PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يه چراغ و سه آرزو !

lakshemi
Sunday 27 February 2011, 07:41 PM
سلام به همگي
فرض كنين يه چراغ جادو پيدا كردين و روش دست كشيدين ، بعد از كلي دود يه غول تنومند و خوش تيپ ظاهر مي شه و به شما تعظيم
مي كنه : " در خدمتم ارباب ! " . اگه قرار باشه شما سه تقاضاي موسيقايي از جناب غول بكنين ( شامل آرزوهاتون در موسيقي و هدفي كه در موسيقي دنبال مي كنين ) اون سه آرزو چيا هستن ؟
به عنوان نمونه آرزوهاي خودم :
1- يه خواننده ي بزرگ و قدرتمند بشم .
2-در نواختن كلارينت ، سلو ، آكاردئون و فلوت شاكوهاچي استاد بشم .
3- براي يك بار هم كه شده نوازنده يا خواننده ي ياني بشم و بتونم با اون كار كنم .

آرزوهاي شما چيه؟منتظرم ...

Hapo
Sunday 27 February 2011, 08:27 PM
1.تو ایران DJ شدن آزاد بشه و تدریس بشه !:dj10:
2.تو ایران Raper شدن آزاد بشه !:hessam4:
3.اگه آزاد شد من توی 2تاش موفق بشم !:bh
.
.
.
.
یعنی میشه ؟؟؟:46:

mixer
Sunday 27 February 2011, 10:39 PM
هر چند که اینها محال هست و در حد یک رویا . . .
اما تنها یک خواسته دارم که خیلی خیلی مهم هست و در راس کار ، آن هم نه برای خودم بلکه برای تمامی جوامع بشریت
خواسته من این هست که : مردم به آن حد از سواد موسیقایی برسند که اول از همه چیز ، برای "هنر " ارزش قائل باشند دوم به اهنگ های بی محتوا و چرت و پرت گوش ندهند و درک کنند که گوش نازنینشون ارزشمند تر از این هاست که آهنگ های الکی رو گوش بده که هیچ زحمتی به پاش نکشیدن .
و از آن طرف هم تا کسی در کاری به مرحله کمال هنر ( هر هنری ) نرسیده ، ادعای آهنگ سازی و خوانندگی و دیگر مخلفات موسیقی را نکند . . .
وقتی می بینم یا می شنوم که بعضی از افراد سود جو برای پول و شهرت ، زحمات دوستان هنرمند را به باد می دهند و گوش مردم را خراب می سازند از ته دل می سوزم و آرزوی بهتر شدن این وضع را از خداوند بزرگ خواستارم . . .
به بزرگواری و کرمت سپاس . . .
__________________________________________________ ________________
البته بحث چراغ جادو بود و غولش . . .
اما خب باید ببخشید قوه ی مخیلم بیشتر از این جواب نداشت و نتوانست در خط سیر کودکانه قدم بزند . عفو کنید این بنده ی حقیر رو . . .

lakshemi
Sunday 27 February 2011, 11:08 PM
وااااااااااااااااي ! :35:عجب جوابي ! اگه كلاه سرم بود همين الان به افتخار شما برش مي داشتم! براووو :amبهتون تبريك مي گم چون خيلي فرهيخته و باريك بين هستين ! از اون آدمايي كه نظيرشون تو دنيا خيلي كمه ! خيلي ممنونم شما مطلب درست و به جايي فرمودين . صد در صد باهاتون موافقم و از صميم قلب آرزو مي كنم آرزوهاتون برآورده بشه !!!:5: ... بازم ممنون!

STNHZ
Monday 28 February 2011, 07:10 PM
1- ویلن رو شروع کنم
2- این قدر استادم بهم گیر نده بابا من کنکور دارم!!!!
3- نمی خوام استاد بشم! یا مشهور بشم! فقط می خوام طوری در همه ی جوانب موسیقی مسلط بشم که لیاقت اسم "موزیسین" رو داشته باشم...

Hapo
Monday 28 February 2011, 07:43 PM
هر چند که اینها محال هست و در حد یک رویا . . .
اما تنها یک خواسته دارم که خیلی خیلی مهم هست و در راس کار ، آن هم نه برای خودم بلکه برای تمامی جوامع بشریت
خواسته من این هست که : مردم به آن حد از سواد موسیقایی برسند که اول از همه چیز ، برای "هنر " ارزش قائل باشند دوم به اهنگ های بی محتوا و چرت و پرت گوش ندهند و درک کنند که گوش نازنینشون ارزشمند تر از این هاست که آهنگ های الکی رو گوش بده که هیچ زحمتی به پاش نکشیدن .
و از آن طرف هم تا کسی در کاری به مرحله کمال هنر ( هر هنری ) نرسیده ، ادعای آهنگ سازی و خوانندگی و دیگر مخلفات موسیقی را نکند . . .
وقتی می بینم یا می شنوم که بعضی از افراد سود جو برای پول و شهرت ، زحمات دوستان هنرمند را به باد می دهند و گوش مردم را خراب می سازند از ته دل می سوزم و آرزوی بهتر شدن این وضع را از خداوند بزرگ خواستارم . . .
به بزرگواری و کرمت سپاس . . .
__________________________________________________ ________________
البته بحث چراغ جادو بود و غولش . . .
اما خب باید ببخشید قوه ی مخیلم بیشتر از این جواب نداشت و نتوانست در خط سیر کودکانه قدم بزند . عفو کنید این بنده ی حقیر رو . . .

فک کنم منظورت از آهنگ های بی محتوا Rap باشه ! اولا که همه ی این آهنگا که الان هس اسمشون رپه ولی همشون رپ واقعی نیس ! به نظر من کسی که نمیتونه رپ گوش کنه به خاطر اینه که قدرت درکشو نداره !

Atrovan
Monday 28 February 2011, 07:58 PM
درود
خوب منم بگم:
1-توی اصفهان که کنسرت میذارن ونم با مجوز نیان بزنن و کنسرت رو منحل کنن(دوستان اصفهانی می دونن من چی میگم)
2-اینقدر هر چی اهنگ بیخود گوش میدن نگن 6-8 هست!!!!!!!
3-توی پیانو عاااااااااااااااااااااالی بشم و توی گیتار از استادم اهورا کرباسی بزنم بالا!!

mixer
Monday 28 February 2011, 08:13 PM
فک کنم منظورت از آهنگ های بی محتوا Rap باشه ! اولا که همه ی این آهنگا که الان هس اسمشون رپه ولی همشون رپ واقعی نیس ! به نظر من کسی که نمیتونه رپ گوش کنه به خاطر اینه که قدرت درکشو نداره !

