PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : $$ سوال $$

danger9597
Thursday 9 November 2006, 07:22 AM
سلام خسته نباشید سایت عالی شده
می خواستم منو در رابطه با گیتار راهنمایی کنید (گیتار پاپ)
جریان اینکه گیتار با هم یکم ?رق دارن از لحاظ ظاهری اگه اشتباه نکنم گیتار جاز
راستی من میخوام گیتار بخرم ?رق میکنه که کدمشو بخرم یا نه :?:
میدونم سوالم خیلی خنده داره ولی راهنماییم کنید میخوام سبک پاپ کار کنم
با تشکر

Hes_r
Saturday 11 November 2006, 12:09 PM
دنجر جان مخ ما رو کار گر?تی ؟؟؟

تو که گ?تی میخوای بیای ویولن بزنی

حالا اینجا در موزد گیتار میپرسی ؟؟؟

قربانت : حسام :wink:

Amir
Sunday 12 November 2006, 11:00 AM
گیتار الحمرا به نظر من خوبه

یاماها هم حر? نداره :) :)

اول هد?تو مشخص کن بعد گیتار بخر

sunboy
Monday 26 November 2007, 10:35 PM
یعنی آلمانزا بدرد نمیخوره

shbaharehs
Monday 26 November 2007, 11:22 PM
سلام خوبين؟ براي گيتار پاپ اكثرا از گيتار اكوستيك استفاده ميكنن بخاطر بلندتر بودن صدا و كمي نازكتر بودن دسته و ... . ولي من بهتون پيشنهاد ميكنم كه با گيتار كلاسيك يا فلامنكو شروع كنين چون با ناخن ميشه زد (براي ريتمها ميگم!) و كلا صداي دلنشينتري داره و جم و جورتره.
راجبه مارك گيتارم بايد بگم كه به نظر من مهم نيست ماركش چي باشه, شما خودتون بايد ببينين با كدومشون راحتترين. ولي ماركهاي معروف گيبسون و فندر و اريا و ياماها و ... هستن.

قبل از خريدم پيشنهاد ميكنم كه اين تاپيك رو ببينين شايد بدردتون بخوره. راجبه خريد گيتار هستن.
You can see links before reply

ممنون

moomak
Tuesday 27 November 2007, 10:23 AM
در ادامه صحبت بهاره جون باید اضافه کنم بستگی به پولت باید سازت رو انتخاب می کنم
به نظر من با یه ساز ارزون قیمت شروع کن حداکثر 80-90 تومنی بعدا اگر ادامه دادن سازت تثبیت شد ( بعد از 2-3 سال) یه ساز بهتر مثلا الحمبرا یا کوئنزا انتخاب کن
منم فکر می کنم اگر با گیتار نوع کلاسیک شروع کنی بهتر باشه
اما اگر مطمئنی که می خوای گیتار کار کنی و اون هم پاپ و میدونی که نرت عوض نمی شه بهتره گیتار آکوستیک بخری
فعلا

moomak
Tuesday 27 November 2007, 10:26 AM
در مورد مدل سازت خیلی سخت نگیر
آلمانزا هم ساز خوبیه
هرچی پول بدی آش می خوری اما یادت باشه حتما با یه کار بلد بری ساز بخری
اصلا تنهایی نری

monolith
Tuesday 27 November 2007, 01:00 PM
به نظر من با یه ساز ارزون قیمت شروع کن حداکثر 80-90 تومنی بعدا اگر ادامه دادن سازت تثبیت شد ( بعد از 2-3 سال) یه ساز بهتر مثلا الحمبرا یا کوئنزا انتخاب کن

یک نظری هم من در این مورد دارم:
فرق یک ساز خوب با یک ساز بد در چیه؟
1- نواختن ساز خوب راحتتره
2- صدای ساز خوب بهتره.
حالا اگر یک مبتدی بخواد با ساز ارزون قیمت (که اصولاً باید بد هم باشه شروع کنه) اولاً کارش سختتر میشه. و ثانیاً بعد از اینکه با هزار زحمت آهنگی رو زد، چون صدای خوب و نتیجه خوبی نمی ده، ناامید میشه و موسیقی رو کنار میگذاره.
به همین خاطر به نظر من یک تازه کار هم باید بهترین سازی که براش مقدوره رو بخره
ضمناً اگه ساز خوبی خریدید و بعداً تصمیم به کنار گذاشتن موسیقی یا عوض کردن ساز گرفتید، ساز خوب همیشه مشتری خودش رو داره. ولی ساز بد، مشتری اول و آخرش خودتونید.