PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری ذوالفنون و کلهر برای نخستین بار

star_violet
Sunday 6 February 2011, 12:46 PM
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران؛ این آلبوم که حاصل تلاش مشترک اساتید جلال ذوالفنون و کیهان کلهر است، هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد.
جلال ذوالفنون در این آلبوم به یاد فعالیت های گذشته خود، بیشتر به نواختن تار پرداخته و قطعات باکلام این آلبوم با صدای «علیرضا ادیب» خواننده ای قدیمی و از شاگردان مهرتاش به اجرا در آمده است.
این البوم که حاوی 70 دقیقه موسیقی سنتی ایران است، 15 قطعه باکلام و بی کلام را شامل شده و بیشتر در مایه شور، دشتی و بیات ترک است. تولید این آلبوم سه ماه به طول خواهد انجامید.

link (You can see links before reply)

mixer
Sunday 6 February 2011, 01:13 PM
استاد ذولفنون تار میزنه ؟؟؟
نمی دونستم من شنیده بودم پدرشون تار میزده اماخودشون رو نمی دونستم دوستاناگه کسی اطلاعات کاملی در این رابطه داره لطفا برام شرح بده ممنون میشم .

star_violet
Sunday 6 February 2011, 01:56 PM
استاد ذولفنون تار میزنه ؟؟؟
نمی دونستم من شنیده بودم پدرشون تار میزده اماخودشون رو نمی دونستم دوستاناگه کسی اطلاعات کاملی در این رابطه داره لطفا برام شرح بده ممنون میشم .

منم وقتی مطلب رو خوندم تعجب کردم. ظاهرا استاد با تار و ویولن هم آشنایی دارن که ویولن رو پیش برادرشون یاد گرفتن.
طبق اطلاعات سایت رسمی ایشون:

" آشنايي با تكنيك تار و سه تار- ويلون از 1951 تا 1958 كنسرت موسيقي در انجمن فرهنگي ايران و شوروي تكنوازي تار 1958
آلبومي از نوازندگي تار در شرف انتشار"

لینک (You can see links before reply)

mreza
Sunday 6 February 2011, 05:10 PM
بله مگه میشه استادی همچون ایشون تار نزنن ؟
اتفاقا یه بار تار زنشونو دیدم
ایشون مضراباشونم محکم میزنن
فکر می کنم فیلمشم داشته باشم

zeus2171
Thursday 9 June 2011, 10:20 PM
filmesho bezar ma ham bebinim

r_a_m_i_n
Friday 10 June 2011, 12:14 AM
درود
بله ایشون اصلا در ایتدا به فراگیری تار پرداختند.....و شاگرد موسی خان بودند..........
و بعدها در دهه ی 40 بود که روی ساز سه تار مانور دادند و ساز تخصصی و حرفه ایشون رو سه تار گذاشتند

zeus2171
Friday 10 June 2011, 01:54 PM
bezar dg

hashem2
Friday 10 June 2011, 02:48 PM
کلهر و ذوالفنون با هم؟ !!!!!!!