خیر دوست عزیز منظورم به سبک خاصی نبود . . .

لطفا به بحث سطحی نگاه نکنید . متشکرم

MA_Happy
Wednesday 2 March 2011, 07:30 PM
1- بتوم انشاالله در نوازندگی پیانو چیره دست شوم.
2- دکترای آهنگسازی با گرایش رهبری ارکستر از اتریش بگیرم.
3- بتونم سمفونی 14 معصوم را بسازم.
البته یکچیزی،آنقدر سطح فرهنگ و هنر تو جامعه بالابره(البته شکر خدا داره یکسری اتفاقاتی میافته) که اگر یک کسی باشی که موسیقی کار میکنه بهش بد نگاه نکنند(این دسته افراد کم شده اند ولی بازم هستند) و اینکه ما بتونیم موسیقیمان را در جامعه قوی کنیم،سبک مهم نیست،هر سبکی جای و طرفداران مخصوص به خودش را دارد،اما باید قوی شوند.

lakshemi
Thursday 3 March 2011, 12:58 PM
1- بتوم انشاالله در نوازندگی پیانو چیره دست شوم.
2- دکترای آهنگسازی با گرایش رهبری ارکستر از اتریش بگیرم.
3- بتونم سمفونی 14 معصوم را بسازم.
البته یکچیزی،آنقدر سطح فرهنگ و هنر تو جامعه بالابره(البته شکر خدا داره یکسری اتفاقاتی میافته) که اگر یک کسی باشی که موسیقی کار میکنه بهش بد نگاه نکنند(این دسته افراد کم شده اند ولی بازم هستند) و اینکه ما بتونیم موسیقیمان را در جامعه قوی کنیم،سبک مهم نیست،هر سبکی جای و طرفداران مخصوص به خودش را دارد،اما باید قوی شوند.

آخ ... گفتي اتريش ! ياد موزارت شيرين و لطيفم ( كه خدا بهترين جايگاه ها رو در بهشت بهش بده ) افتادم!بهترين جا براي خوندن موسيقي رو انتخاب كردي دوست من ... منم آرزو مي كنم به آرزو هات برسي .... موفق باشي:16:

BaBak_ParSian
Thursday 3 March 2011, 02:47 PM
درود - سعی می کنم در واقعیتها عمل کنم تا ارزو داشته باشم ولی افسوس که تو شهر غریب گیر افتادم !

Fereshteh_Baran
Friday 4 March 2011, 11:25 AM
خب به قول دوستان
1- درک موسیقی بالا بره
2- کیفیت کلاسهای موسیقی بالاتر بره . یعنی بعضی از کلاس ها به جای فکر کردن به تدریس ، به در آمد حاصلش فکر می کنند و به قول معروف از زیر درس دادن در میرن( جسارت نباشه به اساتید) بعضی ها.
3- درسته که خانمها از آقایون در زمینه موسیقی کمتر فعالیت دارند، ولی من خودم در خیلی جاها چون خانم بودم، نتونستم شرکت کنم، چون ترجیحا آقا میخواهند.

lakshemi
Friday 4 March 2011, 11:40 AM
خب به قول دوستان
1- درک موسیقی بالا بره
2- کیفیت کلاسهای موسیقی بالاتر بره . یعنی بعضی از کلاس ها به جای فکر کردن به تدریس ، به در آمد حاصلش فکر می کنند و به قول معروف از زیر درس دادن در میرن( جسارت نباشه به اساتید) بعضی ها.
3- درسته که خانمها از آقایون در زمینه موسیقی کمتر فعالیت دارند، ولی من خودم در خیلی جاها چون خانم بودم، نتونستم شرکت کنم، چون ترجیحا آقا میخواهند.

دوست عزيزم . با نظراتت كاملاً موافقم .... راست مي گي . ولي كاش آرزو مي كردي خانوم ها بيشتر از قبل در موسيقي برجسته بشن و خيال همه ي ما زن ها رو راحت مي كردي ! ... ممنونم كه نظر دادي:5:

mojtaba_bahador
Friday 4 March 2011, 11:58 AM
1- بتونم 5 تا آرزو کنم.!!
2- سلامتی (چون با داشتن سلامتی هر کاری میشه کرد)
3- کار کردن با استاد شجریان و برگزاری کنسرت با استاد.
4- روزی برسه که همه آدما بی ریا بشن و با پاکی و صداقت زندگی کنن و کلمه ای به اسم "ظلم" و "بدی" و ... نشناسن.

5- هر موقع دلم خواست دوباره بتونم آرزو کنم و براورده بشه!!!!

(گذشته از همه اینا فقط مورد 2 رو قبول دارم)

MA_Happy
Friday 4 March 2011, 12:16 PM
خب به قول دوستان
1- درک موسیقی بالا بره
سلام؛آره واقعا قبول دارم آناهیتا خانم،هنوز تبعیض بین زن و مرد وجود داره،درسته که من یک پسرم ولی مشکلاتی که برای خانم ها تو جامعه موسیقی بوده را شنیدم و درک کردم.از لغو شدن یک کنسرت بخاطر یک دختر بچه بگیر تا مجوز ندادن به گروه بخاطر نوازنده خانم.مشکلات زیاده ولی انشاالله با یاری خداوند بزودی این مشکلات حل میشود.

تار نواز
Friday 4 March 2011, 01:46 PM
1-خوش صدا ترین تار دنیا رو داشته باشم
2-آهنگی بسازم تا تو دنیا تک باشه
3-صدای تار زدنم همه رو مدهوش کنه

lakshemi
Friday 4 March 2011, 10:20 PM
1-خوش صدا ترین تار دنیا رو داشته باشم
2-آهنگی بسازم تا تو دنیا تک باشه
3-صدای تار زدنم همه رو مدهوش کنه

انشاء الله همه ي آهنگات تو دنيا تك بشه چه با بهترين تار دنيا چه با يه تار ارزون و ساده ! ممنون دوست من :5:

lakshemi
Saturday 5 March 2011, 03:12 PM
1- بتونم 5 تا آرزو کنم.!!
2- سلامتی (چون با داشتن سلامتی هر کاری میشه کرد)
3- کار کردن با استاد شجریان و برگزاری کنسرت با استاد.
4- روزی برسه که همه آدما بی ریا بشن و با پاکی و صداقت زندگی کنن و کلمه ای به اسم "ظلم" و "بدی" و ... نشناسن.

