PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهار مضراب سه گاه و رنگ دشتی رو کی داره؟

alborz1372
Wednesday 9 February 2011, 02:57 PM
سلام دوستان
چهار مضراب سگاه از استاد بایور و رنگ دشتی از استاد کامکار رو نمیتونم دربیارم اگر میشه لطفا به من اهنگ اش رو بدین بلکه ار ان اثر حاودان استفاده کنم
ان اکرمکم عند الله اتفاکم
قطعا گرامی ترین شما نزد خدا با تقوا ترین شماست

Alireza00
Wednesday 9 February 2011, 03:07 PM
شما این کاری که دارید می گید از چه آلبومیه و آهنگسازش کیه؟

z_m
Thursday 10 February 2011, 07:08 PM
سلام دوستان
چهار مضراب سگاه از استاد بایور و رنگ دشتی از استاد کامکار رو نمیتونم دربیارم اگر میشه لطفا به من اهنگ اش رو بدین بلکه ار ان اثر حاودان استفاده کنم
ان اکرمکم عند الله اتفاکم
قطعا گرامی ترین شما نزد خدا با تقوا ترین شماست

دوست عزیز این لینک دانلود 4 مضراب سه گاه هستش...

You can see links before reply

این رنگ دشتی هم باید تو قسمت شیوه سنتور نوازی که بچه ها اجرا کردن باشه الان لینکشو نمیدونم کجاست...شرمنده....

saeed2011
Friday 11 February 2011, 12:52 PM
سلام اینم لینک رنگ دشتی که تو قسمت شیوه سنتور نوازی هست You can see links before reply

ALI2323
Thursday 31 March 2011, 01:12 AM
ببخشید ولی استاد پایور که یدونه 4مضراب سه گاه نداره منظورتون کدوم کتاب بوده..
رنگ دشتی هم همینطور اخه این قطعه ها زیاد با این نام هستن ولی قطعه ای مثل فریبا از استاد پایور فقط یدونه هست...

z_m
Thursday 31 March 2011, 07:02 PM
احتمالا منظورشون از 4 مضراب سه گاه همون کتاب ردیف ابتدایی استاد پایور... چون من همونو واسشون گذاشتم...
و رنگ دشتی استاد پشنگ کامکار....
آهان الان یادم اومد چون بعد این قضیه یه تاپیک زدن به اسم " خطاب میشود به z_m " که اونجا گفته بود منظورشون همیناست که من گفتم.... :)

ALI2323
Saturday 2 April 2011, 10:07 PM
خب ولی قبول دارید زینب خانوم که این اسم ها رو خیلی از آهنگ ها هست؟
مثلا 4مضراب شور از استاد پایور...چند تا دارن؟

z_m
Sunday 3 April 2011, 09:14 PM
خب ولی قبول دارید زینب خانوم که این اسم ها رو خیلی از آهنگ ها هست؟
مثلا 4مضراب شور از استاد پایور...چند تا دارن؟

بله صد در صد قبول دارم در اون که شکی نیست.... بله خودشون تو همین تاپیک باید مشخص میکردن که من احساس میکنم از ناواردیشون بوده....