هنر خیلی فراتر از در نظر گرفتن شخصیت شخصی مثل امیر هست , اگر امیر مشکلی دارد و خطایی می کند اصل مساله که هنر هست نباید فراموش شود و نهایتا از امیر باید انتقاد کرد و از او پاسخ خواست

تمام هم و غم ما در درجه ی اول ایجاد اتحاد بین دلسوزان موسیقی هست , این اتحاد اگر بزرگ باشد و مشتی محکم باشد می تواند نتیجه بدهد و تغییر ایجاد کند

در این راه هم هزینه ی مادی می دهیم هم معنوی , گاهی به خاطر سوءتفاهمات و خستگی از کار ممکن است عجولانه برخورد کنیم ولی تا به حال هزینه ی این برخورد عجولانه را دوبرابر پرداخت کرده ایم و برایمان هم مهم نبوده که پشت سرمان چه گفته اند
حاضریم برای بزرگتر شدن و استحکام بیشتر این اتحاد به ما بگویند ترسو بود و کم آورد , اشکالی ندارد

شاد باشید

mixer
Thursday 3 February 2011, 03:54 PM
بعد این موزسین برتر در اینده چه جوری میشه جریانش ؟؟

Amir
Thursday 3 February 2011, 04:02 PM
بعد این موزسین برتر در اینده چه جوری میشه جریانش ؟؟

خب یک هدیه ی نفیس که بهش اهدا میشه

بعد اگر اصلا فرض کنیم که صرفا یک عنوان هست ( که صددرصد اینجوری نیست و تازه کار ما با اون شخص یا اشخاص شروع میشه )
به هر حال این سایت پربازدیدترین سایت موسیقی ایران هست طبق آمار جهانی آلکسا و روز به روز هم بازدید و اعضا و امکاناتش داره رشد می کنه , موزیسینی که از طرف این سایت انتخاب بشه خیلی می تونه برای موارد مختلف از این عنوان استفاده کنه

خدا رو چه دیدید به یکباره دیدید با ارشاد توافق کردیم و شدیم یک مجموعه ای مثل thedjlist در ایران ( حالا در ایران میشه themusicianlist ) , و رنکینگ بین المللی دادیم به افراد ایرانی , اونوقت همین میشه سند برای صلاحیت داشتن یک شخص در جاهای مختلف

M8H
Thursday 3 February 2011, 04:20 PM
میشه ساخته های خودمون هم بذاریم؟!؟!

Amir
Thursday 3 February 2011, 04:23 PM
میشه ساخته های خودمون هم بذاریم؟!؟!

اگه ساخته ی خودتون باشه که دیگه کولاکه که , خیلی ارزشش بیشتره :5:

M8H
Thursday 3 February 2011, 04:25 PM
اگه ساخته ی خودتون باشه که دیگه کولاکه که , خیلی ارزشش بیشتره :5:
کارهای پخش شده رو همم میشه گذاشت یا کارهایی که هنو پخش نشده؟؟!

Amir
Thursday 3 February 2011, 04:30 PM
کارهای پخش شده رو همم میشه گذاشت یا کارهایی که هنو پخش نشده؟؟!

برای ما فرقی نداره

برای ما مهم اینه که

1- اصول اولیه مربوط به اون سبک و ساز رعایت شده باشد
2- اجرا یا ساخت اثر توسط خود شخص انجام شده باشد

شروط شرکت دادن یک کار این دو مورد هست , حالا موارد دیگر همه بعد از این دو مورد هستند

kak_maki_new
Thursday 3 February 2011, 06:19 PM
خيلي ايده جالبي هستش و شكه شدم ....
اميدوارم كه هميشه از اين كارا بكني اميرخان(لوووول)

شما بيا تو سايت ...تو جمع باش ...بقيه پيشكشت

randy_rhoads
Thursday 3 February 2011, 07:41 PM
من يك سوال دارو و اونم اينكه چوري مي شه نمونه كار رو اپلود كرد ممنون ميشم كمكم كنيد

Amir
Thursday 3 February 2011, 08:22 PM
من يك سوال دارو و اونم اينكه چوري مي شه نمونه كار رو اپلود كرد ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام

آموزش ارسال نمونه کار

You can see links before reply

Don_Ramtin
Thursday 3 February 2011, 09:28 PM
سلام رفقا !
همونطوری که امیرِ عزیز خبر دادند ، من برگشتم ! من قبلا هم طیِ پست هایی که برایِ خداحافظی نوشته بودم ، به این موضوع اشاره کرده بودم که مشکلِ شخصی ای با کسی ندارم و اگه از اینجا رفتم ، این به مشکلِ من با سیستمِ مدیریتیِ اینجا مرتبط بود . امشب طی گفتگویی که با امیر جون در فیس بوک داشتم ، ایشون با منطق و لحنِ مهربونش من رو مجاب کرد که این سیستمِ موردِ انتقادِ من ، وحیِ مُنزل و لا یتغیّر نیست و میشه اون رو اصلاح کرد و ارتقا داد . به هر حال خوشحالم که باز در جمعِ دوستانِ عزیزم هستم و دلم برایِ همه یِ شماها تنگ شده بود . البتّه با خیلی از رفقا تماس تلفنی و رو در رو داشتم ، امّا برایِ بقیه یِ دوستان دلم تنگ شده بود .
خوش باشین . فعلا ، یا حق !

