PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیوان ساکت و تارش، یک آهنگ کلاسیک معروف!

ashburtongrove
Monday 21 February 2011, 08:03 PM
این آهنگ مورد علاقه من هستش با نام Czardas
تقریبا با همه سازها اجرای این آهنگ رو دیده بودم ولی فکر نمی کردم با تار هم زده باشه اونم یه ایرانی
حتما ببینید بسیار زیباست
You can see links before reply

mixer
Monday 21 February 2011, 08:09 PM
این آهنگ مورد علاقه من هستش با نام Czardas
تقریبا با همه سازها اجرای این آهنگ رو دیده بودم ولی فکر نمی کردم با تار هم زده باشه اونم یه ایرانی
حتما ببینید بسیار زیباست

این که ف ی ل ت ر هست . ما هم که شکنش رو نداریم . میشه تو آپلود سنتر نت آهنگ آپلود کنید بذارید اینجا . . . ممنون

ashburtongrove
Monday 21 February 2011, 11:19 PM

mae_6677
Tuesday 22 February 2011, 09:30 AM
سلام
گوشه پایین سایت نوشته آپلود فایل.یامیتونید از قسمت صفحه پیشرفته این کار رو انجام بدید

ashburtongrove
Tuesday 22 February 2011, 11:05 AM
آها ببخشید حواسم به اون نبود، گاهی اوقات به چیزهایی که همیشه جلوی چشته دقت نمی کنی
اگر اون لینک کار نمی کنه از سایت اپلود کنم؟

mixer
Friday 25 February 2011, 10:29 AM
آها ببخشید حواسم به اون نبود، گاهی اوقات به چیزهایی که همیشه جلوی چشته دقت نمی کنی
اگر اون لینک کار نمی کنه از سایت اپلود کنم؟

ممنون میشم اگه همین کارو کنی و از سایت اپلود کنی .

korosh65
Friday 25 February 2011, 11:16 AM
قبلا در اینجا به همراه چند اثر دیگر قرار داده شده بود

mixer
Friday 25 February 2011, 11:29 AM
مشکل اصلی لینک ها هست که همه آنها اگر ف ی ل ت ر شکن نداشته باشی ف ی ل ت ر هست و من هم قادر نیستم که دانلودش کنم . پس بهتره که توی آپلود سنتر سایت اپلود کنید تا دیگر رفقا هم استفاده کنند . ممنون

korosh65
Friday 25 February 2011, 11:36 AM
اینم همین الآن ضمیمه کردم براتون(czardas)----------به همراه مارش ترک موزارت با تار کیوان ساکت

مدت czardas 2:24

turkish murch 3:00

korosh65
Friday 25 February 2011, 11:41 AM
سمفونی شماره 40 موزارت با تار کیوان ساکت

korosh65
Friday 25 February 2011, 12:52 PM
دو مدل دیگه از czardas

اولی رو حتما دانلود کنید
نمونه هم از دو لینک بالا گذاشتم

abel
Friday 25 February 2011, 02:19 PM
تشکر دوسته من :41:

من اجراهای کلاسیک-مدرن رو خیلی دوست دارم
اینجا معدنه czardas با اجرا های مختلف هستش !

SOBHANTOTo3
Tuesday 5 April 2011, 06:54 AM
مرسي خيلي خيلي قشنگ بود
راستش من هم ديروز يك سه تار خريدم
البته فقط مي خواستم درك موسيقي سنتيم بره بالا وگرنه خودم سازدهني تدريس مي كنم و چند ساله گيتار مي زنم
در كل خوشم اومد خريدم

nafiseh
Tuesday 5 April 2011, 09:07 AM
مرسي خيلي خيلي قشنگ بود
راستش من هم ديروز يك سه تار خريدم
البته فقط مي خواستم درك موسيقي سنتيم بره بالا وگرنه خودم سازدهني تدريس مي كنم و چند ساله گيتار مي زنم
در كل خوشم اومد خريدم

شما ساز دهنی تدریس میکنی؟؟؟ میشه در مورد نحوه تدریستون یه مقدار توضیح بدی الیته برای یکی از دوستانم میخوام
مبتدی هست و میخواد که ساز دهنی یاد بگیره

lakshemi
Tuesday 5 April 2011, 09:59 AM
سلام
ممنونم از این که آهنگ قشنگ czardas رو برامون گذاشتی! من خیلی دوستش دارم البته به نظرم (فقط به نظر من ) نباید آهنگ های کلاسیک رو با سازهای ایرانی نواخت! هم آهنگ زیر سوال برده می شه و هم اون ساز! بهتره که عیسی به دین خود و موسی هم به دین خود باشه! آقای ساکت از این کارها زیاد کرده ، حتی چهار فصل ویوالدی رو هم واسه تار تنظیم کرده که واقعاً خیلی با مزه س !!! :45: جداً نمی دونم چه اصراری هست که کلاسیک و سنتی با هم قاتی بشه؟! مگه ما آهنگ های فولکلور و آهنگسازای نابغه کم داریم که قطعات کلاسیک رو با تار و سه تار و قیچک و ... می نوازیم؟؟؟؟ بنابراین با عذر خواهی و تقدیم احترام به جناب ساکت باید عرض کنم خیلی کار احمقانه ایه!:106:
اما یه چیز دیگه، خیلی دوست دارم بدونم اصل آهنگ czardas کجاییه،در چه سالی و توسط کدوم آهنگساز ساخته شده؟ من اجرای عالی و بسیار تند این آهنگ ،که توسط سامول یروینیان تنظیم و نواخته شده رو دارم که الحق واقعاً حرفه ای کار شده البته نه با تار ، با ویولون!!!!!:21:
بازم ممنون و سپاسگذارم از همه ی بچه های گل:5:

r_a_m_i_n
Tuesday 5 April 2011, 11:36 AM
سلام
ممنونم از این که آهنگ قشنگ czardas رو برامون گذاشتی! من خیلی دوستش دارم البته به نظرم (فقط به نظر من ) نباید آهنگ های کلاسیک رو با سازهای ایرانی نواخت! هم آهنگ زیر سوال برده می شه و هم اون ساز! بهتره که عیسی به دین خود و موسی هم به دین خود باشه! آقای ساکت از این کارها زیاد کرده ، حتی چهار فصل ویوالدی رو هم واسه تار تنظیم کرده که واقعاً خیلی با مزه س !!! :45: جداً نمی دونم چه اصراری هست که کلاسیک و سنتی با هم قاتی بشه؟! مگه ما آهنگ های فولکلور و آهنگسازای نابغه کم داریم که قطعات کلاسیک رو با تار و سه تار و قیچک و ... می نوازیم؟؟؟؟ بنابراین با عذر خواهی و تقدیم احترام به جناب ساکت باید عرض کنم خیلی کار احمقانه ایه!:106:
اما یه چیز دیگه، خیلی دوست دارم بدونم اصل آهنگ czardas کجاییه،در چه سالی و توسط کدوم آهنگساز ساخته شده؟ من اجرای عالی و بسیار تند این آهنگ ،که توسط سامول یروینیان تنظیم و نواخته شده رو دارم که الحق واقعاً حرفه ای کار شده البته نه با تار ، با ویولون!!!!!:21:
بازم ممنون و سپاسگذارم از همه ی بچه های گل:5:

بابا دست مریزاد...........این همه چارداش چارداش کردی و دفاع کردی و عیسی موسی کردی...اما نمیدونی مال کیه واقعا؟:31:
مال : monteverdi 1567-1643

lakshemi
Wednesday 6 April 2011, 12:47 PM
آقا رامین واقعاً ممنونم!
می دونی خیلی سخته که آدم منبع بعضی آهنگ ها رو دربیاره!
خیلی آهنگا هست که مثلاً یه خواننده ای خونده یا نوازنده ای اجرا کرده ولی تو مطمئن نیستی که واقعاً مال خودشه یا نه؟!از این اتفاق ها زیاد میوفته!با یه آهنگی خیلی کیف می کنی و چند ماه بعد می فهمی دوباره خوانی بوده یا با الهام از آهنگ معروف دیگه ای ساخته شده!
به هر حال خیلی خیلی ممنونم آقا رامین!:5:

r_a_m_i_n
Wednesday 6 April 2011, 01:44 PM
آقا رامین واقعاً ممنونم!
می دونی خیلی سخته که آدم منبع بعضی آهنگ ها رو دربیاره!
خیلی آهنگا هست که مثلاً یه خواننده ای خونده یا نوازنده ای اجرا کرده ولی تو مطمئن نیستی که واقعاً مال خودشه یا نه؟!از این اتفاق ها زیاد میوفته!با یه آهنگی خیلی کیف می کنی و چند ماه بعد می فهمی دوباره خوانی بوده یا با الهام از آهنگ معروف دیگه ای ساخته شده!
به هر حال خیلی خیلی ممنونم آقا رامین!:5:
خواهش میکنم....کاری نکردم:am

maan
Thursday 23 June 2011, 05:52 PM
سلام
من اهنگ قسمت اول کتاب دوم کیوان ساکت رو میخواستم .( اگه تصویری باشه بهتره)
ممنون

maan
Thursday 23 June 2011, 05:56 PM
ببخشید اشتباه تایپ کردم قسمت اول درامد کتاب دوم کیوان ساکتو میخواستم.
ممنون

maan
Saturday 25 June 2011, 10:23 PM
سلام
لطفا یه نفر درس 19 کتاب دوم کیوان ساکت (قسمت اول درامد ) رو بهم بده (اگه تصویری باشه بهتره)
ممنون

r_a_m_i_n
Saturday 25 June 2011, 10:36 PM
سلام
لطفا یه نفر درس 19 کتاب دوم کیوان ساکت (قسمت اول درامد ) رو بهم بده (اگه تصویری باشه بهتره)
ممنون

درود....عزیز جای درخواستت توی این تاپیک نیست.....
من هر 3 تا سازم تعمیره......هروقت گرفتم واست میزنم خصوصی میفرستم

maan
Tuesday 28 June 2011, 01:09 PM
خیلی ممنون