5- هر موقع دلم خواست دوباره بتونم آرزو کنم و براورده بشه!!!!

اي كلك ! خيلي زبلي ها ... به فكر من نرسيده بود اينجوري آرزو كنم البته نمي دونم مي شه سر غول چراغ رو هم شيره ماليد يا نه ولي به هرحال خيلي خوشم اومد ... انشاء الله همگي برآورده بشن . ممنون كه نظر دادي:5:

EshghSetar
Saturday 5 March 2011, 05:13 PM
1- همه مردم دنیا طعم آسایش رو بچشن
2- بتونم آنسان تاثیر گذاری باشم

RAHA_G
Saturday 5 March 2011, 05:51 PM
گفتی آرزو موسيقيايی وگرنه کلی آرزوو داشتم!

1 يک استاد خوب برای پيانو و بعد آهنگسازی پيدا کنم(نه کسی که فقط خوب بلده کسی که بتونه خوبم ياد بده)

2 بتونم از درسايی که بهم ميده (استاد بالايی!) بهترين استفاده رو بکنم

3 آخريشم که ...يانی...يانی ...يانی...:9:

خيلی دلم ميخواد باعث افتخار پدر و مادرم بشم..مثل يه جوکی بود دختره ميگفت خدايا من برای خودم چيزی نميخام يه داماد خوب نصيب مادرم کن!!!
:16::21::21::21:

lakshemi
Saturday 5 March 2011, 09:45 PM
1- همه مردم دنیا طعم آسایش رو بچشن
2- بتونم آنسان تاثیر گذاری باشم

دوست عزيزم بحث ما آرزوهاي موسيقايي بچه هاس ... در موسيقي چه هدفي داري ؟ همونارو برامون بگي خوشحال مي شيم !:5:

lakshemi
Saturday 5 March 2011, 09:48 PM
گفتی آرزو موسيقيايی وگرنه کلی آرزوو داشتم!

1 يک استاد خوب برای پيانو و بعد آهنگسازی پيدا کنم(نه کسی که فقط خوب بلده کسی که بتونه خوبم ياد بده)

2 بتونم از درسايی که بهم ميده (استاد بالايی!) بهترين استفاده رو بکنم

3 آخريشم که ...يانی...يانی ...يانی...:9:

خيلی دلم ميخواد باعث افتخار پدر و مادرم بشم..مثل يه جوکی بود دختره ميگفت خدايا من برای خودم چيزی نميخام يه داماد خوب نصيب مادرم کن!!!
:16::21::21::21:

دوست خوبم آرزوي سومت يه كم مبهمه ... كار كردن با ياني:5: ... ملاقات با ياني :5:... بوس كردنش :5:... كدوم ؟؟؟:106:

Sampler
Sunday 6 March 2011, 12:10 AM
خواسته هامو می نویسم ولی آرزو نیست و اگر غول چراغ جادو هم نباشه این اتفاقات می افته :

1 - روی سه تا سازی که الان دارم کار می کنم (ویولن - پیانو - حنجره) کاملا مسلط بشم و گوشم از نظر موسیقیایی خیلی خیلی قوی بشه

2 - آهنگسازی و تنظیم رو به صورت اصولی و علمی یاد بگیرم

3 - موسیقی الکترونیکی رو به صورت علمی دنبال کنم

TheGoldMAN
Sunday 6 March 2011, 04:41 AM
1- بتونم بزرگترين گيتاريست جهان بشم
2-يه بند عالي با بهترين ها درست كنم
3-خودم وكال اون بند باشم

Mohsen_M
Sunday 6 March 2011, 09:03 AM
درود بر شما خوبان،
1- آرزو مي كنم همه ي آرزوهاتون برآورده بشه
2- همه با هم عاقبت به خير بشيم
3- غول چراغ هم آزاد بشه و راحت زندگي كنه

zendegieh_khabha
Monday 7 March 2011, 07:50 PM
سلام به همگي دوستان
خوب من كمي گرفتار بودم دير رسيدم.
خوب من دوست دارم يه روزي كه خيلي زود زود بياد يه نوازنده حرفه اي ويولن بشم اگرم كسي منو نشناخت اشكال نداره براي دل خودم و دوستام ويولن بزنم.
يه روزي بياد كه موسيقي و در كل هنر توي ايران به جايگاهي برسه كه تو كشوراي اروپايي مثل اتريش داره.
دلم مي خواد كه تمام كسايي كه موسيقي قسمتي از وجودشون شده تو راه يادگيري هيچ وقت به نا اميدي , بي پولي و تنگدستي نيافتن.

RAHA3
Monday 7 March 2011, 10:06 PM
1- موقع ساز زدنم(ویلون)قیافه اطرافیان :31: نشه
2-استادم بعد درس جواب دادنم اینکارو دیگه :dash1: نکنه
3-بعد از هر تمرین تو خونه همسایه ها باهام خوب رفتار کنن :z

lakshemi
Monday 7 March 2011, 11:37 PM
1- موقع ساز زدنم(ویلون)قیافه اطرافیان :31: نشه
2-استادم بعد درس جواب دادنم اینکارو دیگه :dash1: نکنه
3-بعد از هر تمرین تو خونه همسایه ها باهام خوب رفتار کنن :z

براوووووووووو ! خيلي بامزه گفتي !(انشاء الله همگي محقق بشن):5:

morteza3164
Tuesday 8 March 2011, 08:55 AM
1-آرزو میکنم که آرزوی بعدیم برآورده بشه
2-آرزو میکنم که آرزوی قبلیم برآورده بشه
3-آرزو میکنم که همه آرزوهام برآورده بشه
خوب بیییییییییییید

lakshemi
Tuesday 8 March 2011, 12:01 PM
1-آرزو میکنم که آرزوی بعدیم برآورده بشه
2-آرزو میکنم که آرزوی قبلیم برآورده بشه
3-آرزو میکنم که همه آرزوهام برآورده بشه
خوب بیییییییییییید

ببخشيد ؟؟؟؟:106::106::106:

delasa
Wednesday 9 March 2011, 01:28 PM
درود
1.توی نوازندگی به جایی برسم که شایسته عنوان flutist باشم
2.بتونم به بهبود فرهنگ موسیقی ایرانیا کمک کنم
3....و خیلی آرزوی دیگه

tavalode_1fereshteh
Wednesday 9 March 2011, 06:04 PM
آرزوی من اینه که وقتی از دنیا میرم هیچکس به بدی ازم یاد نکنه و اثری ماندگار و پر افتخار از خود بجا بذارم.:48:

lakshemi
Monday 14 March 2011, 10:53 PM
آرزوی من اینه که وقتی از دنیا میرم هیچکس به بدی ازم یاد نکنه و اثری ماندگار و پر افتخار از خود بجا بذارم.:48:

خيلي قشنگ بود ! فقط نمي دونم چرا طفلكي اخراج شده !!!:106::106::106:

Dj_MAN
Monday 14 March 2011, 11:26 PM
هی خواستم نگم ... نشد که نشد ...