Amir
Thursday 3 February 2011, 09:55 PM
دوستان کف مرتب به مناسبت بازگشت رامتین خان ... داور پیشنهادی بنده برای مسابقات

به مناسبت این بازگشت شکوهمند امشب چای و بیسکوییت مادر مهمان خشایار خان هستیم

خشایار خودتو نشون بده

r_a_m_i_n
Thursday 3 February 2011, 10:32 PM
به به تشویق:36:
چرا خسیس بازی در میارین....خب شربت و ویفر شکلاتی بدین

Amir
Thursday 3 February 2011, 10:37 PM
به به تشویق:36:
چرا خسیس بازی در میارین....خب شربت و ویفر شکلاتی بدین

حالا بذار یه مو از این خشایار بکنیم شربتم ازش می گیریم فعلا غنیمته همین :دی

پ.ن : آیدیشو در سایت دیدید سریعا به من خبر بدید این چند پست آخر رو حذف کنم

r_a_m_i_n
Thursday 3 February 2011, 10:44 PM
آهان از اون لحاظ.....فعلا که آفلاینه راحت باشید ببرید و بدوزید ....تا وقتی اومد سوپرایز بشه و تو رودروایسی گیر کنه
البته من نمیدونم میدیران اینجا چه قابلیت هایی دارن....نمیدونم میتونن از عمد چراغشون رو روشن یا خاموش بذارن یا نه؟
ممکنه invisible باشه هااا lo0l

Amir
Thursday 3 February 2011, 10:46 PM
آهان از اون لحاظ.....فعلا که آفلاینه راحت باشید ببرید و بدوزید ....تا وقتی اومد سوپرایز بشه و تو رودروایسی گیر کنه
البته من نمیدونم میدیران اینجا چه قابلیت هایی دارن....نمیدونم میتونن از عمد چراغشون رو روشن یا خاموش بذارن یا نه؟
ممکنه invisible باشه هااا lo0l

ای شیطون داری از آب گلالود ماهی می گیریا ... نه عزیزم بری تو پروفایل هرکسی حتی منه ذلیل مرده می زنه آخرین حضور کی بوده .. عین واقعیته :دی

r_a_m_i_n
Thursday 3 February 2011, 10:53 PM
باشه باور کردیم....فقط خود صاحب بزم نمیدونم چرا نمیاد ابراز نظر کنه
بابا بیا دیگه....خیلی وقته شام مفتی نخوردیم
ببینین یه چای و بسکوییت رو تا کجا کشوندیم شام :21:

Acoustic
Thursday 3 February 2011, 11:02 PM
منتظر خشایارین بیاد چای بسکوییت بده ؟؟؟؟ اگه آره پس احتمالا زخم معده میگیرین :4:

ناراحت نباشید . خشایار هم حق داره . الان درگوشی به من گفت به این نصف شبی پول ندارم(البته گفت به کسی نگییی منم که نمیگم :دی) خلاصه منم دست تو جیبم کردم دیدم 150 تومن خورد دارم رفتم سر کوچه تا یه بسکوییت بخرم . از اونجایی که یارانه و این حرفا .... :دی 200 تومن بدهکار شدم و قرار شد فردا برم بقیه پول رو بدم به مغازه دار :4:

حالا بفرمایید شام !!!

You can see links before reply .jpg

از دهن نیفته چایی

*راستی رامتین خان خوش اومدی ....

Amir
Thursday 3 February 2011, 11:27 PM
منتظر خشایارین بیاد چای بسکوییت بده ؟؟؟؟ اگه آره پس احتمالا زخم معده میگیرین :4:

ناراحت نباشید . خشایار هم حق داره . الان درگوشی به من گفت به این نصف شبی پول ندارم(البته گفت به کسی نگییی منم که نمیگم :دی) خلاصه منم دست تو جیبم کردم دیدم 150 تومن خورد دارم رفتم سر کوچه تا یه بسکوییت بخرم . از اونجایی که یارانه و این حرفا .... :دی 200 تومن بدهکار شدم و قرار شد فردا برم بقیه پول رو بدم به مغازه دار :4:

حالا بفرمایید شام !!!

از دهن نیفته چایی

*راستی رامتین خان خوش اومدی ....

تو خودت قند و نباتی عزیز دلم ... بیسکوییت جلوت باید بیاد لنگ بندازه

پ.ن : مسابقه و تمرین فراموش نشه هااااااااااااااااااااا

Acoustic
Thursday 3 February 2011, 11:34 PM
فدای تو امیر جان :53: به قول خارجکی ها U too

جواب پ.ن : چشم . اونم پیگیرش هستم اتفاقا :4:

Amir
Thursday 3 February 2011, 11:40 PM
فدای تو امیر جان :53: به قول خارجکی ها U too

جواب پ.ن : چشم . اونم پیگیرش هستم اتفاقا :4:

محمد حواست باشه کل جایزه ها رو تنهایی نگیریا واسه بقیه هم یه چیزی بذار ... مردونه بیا جلو مرام داشته باش

آفرین پسر خوب

r_a_m_i_n
Friday 4 February 2011, 12:05 AM
آقا پ.ن خالی :
خیلی خوشمزه بود acostic ....حتما پولش رو از خشایار بگیر...
آقا امیر نمیشه ما هم اسممون رو نا مرئی کنیم؟":21:
این فقط مخصوص خانواده ی don corleone هاست؟ :10:
منم یه عمری ghost rider بودما :16:

Amir
Friday 4 February 2011, 12:11 AM
آقا پ.ن خالی :
خیلی خوشمزه بود acostic ....حتما پولش رو از خشایار بگیر...
آقا امیر نمیشه ما هم اسممون رو نا مرئی کنیم؟":21:
این فقط مخصوص خانواده ی don corleone هاست؟ :10:
منم یه عمری ghost rider بودما :16:

چرا تاپیک درخواست مدیریت رو بخون , تو این مجموعه مثل خشایار نفس ما رو بگیر و همه جا رو تسخیر کن حق آب و گل هم واسه ما تعیین کن خودت .... چرا من برات امکانات جور کنم وقتی خودت می تونی همه کاره باشی !!

