PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم در خواندن تبليچر

TheGoldMAN
Tuesday 15 February 2011, 06:29 PM
سلام دوستان
ميبخشيد كه بازم مزاحم ميشم:9:

ميخواستم بدونم كه اين كلمه ي ring together به معناي چيه؟:43::30:
توي كتاب ليد گيتار 1 استتينا ديدمش

و اين كه هارمونيكاي طبيعي دقيقاً چه تكنيكيه؟:9::ad

Honey_Shababi
Tuesday 15 February 2011, 06:43 PM
سلام.مثل همون let ring هست كه تو خيلي جا ها استفاده ميشه.يعني وقتي يك سيم رو پيك ميزني، با كف دست راستت نبايد از ار تعاش سيم زده شده جلوگيري كني و بايد بزاري ارتعاش سيم حفظ بشه كه خيلي به زيبا شدن آهنگ كمك ميكنه.دقيقا مثل پدال Sustain پيانو هستش.

TheGoldMAN
Tuesday 15 February 2011, 07:02 PM
سلام.مثل همون let ring هست كه تو خيلي جا ها استفاده ميشه.يعني وقتي يك سيم رو پيك ميزني، با كف دست راستت نبايد از ار تعاش سيم زده شده جلوگيري كني و بايد بزاري ارتعاش سيم حفظ بشه كه خيلي به زيبا شدن آهنگ كمك ميكنه.دقيقا مثل پدال Sustain پيانو هستش.

يعني خفه نكنم سيمو ديگه
آره؟

ممنونم واقعاً

Honey_Shababi
Tuesday 15 February 2011, 07:31 PM
آره.اگه برنامه گيتار پرو داري خيلي ميتونه كمكت كنه.البته تو گيتار پرو نوشته let ring.اميدوارم گيتار پرو رو داشته باشي.براي ياد گيري خيلي خوبه.

TheGoldMAN
Tuesday 15 February 2011, 08:15 PM
آره.اگه برنامه گيتار پرو داري خيلي ميتونه كمكت كنه.البته تو گيتار پرو نوشته let ring.اميدوارم گيتار پرو رو داشته باشي.براي ياد گيري خيلي خوبه.

دارم خدا رو شكر

بايد بيفتم توش ببينم چي كارا بايد بكنم

ممنون

metalica_boy
Tuesday 15 February 2011, 08:29 PM
Let Ring زمانی هست که شما یک نت رو مینوازید و باید صدای آن را در هنگام نواختن نتهای بعدی نیز کشش بدهید.دقیقا همونطور که دوست عزیز فرمودند مانند پدال ساستین در پیانو

TheGoldMAN
Tuesday 22 February 2011, 09:11 PM
دوستان الكتريك دان
ميشه بهم بگين هارمونيكا رو چه جوري بايد توليد بكنم؟
ممنون

metalica_boy
Tuesday 22 February 2011, 09:18 PM
منظورت هارمونی طبیعی هست یا Artificial Harmony؟

TheGoldMAN
Tuesday 22 February 2011, 10:08 PM
آره

Atrovan
Tuesday 22 February 2011, 10:09 PM
درود...یه سول برای من پیش اومد هارمونیکای طبیعی که میگین همون اصوات هارمونیک منظورتونه یا این دو تا با هم فرق داره؟!توی گیتار کلاسیک اگه همون باشه میگن اصوات هارمونیک

Punk
Tuesday 22 February 2011, 11:05 PM
نچرال هارمونی با گذاشتن انگشت دست چپ خیلی ظریف و نرم روی فرت های 4 و5 و7 و9 و12 و ... بوجود میاد یعنی روی سیم فشاری وارد نمیشه فقط بطور آنی دقیقا روی خود فلز فرت رو لمس میکنیم و با پیک دست راست ضربه و این کار با دیستورشن راحت تره پس یه لحظه کوتاه سیم رو لمس میکنیم انگشت رو برمیداریم

رینگ توگظر : دو تا کلمه انگلیسی هست تکنیک خاصی نیست یعنی باهم صدا داشته باشن
ولی لت رینگ بیشتر در مورد آرپژ بکار میره

alimetallica_2
Tuesday 22 February 2011, 11:58 PM
احتمالا منظورش ارتیفیکال هارمونیکه، چون نچرال کاربر زیادی هم نداره نسبت به آرتیفیکال.
من اون یکی رو یک جا دیگه جواب دادم الان.

mohsen_warlock
Monday 26 September 2011, 07:43 PM
سلام من می خواستم 1آموزش برای گیتار پرو بزارید.
تو کتاب هوی متال لید گیتار bend یا هارمونی یا چیزای دیگه روی هر نت هست اما توی گیتار پرو هیچ کدوم نیست.ممنون