خواهشا بهم نخندینا .........!!!! خب ! قول میدین نخندین ؟؟؟؟ قول ها !!

باشه ...! میگم ... بااااااشه بابا میگم ... هولم نکن ....

آرزوهای من :
1- اینه که ( روم به دیوار ) همسر آیندم فهمیده باشه ... الکی بهم گیر نده ... با موسیقی هم بیگانه نباشه

2 - بتونم یه جوری نقل مکان کنم تهران ( البته با رفاه کامل )

3 - کاربران نت آهنگ بعد از این پست خندشون نگیره

lakshemi
Monday 14 March 2011, 11:59 PM
آرزوهای من :
1- اینه که ( روم به دیوار ) همسر آیندم فهمیده باشه ... الکی بهم گیر نده ... با موسیقی هم بیگانه نباشه

2 - بتونم یه جوری نقل مکان کنم تهران ( البته با رفاه کامل )

3 - کاربران نت آهنگ بعد از این پست خندشون نگیره

براوووووو ! خب خيلي عاليه كه تو اين بحث شركت كردي دي جي من عزيز! متشكرم از نظر شما هرچند كه نمي دونم منظور شما از گير دادن بابت شغل موسيقي داني شماس يا نه و اين كه الان كجا اقامت دارين اما اميدوارم به همه ي آرزوهاتون برسين !:5:

Mohammad_ngml
Tuesday 15 March 2011, 12:04 AM
اوایل زیاد آرزو میکردم.. ولی بعد که به این نتیجه رسیدم برای رسیدن به هدف اگه تلاش نکنم نه خدا نه غول چراغ کاری واسه آدم انجام نمیدن آرزو نمیکنم... ولی واسه اینکه جواب بی ربطی نداده باشم یه آرزو میکنم.. اونم اینکه هرگز از خودم نا امید نشم

lakshemi
Wednesday 16 March 2011, 11:40 PM
اوایل زیاد آرزو میکردم.. ولی بعد که به این نتیجه رسیدم برای رسیدن به هدف اگه تلاش نکنم نه خدا نه غول چراغ کاری واسه آدم انجام نمیدن آرزو نمیکنم... ولی واسه اینکه جواب بی ربطی نداده باشم یه آرزو میکنم.. اونم اینکه هرگز از خودم نا امید نشم

به به ! به این می گن یه انسان خودساخته!ممنونم از نظر قشنگ شما ، لذت بردم ! امید گاهی آخرین تیر ترکش آدمه که هیچوقت نباید از دستش داد ! ولی با همه ی اینا آرزو کردن هم چیز خوبیه ، باعث می شه آدم اهدافشو لیست کنه و دونه دونه براشون برنامه بریزه ، پس شما هم گاهی آرزو کن دوست من ، خجالت نکش !!!:16:

Honey_Shababi
Friday 18 March 2011, 04:01 PM
يه Grand Piano
گيتار آكوستيك و الكتريك Gibson با آمپلي و افكت كامل
يه ويولون گرون قيمت و خوش صدا

sayna
Friday 18 March 2011, 10:11 PM
ارزوهای من:
1-بتونم یه روزی یکی از ویولن های استرادیواریوس رو بخرم یا حداقل باهاش بوق بزنم
2-بتونم یه روزی مثل ویوالدی ویولن بزنم
3-بتونم نصف شبا ویولن بزنم

Brilliant
Friday 18 March 2011, 10:11 PM
خدا هیچ وقت منو تنها نزاره و دیگه هیچ وقت با من غریبه نشه...

lakshemi
Friday 18 March 2011, 10:29 PM
1- یه نوازنده ای بشم که بتونه تو موسیقی یه تحول بزرگ ایجاد کنه!
2- بتونم ویلن آهنگ For All Season یانی رو اجرا کنم.
3- یه ساز (ویلن) خیلی خاص داشته باشم.

خیلی خیلی متشکرم دوست من .انشاءالله که روزی شاهد نوازندگی شما در بزرگ ترین ارکسترها و البته به خرج خودتون ( واسه این که محتاج هیچ تهیه کننده ای نباشی و بترکونی !) باشم . و همینطور باز امیدوارم که نوازندگی ات و هنرت خاص باشه نه سازت . و از سامول یروینیان هم بزنی بالا و مث پاگانینی سیم ها رو یه دونه یه دونه قیچی کنی ! ( خدایی تا حالا پپسی از این خنک تر خورده بودی ؟!):21:

RaziYeH
Saturday 19 March 2011, 12:08 PM
وقتی خداوند آرزویی در دلت نهاد بدان که قدرت رسیدن به ان را نیز به تو داده
1.رسیدن به بالاترین سطح موسیقی که بتونم با این توانایی به خلق کمکی کنم
در زمینه موسیقی تنها ارزوی من همینه و امیدوارم با کمک خداوند به این ارزوم برسم
اما امیدوارم در این آخر سال هر ارزوی دارید دوستان عزیزم برآورده بشه چون بدونید که هر داخواستی که از خداوند داشته باشید برآورده میشه اگر به این حرف ایمان داشته باشید

cx420
Saturday 19 March 2011, 12:59 PM
خوب ارزوی مشترک ما ینی سلامتی بر اورده بشه
موسیقی یه درسه اصلی بشه و توی مدارس اونو تدریس کنن
اخریشم نمیدونم بگم نگم...........باشه ااااا یادم رفت بذار ببینم...........اها
اینکه موسیقی تمام بدی های جهان رو از بین ببره و......چی بود هی یادم میره.......
اها...جهانمون با موسیقی نجات پیدا کنه
منظورم از بدی هاس

Crazyarchitect
Saturday 19 March 2011, 02:42 PM
سلام دوستان و این هم آرزوها :
1 . خوانندگی تو ایران برای خانم ها آزاد بشه .
2 . هرکسی با هر سبکی از سنتی تا رپ و راک بتونه آزادانه کار کنه و آلبوم بده و کنسرت بذاره .
3 . برای خودم هم آرزو میکنم خدا یه همتی بهم بده که بتونم تو موسیقی پیشرفت کنم با هفته ای یه بار سر زدن به گیتار به جایی نمیرسم . باید خیلی بیشتر از اینا کار کنم .

