PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يك نامه ي موزيكال !

lakshemi
Sunday 27 February 2011, 11:46 AM
سلام به شما عزيزانم.
اگه قرار باشه يه نامه به يك موسيقي دان مورد نظرتون بفرستين و در سه الي چهارخط باهاش صحبت كنين و مكنونات قلبي تون رو براش بگين( يا سوال و ابهامي كه در مورد اون شخص دارين رو بپرسين) لطفاً دست به كار بشين و اونو بگين . من به شخصه سرم درد مي كنه واسه ايميل فرستادن به آدماي معروف مخصوصاً نوازنده ها و خواننده ها . شما چطور؟ اگه تا حالا اين كارو نكردين ، اين براتون يه تمرين مي شه كه آمادگي قبلي داشته باشين !در اين جا گوشه اي از نامه ي واقعي خودم به خانوم اوگا تانيون خواننده ي بزرگ لاتين ( كه مي ميرم براش) رو براتون مي ذارم :
اولگاي عزيزم شما با صداي زيباي كنترا-آلتوي خودتون به نظرم سنبل قدرت زنان هستين ! يه سنبل قدرتمند و درعين حال با احساس و مهربان !صداي شما آزادي منه ، قدرت منه و كمكم مي كنه كه در مواجهه با مشكلات روزمره ام قوي باشم ! من به شما افتخار مي كنم چون شما خواننده ي كاملي هستين،دوست كاملي هستين ،همسر كاملي هستين ، مادر كاملي هستين پس به جرئت مي شه گفت كه زن كاملي هستين ،
در واقع به نظرم همه ي زن ها بايد مثل شما باشن ! ...
شما هم نامه هاتونو بذارين ، حتماً جالب خواهد بود . منتظرم !

STNHZ
Monday 28 February 2011, 07:06 PM
من به استادم می نویسم!
نه سه الی چهار خط.
سؤال هم نداره.
فقط می نویسم:
"من با شما قهرم..."

Atrovan
Monday 28 February 2011, 08:15 PM
من به مایکل جکسون می نویسم!(هنوزم معتقدم زندست!!!!!!!!!!)
درود بر سلطان پاپ
من یکی از طرفدار های شما هستم که البته میون اون همه طرفدار گمم...ولی خیلی با آهنگ هایی که می سازی و می خونی کیف میکنم...رقصت!!!واااااااااای اون یه چیزه دیگه ست...خیلی دلم می خواد یادش بگیرم ولی اینجا که من زندگی میکنم کلاس رقص غیر قانونی هست!
همه میگن تو مردی ولی من باور دارم که زنده ای...شاید مسخره به نظر بیاد ولی من مطمئنم زنده ای!
امیدوارم هرچه زودتر اعلام کنی که زنده ای!
بدرود تا درودی دیگر

lakshemi
Wednesday 2 March 2011, 05:19 PM
من به مایکل جکسون می نویسم!(هنوزم معتقدم زندست!!!!!!!!!!)
درود بر سلطان پاپ
من یکی از طرفدار های شما هستم که البته میون اون همه طرفدار گمم...ولی خیلی با آهنگ هایی که می سازی و می خونی کیف میکنم...رقصت!!!واااااااااای اون یه چیزه دیگه ست...خیلی دلم می خواد یادش بگیرم ولی اینجا که من زندگی میکنم کلاس رقص غیر قانونی هست!
همه میگن تو مردی ولی من باور دارم که زنده ای...شاید مسخره به نظر بیاد ولی من مطمئنم زنده ای!
امیدوارم هرچه زودتر اعلام کنی که زنده ای!
بدرود تا درودی دیگر

احساسات لطيفي داري دوست من ... خيلي لذت بردم:16:

pianolover
Wednesday 2 March 2011, 07:07 PM
من به یانی مینویسم که همیشه بهش مدیونم
مدیونتم
به خاطر دنیایی که بهم نشون دادی و مدیونتم به خاطر ارامشی که همیشه دنبالش بودم یادم دادی که صدای پیانو و لمس شاستیاش همون ارامشه و دنیایه نت ها و صداها و ملودی ها همون دنیای گمشده وجودمه
ممنونم برای همه چیز

Atrovan
Wednesday 2 March 2011, 07:29 PM
احساسات لطيفي داري دوست من ... خيلي لذت بردم:16:
ممنون دوست عزیز...شما اولین کسی هستی که مسخره ام نکرد!
پیروز باشید! You can see links before reply (You can see links before reply{B5033A55-97F1-4D26-BBDD-F45F4900F819})

lakshemi
Thursday 3 March 2011, 12:55 PM
مدیونتم
به خاطر دنیایی که بهم نشون دادی و مدیونتم به خاطر ارامشی که همیشه دنبالش بودم یادم دادی که صدای پیانو و لمس شاستیاش همون ارامشه و دنیایه نت ها و صداها و ملودی ها همون دنیای گمشده وجودمه
ممنونم برای همه چیز

