PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نياز به يك نوازنده كمانچه براي همكاري با گروه موسيقي

Naghshava
Saturday 12 February 2011, 12:02 PM
با سلام....
ما يك گروه موسيقي هستيم كه براي اجراي كنسرت اخيرمون با تركيب سازهاي مضرابي( تار و سه تار و رباب و بم تار) و تعدادي ساز كوبه اي ( دف ، دهل ، كوزه و ...) و ساز كششي ني و يك كمانچه حدود سه سالي هست كه در حال اجراهاي مختلفي در تهران و شهرستان هاي خوب و بزرگ هستيم. متاسفانه در برنامه ي آخرمون نوازنده ي كمانچه در لحظاتي كه مجوز كنسرت و سالن و همه چيز براي اجرا آماده بود از گروه جدا شد.براي همين به دنبال جايگزين كردن نوازنده ي كمانچه هستيم. از دوستان نوازنده اي كه شرايط كار در گروه رو دارند و تجربه ي كار اجرايي هم دارند دعوت به همكاري ميشه....

از لحاظ دست مزد هم سعي ميكنيم بر طبق نظر نوازنده مذكور و البته موافقت مدير گروه پرداخت كنيم و شرايط مالي خوبي هم در صورت توافق براي نوازنده كمانچه در نظر مي گيريم....
زمان اين اجرا حدودا ارديبشت ماه سال آينده هست( باتوجه به زمان مورد نياز براي اضافه شدن نوازنده جديد) و مكان اولين اجرا به احتمال قوي تالار ايوان شمس و يا فرهنگسراي نياوران مي باشد.
اگر نوازنده اي بود و سوالات بيشتري داشت مي تونه در پیام خصوصی مطرح كنه. و در صورت رسيدن به توافق بيشتر شماره ي تماس سرپرست گروه رو براش مي فرستيم.
با تشكر از شما.

mio
Friday 14 October 2011, 11:20 PM
salam.
man taze ozv shodam va nemitoonam be shoma payam bedam
5sale violon va kamanche kar mikonam age emkanesh hast shoma beman payam bedid

saber1740
Friday 20 January 2012, 05:18 PM
سلام من کمونچه ویلن ویلن التو قیچک میزنم با ردیف دستگاهی هم اشنایی دارم و دو سه بار اجرا هم داشتم در صورت تمایل به من پبام بدید
24 سالمه از تهران :)