RAHA3
Saturday 19 March 2011, 03:09 PM
من آرزوهامو پس میگیرم چون چیزایی خواستم در حد معجزه!!!!!غول چراغ جادو هنگ میکنه
3 تا آرزوی دست یافتنی تر
1- آرزو میکنم بچه های نت آهنگ روز بروز موفق تر بشن و نمونه کاراشون بیشتر وبا کیفیت تر بشه
2- ویلون منو یه نفر بخره تا جهان(کره زمین و کهکشانها و موجوداتش) استراحت کنن
3-این طفلی پرنده های خونمون که بعد از ساز زدن من جلوی قفسشون نفسشون گرفت دوباره بخونن و مادرم خوشحال بشه

sayna
Saturday 19 March 2011, 07:39 PM
بچه ها از ته ته قلبم ارزو میکنم یه روزی هممون به این چیزایی که با کلی زحمت از بین ارزوهامون گلچین کردیم برسیم
بیاین سال تحویل از صاحب واقعی چراغ جادویی که مطمئنا هممونو به همه ی ارزوهامون نه فقط 3 تا از اونا می رسونه برای همدیگه دعا کنیم...!!!

lakshemi
Saturday 19 March 2011, 07:56 PM
از همه ی بر و بچه ها که در یک روز گذشته به این تاپیک قدم رنجه فرمودند ، از تک تکتون صمیمانه متشکرم ! امیدوارم آرزوهای همه تون برآورده بشه و اگه برآورده هم نشد باز آرزو کنین چون به نظر من بدبخت ترین آدم دنیا کسیه که آرزویی نداره !:5:

mahsa_mv
Saturday 19 March 2011, 09:50 PM
آرزوی من اینه که پشتکارم از اینی که هست بیشتر بشه و هرچقدر تلاش کردم خسته نشم..اینجوریه که میتونم به خواسته هام برسم....

octavarium
Saturday 19 March 2011, 11:33 PM
شاید در ابتدا مسخره به نظر بیاد اما با اعضای دریم تئتر تو یه اتاق باشیم و مفصل صحبت کنیم فراتر از یه موسیقی هستند این لعنتی ها لحظه لحظه زندگیم رو اینها رقم زدن عشق و نفرت من هستند بنا به دلایلی عاشقشون هستم بنا به دلایلی نیز ازشون متنفرم
دومین هم بتونم کارهامو رکورد کنم و اینکه امیدوار باشم کارهام روی بقیه تاثیر بزاره نه اینکه فقط شنیده بشه

ariana.
Sunday 20 March 2011, 12:25 PM
ارزوی من این هست که سال دیگه عید ایران و کنار دوستان خوبم باشم دلم برای حال و هوای عید خیلی تنگ شده الان فقط همین ارزو رو دارم

lakshemi
Sunday 20 March 2011, 01:39 PM
دوستان گلم ممنونم که همچنان آرزو می کنین !
حالا که این همه مدت آرزوهای شما رو گوش کردم اجازه بدین در آخرین روز سال ، به عنوان یه عیدی ناقابل سه تا آرزوی موسیقایی واسه همه تون بکنم :
اول اینکه جز سمفونی عشق ، موسیقی دیگه ای ننوازید و تو هر مومانش امید رو به یه ناامید هدیه بدین !
دوم اینکه خدای نکرده عشق به موسیقی شما رو از دیگر چیزهای زندگی مث سلامتی و دوست داشتن عزیزانتون دور نکنه !
سوم اینکه هرکدومتونو که قصد پریدن به اون بالا و رسیدن به صحنه ی اجرا دارین رو به امید خدا در سال جدید روی صحنه ببینم ، الهی که شهرت هیچکدومتونو غرّه نکنه ! ( و غول چراغ روزگار همیشه دست به سینه ی همه تون باشه ):5::5::5:

lakshemi
Saturday 26 March 2011, 08:46 PM
سلام دلم براتون حسابی تنگ شده بود!
امان از این چراغ جادو و امان از این ذهن خیال پرداز من ! من همیشه ی خدا درحال سیر و سفر در دنیای آرزوهام هستم! یه روز اینو می خوام ، یه روز یه چیز دیگه! تمام خواسته هام رو هم می نویسم تا بیشتر بهشون فکر کنم! گاهی فکر می کنم که این تاپیک هم برای نشون دادن آرزوهای موزیکال کوچیکه! خب چون این سایت به موسیقی مربوط می شه واسه همین آرزو ها هم باید به موسیقی مربوط باشه ولی خب اگه الان و در این لحظه بخوام بگم چه آرزویی دارم ، می گم که آرزوی بهترین ها رو برای یانی می کنم !:10: خب دلم خیلی براش تنگ شده ! همیشه هم به فکرشم ! امیدوارم عمری طولانی و سرشار از سلامتی و شادی و خوش تیپی و دلربایی(مث همیشه!!!)داشته باشه :5::5::5: و روز به روز موفق تر بشه و خدا هم یه عقلی تو اون کله ش بندازه که ازدواج کنه و بالاخره خوشبخت بشه و این چارلی بیچاره (چارلی آدامز درامر) آرزو به دل نمونه و از دستش دق مرگ نشه! (آخه خود یانی می گه چارلی این اواخر همش بهم اصرار می کنه که ازدواج کنم ! چقدر هم که حرف گوش می ده! ) :45:به هر حال من همچنان منتظر پیدا شدن دوستای تازه و خوندن آرزو های اونا هستم! پس بفرمایین تو لطفاً !!!:16:

chaz2163
Saturday 26 March 2011, 09:16 PM
1.در موسیقی به حدی برسم که بتونم چیزی به گنجینه موسیقی کشورم اضافه کنم تا نسل های آینده بدونن شخصی به نام chaz2163 روزگاری وجود داشت که به موسیقی ایرانی عشق می ورزید