ممنونم از نامه ي شيرينت دوست گلم ... خوشحالم كه براي عزيز دلم ياني نامه نوشتي . فقط اگه يه روز خواستي نامه رو به دستش برسوني يادت نره يه بوس گنده هم ضميمه ش كني !!!:am

RAHA_G
Saturday 5 March 2011, 05:55 PM
مدیونتم
ممنونم برای همه چیز

خدا حفظت کنه کار منم راحت کردی !
منم مينويسم يانی جان ..همونايی که اين ميگه!!!:30:

Almaseaby
Saturday 5 March 2011, 07:05 PM
مدیونتم
ممنونم برای همه چیز
تقریبا منم همین حرفا رو به یانی میزنم.البته هم به خاطر خودش و هم به اعضای گروه تمام کنسرتاش به خصوص::21ox66r:.
ممنون دوست عزیز(pianolover)

lakshemi
Sunday 6 March 2011, 01:31 PM
ممنونم از همه ، خب تا اينجا كه خوب بوده ... راستي الان تو يه سايت خارجي ديدم يكي براي خانوم سلنديون نوشته بود :
" وقتي تو خيابون راه مي ري خيلي مواظب اوباش عوضي باش آخه تو خيلي زيبايي ... ! " خيلي به نظرم شاعرانه اومد وقتي آدم عاشق باشه چه كلمات لطيفي به ذهنش مياد !!! :5:راستي هيچكدوم شماها قصد ندارين واسه خانوماي هنرمند نامه بنويسين ؟ خواننده ها ، شاعر هاي زن ، نوازنده ها ، اينا هم جزء جامعه ي موسيقي هستن ، حتماً هم نبايد خارجي باشن ، ايران هم خانواده ي موسيقي نسبتاً بزرگي داره ...:5:

zendegieh_khabha
Monday 7 March 2011, 08:02 PM
درود دوستان
من عاشق Enya هستم.
دلم مي خواد بهش بنويسم كه چقدر از خدا سپاسگزارم كه همچين انسان نازنيني خلق كرده. دلم مي خواد بدونه كه صداش قسمتي از وجودم شده. روز و شبي نيست كه زندگي من بدون صداش سپري شه كه اگر اينطور باشه احساس مي كنم اون روز از زندگيم خالي و بي محتوا گذشته. دوست دارم از نزديك ببينمش و بتونم دعوتش كنم كه بياد ايران و اينجا هم بخونه. و...
ديگه اگه زياد مي نوشتم پرچونگي مي شد.

korosh65
Monday 7 March 2011, 08:30 PM
برای یانی مینویسم:آه اگر بدانی چه بر من گذشت آنگاه که ملتفط شدم با برگذاری کنسرتت در تخت جمشید مخالفت کردند تو به من فهماندی زیبایی میتواند تا چه حد باشد .تورا دوست دارم چه با سیبیل چه بی سیبیل

برای موریکونه مینویسم:استاد! سبکت با همه فرق دارد تا ابد تکتاز-خوب بد زشت-روزی روزگاری آمریکاو... در ذهنم باقیست

برای موزارت مینویسم: براستی که آثارت مرا یاد بهشت می اندازد سمفونی چهلت اون چنون با روحم بازی میکند که مرا به عرش میبرد. تو که آثارت حتی روی شکل مولکول های آب تاثیر گذار است(ثابت شده ها)
.................................................. ......................
بنا به درخواست دوستان در باره مولکول آب توضیحاتی رو ضمیمه پست کردم (حتما دانلود کنید)
-اگه فایل باز نشد.فایلی رو که دانلود کردید انتقال بدید تو صفحه دسکتاپ بعد اقدام به باز کردن کنید

zendegieh_khabha
Monday 7 March 2011, 08:38 PM
برای یانی مینویسم:آه اگر بدانی چه بر من گذشت آنگاه که ملتفط شدم با برگذاری کنسرتت در تخت جمشید مخالفت کردند تو به من فهماندی زیبایی میتواند تا چه حد باشد .تورا دوست دارم چه با سیبیل چه بی سیبیل

برای موریکونه مینویسم:استاد! سبکت با همه فرق دارد تا ابد تکتاز-خوب بد زشت-روزی روزگاری آمریکاو... در ذهنم باقیست

برای موزارت مینویسم: براستی که آثارت مرا یاد بهشت می اندازد سمفونی چهلت اون چنون با روحم بازی میکند که مرا به عرش میبرد. تو که آثارت حتی روی شکل مولکول های آب تاثیر گذار است(ثابت شده ها)
دستت درد نكنه خيلي قشنگ نوشتي.:36:

MA_Happy
Monday 7 March 2011, 10:38 PM
ممنونم از همه ، خب تا اينجا كه خوب بوده ... راستي الان تو يه سايت خارجي ديدم يكي براي خانوم سلنديون نوشته بود :
" وقتي تو خيابون راه مي ري خيلي مواظب اوباش عوضي باش آخه تو خيلي زيبايي ... ! " خيلي به نظرم شاعرانه اومد وقتي آدم عاشق باشه چه كلمات لطيفي به ذهنش مياد !!! :5:راستي هيچكدوم شماها قصد ندارين واسه خانوماي هنرمند نامه بنويسين ؟ خواننده ها ، شاعر هاي زن ، نوازنده ها ، اينا هم جزء جامعه ي موسيقي هستن ، حتماً هم نبايد خارجي باشن ، ايران هم خانواده ي موسيقي نسبتاً بزرگي داره ...:5:
فقط بخاطر شما فکر کردم و فکر کردم تا به شخصی رسیدم به نام خانم سحر ابراهیم(نوازنده قانون گروه رستاک و شهناز):
برای ایشان مینویسم که:سلام خانم ابراهیم،واقعا عاشق نوازندگیتون شدم.نمیشه یک کنسرت تکنوازی قانون و یا یک آلبوم تکنوازی قانون بدید بیرون.

lakshemi
Monday 7 March 2011, 11:26 PM
درود دوستان
من عاشق Enya هستم.
دلم مي خواد بهش بنويسم كه چقدر از خدا سپاسگزارم كه همچين انسان نازنيني خلق كرده. دلم مي خواد بدونه كه صداش قسمتي از وجودم شده. روز و شبي نيست كه زندگي من بدون صداش سپري شه كه اگر اينطور باشه احساس مي كنم اون روز از زندگيم خالي و بي محتوا گذشته. دوست دارم از نزديك ببينمش و بتونم دعوتش كنم كه بياد ايران و اينجا هم بخونه. و...
ديگه اگه زياد مي نوشتم پرچونگي مي شد.

دوست عزيزم خيلي لطف كردي نظر به اين با احساسي و قشنگي دادي ولي من متاسفانه ايشون رو نمي شناسم مي شه منو بيشتر با اين خواننده ي آقا يا خانوم آشنا كني ؟ (ممنون مي شم ):am

lakshemi
Monday 7 March 2011, 11:33 PM
[quote=korosh65;180821]برای یانی مینویسم:آه اگر بدانی چه بر من گذشت آنگاه که ملتفط شدم با برگذاری کنسرتت در تخت جمشید مخالفت کردند تو به من فهماندی زیبایی میتواند تا چه حد باشد .تورا دوست دارم چه با سیبیل چه بی سیبیل

دوست خوبم الحق و الانصاف اين يكي از بهترين نامه هاي دريافتيه . واقعاً بهتون تبريك مي گم چه اشخاص لطيفي رو گيرنده ي نامه هاتون قرار دادين كساني كه عاشق و شيفته شون هستم مخصوصاً ياني عسلم و موزارت (خداوند بهترين جايگاه ها رو در بهشت بهش عطا كنه )كه مث برگ گل لطيف بود ! متشكرم ، متشكرم و بازم متشكرم !:5:

korosh65
Monday 7 March 2011, 11:59 PM
دوست عزيزم خيلي لطف كردي نظر به اين با احساسي و قشنگي دادي ولي من متاسفانه ايشون رو نمي شناسم مي شه منو بيشتر با اين خواننده ي آقا يا خانوم آشنا كني ؟ (ممنون مي شم ):am
اینو گوش بدید تا با انیا آشنا بشید :5:

You can see links before reply

zendegieh_khabha
Tuesday 8 March 2011, 06:26 PM
سلام دوست عزيزم
اينم لينكي كه توش Enya عزيز معرفي شده:
You can see links before reply
تقديم به همه اونايي كه مي خوان خانوم Enya رو بشناسن.

delasa
Wednesday 9 March 2011, 01:13 PM
درود
واسه بتهوون مینویسم:سمفونی های تو بود که مرا با دنیای موسیقی کلاسیک آشنا کرد هنوز هم هرگاه سمفونی نهم ات را میشنوم مانند دوران کودکی ام حسی شیرین مرا فرا میگیرد
بخاطر تمام زیباییهایی که به من شناساندی سپاسگزارم

musical_destination
Wednesday 9 March 2011, 05:17 PM
شادمهر جون خرابمون کردی آلبوم جدیدتو پس کی میدی بیرون تا یه چند وقت بشینیم رو آکورداش کار کنیم ؟

RAHA3
Wednesday 9 March 2011, 07:31 PM
نامه ای به تمام ویلونیستهای نامی کره زمین

:41::41::41::41::41::41::41::41::41:
:41::41::41::41::41::41::41:............

lakshemi
Wednesday 16 March 2011, 11:41 PM
از همه متشكرم ولي بعضي بچه ها يه كم همچين زياد جدي نگرفتن كه من دلم مي خواست اين طور بود . من مي خواستم با كمك هم احساسات واقعي مونو آشكار كنيم . بعضي از جوابا عالي بود ولي چند نفري هم مبهم گفته بودن . اصلا شايد نامه يه كمي غلط انداز باشه ، تصور كنين اگه ستاره ي موسيقي محبوبتون ، كسي رو كه هميشه آرزو دارين رو از نزديك ببينين چي بهش مي گين ؟ مطمئناً نمي گين حالت چطوره ؟ يا كنسرت جديدت كي برگزار مي شه ؟!:45:
لطفاً فقط از احساس قلبي خودتون نسبت به اون شخص صحبت كنين تا همه لذت ببريم . متشكرم از همكاري همه ي دوستاي گلم .:5:

Dj_MAN
Friday 18 March 2011, 01:11 AM
سلام ...
من نامه مو همین جا مینویسم ...
سلام آقای ژار ... تسلیت میگم فوت پدر بزرگوارتون رو با این که خیلی گذشته ... امیدوارم خود پیغمبر با لطف و کرمش شفیعش باشه ....
آقای ژار ازتون تشکر میکنم که به موسیقی الکترونیک پایبند موندید و اون رو با هیچ چیز دیگه ای تلفیق نکردید ... من متشکرم که پایه های اولیه موسیقی ترنس رو ریختید ...
خیلی از آموزشهای شما در یوتیوب استفاده کردم ... و الحق که غرور در وجود شما هیچ جایی نداره ... چون اخه اینجا توی ایران هر کسی که به یه جایی میرسه بیشتر سعی میکنه خودشو و تکنیکهاشو مخفی کنه که یه جوری مرموز به نظر برسه .. ولی شما با وجود اینکه همه تکنیکهای شخصی خودتون رو لو میدید و همه میدونند شما با چی و چطور کار میکنید همیشه در اوج موندید و این به نوعی به دنیا ثابت میکنه که هیشکی ژان میشل ژار نمیشه و دومی نداره ...
آقای ژار من با افتخار میگم به وجود و ساخت آهنگ کالیپسو در کره زمین و ساخت اون توسط یه انسان افتخار میکنم .. من ملودی های شما رو میفهمم ... می خوام بدونید که حس غم پنهان در تمام آثار ریتمیک و ظاهرا شاد شما از دید من پنهان نمونده ...
ازتون تشکر میکنم بسیار زیاد -- بسیار بسیار زیاد که قطعه سوم ایکویینوکس رو ساختید ... چون این قطعه همیشه به تنهایی بار یادآوری عشق رو در قلب من به عهده داشت ...
ساخت این قطعه فقط و فقط از طریق تجربه حس عشق بوده و به همین دلیل تنها مفهومی که میرسونه حس دوست داشتن کسی است که دوریش تحمل ناپذیره ...
خوشحالم که مردمی موندید ... خوشحالم و ممنونم که انسانیت و دوست داشتن و با هم بودن رو در کنسرت هاتون تبلیغ میکنید ... شما حتی پا رو فراتر گذاشتید و به انسان یاد دادید که اگه روزی پای موجودات فرازمینی به این کره خاکی باز شد باهاشون با مهر و محبت رفتار کنیم ...
من وجود داشتن مفهوم در موسیقی رو از آثار شما یاد گرفتم ... ولی متاسفانه در کشور من در موسیقی داره برعکس عمل میشه ... هر موسیقی که مفهوم نداره با ارزشتره ...
آقای ژار من به جرات میگم علاقه ای به رفتن به حاج ندارم ... به کالیفرنیا یا سان فرانسیسکو رفتن هم علاقه ندارم ... ولی دو جا آرزومه که برم .... اول اومدن به کنسرت شما در شهر شیراز و در اریکه جمشید
دوم هم رفتن به کربلای مردی که به آدمها اموخت حتی اگه فقط 72 نفر براشون مونده باشه باز هم طرفدار حق باشند و از مبارزه نترسند
گفتم اول کنسرت شما .. چون معتقدم کاری که شما میکنید برای آموختن مهر به بشر اثر بیشتری روی مردم داره تا کسی که 1400 سال پیش رفته و داستانشو جعل کردن ...
حرف باهات زیاد دارم مرد ... ولی میدونم وقت نداری ....
برو به زندگیت برس ...
فقط بیشتر به پسرت سر بزن ...

MA_Happy
Friday 18 March 2011, 08:18 AM
به نام خانم سحر ابراهیم(نوازنده قانون گروه رستاک و شهناز):
برای ایشان مینویسم که:سلام خانم ابراهیم،واقعا عاشق نوازندگیتون شدم.نمیشه یک کنسرت تکنوازی قانون و یا یک آلبوم تکنوازی قانون بدید بیرون.اینو قبلا نوشته بودم،ولی یکدونه جدید هم مینویسم.میخواستم به موتزارت بنویسم ولی ترجیح دادم به یک شخص زنده بفرستم.
ریچاردکلایدرمن:
سلام ریچارد جان،واقعا دوست دارم و و خدا رو شکر میکنم،برای اینکه تو رو آفرید،درست بعضی های قبول دارم،خیلی پشتت حرف هایی مزنند،یکی میگه کارش علمی نیست و ... . ولی تو احساس پاکی تو آهنگات دارم،اون آهنگ Wedding of Love که واقعا منو دیوونه میکنه،امیدوارم در پناه حق موفق باشی.
رضا یزدانی:
سلام رضا جان،اعتراض تو آهنگت را دوست دارم،واقعا حالا شاید آهنگ های تو از نظر ساختاری همش راک نباشه،ولی با اون اعتراض هایت،نقش راک را در ایران داری ایفا میکنی،امیدوارم همیشه همینگونه بمونی و هیچ موقع سبکت را به سبک های مسخره این دوره و زمانه تغییر ندهی،در پناه حق موفق باشی.

