PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نت آهنگ محله سنگ تراشون

mae_6677
Tuesday 15 February 2011, 02:23 PM
سلام دوستان
اگه كسي نت اين آهنگ رو داره برام بزاره ممنون ميشم.
ممنون

mixer
Tuesday 15 February 2011, 06:09 PM
درود دوست من . . .
نت محله سنگ تراشون توی کتاب اول استاد ذولفنون چاپ سال 88 هست . صفحه 71
اگر صبر داری تا فردا شب ( چهارشنبه 27 بهمن ) واست میذارم . شایدم زود تر :)

mae_6677
Tuesday 15 February 2011, 09:43 PM
سلام بر ميكسر
ممنون ميشم اگه برام بزاريش.

mixer
Wednesday 16 February 2011, 05:11 PM
درود

این هم از نت محله سنگ تراشون در دستگاه شور . . .
نکته : چون برنامه نت نویسی در کامپیوتر علایمی مانند سری و کرن رو نداشت توجه داشته باشید که در این قطعه ، نت لا به صورت کرن و سی به صورت بمل (که مشخص شده ) و همچنین می ( که اینم در قطعه مشخص شده )

You can see links before reply

mae_6677
Saturday 19 February 2011, 02:57 PM
سلام بر میکسر
من دیشب که داشتم این آهنگ رو گوش میدادم و نت رو هم نگاه میکردم احساس کردم این جاهایی که تو عکس مشخص کردم مشکل داره.البته شاید من اشتباه برداشت کردم و یا اجرایی که من از این آهنگ دارم با نت متفاوت هستش.
به هر حال از لطفت ممنون.

mixer
Saturday 19 February 2011, 03:24 PM
سلام بر میکسر
من دیشب که داشتم این آهنگ رو گوش میدادم و نت رو هم نگاه میکردم احساس کردم این جاهایی که تو عکس مشخص کردم مشکل داره.البته شاید من اشتباه برداشت کردم و یا اجرایی که من از این آهنگ دارم با نت متفاوت هستش.
به هر حال از لطفت ممنون.

درود
بله درکت می کنم چون وقتی من نگاه کردم به اصل نتی که آقای ذولفنون در کتابش نوشته این میزان رو از لحاظ نگارشی غلط نوشته و میبایست در میزان اول برای کامل کردن ریتم 6/8 که در اول کار فا هست .ناچارا نت سکوت گذاشت . تازه سرعت اجرا یک نت سیاه به اضافه ی یک نقطه بود که باز هم نمی شد اجراش کرد حالا نگران نباش دوست من شما سرعت اجرا رو زیاد تر کن کار به چیزی نداشته باش برای کمک کردن بهت منم اجراش رو واست میزارم تا بیاد دستت چطور اجرا کنی .

mixer
Saturday 19 February 2011, 03:36 PM
اضافی دوم . جابه جا آخری و اشتباه اخری درسته . . .
کم نوشتی هم : فقط خواستم نت بیاد دستت ف می تونی این قسمت رو خودتم تکرار بزنی .بابا اینقدر جزئی نباش دیگه . خودتم خلاق باش .
اولی رو هم که توضیح دادم خدمتت
( اشتباه از من بود ) بازم پوزش می طلبیم:am

mae_6677
Sunday 20 February 2011, 09:39 AM
اضافی دوم . جابه جا آخری و اشتباه اخری درسته . . .
کم نوشتی هم : فقط خواستم نت بیاد دستت ف می تونی این قسمت رو خودتم تکرار بزنی .بابا اینقدر جزئی نباش دیگه . خودتم خلاق باش .
اولی رو هم که توضیح دادم خدمتت
( اشتباه از من بود ) بازم پوزش می طلبیم:am
سلام بر میکسر
من فقط میخواستم مطمئن بشم و گرنه من خودم سعی کردم که از روی اجرا تمرین کنم.از لطفتون که نت رو گذاشتین هم ممنون خیلی توی اجرای آهنگ بهم کمک کرد.:9:

maryam_3tar
Wednesday 9 March 2011, 08:22 AM
سلام منم اين نت و مخصوصا اجراشو لازم دارم
لينكي كه بالا نوشتيد مشكل داره ا
اگه ميشه لينك رو تصحيح كنيد ممنون

mixer
Saturday 12 March 2011, 08:52 PM
من نت رو پاک کردم از جناب mae خواهش میکنم لینک جدید نت رو بدن بهتون

mae_6677
Saturday 12 March 2011, 10:51 PM
سلام
اينم نتي كه ميكسر جان گذاشته بودن من دوباره براتون ميزارم.البته اوني كه من گذاشتم هم قابل استفاده ميباشد

mixer
Saturday 12 March 2011, 10:57 PM
سلام
اينم نتي كه ميكسر جان گذاشته بودن من دوباره براتون ميزارم.البته اوني كه من گذاشتم هم قابل استفاده ميباشد