2.حداقل یک آهنگ تنظیم کنم که توی لحظه های شادی، تنهایی، خلوت و سکوت بتونه همدم کسی باشه که به اون گوش میده و اون شخص بتونه خاطرات شیرینش رو روی لوح گلی آهنگ من برای خودش ثبت کنه

3.آخریشم برای همه ایرانی ها که هیچ وقت یادشون نره "هنر نزد ایرانیان است" ... ما باید الگو باشیم

:) cheers

lakshemi
Monday 28 March 2011, 08:28 PM
1.در موسیقی به حدی برسم که بتونم چیزی به گنجینه موسیقی کشورم اضافه کنم تا نسل های آینده بدونن شخصی به نام chaz2163 روزگاری وجود داشت که به موسیقی ایرانی عشق می ورزید

2.حداقل یک آهنگ تنظیم کنم که توی لحظه های شادی، تنهایی، خلوت و سکوت بتونه همدم کسی باشه که به اون گوش میده و اون شخص بتونه خاطرات شیرینش رو روی لوح گلی آهنگ من برای خودش ثبت کنه

3.آخریشم برای همه ایرانی ها که هیچ وقت یادشون نره "هنر نزد ایرانیان است" ... ما باید الگو باشیم

:) cheers

ممنونم از این که انقدر وطن پرست هستی!
خیلی قابل تقدیره که بیشتر از خودت به فکر کشورت هستی!آفرین!:41:

M_T
Monday 28 March 2011, 08:36 PM
سلام

آرزو که زیاده ولی....

1- استاد موسیقی اصیل ایرانی، عربی و چینی بشم.
2- در نی و فلوت از همه نوعش استاد بشم.
3- از نوازندگان بهشت باشم و بتونم موسیقی سحر انگیز اونجارو بشنوم.

با تشکر

asana
Monday 28 March 2011, 10:41 PM
You can see links before reply

MA_Happy
Tuesday 29 March 2011, 12:27 AM

واقعا زمانشه،زمان آمدن آن منجی بزرگ است،انشاالله بیاید و ما بتوانیم یکی از یارانش باشیم و عدل و داد را در جهان گسترش بدهیم،آقا جان بیا.

M_T
Tuesday 29 March 2011, 09:07 AM

در واقع شما با این پست افکار رو به سمت دیگه ای بردید.

از روزها من جمعه ها را دوست دارم
این جمعه های آشنا را دوست دارم
امروز و فردا می کنم شاید بیایی
حتی همین تردید ها را دوست دارم

به امید روزی که عدالت در همه ابعاد در همه جای عالم فراگیر بشه.

با تشکر از شما

asana
Tuesday 29 March 2011, 09:41 AM
غول چراغ جادو باید بدونه تو دل من چی میگذره

حالا شما هم میدونید تو دل من چی میگذره

و من با ارسال شما فهمیدم : تو دل شما چی میگذره

موسیقی بهانه ای برای یاد خدا

با خدا باش پادشاهی کن

من از روزی که این عکسها رو دیدم (( از خودم بدم اومد ))

در همه حال ممنون آقا مجتبی

M_T
Tuesday 29 March 2011, 02:46 PM
غول چراغ جادو باید بدونه تو دل من چی میگذره

حالا شما هم میدونید تو دل من چی میگذره

و من با ارسال شما فهمیدم : تو دل شما چی میگذره

موسیقی بهانه ای برای یاد خدا

با خدا باش پادشاهی کن

من از روزی که این عکسها رو دیدم (( از خودم بدم اومد ))

در همه حال ممنون آقا مجتبی

I agree with you:am

farnoush
Tuesday 29 March 2011, 08:17 PM
همیشه مامانم این دعا رو برام میکنه از نظرم قشنگ ترین ارزو هست.
امیدوارم خدا بهترین ادم هارو در مسیر زندگیم قرار بده .
یه لحظه به ارزوم فک کنین ادمایی که جلوی پامون قرار میگیرن از نظرم مهم ترین نقش رو در زندگی و راه هایی که میریم دارن حتی با قرار دادن 1 پزشک خوب زمان مواجه شدن با 1 بیماری بد مهم ترین چیزت یعنی زندگیت رو به دست میاری.

lakshemi
Tuesday 29 March 2011, 08:45 PM
سلام از همه ممنونم که توجه،علاقه و دلسوزی تونو برای این تاپیک خرج کردین!
خوشحالم که هنوز عده ای ولو کم تعداد خالصانه و تاکید می کنم ، خالصانه به فکر ظهور سرورمون هستن! از آسانای عزیز و نازنین خیلی متشکرم!لطف زیادی کردی! فقط یه خواهش کوچولو که لطفا حمل به قدرناشناسی اش نکنین: لطفاً از دایره ی موضوع تاپیک خارج نشین چون مدیر سایت بدجوری نکته سنج و خورده گیر هستن!با تشکر مجدد از همه!تروخدا برام دعا کنین!حالم خیلی بده!خیلی درد دارم! ممنونم!:17:

lakshemi
Wednesday 6 April 2011, 10:22 PM
سلام دوباره!
اگه من سراغ شما نیام که شما سراغی از من نمی گیرین!!!
عیب نداره! بذارین چراغ جادو دستم بیفته! همه تونو تبدیل به وزغ می کنم!!!:21: ( دلخور نشین مزاح بود)
انقدر آرزو های مهم تر دارم ... شما چی؟

M_T
Wednesday 6 April 2011, 10:34 PM
سلام

ما که همواره دعاگوئیم.
آرزو هم که زیاده ولی نباید زیادی آرزو در سر پروانید.

lakshemi
Thursday 7 April 2011, 09:03 PM
چرا؟آرزو یعنی همه چیز!به قول یانی جونم همه ی اختراعات و اکتشافات و کارهای بزرگ روزی فقط یه آرزو بودن!!!بدون آرزو همه چی مرده است!زیادی توی واقعیت غرق شدن هم به اندازه ی خیال پردازی زیاد دردسر سازه!:16:

M_T
Thursday 7 April 2011, 10:52 PM
لاکشمی جان منظورمو درست نگرفتی.

آرزو خوبه و لازمه و منم آرزو زیاد دارم.

اون خیال و توهم که مقابل واقعیته نه آرزو.

منظور من آرزوهایی بود که دیگه زیادی و خیلی خیلی غیرمعقول و چیزه. همین.