lakshemi
Friday 18 March 2011, 10:47 PM
سلام به همه ی عزیزانم .
متشکرم از بچه های جدیدی که وارد تاپیک شدن ( ببخشید اگه می خواستم نقل قول کنم خیلی پست گنده ای می شد ) . از دی جی عزیز و همینطور مسعود آقا متشکرم که نامه های پرمهر و لبریز از احساساتشونو فرستادن . مخصوصاً از نامه ی دی جی من عزیزم خیلی کیف کردم . خیلی عاشقانه بود !:5: منم چند بار همچین ایمیل هایی واسه آدمای سرشناس فرستاده ام و تا بخوای از این نامه ها تو بند و بساط شخصی ام دارم و این احساسات لطیف رو به خوبی درک می کنم . به نظر عده ای بچه بازی میاد ولی به نظر من نه . ما تا آخر عمرمون شاید هرگز نتونیم این اشخاص دوست داشتنی رو ببینیم . پس با نوشتن نامه ( یا ایمیل ) براشون می تونیم حداقل حرفمونو زده باشیم ولو این که جوابی دریافت نکنیم ( مث چند تا از ایمیل های خودم ) . من از این کار خوشم میاد . امیدوارم شما هم از این کار لذت ببرین . منتظر نامه های شیرین بقیه تون هستم .:5:

sayna
Friday 18 March 2011, 11:12 PM
برای ویوالدی:
ازت ممنونم چون 4فصل تو بود که منو با دنیای کلاسیک اشنا کرد همیشه از این که انقدر توی زندگی سختی کشیدی و هیچوقت مردمانت نفهمیدن که چه گنجی درکنارشون داره زندگی میکنه و قدرشو ندونستن ناراحتم ولی میدونم که خداوند همه ی اون سختی هارو برات جبران خواهد کرد

f_poriya
Saturday 19 March 2011, 12:41 AM
سلام دوستان , من برای استادم که حدود 1 سال برای دکتری موسیقی به روسیه سفر کردند می نویسم که ...
" سلام آقای رضایی دلم هواتون را کرده . شما را مثل برادرم دوست داشتم .امیدوارم به زودی ببینمتون .با اینکه مدت زیادی با هم بودیم اماخیلی زود از دست دادمتون حیف........خوشی را برای شما آرزومندم "

Sohrab Iwis
Saturday 19 March 2011, 09:23 AM
فقط یک جمله ی کوتاه :

استاد لاچینی

سپاسگزارم از اینکه دنیای موسیقی رو با من آشنا کردی ........

cx420
Saturday 19 March 2011, 01:10 PM
من نمیدونم برای کی نامه بنویسم اما اگه هم بنویسم میگم:
خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمتون
(این نامه میتونه واسه هر کسی باشه مهم نیست معروف باشه یا نه مهم اینه که به موسیقی علاقه داشته باشه پس این نامه ممکنه برای شما هم باشه پس ناامید نباشید شما هم عالی هستین)

lakshemi
Saturday 19 March 2011, 07:59 PM
برو بچه های گل ، متشکرم ، متشکرم و بازم متشکرم که تاپیک رو با نامه های قشنگتون مزین کردین . از عشق شما ، از قلب شما و از احساسات شما متحیرم ! به همه تون افتخار می کنم و منتظر نامه های بیشتری ازتون می مونم!:5:

lakshemi
Sunday 20 March 2011, 01:24 PM
امروز آخرین روز سال 89 بود .
زبونم لال ، کفران نعمت خدا رو نمی کنم ولی واسه من که خیلی سال بدی بود! همه ش مریض بودم . اصلاً نفهمیدم سال کی تموم شد ! امیدوارم سال خوبی رو به پایان رسونده باشین و سال شگفت انگیزی هم در انتظار همه تون باشه . امیدوارم سال جدید که سال گربه ( خرگوشه) سال پر از سلامتی و موفقیت براتون باشه و مهم تر از همه سالی باشه که انتظار چند ماهه ام به پایان برسه و ابی عزیزم جواب ایمیل منو بده !!! :21:

لبانتون همیشه پرخنده ، قلبتون پر از عشق و پاهاتون پر از شوق رسیدن باشه!:5:

lakshemi
Sunday 27 March 2011, 08:04 PM
خب الان وقتیه که مطابق گفته ی ساینای عزیزم باید به ویوالدی فقید نامه نوشت و ازش تشکر کرد که فصل ها رو با کنسرتوی شگفت آورش تا ابد زنده نگه داشت! بهار زیباست و نشانه ی تازگی و تجدید قوا ! امیدوارم حال همه ی شما خوب باشه و نامه های جدیدتونو برام بفرستین!:5:
دوستتون دارم!:10:

lakshemi
Wednesday 6 April 2011, 10:29 PM
سلام! نمی دونم چرا اینو اینجا دارم می گم؟ ولی خیلی برام جالب بود!صبح ها کانال 2 یه برنامه داره که تو یه قسمتش نامه های بچه ها برای خدا رو می خونن!چند روز پیش یه بچه ای نوشته بود:
" خدایا!من خیلی دوست دارم برم به بهشت ولی آیا تو اونایی که دیکته شون ضعیفه رو به بهشت می فرستی؟! "
آخ که چقدر کیف کردم! حیفم اومد واسه تون ننویسم! اما موضوع بحث ما نامه به هنرمند محبوب شماس،شما کدوم موسیقی دان رو دوست دارین؟براش چند خط بنویسین تا ما هم لذت ببریم!ممنونم!:16:

emgjey
Wednesday 6 April 2011, 10:50 PM
من به bob dylan مینویسم
اخوی این شعراتو از کجات در می آوردی؟ مثلاً هیچ رقمه کسی نمیتونه یه چیزی تو مایه های Stuck inside of mobile یا its alright ma بگه. (البته این دومی رو خودش یه جا گفته امداد غیبی بوده:106:
ازش در مورد معنی چیزایی که میگفته هم کلی میپرسم

Mohammad_ngml
Wednesday 6 April 2011, 11:36 PM
از شاگرد نوپای مکتب فلامنکو به خداوندگار فلامنکو استاد پاکو دلوسیا..
استاد بزرگوار در حیرتم از اینهمه زیبایی.. از تو عاجزانه تقاضا دارم که باور داری همه ی سختی هایی را که در این راه متحمل شدی باور دارم.. من هرگز آرزو نمیکنم چون تو شوم و چون تو بودن در افکارم نمیگنجد.. نه فقط من.. چطور کاری کردی که کسی جرات این را ندارد خود را برتر از تو بنامد..
با گوش ها و چشمهای ناتوانم آثار برجای مانده از تو را میشنوم و هر چه بیش میگذرد باورم راسخ تر میشود که بالاتر از تو نیست و نخواهد آمد... از تو سپاسگذارم و بیش از تو از خداوند که چنین پیغمبری بر زمین فرستاد که نه با کتاب.. که با نوای دلنشین موسیقی و گیتار وجود پروردگارش را اثبات میکند..
من تو را درک نخواهم کرد.. چرا که در توانم نیست..
باز از تو ممنونم و بدان که تا همیشه دوستت دارم..
محمد... از ایران

lakshemi
Thursday 7 April 2011, 09:01 PM
از شاگرد نوپای مکتب فلامنکو به خداوندگار فلامنکو استاد پاکو دلوسیا..
استاد بزرگوار در حیرتم از اینهمه زیبایی.. از تو عاجزانه تقاضا دارم که باور داری همه ی سختی هایی را که در این راه متحمل شدی باور دارم.. من هرگز آرزو نمیکنم چون تو شوم و چون تو بودن در افکارم نمیگنجد.. نه فقط من.. چطور کاری کردی که کسی جرات این را ندارد خود را برتر از تو بنامد..
با گوش ها و چشمهای ناتوانم آثار برجای مانده از تو را میشنوم و هر چه بیش میگذرد باورم راسخ تر میشود که بالاتر از تو نیست و نخواهد آمد... از تو سپاسگذارم و بیش از تو از خداوند که چنین پیغمبری بر زمین فرستاد که نه با کتاب.. که با نوای دلنشین موسیقی و گیتار وجود پروردگارش را اثبات میکند..
من تو را درک نخواهم کرد.. چرا که در توانم نیست..
باز از تو ممنونم و بدان که تا همیشه دوستت دارم..
محمد... از ایران

اوه!مرسی خیلی رومانتیک بود!چه صداقتی!!!!:5:

lakshemi
Wednesday 13 April 2011, 10:43 PM
چه خبرها؟
کسی خونه نیست؟ تازگی ها مهمون جدید خیلی کم شده!:17:

Brilliant
Wednesday 13 April 2011, 11:41 PM
از کهکشان راه شیری منظومه ی شمسی کره ی زمین ...
خدایا از تو بخاطر آثار زیبایت تشکر میکنم
من کار های شما را بسیار دوست میدارم و از آنها لذت میبرم
مخصوصا از قطعه های
صدای دریا
هارمونی طبیعت
سمفونی باران بهار
تکنوازی قلب مادر
تکخوانی باد
وبسیاری از بیشمار آثار شما
و از شما تشکر میکنم که گوشه ای از هنرتان را به ما زمینی ها داده اید
ودرخواست میکنم که به من بینشی بدهیت که آثار زیبایتان را درک کنم...
ودانشی بدهید تا بتوانم از گوشه ای از هنر بیکرانتان بهرمند شوم...
امضا
دخترک

