PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی آهنگ های شاد مجلسی به اضافه ریتم مخصوص کیبورد یاماها

SINGER1
Saturday 5 February 2011, 05:36 PM
.
با عرض سلام خدمت دوستان ومدیریت گرامی این بخش از سایت:

هدفم از ایجاد این تاپیک :

اولا سر درگمی دوستان وکاربران در پیدا کردن ریتم های شاد مجلسی مخصوص کیبورد مورد نظر..

دوما معرفی بهترین آهنگ های مجلسی جدید از نظر دوستان بنا به سلیقه خود... که همگی در یک تاپیک جمع باشند

سوما کاربران گرامی درخواست سمپل وریتم + MIDI آهنگهای مجلسی مخصوص کیبورد یاماها رو اعلام کنند تا مدیران محترم بخش کیبورد در این زمینه راهنمایی نمایند..

نکته: چنانچه مدیرت محترم با ایجاد این تاپیک مخالف هستند میتوانند به دلخواه خود تاپیک رو حذف نمایند..وپست های ایجادشده را به تاپیک مورد نظر هدایت نمایند...

با تشکر

.

SINGER1
Saturday 5 February 2011, 05:39 PM
.

اولین لینک رو خودم قرار میدم MIDI فایل ( حالا حالا همه دستا به بالا ) از نریمان...
You can see links before reply (You can see links before reply)

اینم اولین درخواست (عروس خانوم) از حمید پویان هستند

نمونه ای از این آهنگ که خودم جهت تست روی صدای حمید پویان وکال دادم رو قرار میدم..

حالا دوستان اگه ممکنه یه ریتم شاد مجلسی ,ودر صورت داشتن فایل MIDI از این آهنگ رو برای دانلود لینک دهند..

نکته: این که آیا سمپل ویا ترفندی وجود دارد تا اون صدای هورا که در بین آهنگ وجود دارد رو داخل کیبورد اجرا کرد؟؟

.

SINGER1
Monday 7 February 2011, 05:33 PM
دوستان کیبورد نواز در مورد لینک بالا کسی نتوست کمک کنه؟؟

ebrahim_rahimi
Monday 21 February 2011, 01:59 PM
سلام...من کاریر جدیدم...می خواستم بدونم فرق یاماها آ1000 و psr1000 چیه؟و اینکه چه مزایایی دارن؟ و قیمتشون چنده؟...منون اگه منو راهنمایی کنید...

mehran121212
Monday 18 February 2013, 08:05 PM
بانک صدا مخصوص ارگ یاماها۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ که خودم گلچینشون کردم .

Mostafanet
Sunday 13 April 2014, 06:09 PM
سلام خدمت شما لینک ها خرابند.