همین محمد Acoustic رو ببین تا چند وقت دیگه باید ازش رخصت بخوایم تاپیک بزنیم :دی

Acoustic
Friday 4 February 2011, 12:33 AM
چرا تاپیک درخواست مدیریت رو بخون , تو این مجموعه مثل خشایار نفس ما رو بگیر و همه جا رو تسخیر کن حق آب و گل هم واسه ما تعیین کن خودت .... چرا من برات امکانات جور کنم وقتی خودت می تونی همه کاره باشی !!

ای بابا مارو مثه شمع از خجالت آب نکن دیگه امیر جان :4:

راجب جایزه ها مطمعنا من جایزه نمیبرم در مقابل این همه استاد :21ox66r:

r_a_m_i_n
Friday 4 February 2011, 12:34 AM

مرسی شما لطف داری
آهان از اون طریق میشه
من اون حرف رو از رو شوخی گفتم
اتفاقا 1 دفعه خواستم اون فرم و درخواست رو واسه قسمت تار که تو سایت نداریم پر کنم....اما از اونجا که اخلاقم کمی بده..و بعضی وقتها جوش میارم پشیمون شدم....
چون اگه به عنوان کاربر معمولی گاهی حرفی بزنم اشکالی نداره.....اما به عنوان مسئول یک بخش خیلی باید روی گفتار و نوشتارم دقت کنم ..از اینها گذشته من خیلییی در کار با کامپیوتر وارد نیستم

اما بهرحال سعی میکنم یه نمونه کار بسیار سخت از تار بذارم که تو مسابقه حرفی واسه گفتن داشته باشم:16::10:
چون تعداد نوازندگان تار اینجا خیلی کمه.....شاید اندازه ی انگشتان دست

rumour
Friday 4 February 2011, 08:35 AM
بسیار عالی. فقط من یه سوال دارم
برای شرکت فقط با 1 نمونه کار و در یک بخش میشه شرکت کرد؟
برای مثال من هم میتونم یه نمونه کار گیتار بدم هم پیانو و هم آهنگسازی. حالا اگر هر 3 تا باشه چه بهتر و اگر نباشه ترجیح میدم در آهنگسازی شرکت کنم.
سوال بعدی اینه که برای آهنگ سازی که نمیشه اجرای زنده ضبط کرد. یعنی میشه ولی کو نوازنده و امکاناتش؟ و الان تمام کار های من سمپل شده با کامپیوتر هستن متاسفانه. با این شرایط میشه شرکت کرد؟

Amir
Friday 4 February 2011, 12:54 PM
بسیار عالی. فقط من یه سوال دارم
برای شرکت فقط با 1 نمونه کار و در یک بخش میشه شرکت کرد؟
برای مثال من هم میتونم یه نمونه کار گیتار بدم هم پیانو و هم آهنگسازی. حالا اگر هر 3 تا باشه چه بهتر و اگر نباشه ترجیح میدم در آهنگسازی شرکت کنم.
سوال بعدی اینه که برای آهنگ سازی که نمیشه اجرای زنده ضبط کرد. یعنی میشه ولی کو نوازنده و امکاناتش؟ و الان تمام کار های من سمپل شده با کامپیوتر هستن متاسفانه. با این شرایط میشه شرکت کرد؟

سلام

اصلا نیازی به اعلام اثر نیست

از اول یک هفته تا آخر یک هفته همه نمونه های ارسالی بررسی می شن

لپ کلام شما می تونی همه عناوین رو عین محمد ( Acoustic ) که تصمیم گرفته کل عناوین رو کسب کنه کسب کنی

netmooteler
Friday 4 February 2011, 08:21 PM
درود بر تمامی دوستان هنرمند ...
به به چه به ؟
خیلی جالبه، بااین تفاسیر فک کنم توی هر سبک با توجه به تعداد بیشتر از 10 نفر یه نفر اول داشته باشیم،و در کل باتوجه به سه سبک 4 برگزیده داشته باشیم.

راستی فقط همین سه تا سبک هست ؟
لطفا در مورد قوانین یه خورده بیشتر اطلاع رسانی کنین.

پ.ن : راستی آقا محمد 20کوییته که روش قیمت خورده
(2000 ريال) همین امشب زنگ بزن 197 تا سال آینده پیگیری کنن ... D:

Acoustic
Friday 4 February 2011, 08:37 PM
درود بر تمامی دوستان هنرمند ...
پ.ن : راستی آقا محمد 20کوییته که روش قیمت خورده
(2000 ريال) همین امشب زنگ بزن 197 تا سال آینده پیگیری کنن ... D:

لوووووول . کلی خندیدم به این 197 به خدا :4:

------

راستی حالا که پست زدم منم یه سوال بپرسم ..... این رقابتی که الان هست ، شروع شده ؟ از کی شروع میشه ؟ آثار قبلی مورد نظر هست یا برای این مسابقه هرنفر باید یه آثار جدید خلق کنه ؟

ببخشید این سوالات مبتدیانه رو میپرسم بعضی وقتا کلا از موضوع پرت تشریف دارم :4:

Khashayar
Friday 4 February 2011, 08:47 PM
درود
به به چند ساعت نبودم ها!!!
چه خبر ها شده...
بیسکویت مادر و چائی هم که محمد به نمایندگی از من داد دستش درد نکنه امیدوارم مورد رضایت بوده باشه... ایشالا بتونم چلو کباب مهمون کنم همه دوستان رو به صورت حقیقی نه مجازی! محمد بیا باهات حساب می کنم هزینه دیشب رو.لوووول

و به به به به رامتین نازنینخوش اومدی ...صفا آوردی...خیلی خوشحالم کردی به خدا..حالا خصوصی بیشتر صحبت میکنیم با هم...