lakshemi
Thursday 14 April 2011, 09:29 PM
از کهکشان راه شیری منظومه ی شمسی کره ی زمین ...
خدایا از تو بخاطر آثار زیبایت تشکر میکنم
من کار های شما را بسیار دوست میدارم و از آنها لذت میبرم
مخصوصا از قطعه های
صدای دریا
هارمونی طبیعت
سمفونی باران بهار
تکنوازی قلب مادر
تکخوانی باد
وبسیاری از بیشمار آثار شما
و از شما تشکر میکنم که گوشه ای از هنرتان را به ما زمینی ها داده اید
ودرخواست میکنم که به من بینشی بدهیت که آثار زیبایتان را درک کنم...
ودانشی بدهید تا بتوانم از گوشه ای از هنر بیکرانتان بهرمند شوم...
امضا
دخترک

براوووووووو! تقریباً اشکمو در آوردی دختر! براوو به این قلب پاک و عشق نابت!:am

Brilliant
Thursday 14 April 2011, 09:50 PM
براوووووووو! تقریباً اشکمو در آوردی دختر! براوو به این قلب پاک و عشق نابت!:am

من بجز یه آدم پستو پوچ هیچی نبودم
الانم نیستم
خدا همیشه دستشو برای ما دراز میکنه
اکثر ما پس میزنیم دستشو
من تو تاریک ترین دوره ی زندگیم دستشو گرفتم...دیگه هیچ وقت تنهام نزاشت
اگه خدا رو به خاطر خودش دوست داشته باشی بهت اجازه میده حسش کنی
با تمام وجود...
من آدمی بودم که از من آشغالتر و پوچ تر وجود نداشت..
حالا نماز میخونم
خودمم باورم نمیشه...

lakshemi
Friday 15 April 2011, 03:16 PM
زهرای دلبندم! تمام ما در مرحله ای که گفتی بودیم یا هستیم! هیچکس نمی تونه ادعا کنه داره به راه راست می ره! اتفاقاً روزی از حضرت رسول (ص) پرسیدند: یا پیامبر!شما که راهتان همیشه راست است،پس چرا هر لحظه می گویید خدایا به راه راست هدایتم کن؟ حضرت پاسخ دادند: بله ، تا این لحظه راه من راست بوده اما معلوم نیست لحظه ی بعد هم راهم همچنان راست باشد یا نه!
دوست خیلی گلی دارم! بهت افتخار می کنم که انقدر قلبت پاکه! کاش همه مث تو باشن!!! مرسی!:5:

Brilliant
Friday 15 April 2011, 04:06 PM
چوبکاری میفرمایین..!
بحث تاپیکو منحرف کردم الانه که اخطاررو بهم بدن..!

lakshemi
Saturday 16 April 2011, 09:46 PM
چوبکاری میفرمایین..!
بحث تاپیکو منحرف کردم الانه که اخطاررو بهم بدن..!

آره!واقعا!!! من جدیداً خیلی ترسو شدم! همش می ترسم همه بیرونم کنن!!!!:17::17::17:

Brilliant
Saturday 16 April 2011, 09:56 PM
نگران نباش
اگه کسی از اینجا بیرونت کنه مهم نیست
مهم اینه که هیشکی نمیتونه از قلب دوستات بیرونت کنه..

lakshemi
Saturday 16 April 2011, 10:31 PM
نگران نباش
اگه کسی از اینجا بیرونت کنه مهم نیست
مهم اینه که هیشکی نمیتونه از قلب دوستات بیرونت کنه..

آخ که کشتی منو !!! غش کردم از خوشی!!!
تو و بقیه ی دوستام هم همیشه با من هستین! باور کن!تنها سرگرمی من همین حرف زدن با شماهاس! منم با وجودیکه هیچکدومتونو ندیدم و صداتونو نشنیدم ولی خیلی به شماها وابسته شدم! به قول شاعر:

تا کسی رخ ننماید ز کسی دل نبرد
دلبر ما دل ما برد و به کس رخ ننمود!!! :5::5::5:

lakshemi
Friday 13 May 2011, 03:07 PM
بعد از اون همه انتظار نامه های موزیکال من همگی برگشت خورد!:17::17::17:
عجب دنیائیه! پیش از این مردم حداقل در حرف زدن با هم خسّت نشون نمی دادن! شاید افراد بزرگ و معروف با همه فرق دارن. نمی خوام داغ دلمو تازه کنم چون به تازگی از شک این حادثه بیرون اومدم . فقط در این حد بگم که اگه اون ایمیل های پر شور و عشق رو برای جناب موزارت و چایکوفسکی می فرستادم از اون دنیا جوابشو واسم می فرستادن ! ولی آدمای زنده امروز دیگه فرقی با مرده ها ندارن! به خصوص اگه سوپراستار هم باشن!:17:

Ferfereh
Friday 13 May 2011, 05:15 PM
سلام!
حال همه‌ی ما خوب است
ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،
که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند
با اين همه عمری اگر باقی بود
طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم
که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و
نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!
تا يادم نرفته است بنويسم
حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بود
می‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است
اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی
ببين انعکاس تبسم رويا
شبيه شمايل شقايق نيست!
راستی خبرت بدهم
خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام
بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!
بی‌پرده بگويمت
چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شد
فردا را به فال نيک خواهم گرفت
دارد همين لحظه
يک فوج کبوتر سپيد
از فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذرد
باد بوی نامهای کسان من می‌دهد
يادت می‌آيد رفته بودی
خبر از آرامش آسمان بياوری!؟
خسرو جان
نامه‌ام بايد کوتاه باشد
ساده باشد
بی حرفی از ابهام و آينه،
از نو برايت می‌نويسم
حال همه‌ی ما خوب است
اما تو باور نکن!

خسرو جان صداي دل نوازت هنوز هم در ذهنم به مانند نسيمي آرام و پايدار مي وزد و اين تو بودي كه روز به روز عاشق ترم كردي..
اكنون..

هيچ ندارم بگم جز دوستت دارم..هميشه..

lakshemi
Friday 13 May 2011, 08:20 PM
آره... متاسفانه....

مخصوصاً ***** نامرد...!
خودت میدونی کی رو میگم....!

آره تمام آهنگاشونو از رو مبایلم پاک کردم! ایشالله خیر نبینن!!!

lakshemi
Saturday 14 May 2011, 12:14 PM
منم همه رو shift+delete کردم...!
بماند که چه جوری 450 مگ رو دانلود کردم...!

پس باید قصه ی مصیبت های منو بشنوی که چطور وقتی اینترنت پر سرعت نداشتم از این کافی نت به اون کافی نت در به در می شدم که آهنگ های این حضرت والاها رو دانلود کنم . کاش دستم می شکست و این همه به خودم رنج نمی دادم! ولی درس عبرت خوبی برام شد . این جور وقتا باید آدما رو شناخت منم اونا رو خوب شناختم!

Brilliant
Saturday 14 May 2011, 05:02 PM
بحث تاپیکو منحرف نکنین.... :D

lakshemi
Saturday 14 May 2011, 06:01 PM
بحث تاپیکو منحرف نکنین.... :D

آره واقعاً گل گفتی . این افراد حتی ارزش ندارن که براشون وقت تلف کنی! به هر حال من هنوز من هنوز منتظر نامه های موزیکال شما بچه ها هستم. درسته که خیلی از هنرمندان ،انسان نیستن ولی بعضی هاشون مث فرشته ها می مونن. مثلاً خانوم شریا گوشال خواننده ی هندی مورد علاقه ی من جواب ایمیل منو 24 ساعت بعد از پست کردنش فرستاد.:am عین آدم دو سه خط برام نوشته بود و تشکر کرده بود که بهش ابراز لطف کردم! خیلی کیفور شدم! باورم نمی شد که بعضی هنرمندان انقدر با معرفت و خوش قولن!!! بی نهایت خوشحال شدم انقدر که جیغ بلندی کشیدم!!! این نشون می ده که هنوزم نباید از نامه نوشتن برای هنرمندان دلسرد شد البته برای انسان هاش!!!:39::39::39:

emgjey
Saturday 14 May 2011, 07:09 PM
آره تمام آهنگاشونو از رو مبایلم پاک کردم! ایشالله خیر نبینن!!!
در مورد کی صحبت میکنید؟ چرا خود سانسوری آخه

lakshemi
Saturday 14 May 2011, 09:16 PM
در مورد کی صحبت میکنید؟ چرا خود سانسوری آخه

هر چی سعی کردم آبرو ریزی راه نیفته نشد! جناب ابی رو عرض کردم!

lakshemi
Sunday 15 May 2011, 09:21 PM
بچه هابی خیال. شاید صورت خوشی نداشته باشه اگه به این بحث ابی ادامه بدیم !پس فراموشش کنین! تازه چه خبر؟ کسی نامه ی جدید ننوشته؟:16:

lakshemi
Wednesday 18 May 2011, 04:36 PM
سلام
بچه ها یکی از دوستان من چند وقت پیش به تارکان خواننده ی معروف ترکی یه ایمیل زده بود و مدتی پیش من خبردار شدم که جوابشو گرفته.از چند و چونش پرسیدم گفت ایمیل رو به ترکی فرستادم!آخه خودش ترکه و اضافه کرد که آدمای معروف آسیایی خیلی از زبون انگلیسی خوششون نمیاد و خیلی دوست دارن مردم به زبون مادری اونا براشون ایمیل بفرستن.و تاکید کرد که حتی الامکان برای ژاپنی ها ،ترک ها و عرب ها ایمیل انگلیسی نفرستم.خب من که فعلاً ایمیل های هوادارانه رو سه طلاقه کردم ولی این تجربه ممکنه که به درد شما بخوره.امیدوارم همه تون جواب بگیرین! فقط قبلش نامه هاتونو به منم نشون بدینا!!!!