PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ويولن «همايون خرم» بار ديگر به صدا درمي‌آيد

star_violet
Sunday 6 February 2011, 12:42 PM
همایون خرم که بعد از 10 سال دوری از صحنه ،آذرماه سال جاری به صحنه رفت، به دلیل اشتیاق مردم خود را برای اجرای کنسرت دیگری در تاریخ‌های 9 و 10 اسفندماه سال جاری در برج میلاد آماده می‌کند.

به گزارش بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مدیر موسسه فرهنگی گلچین آوایی شرق دلیل اجرای دوباره این کنسرت را استقبال چشمگیر مخاطبان دانست و گفت: اجرای بی کلام کنسرت آذر ماه با استقبال بی نظیری از طرف مخاطبان مواجه شد؛ خواننده این کنسرت، حاضرین در سالن بودند که همراه با اجرای نوازنده‌ها، با زمزمه‌های خود، خاطرات را زنده کردند.
شجاعی درباره‌ی قطعاتی که قرار است در این برنامه اجرا شود، توضیح داد:این کنسرت در دو بخش برگزار می‌شود که در بخش اول قطعاتی مانند «غوغای ستارگان»،«چهار مضراب»،«عشق و انتظار» ، «موج دل» و… در فهرست اجرا قرار دارد و همچنین دربخش دوم، قطعات «رسوای زمانه» ، «سرگشته» ، «بوی باران» ، «دیدم به خواب» و.. اجرا خواهد شد.
همایون خرم، که بخشی از حافظه تاریخی مردم ایران را با خلق آثاری همچون «تو ای پری کجایی» و «رسوای زمانه منم» و آهنگ‌های نام آشنای دیگر، رقم زده است، در آخرین ماه سال با اجرای دوباره ی ملودی‌های گوش‌نواز خود، از دهه‌ی هشتاد خداحافظی و در آستانه دهه نهم زندگی خویش، به استقبال سال نو خواهد رفت.
همایون خرم، تنها بازمانده‌ی مرحوم ابولحسن صبا به شمار می‌رود که در سن هشتاد و یک سالگی هنوز با قدرت ساز می‌زند و نوای سازش می‌تواند مخاطبان را مسحور کند.
برای رزور بلیت‌های این کنسرت می‌توان به آدرس اینترنتی You can see links before reply مراجعه کرد.

link (You can see links before reply 7%D9%8A-9-%D9%88-10-%D8%A7%D8%B3%D9%81%D9%86%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%8A.html)

schadmehr
Sunday 6 February 2011, 01:44 PM
عاشق استاد خرمم

star_violet
Sunday 6 February 2011, 01:48 PM
استاد علاوه بر تبحر و تخصص، تواضع و فروتنی خاصی دارن که واقعا ستودنیه

ali2920
Sunday 6 February 2011, 03:41 PM
مرسی از این اطلاعی که دادین.ما که متاسفانه اونقدر سرمون شلوغه که اصلا وقت نمیکنیم پیگیری کنیم.

star_violet
Monday 7 February 2011, 12:36 AM
مرسی از این اطلاعی که دادین.ما که متاسفانه اونقدر سرمون شلوغه که اصلا وقت نمیکنیم پیگیری کنیم.

متاسفانه این مشکل رو منم دارم!:12: امیدوارم تا اون روز بتونم یه جایی تو برنامم باز کنم

farid_64
Monday 7 February 2011, 10:54 AM
بلیط های این کنسرت هم تموم شد
مردم استاد رو تو قلبشون دارن بعد 30 سال

star_violet
Monday 7 February 2011, 01:26 PM
واقعا عجیب بود
با اینکه اطلاع رسانی کم بوده به این زودی بلیط ها تموم شد؟
فکر کنم هنوز شروع نشده باشه ها!!!

ali2920
Monday 7 February 2011, 05:06 PM
woYou can see links before replyتموم شد؟؟؟؟؟

almas66
Wednesday 9 February 2011, 10:26 AM
خیییییییییییییلی عالی شد که دوباره کنسرت میدن
ولیییییییییییییییییییی دلم میخواد گریه کنم فقط یه سایت معرفی کردن برای خرید بلیط اونم زده همه بلیطها به فروش رفته:46::17:
یعنی هیچ راهی نیست که به این کنسرت بریم:106:

star_violet
Wednesday 9 February 2011, 09:59 PM
توجه توجه
مهـــــــــــــــم

رزرو بلیط شروع شده

لینک (You can see links before reply)

almas66
Thursday 10 February 2011, 08:45 AM
star-violetعزیز واقعا ازت ممنونم
اگر بشه به کنسرت استاد برم که محشر میشه
خییلییییییییییییییییییییی ییی خبر بود
مرسیییییییییییییییییییی

ahdhk
Saturday 16 April 2011, 04:08 PM
سلام.
من تو کنسرت 11 آذر ماه بودم.
فوق العاده بود.
بعد از اون استاد خرم تو یک مصاحبه کفتن که خودشون هم خیلی از این کنسرت لذت بردن و احساس می کردن تو استدیوی برنامه ی گل ها نشستن و مرحوم پیرنیا کنار اپراتور دارن کارشون رو گوش می کنن.
برای من که یه شب رویایی بود. امیدوارم نصیب همتون بشه.
پاینده باشید و پیروز.

RAHA3
Monday 18 April 2011, 08:28 PM
منم موفق شدم 10 آذر برم عالی بود مطمئنم بهترین ساعتهای عمرم درسال 89 همین بود
من و دوستم دوربین بردیم اما دوربین دوستم رو اجازه ندادن ببریم. با دوربین من هم زیاد جالب نشد حیف...ولی خیلی خوش گذشت

Mezrab
Monday 18 April 2011, 08:45 PM
اگر کسی تونسته قسمت هایی از اجرا رو ضبط کنه، در اختیارمون بزاره تا ما هم بهره ای ببریم..استاد همایون خرم رو دیگه نمیشه زیاد ملاقات کرد..

am3000
Tuesday 19 April 2011, 02:13 AM
اگر کسی تونسته قسمت هایی از اجرا رو ضبط کنه، در اختیارمون بزاره تا ما هم بهره ای ببریم..استاد همایون خرم رو دیگه نمیشه زیاد ملاقات کرد..
توی یوتوب یکی دوتا کلیپ از اجرای 8آذر هست.یه سر بزنید.