PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیتار تو رنج 400 و 600 هزار تومن چی بگیرم؟

Mahbod91
Friday 18 February 2011, 10:23 PM
سلام من ممکنه 400 تومن ، ممکن هم هست 600 تومن پول گیرم بیاد ، حالا تو این 2 قیمت راهنمایی کنید چه گیتارایی بگیرم شرایط من: سبک : متال مدرن (متالکور مثل Bullet for my valentine و As I lay dying و ... ) میخوام سیم ها ، بخصوص سیم های باس (4و5و6) در حالت palm mute شده به راحتی سریع پیک بخورن ، با گیتار قبلیم این مشکلو داشتم ، شدید! صدا هم مناسب با این سبک باشه کوک Dropped C یا Dropped B قراره باشه ، اصلا از Whammy باز استفاده نمی کنم پس متحرک بودن بریج زیاد برام اهمیت نداره وزنش خیلی سنگین نباشه چون ایستاده زیاد فعالیت دارم کتفم له نشه:دی Clean خیلی خیلی خیلی خیلی کم استفاده می کنم و 99% استفاده م Distorted ـه ، و میخوام گیتاری باشه که به درد Record کردن هم بخوره... کابلش هم از جلو نخوره ، تشکر :دی خیلی خیلی ممنون...

armageddon_st
Saturday 19 February 2011, 12:19 PM
سلام من ممکنه 400 تومن ، ممکن هم هست 600 تومن پول گیرم بیاد ، حالا تو این 2 قیمت راهنمایی کنید چه گیتارایی بگیرم شرایط من: سبک : متال مدرن (متالکور مثل Bullet for my valentine و As I lay dying و ... ) میخوام سیم ها ، بخصوص سیم های باس (4و5و6) در حالت palm mute شده به راحتی سریع پیک بخورن ، با گیتار قبلیم این مشکلو داشتم ، شدید! صدا هم مناسب با این سبک باشه کوک Dropped C یا Dropped B قراره باشه ، اصلا از Whammy باز استفاده نمی کنم پس متحرک بودن بریج زیاد برام اهمیت نداره وزنش خیلی سنگین نباشه چون ایستاده زیاد فعالیت دارم کتفم له نشه:دی Clean خیلی خیلی خیلی خیلی کم استفاده می کنم و 99% استفاده م Distorted ـه ، و میخوام گیتاری باشه که به درد Record کردن هم بخوره... کابلش هم از جلو نخوره ، تشکر :دی خیلی خیلی ممنون...

سلام
خوبي

خوب
خواسته ات رو خيلي خوب گفتي ...
ولي خودت هم مي دوني ... فقط گيتار توي صدا موثر نيست ....
چه بسا با تجهيزات ديگه بتوني با گيتار فعليت همون صدايي كه ميخواي رو ايجاد كني ...!

بگذريم ...
براي اينكه بشه راهنمايي كرد چند تا چيز ديگه لازمه:

1- گيتار قبليت چي بوده كه باهاش مشكل داشتي؟
2- تجهيزات ديگه اي كه داري چي هست (امپ، افكت، كابلها، String و Gauge اون، پيك ...)؟
3- تحوه چيدمان و اتصال اونها به هم چطوريه؟ (يه دياگرام ساده كه اونها رو چجوري و با چه ترتيبي به هم وصل مي كني ..)
4- نظرت در مورد گيتار نو يا دست 2؟
5- سطح كارت (ميخواي ركورد كني، با بچه ها GIG دارين و دور هم حال مي كنين، يا Stage ميري ....)؟