در مورد مسابقه مجموعی از سوالات دوستان رو کلی پاسخ میدم...و پاسخ و توضیحات جزئی تر رو بعد از ارائه قوانین و شرایط...
شرایط و قوانین مسابقه تا فردا شب و نهایتا تا پس فردا ظهر آماده و ارائه میشه ..الان در مرحله ی مشورت و بررسی هست...
لیست داوران هم تا اخر هفته که اولین سری از داوری ها برای نمونه کار های هفته جاری انجام میشه .. ارائه میشه .و با داوران اشنا میشوید.البته فعلا با رامتین اشنا هستید..!
و اینکه این مسابقه از همین الان در جریان هست...و نمونه های ارسالی شما در طی این هفته آخر هفته داوری میشه و امتیاز دهی میشه ...
بیشتر سوالات رو هم که امیر خان پاسخ گفتند...

پ.ن.محمد بیسکوئیت رو گرون خریدی؟یا با من میخوای گرون حساب کنی؟ من ک وضعم خوب نیست می دونی که وضع خودت از من خیلی بهتره که...خودت اعتراف کن چند هزار تا سل داری..:دی
پاینده باشید

Dj_MAN
Friday 4 February 2011, 09:24 PM
سلام ... به همه دوستان ...
این برنامه شما برای سازماندهی و یکپارچه کردن مسابقه های گاه و بیگاه سایت بسیار ستودنی است ...
فقط چند سوال دارم که البته فکر کنم کم و بیش به این موضوعات پرداخته شد ولی چون بنده پیر شدم و ذهنم یاری نمی کنه گفتم روشنتر بپرسم شاید فهمیدیم چی به چیه .... !

اول اینکه شما چطور می خواین این آثار متنوع و کاملا متفاوت رو دسته بندی کنید ...

اگه یه شخصی اومد دو تا اهنگ بیرون داد و هر دو کارش آهنگسازی در کامپیوتر باشه با دو سبک کاملا متفاوت ... مثلا یکی اکوستیک ارکسترال و یکی مثلا تکنو _ بر فرض اینکه سازنده هم خودش باشه _ این دو نمونه کار رو شما توی چه دسته ای تقسیم بندی می کنید ..؟
با چه نمونه کارهایی مقایسه میکنید ...

خب حالا یه چیز دیگه ... مثلا دونفر نمونه کارهایی ارسال می کنن در سبک مثلا تکنو .. یا ترنس ... اولی کاملا حرفه ای و درون نرم افزار پروتولز و با نت نویسی کارشو ساخته و دیگری درون برنامه Techno Ej یا Dance ej ... مسلم هست که کار دومی بسیار کم ارزشه ... شما چطور این ها رو از هم تفکیک میکنید ..
چون اخه در بعضی موارد کمی این تشخیص مشکل میشه ....

یا یه جور دیگه : اگه من اومدم حرفه ای کار کردم و یه موسیقی ارکسترال ساختم ( مثل آثار استاد فخر الدینی یا روشن روان ) و از طریق سازهای زنده و نوازندگی لایو و رکورد درون استودیو , شما چطور اون رو با کارهای ارکسترال نرم افزاری ( بعضا قابل تشخیص نیست ) مقایسه میکنید ...

اصلا ملاکهای شما برای برتری یا عدم برتری یک اهنگ ظاهرا یکسان نسبت به اهنگ دیگه چیه ..؟

شایدم اینقدرا جدی نباشه بحث , ولی دیگه سوال سواله .... ولی اگه قرار شد جواب بدید خیلی واضح بگید .. چون این ابهامات تقریبا انگیزه من نوعی رو از بین برده .....

اگه ممکنه یه سر فصل از گروه بندی مورد نظرتون برای دسته بندی آثار و نحوه تشخیص ارزش هنری آثار بزارید روشن شیم ...

باز هم از همه اساتید تشکر میکنم ...

reza1372
Saturday 5 February 2011, 04:57 AM
سلام واقعا دمتون گرم حال میکلم وفتی میبیلم انقدر هم وطن خلاق دارم
اجرکم عندالله

mahdi545
Saturday 5 February 2011, 06:05 PM
ممنون

Don_Ramtin
Sunday 6 February 2011, 11:44 AM
خسته نباشين من آهنگ در امتداد عشق رو از مسعود فردمنش ميخواستم .دكلمه ي آهنگ نه خود آهنگ رو ميخوام كه شاده و اينكه ممكنه اين آهنگ از كسه ديگه اي باشه كه اسمشو نميدونم.با تشكر

دوستِ من ، کمی به عنوانِ تاپیک و پست هایِ نوشته شده دقّت کنید ، می فهمید که اینجا جایِ چنین سوالی نیست .
ضمنا از همه یِ رفقا خواهش می کنم بجایِ نوشتنِ پست هایِ یه واژه ای برایِ سپاسگذاری ، از گزینه یِ تشکّر که در پایینِ همه یِ پست ها وجود داره استفاده بکنید !

bedahe
Monday 7 February 2011, 10:59 PM
ایرادی نداره اگه کاری رو که با تنظیم و ضبط استودیو ای انجام شده باشه رو بذاریم؟