و الا آرزو بر جوانان مثل من عیب نیست. (شوخی)

alireza_jafarian
Thursday 7 April 2011, 11:23 PM
من دو تا آرزو ندارم:
_ آرزو ندارم که جای موسیقی توسط چیز دیگه ای در من گرفته شه.
_ آرزو ندارم که موسیقی عادتم بشه

و یک آرزو دارم:
_ اینکه یه بار دیگه بیای پیشم غول عزیز!

farzanehh
Thursday 7 April 2011, 11:52 PM
1. آرزو میکنم یه روزی تو نواختن ویولن حرف واسه گفتن داشته باشم.
2. آرزو میکنم تو روز عروسیم ویلن بزنم.
3. آرزو میکنم عروسی کنم تا ویولن بزنم!

lakshemi
Friday 8 April 2011, 04:33 PM
لاکشمی جان منظورمو درست نگرفتی.

منظور من آرزوهایی بود که دیگه زیادی و خیلی خیلی غیرمعقول و چیزه. همین.

و الا آرزو بر جوانان مثل من عیب نیست. (شوخی)

خب بله درسته! همون طور که گفتی آرزو هم باید معقول و منطقی باشه!منظور منم همین نوع آرزوئه!یعنی هدف و چیزی که براش تلاش کنی! یه بار یه بچه تنبل که امتحان جغرافیا رو خراب کرده بود به خدا گفت:خدایا مگه نمی گن تو قادر به هر کاری هستی!پس جون من این قله ی دماوند رو ببر بذار تو رشته کور زاگرس !!!:21: نه عزیز!منظور من آرزوی دست یافتنیه!نه توهمّات محال!

lakshemi
Friday 8 April 2011, 04:36 PM
1. آرزو میکنم یه روزی تو نواختن ویولن حرف واسه گفتن داشته باشم.
2. آرزو میکنم تو روز عروسیم ویلن بزنم.
3. آرزو میکنم عروسی کنم تا ویولن بزنم!

آخی!خیلی باحال می شه!فکر کن عروس خانوم با کلی زینت آلات و دستک دنبک و لباس پفی آرشه بکشه!!! ولی منظورت از سومی چیه؟یعنی بعد از ازدواج هم بتونی بنوازی؟آره؟:106:

mortezam
Friday 8 April 2011, 06:06 PM
1. موسیقیدان بشم.
2. DJ تمام عیار بشم.
3. بتونم هر سازی که بگن بنوازم.

mortezam
Friday 8 April 2011, 06:10 PM
من دو تا آرزو ندارم:
_ آرزو ندارم که جای موسیقی توسط چیز دیگه ای در من گرفته شه.
_ آرزو ندارم که موسیقی عادتم بشه

و یک آرزو دارم:
_ اینکه یه بار دیگه بیای پیشم غول عزیز!

آرزوی خیلی حرفه ای کردی که غوله یه بار دیگه بیاد پیشت. می تونی هر بار این آرزو رو بکنی و غول مال خودت بشه و به آرزوی بقیه ی بچه های نت آهنگی نرسه . :21:

Punk
Saturday 9 April 2011, 06:51 PM
آرزو های من رویاهای خنده داریه از نظر عده ای البت:

1.آرزو دارم جنگ تو دنیا تموم بشه ! بجای هر تفنگ و جنگ افزاری یه گل یا نهال کاشته بشه ....
2.دست از تخریب محیط زیست برداریم
3.تساویه واقعی و اقتصادی بین تمام انسان ها تو همه جا برقرار بشه و دنیا به جهان اول و سوم تقسیم نشه (عدالت)
4.مرزی بین کشور ها نباشه
5.دیکتاتوری و قدرت مطلق از بین بره
6.طبقات اجتماعی از بین برن
7.انسان ها از اسارت ماشین رها شن
8. آزادی انسانی

و خیلی چیزای دیگه که ممکنه امنیت سایت رو به خطر بندازه
مرسی

zendegieh_khabha
Saturday 9 April 2011, 06:54 PM
آرزو های من رویاهای خنده داریه از نظر عده ای البت:

1.آرزو دارم جنگ تو دنیا تموم بشه ! بجای هر تفنگ و جنگ افزاری یه گل یا نهال کاشته بشه ....
2.دست از تخریب محیط زیست برداریم
3.تساویه واقعی و اقتصادی بین تمام انسان ها تو همه جا برقرار بشه و دنیا به جهان اول و سوم تقسیم نشه
4.مرزی بین کشور ها نباشه
5.دیکتاتوری و قدرت مطلق از بین بره
6.طبقات اجتماعی از بین برن
7.انسان ها از اسارت ماشین رها شن

و خیلی چیزای دیگه که ممکنه امنیت سایت رو به خطر بندازه
مرسی

واي چي ميشه اگه همه اينايي كه گفتي بشه

hdhamid
Saturday 9 April 2011, 07:01 PM
1 . هرکی هر آرزویی داره با شرط مشروع بودن و خیر بودنش براش برآورده شه

2 . صلاح همه تو کاری قرار بگیره که خودشونم دوس دارن همون بشه (آخه بعضی وقتا ما چیزایی میخوایم که صلاحمون توش نیست .. از خدا میخوام صلاح رو تو اون چیزایی که میخوایم قرار بده)

3 . غوله یه بار دیگه بره پیش علی رضا جعفریان

.................................................. ....................

ولی یادتون نره .. این دنیا یه روزی تموم میشه .. آرزوهای دنیویتون رو به اندازه قامت این دنیا اندازه بگیرین .. بیشترش نمیارزه ..

s4b4
Saturday 9 April 2011, 07:20 PM
:5:ارزو میکنم هرچی ارزو دارم براورده کنه...ولی خداییش دوس دارم تار یحیی داشته باشم

masram
Saturday 9 April 2011, 08:25 PM
اولین آرزوی من اینه که پدر و مادرم سالم باشن دومیش اینه که تو زدن ویلن موفق باشم و خیلی زود موفق بشم آخریشم این که یه ستاره شناس بشم!!!!!!!!!!!!!

lakshemi
Saturday 9 April 2011, 10:59 PM
از همه ی بچه ها ممنونم ولی قرار نبود خلف وعده کنین!حتی یه دونه آرزوی موسیقایی هم بین نوشته هاتون نبود!!!خواهشاًاز موضوع خارج نشین!!!ممنون!

hdhamid
Sunday 10 April 2011, 01:44 AM
آرزوی من موسیقی رو هم شامل میشد دیگه!! .. ولی اگر منظورتون اینه که مستقیم باس اسم موسیقی رو بیاریم .. چشم ..
1. من آرزو میکنم منظور لاکشمی این نباشه که مستقیم اسم موسیقی رو بیاریم!! (اینم آرزوی موسیقیایی!!)
2. من آرزو میکنم که لاکشمی فونتشو درست کنه تا به موسیقی مملکت آسیب نرسه!! (ههههههه)..
3. من آرزو میکنم گردن درد لاکشمی خوب شه تا کمیت موسیقی مملکت لنگ نمونه!!