البته در نت نویسی بنده بعضی از قسمت ها مشکل داره که در تاپیک های قبلی من و جناب mae_6677 ذکر و به تبادل رفع ابهامات پرداخته شده لطفا تاپیک های قبلی هم مطالعه شود . سپاسگذارم :41:

maryam_3tar
Saturday 12 March 2011, 11:08 PM
سلام
جناب ميكسر زحمت كشيدن و فايل اجرا رو اپلود كردن
محله ي سنگ تراشون

2raj
Tuesday 15 November 2011, 10:56 AM
با سلام
ميشه اجراهاي اين آهنگ رو توسط نوازندگان تار يا سه تار قرار بديد؟ممنون

dr_joon
Friday 6 April 2012, 02:42 PM
سلام دوستان
اگر براتون مقدور باشه که اجرای این آهنگ رو برای دانلود بذارید، خیلی ازتون ممنون میشم

daryaei
Wednesday 6 June 2012, 06:28 PM
سلام
هیچ جوره نمیتونم اجرای این اهنگ رو دانلود کنم
اگه کسی میتونه یه بار دیگه اپلودش کنه و لینکش رو بذاره ممنون می شم

AliB
Wednesday 6 June 2012, 07:27 PM
درود
بله درکت می کنم چون وقتی من نگاه کردم به اصل نتی که آقای ذولفنون در کتابش نوشته این میزان رو از لحاظ نگارشی غلط نوشته و میبایست در میزان اول برای کامل کردن ریتم 6/8 که در اول کار فا هست .ناچارا نت سکوت گذاشت . تازه سرعت اجرا یک نت سیاه به اضافه ی یک نقطه بود که باز هم نمی شد اجراش کرد حالا نگران نباش دوست من شما سرعت اجرا رو زیاد تر کن کار به چیزی نداشته باش برای کمک کردن بهت منم اجراش رو واست میزارم تا بیاد دستت چطور اجرا کنی .

سلام
هیچ جوره نمیتونم اجرای این اهنگ رو دانلود کنم
اگه کسی میتونه یه بار دیگه اپلودش کنه و لینکش رو بذاره ممنون می شم

حمید جان ، تو میزان اول یک قطعه ، اگر با سکوت شروع بشه ، اون سکوت رو تو میزان نمینویسن .
من نتی از این قطعه در دسترسم نیست وگر برای دوستان اجر می کردم.

AliB
Wednesday 6 June 2012, 08:59 PM
محله سنگتراشون رو اجرا کردم (You can see links before reply) بر مبنای این اجرای محلی (You can see links before reply %DA%AF_%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D9%88%D9%86_%D9%86 %D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%84%D9%87_%D8%B9%D9%84%DB%8C% D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87.mp3.html) بدون نت و البته ظاهرا تمپوش یه کم بالاست . امیدوارم به دردتون بخوره.

daryaei
Saturday 9 June 2012, 12:58 PM
علی عزیز شدیدا ممنونم از اینکه اجرای این قطعه رو اینجا گذاشتی
خیلی خوب سه تار میزنی رفیق
ممنــــــــــــــون
ساز دلت همیشه کوک.....سمفونی احساست همیشه برقرار

saeed2fan
Monday 11 June 2012, 10:38 PM
سلام و درود به همه ي دوستان خصوصا AliBعزيز كه زحمت زيادي ميكشن
علي جان بيزحمت مشخصات سازي كه اين قطعه زيبا رو باهاش نواختي هم بنويس ممنون از زحماتت دوست عزيز

AliB
Wednesday 13 June 2012, 11:00 AM
علی عزیز شدیدا ممنونم از اینکه اجرای این قطعه رو اینجا گذاشتی
خیلی خوب سه تار میزنی رفیق
ممنــــــــــــــون
ساز دلت همیشه کوک.....سمفونی احساست همیشه برقرار

ممنون و متشکرم از محبت شما .

سلام و درود به همه ي دوستان خصوصا AliBعزيز كه زحمت زيادي ميكشن
علي جان بيزحمت مشخصات سازي كه اين قطعه زيبا رو باهاش نواختي هم بنويس ممنون از زحماتت دوست عزيز

مرسی سعید جان
این ساز همون سازیست که در جاهای مختلف به اون اشاره کردم توی سایت
سازیست با مهر نوا
اسم سازندش رو هنوز پیدا نکردم . ولی صدای خوبی داره
اندازه ی کاسه متوسط ه و جنس کاسه از چوب توت ه . مورد دیگری اگر هست بفرما تا توضیح بدم .
سیستم ضبط هم یک آی سی ریکوردر خبرنگاری معمولی سونی هست و بدون افکت جانبی .
پاینده باشی