تنظیم و اجرای گیتارش با خودمه

Amir
Tuesday 8 February 2011, 02:47 PM
بنده طبق قولی که داده بودم در همین تاپیک از دوست عزیز و بزرگوار جناب SarSabz نیز بابت برخورد تند در گذشته ای نه چندان دور پوزش می خواهم و امیدوارم ما را ببخشند

جناب SarSabz به نت آهنگ خوش برگشتید

sarsabz
Tuesday 8 February 2011, 03:01 PM
بنده طبق قولی که داده بودم در همین تاپیک از دوست عزیز و بزرگوار جناب SarSabz نیز بابت برخورد تند در گذشته ای نه چندان دور پوزش می خواهم و امیدوارم ما را ببخشند

جناب SarSabz به نت آهنگ خوش برگشتید

سلام به نت آهنگیای گل
من هم تشکر میکنم از امیر عزیز. و امیدوارم که اتفاقایی مثل گذشته دیگه پیش نیاد.
دلم برای سایت و رفقا خیلی تنگ شده بودا!

alimetallica_2
Wednesday 9 February 2011, 11:49 PM
یک سوال پیش آمد؟
آدرسی که نمونه کارها توش ارسال میشه این آدرس میشه دیگه:

میخواستم ببنم مراحل رو درست رفتم یا نه!!!
مدت طول کشیدن آپلود یک فایل کمتر از 2 مگ چقدر باید طول بکشه به صورت طبیعی؟
(با DSL البته)

Amir
Wednesday 9 February 2011, 11:59 PM
یک سوال پیش آمد؟
آدرسی که نمونه کارها توش ارسال میشه این آدرس میشه دیگه:

میخواستم ببنم مراحل رو درست رفتم یا نه!!!
مدت طول کشیدن آپلود یک فایل کمتر از 2 مگ چقدر باید طول بکشه به صورت طبیعی؟
(با DSL البته)

سلام علی عزیز

بله نمونه ها آنجا ارسال میشه

مدت ارسال هم بسته به سرعت اینترنت شما دارد البته چند وقتی هست کمی سرعت نوسان دارد

اینترنت 128 آپلود , تقسیم بر 8 = 16 کیلوبایت در ثانیه .... 2 مگ = 2048 کیلوبایت / 16 کیلو بایت = حدودا 2 دقیقه و 10 ثانیه ... با توجه به نوسان سرعت این مقدار اندکی بالا و پایین می شود ... اگر نوسان زیاد باشد ممکن است حتی خطا دهد

برای آپلود راحت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و مطمئن باشید که نسخه ی فلش پلیر سیستم شما به روز است

به زودی لینک مستقیم آخرین نسخه ی فلش در سیستم نمونه کارها قرار خواهد گرفت

شاد باشید

radin54
Saturday 12 February 2011, 12:54 AM
سلام
من چندین کار دارم که با وکال خودم هست .
کار با وکال رو میشه اینجا قرار داد یا فقط بدون وکال ؟

Amir
Saturday 12 February 2011, 12:57 AM
سلام

سلام
میشه

Dj_MAN
Saturday 12 February 2011, 12:59 AM
سلام اگه یه کاری رو الان آپ کنم جزو هفته دوم حساب میشه یا باید صبر کنم تا فردا ؟

Amir
Saturday 12 February 2011, 01:02 AM
سلام اگه یه کاری رو الان آپ کنم جزو هفته دوم حساب میشه یا باید صبر کنم تا فردا ؟

سلام

الان 2 ساعت و 30 دقیقه از شنبه گذشته , ارسال کنید برای هفته ی دوم محسوب خواهد شد

SOOT
Saturday 12 February 2011, 08:47 AM
سلام نت آهنگی های عزیز من تازه عضو شدم به من تازه وارد راه و چاه رو نشون بدین مرسی

Khashayar
Saturday 12 February 2011, 09:37 AM
درود

سلام

بله به این قسمت مراجعه کنید و قرار دهید نمونه کار های خود را.[ ارسال نمونه کار ] (You can see links before reply)

پاینده باشید

composer_kuchulu
Sunday 13 February 2011, 07:02 PM
سلام من یک مدت طولانی نبودم نصف بیشتر بچه ها یوزرهاشون برام ناآشنا هست! تو چه تاپیکی باید کارها رو قرار داد؟

Khashayar
Sunday 13 February 2011, 09:07 PM
درود

سلام من یک مدت طولانی نبودم نصف بیشتر بچه ها یوزرهاشون برام ناآشنا هست! تو چه تاپیکی باید کارها رو قرار داد؟

در بخش جدید نمونه کار ها.
برای آشنایی و آموزش این سیستم به لینک زیر مراجع کنید:
آموزش نحوه ارسال آثار در سیستم نمونه کارها برای شرکت در مسابقه (You can see links before reply)

برای اطلاع از قوانین و شرایط مسابقه لینک زیر را مطالعه کنید..
قوانین و شرایط شرکت دادن آثار در لیگ موزیسین های نت آهنگ (You can see links before reply)

و در انتها از طریق [ ارسال نمونه کار ] (You can see links before reply) (You can see links before reply) نمونه کار خود را ارسال کنید (You can see links before reply)

پاینده باشید

(You can see links before reply)

mixer
Sunday 13 February 2011, 09:52 PM
درود
آقا خشایار ما هم دلمون می خواد تو مسابقه شرکت کنیم اما قسمت نمونه کار پروفایلم مشکل داره و برام امکان آپلود کردن نیست با پشتیبانی هم تماس گرفتم اما باز هم مشکلم حل نشد ...
حالا چه کنیم ما :106:

Amir
Sunday 13 February 2011, 09:57 PM
درود
آقا خشایار ما هم دلمون می خواد تو مسابقه شرکت کنیم اما قسمت نمونه کار پروفایلم مشکل داره و برام امکان آپلود کردن نیست با پشتیبانی هم تماس گرفتم اما باز هم مشکلم حل نشد ...
حالا چه کنیم ما :106:

کی با پشتیبانی تماس گرفتید ؟

mixer
Sunday 13 February 2011, 10:03 PM
کی با پشتیبانی تماس گرفتید ؟

16 /11 / 89

Amir
Sunday 13 February 2011, 10:21 PM
16 /11 / 89

من الان دیدم تیکت رو ... یه flag اضافه کردم که پیگیری کنن مجدد , ولی با توجه به متن که خوندمش پیشنهاد می کنم Flash Player خودتون رو به روز کنید و حدالمقدور از مرورگر فایرفاکس برای آپلود استفاده کنید ... 99 درصد مشکل حل می شود

mixer
Sunday 13 February 2011, 10:29 PM
من الان دیدم تیکت رو ... یه flag اضافه کردم که پیگیری کنن مجدد , ولی با توجه به متن که خوندمش پیشنهاد می کنم Flash Player خودتون رو به روز کنید و حدالمقدور از مرورگر فایرفاکس برای آپلود استفاده کنید ... 99 درصد مشکل حل می شود

چشم احتمالا هم مشکل باید همین باشه . . .
اقدام می کنم .

RASPOTIN
Wednesday 16 February 2011, 09:14 PM
کاش کارای بیشتری روی سایت بود.یعنی بچه ها فعال تر بودن.البته HONEY 111که دیگه ترکونده

Acoustic
Thursday 17 February 2011, 12:35 AM
کاش کارای بیشتری روی سایت بود.یعنی بچه ها فعال تر بودن.البته HONEY 111که دیگه ترکونده

با اجازه اساتید

اول اینکه خوش آمد میگم ورودتون رو به سایت ..

راجب صحبتتون هم باید بگم که سیستم نمونه کار ها تازه راه اندازی شده . و در این مدت کم نسبتا استقبال خوبی شده

Khashayar
Thursday 17 February 2011, 10:17 AM
درود

نمونه کار تو این سایت زیاده در سیستم قبلی یعنی انجمن ها و بخش های نمونه کار اعضا در هر بخش و ساز تعداد زیادی نمونه کار وجود داره...در سیستم جدید نمونه کار هم با وجود اینکه تازه راه افتاده استقبال خوبی شده و نمونه کار های زیادی وجود داره...
پاینده باشید

kak_maki_new
Thursday 17 February 2011, 12:14 PM
درود
امير جان و خشايار جان
ميتونم بپرسم كارها در كدام مرحله از داوري هستند..؟
خيلي مشتاقيم ببينيم كدوم يكي از دوستان چه نمره اي از داوران عزيز دريافت كرده...

ممنون و خسته نباشيد

isajan
Thursday 17 February 2011, 08:49 PM
بسیار خرسندیم که دوستان و مرجعی نو پیدا کردیم تا توانایی های بس نادر خود را عرضه بداریم..از جناب امیرخان که نمیشناسمش تشکر میکنم..من هم سعی میکنم کارمو بذارم البته من هم در سبک کلاسیک کار میکنم هم پاپ امریکایی..یکیشونو اجرا میکنم میذارم.کدوم بهتره؟سازهای من پیانو بعنوان ساز اصلی و گیتار بعنوان ساز فرعی..

danialhaghgoo
Sunday 20 February 2011, 01:06 PM
با سلام و خسته نباشید.خیلی دوست دارم در این مسابقه شرکت کنم ولی واسم مهمترین چیز اینکه چه کسانی در بخش داوری حضور دارند...؟امیدوارم سوال من رو به منظور بد برداشت نکنید .

mixer
Sunday 20 February 2011, 02:19 PM
با سلام و خسته نباشید.خیلی دوست دارم در این مسابقه شرکت کنم ولی واسم مهمترین چیز اینکه چه کسانی در بخش داوری حضور دارند...؟امیدوارم سوال من رو به منظور بد برداشت نکنید .

داوران در بخش ورد به انجمن و در قسمت آمار افراد آنلاین و اینا در همین پایین مایینا با رنگ سبز مشخص شدند . آقا رامتین و اگه اشتباه نکنم آقا رضا یا REZ

که احتمالا از بخش سنتی آقا رامتین و بخش کلاسیک و غربی آقای REZ

hdhamid
Sunday 20 February 2011, 05:52 PM
سلام ..
اوه اوه .. ما نبودیم اینجا چه خبر شده ها!!! .. ایول .. بذارین ما هم فیض میبریم ..

Honey_Shababi
Monday 21 February 2011, 08:49 PM
درود
امير جان و خشايار جان
ميتونم بپرسم كارها در كدام مرحله از داوري هستند..؟
خيلي مشتاقيم ببينيم كدوم يكي از دوستان چه نمره اي از داوران عزيز دريافت كرده...

ممنون و خسته نباشيد

آره منم ميخواستم بدونم.يكي جواب مارو بده.

Amir
Monday 21 February 2011, 08:55 PM
با سلام

طی روزهای آینده به اطلاع دوستان خواهد رسید

alone_composer
Friday 25 February 2011, 12:56 PM
امیر عزیز درود بر شما و همه ی همکاران خوبتان.

راستش وقتی نوشته ی شما را خواندم بسیار خوشحال شدم از اینکه هنوز هم کسانی هستند که برای موسیقی خوب ارزنده و سرشار از تفکر (چیزی که متاسفانه برعکسش اکنون دارد به جوانان تحمیل می شود) ارزش قائلند.