آخییییییییییییییییییی .. چقد سخت بودا!!

Ferfereh
Sunday 10 April 2011, 10:14 AM
اي بابا همه آرزو كردن فقط من موندم كه!! منم ميخوام آرزو كنم:9:
خب حالا چي آرزو كنم كه خدارو خوش بياد!!
آرزوي اولم كه هيچي..چون هيچوقت بهش نميرسم..
آرزوي دومم اين كه حداقل يه روزي آرميك نشدم لااقل در حد و حدود و محدوده شادمهر خودمون بشم..!:23:
و اما آرزوي سومم!! يه روزي اگه آرميك نشدم لااقل شادمهر بشم!!! :bg

Punk
Sunday 10 April 2011, 01:45 PM
از همه ی بچه ها ممنونم ولی قرار نبود خلف وعده کنین!حتی یه دونه آرزوی موسیقایی هم بین نوشته هاتون نبود!!!خواهشاًاز موضوع خارج نشین!!!ممنون!

خوب شاید یکی آرزوی موسیقایی نداره یا به اون چیزی که تو موزیک میخاسته رسیده ... یعنی چون سایت موزیک باید دروغ بگیم و الکی آرزوی موسیقایی کنیم :16:

lakshemi
Monday 11 April 2011, 06:23 PM
خوب شاید یکی آرزوی موسیقایی نداره یا به اون چیزی که تو موزیک میخاسته رسیده ... یعنی چون سایت موزیک باید دروغ بگیم و الکی آرزوی موسیقایی کنیم :16:

خب دوست عزیز من بذار یه اعترافی بکنم:برای اولین بار خودمم آرزو می کنم کاش این سایت موضوعی به جز موسیقی داشت!!! فکر می کنی آرزوهای من به همون چیزایی که گفتم ختم می شه؟ نه هرگز!من انقدر آرزو های مهم دیگه دارم که آرزوهای موسیقایی باید برن جلو بوق بزنن! :21:ولی مدیر سایت شدیداً حساس هستن که از بحث خارج نشیم و سریعاً واسه من بدبخت پست می ذارن و اختار می دن! منم اصلاً حوصله ی توبیخ شنیدن ندارم . خودم هزار جور گرفتاری و مریضی و ... دارم . یهو کنترلمو از دست می دم و یه چیزی جواب می دم بعدم اونا راحت اخراجم می کنن!!! شما که نمی خواین همچین بلایی سر من بدبخت بیاد! می خواین؟ :17:در ضمن فکر می کنم ناکامیاب ترین شما در موسیقی خود من هستم . چون نه به جایی رسیدم و نه می خواستم که برسم! ولی دلم می خواست یه آرزو بکنین . آرزو! دلیل نمی شه حتماً همه ی آرزو ها تعبیر بشه! خود من آرزو هام همه محال و دست نیافتنی هستن . پس اسم این ابداً دروغ نیست . من فقط می خواستم در کنار هم خوش باشیم ... در هر حال من برای خوندن نظرات مبارک تک تک شما شور فراوونی دارم و به خاطر محبت و لطف همگی مخصوصاً شما دوست عزیزم ممنونم!:5:

lakshemi
Tuesday 12 April 2011, 11:09 PM
راستی نمی دونستم فونت من آزار دهنده س! واقعاً هست؟
من دوستش دارم چون خواناست!:16:

Punk
Tuesday 12 April 2011, 11:22 PM
خب دوست عزیز من بذار یه اعترافی بکنم:برای اولین بار خودمم آرزو می کنم کاش این سایت موضوعی به جز موسیقی داشت!!! فکر می کنی آرزوهای من به همون چیزایی که گفتم ختم می شه؟ نه هرگز!من انقدر آرزو های مهم دیگه دارم که آرزوهای موسیقایی باید برن جلو بوق بزنن! :21:ولی مدیر سایت شدیداً حساس هستن که از بحث خارج نشیم و سریعاً واسه من بدبخت پست می ذارن و اختار می دن! منم اصلاً حوصله ی توبیخ شنیدن ندارم . خودم هزار جور گرفتاری و مریضی و ... دارم . یهو کنترلمو از دست می دم و یه چیزی جواب می دم بعدم اونا راحت اخراجم می کنن!!! شما که نمی خواین همچین بلایی سر من بدبخت بیاد! می خواین؟ :17:در ضمن فکر می کنم ناکامیاب ترین شما در موسیقی خود من هستم . چون نه به جایی رسیدم و نه می خواستم که برسم! ولی دلم می خواست یه آرزو بکنین . آرزو! دلیل نمی شه حتماً همه ی آرزو ها تعبیر بشه! خود من آرزو هام همه محال و دست نیافتنی هستن . پس اسم این ابداً دروغ نیست . من فقط می خواستم در کنار هم خوش باشیم ... در هر حال من برای خوندن نظرات مبارک تک تک شما شور فراوونی دارم و به خاطر محبت و لطف همگی مخصوصاً شما دوست عزیزم ممنونم!:5:
من که چیزی از حرفات نفهمیدم ولی اگه من آرزوی غیر موسیقایی کرده باشم منو باید اخراج کنن نه تورو.
اگرم کلا این تاپیک ربطی به موسیقی نداره یا خارج از قوانین سایت که باید بسته بشه :35:
در ضمن اگه مشکلی شد من خودم جواب مدیر سایت رو میدم :19:

lakshemi
Saturday 16 April 2011, 09:44 PM
سلام!!! کجایین؟ دیگه کسی آرزویی نداره؟

asana
Saturday 16 April 2011, 10:10 PM
سلام

من آرزومو گفتم ولی کسی خوشش نیومددددددددددددددددددددد دددددددددددد

ناراحتم

آرزوی من مگه بد بوددددددددددددددددددددددد دددددددددددددد

asana
Saturday 16 April 2011, 10:11 PM