شادباشي:bc
فعلا

Mahbod91
Saturday 19 February 2011, 12:50 PM
من گیتار زدنم در حد سبک خودم خیلی بد نیست!، ولی در مورد نحوه کارکرد پیکاپ و امپ و کلا" نکات فیزیکی موسیقی خیلی کم اطلاعات دارم
گیتار قبلیم Ibanez RG370DX بود ، از لحاظ صدا وقتی با گیتارهای دیگه مقایسه ش می کنم ، گیتارهای هم قیمت خودش ، انگار Gain امپ 2 برابر بقیه ست! انگار volume گیتار من بازه ماله اونا نیمه باز!
فکر کنم از خوبیه پیکاپ باشه! ، ولی از وقتی کوک و سیم عوض کردم بیچارم کرد! نسبت به سبک من ، خیلی لازم دارم 3 لا چنگه palm mute شده تو تمپو های 90 به بالا بزنم! ولی پیکم تو این گیتار rg370 گیر می کرد به سیم ، با گیتار های دیگه این مشکلو ندارم فقط با همین گیتاره!
Artificial harmonies هم نمیتونم بزنم باهاش! کلا زدن باهاش چندش آور شده
میخوام باهاش رکورد کنم ، میدونم با این بودجه کسی رکورد نمی کنه ، ولی بی پولیه دیگه!
یه مولتی افکت قراره بهش وصل شه ، حالا یه Digitech RP80 ـه خودم ، یا اگه خدا بخواد Line6 PODxt Live که اگه این افکت رو بگیرم مجبورم گیتار 400 تومنی بخرم
افکت رو به امپ وصل نمی کنم ، من با همین RP80 م از خروجی هدفونش جندین بار با کارت صدای آنبورد رکورد گرفتم ، بعدا واستون آپلود می کنم باورتون نمیشه ، خیلی بهتر از کارهای ایرانی دیگه شده!!! فقط کیفیت کار (میزان نویز بالا ، دیستورشن صداها و ...) مشکل داشت ، وگرنه من احساس نمی کنم احتیاجی به امپ دارم
اگر هم Line6 بگیرم که دیگه غیره ممکنه از امپ استفاده کنم چون از خروجی USB ش رکورد می گیرم
گیتار دست دو یکی باید باهام باشه مطمئن شه سالمه ، بخاطر همون کمبود سواد فیزیک موسیقی ام.
واسه رکورد از هر کابلی که بگن استفاده می کنم ولی تو خونه کابل های ساده ی یه قرون دوزار!
تشکر!

Mahbod91
Saturday 19 February 2011, 12:55 PM
حالا اصلا شما می گید اگه 1 تومن بودجه می داشتم ، واسه رکورد ، گیتار خوب بگیرم افکت تخیلی ، یا بلعکس! ؟ :دی

sina_zakeri
Saturday 19 February 2011, 02:15 PM
داداشم فکر نمیکنی مشکل گیر کردن پیکت با تمرین حل بشه؟

Mahbod91
Sunday 20 February 2011, 01:06 AM
نه! چون فقط با این گیتار مشکل دارم! ، فقط و فقط با این گیتار!

eole
Sunday 20 February 2011, 07:46 AM
سلام... یک سری به این دوتا لینک بزنید صرفا برای دیدن قیمت ها
You can see links before reply

قیمت انواع گیتار رو داره...

amir666
Sunday 20 February 2011, 05:43 PM
سلام... یک سری به این دوتا لینک بزنید صرفا برای دیدن قیمت ها

قیمت انواع گیتار رو داره...

دوست عزیز قیمتاشو گرونه prs torero 1.100 قیمتشه نه 1.500

eole
Sunday 20 February 2011, 07:04 PM
دوست عزیز قیمتاشو گرونه prs torero 1.100 قیمتشه نه 1.500

شاید به خاطر گارانتی هستش...
ولی حق با شماست چون من قیمت ندارم...
ساز های دیگرش منصفانه هست گفتم شاید این رنج قیمت های نوشته شدش هم همین طور باشه...
شرمنده.

:21ox66r:

blackdragon_1365
Tuesday 22 February 2011, 04:42 PM
همین چاره به خدا میرزه به جمهوری - جمهوری میکنن د....... یا دست دو میندازن یا یه مشکلی داره یا گرون میدن البته اینو نمیدونم چنده ولی سیمی کا تو جمهوری میده 25 اینجا میده 13 راستی منم rg370 دارم با افکت ZOOM G.2.NU از افکته راضیم بیشتر به خاطر ال سی دی که داره چون میفهمی چه وری داری با هاش میری :)