دوست من هر چند اندکی دلخوری کوچک و برادرانه از شما دارم (در مورد گروه مجازی موسیقی که تشکیل دادیم ولی حمایت چندانی سایت از ما نکرد) ولی باید بگویم که کاملا و صد در صد با شما هم عقیده هستم و در این راه اگر کمکی از بنده ی حقیر بر می آید دریغ نخواهم کرد.

با سپاس محمد امیدوار تهرانی 6/12/1389

Amir
Friday 25 February 2011, 01:16 PM
امیر عزیز درود بر شما و همه ی همکاران خوبتان.

راستش وقتی نوشته ی شما را خواندم بسیار خوشحال شدم از اینکه هنوز هم کسانی هستند که برای موسیقی خوب ارزنده و سرشار از تفکر (چیزی که متاسفانه برعکسش اکنون دارد به جوانان تحمیل می شود) ارزش قائلند.

دوست من هر چند اندکی دلخوری کوچک و برادرانه از شما دارم (در مورد گروه مجازی موسیقی که تشکیل دادیم ولی حمایت چندانی سایت از ما نکرد) ولی باید بگویم که کاملا و صد در صد با شما هم عقیده هستم و در این راه اگر کمکی از بنده ی حقیر بر می آید دریغ نخواهم کرد.

با سپاس محمد امیدوار تهرانی 6/12/1389

سلام
ممنون از لطفی که دارید و داشتید , در مورد گروه بی نهایت شرمسار هستم , راستش مشغله فراوان هست و اولویت ها کمی جا به جا می شوند , بهترین کار این هست که خودتان پیگیر باشید و مرتب به ما یادآوری کنید وگرنه ما خیلی ناراحتیم که کار خوب شما ادامه پیدا نکرده

rumour
Sunday 27 February 2011, 04:38 PM
با تشکر از زحمات شما.
راستش یه درخواستی داشتم. نمیدونم عملیه یا نه ولی.
با توجه به حوادث اخیر و اتفاقاتی که افتاده و اثراتش روی اینترنت که مشکلات زیادی برای اجرای فایل های فلش، دانلود و آپلود ایجاد شده ایجاد کرده، فکر می کنید بشه زمان اتمام مسابقه 1 ماه به تاخیر بیافته؟
به شخصه خود من فقط یک نمونه کار دارم و 3 تای دیگه همینطور موندن چون آپلود قطع شده و دسترسی به خط دیگه ای هم ندارم... مطمئنم خیلی ها اینطور هستن. اگر بشه به تاخیر بیافته خیلی خوب میشه که ما هم کارهارو در مسابقه شرکت بدیم.

alone_composer
Sunday 6 March 2011, 09:58 PM
امیر عزیز و مدیران گرامی نت آهنگ درود بی پایان.

سوالی داشتم. من چگونه می توانم آهنگ تمنا را - که قبلا در همین نت آهنگ آپلود کرده ام و هم اکنون هم در این سایت وجود دارد- در مسابقه شرکت دهم؟ آیا اساسا با وجود ابنکه این کار هم اکنون در سایت نت آهنگ آپلود شده باز هم نیاز به آپلود مجدد برای این رقابت دارد؟

بر روی لینک ارسال نمونه کار کلیک می کنم وقتی از من نام و پسورد را می خواهد وارد می کنم اما دوباره باز به همان صفحه پرسش نام و پسورد بر می گردد!

چه کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید تا فرزندم (آهنگ تمنا) نیز بتواند در این رقابت شرکت کند.

با سپاس از شما بزرگواران

محمد امیدوار تهرانی 15/13/1389

r_a_m_i_n
Sunday 6 March 2011, 10:14 PM
با سلام

درود..........هنوز به اون روزهای آینده نرسیدیم؟

mixer
Sunday 6 March 2011, 10:18 PM

سوالی داشتم. من چگونه می توانم آهنگ تمنا را - که قبلا در همین نت آهنگ آپلود کرده ام و هم اکنون هم در این سایت وجود دارد- در مسابقه شرکت دهم؟ آیا اساسا با وجود ابنکه این کار هم اکنون در سایت نت آهنگ آپلود شده باز هم نیاز به آپلود مجدد برای این رقابت دارد؟

بر روی لینک ارسال نمونه کار کلیک می کنم وقتی از من نام و پسورد را می خواهد وارد می کنم اما دوباره باز به همان صفحه پرسش نام و پسورد بر می گردد!

چه کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید تا فرزندم (آهنگ تمنا) نیز بتواند در این رقابت شرکت کند.

با سپاس از شما بزرگواران

با اجازه رفقا این مشکل خیلی ساده هست واسه منم چند باری اتفاق افتاده .
این چیزی که می گم رو امتحان کن ببین جواب مبده یا نه :
به محض وارد کردن یوزر و پسوردت روی جملهی فارسی که در کادر نوشته " اگر به صورت خودکار به صفحه منتقل نشدید اینجا رو کلیلک کنید " کلیک کنید ببینید چی میشه ؟!!! به نظرم مشکل ورود به قسمتی که می خوای حل بشه اگر نشد حتما یه مشکل دیگه هست .
ببخشید واسه جواب دادن فوزولی کردمااااااااااااااا :38:

kak_maki_new
Monday 7 March 2011, 11:26 AM
با سلام

شايد اين جمعه بيايد....شــــــــــايد
:ad

در وصف نتايج :
شايد اين روزها بيايد ....(معلوم نيست)

D:

Amir
Monday 7 March 2011, 12:00 PM

با سپاس از شما بزرگواران

سلام
مشکل را برای بخش پشتیبانی شرح دهید

در مورد نمونه هم بله می توانید پس از آپلود در بخش نمونه کارها لینک آن را برای جناب خشایار ( Ashoo ) به صورت پیام خصوصی ارسال کنید

Amir
Monday 7 March 2011, 12:02 PM
درود..........هنوز به اون روزهای آینده نرسیدیم؟

شايد اين جمعه بيايد....شــــــــــايد
:ad

در وصف نتايج :
شايد اين روزها بيايد ....(معلوم نيست)

D:

با سلام
کارها هنوز در مرحله داوری می باشند و به دلایلی این موضوع کمی طول کشیده
مسئول هماهنگی های مسابقه جناب خشایار هستند و به وقتش خودشان توضیحات کامل رو ارائه می کنند

سپاس

kak_maki_new
Monday 7 March 2011, 02:53 PM
امير عزيز من از مشكلات مطلعم و ميدونم زير چه فشاري هستيد شما و همكاران محترم ....اين جمله رو هم صرفا جهت مضاح گفتم بخنديم
خسته نباشيد

alone_composer
Monday 21 March 2011, 11:21 AM
سلام
مشکل را برای بخش پشتیبانی شرح دهید

در مورد نمونه هم بله می توانید پس از آپلود در بخش نمونه کارها لینک آن را برای جناب خشایار ( Ashoo ) به صورت پیام خصوصی ارسال کنید

امیر عزیز من حتی وارد بخش پشتیبانی هم نمی توانم بشوم! چون دوباره از من نام کاربری و رمز عبور می خواهد و با اینکه وارد می کنم ولی دوباره باز نام کاربری و رمز عبور می خواهد و این سیکل بی نهایت همینطور تکرار می شود!!

بخش پشتیبانی هم در امضایشان نوشته اند لطفا پیام خصوصی نفرستید! پس من چه کنم؟ و چگونه با ایشان تماس بگیرم؟؟ از شما به شدت خواهش می کنم مشکل من را پیگیری کنید چون راه دیگری ندارم!

Amir
Monday 21 March 2011, 07:36 PM
امیر عزیز من حتی وارد بخش پشتیبانی هم نمی توانم بشوم! چون دوباره از من نام کاربری و رمز عبور می خواهد و با اینکه وارد می کنم ولی دوباره باز نام کاربری و رمز عبور می خواهد و این سیکل بی نهایت همینطور تکرار می شود!!

بخش پشتیبانی هم در امضایشان نوشته اند لطفا پیام خصوصی نفرستید! پس من چه کنم؟ و چگونه با ایشان تماس بگیرم؟؟ از شما به شدت خواهش می کنم مشکل من را پیگیری کنید چون راه دیگری ندارم!

سلام

به شما پیام خصوصی خواهم داد

amirali311
Saturday 26 March 2011, 09:05 AM
سلام دوستان . بسيار عاليه. تشكر مي كنم ازتون. :41:

mixer
Monday 28 March 2011, 02:06 PM
نتایج معلوم نشد ؟

RaziYeH
Monday 4 April 2011, 01:32 PM
سلام سال نو مبارک صد سال به این سالها :d
1 سوال کاملا فنی و حرفه ای این شخص خوش شانس موزسین سال مطعلق به چه سالی میشه 89 یا 90 ؟ :d

mixer
Monday 4 April 2011, 01:35 PM
سلام سال نو مبارک صد سال به این سالها :d
1 سوال کاملا فنی و حرفه ای این شخص خوش شانس موزسین سال مطعلق به چه سالی میشه 89 یا 90 ؟ :d

مربوط به سال 89

بالای صفحه ی نت اهنگ هم نوشته که " موزیسین بر تر سال 89 "
90 که تازه شروع شده ما منتظریم شرکتمون بدهند :9:

RaziYeH
Monday 4 April 2011, 01:55 PM
Mixer اخه نه هنوز اعلام نشده من گفتم نکنه ماله 90 :d

Dj_MAN
Monday 4 April 2011, 06:42 PM
Mixer اخه نه هنوز اعلام نشده من گفتم نکنه ماله 90 :d

ظاهرا اینطور که معلومه از نظر مدیران نت آهنگ چند روز یعنی 15 روز ...... !!! :43:

kak_maki_new
Thursday 7 April 2011, 11:11 AM
سلام به همه دوستان نت آهنگي گلم...
در مورد اين بحث كه به .جود اومده خواستم يه چيزي بگم ....البته من هيچ اجازه اي ندارم براي نظر ....ولي با اجازه از مسئولين ميخواستم بگم خدمتتون ....
باور كنيد اداره چنين سايتي كار آسوني نيست ....من اول ها فكر ميكردم چرا دير شده و بد قولي شده و ....
اما حالا كه فكر ميكنم ميبينم بنده خدا ها بايد كل اين سايت به اين بزرگي رو به ورود و خروج ها برسن ....جواب سوال هاي بيش از 42,781 رو بدن ....در صورتي كه روزي حد اقل 1500 نفر فعال هستند ...مشكلات فني رو بررسي كنند ....به بحث ها نظر بدن ...نمونه كار ها رو چك كنند ...وااااااااي آدم رو از پا در مياره واقعا ...حالا گذشته از اين ها نسئولين بايد به امور زندگي واقعي خودشون هم بپردازند...از چك ها و وام ها گرفته ...تا نون بخر و پنير نداريم و مهمون مياد و ...
گر صبر كني ز غوره حلوا سازي ......

Amir
Thursday 7 April 2011, 12:55 PM
تاپیک قفل شد