PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه ای در مورد مسابقه موزیسین سال

Khashayar
Tuesday 1 March 2011, 10:16 AM
درود
دوستان همونطور که در جریان هستید 3 هفته از مسابقه گذشته.و نمونه کار های این سه هفته در حال داوری هستند، و اعلام خواند شد به زودی.
اما نکته مهمی که میخوام بگم موضوع مسابقه هست.
همونطور که در جریان هستید وضع اینترنت بسیار خراب هست و مشکلات بسیار بسیار فراوانی به وجود آورده.
بسیاری تماس گرفتند که چرا آپلود کار نمیکنه چرا نمونه کار ها لود نمیشه چرا پلیر نمایش داده نمیشه و پلی نمیکنه؟ و .....
جوابش این هست که مخابرات ارسال و درسافت فایل هایی مثل فلش و فایل های ویدئو و صوتی و برضی فایل های مالتی مدیا دیگر رو بسته است.و برای همین اکثر دوستان در این زمینه مشکل دارند.
ما خیلی تحقیق کردیم و منتظر شدیم که شاید این مشکل رفع شود اما از منابع موثق و بعد از تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیدیم که تا بعد از نوروز این مشکل حل نخواهد شد.!!!
پس در روند مسابقه هم اختلالی ایجاد میشود چون بسیاری از دوستان می خواهند کار ارسال کنند اما نمیتوانند...داوران برای داوری و شنیدن کار ها بسیار مشکل دارند و ...
اما از طرفی چون سه هفته از مسابقه گذشته و اکثر شرکت کننده ها توانستند در این ه هفته کار هاشون رو ارسال کنند میتوان از نمونه کار های همین سه هفته نتیجه گیری کافی رو کرد و برنده رو مشخص کرد.و سه هفته زمان کافی برای اینکه شخصی خودش رو نشون بده هست.
برای همین بعد از مشورت با داوران گرامی و امیر خان تصمیم گرفتیم مسابقه رو در همین سه هفته متوقف کنیم و نتایج رو بعد از داوری همین سه هفته اعلام کنیم.اما ممکن است خیلی از دوستان که میخواستند شرکت کنند و بعد از بسته شدن مسابقه فرصت رو از دست دادند.که باید بگم ناچاریم چون مشکلات بسیاری وجود دارد در اینترنت و ما هم کاری نمیتوانیم بکنیم.و تمدید مسابقه هم فایده ای ندارد چون به این زودی ها این مشکل حل نخواهد شد!

اما تصمیم گرفته شد مسابقه ای بسیار گسترده و با هدایای بسیار نفیس را در تابستان طرح ریزی و اجرا کنیم و راه حل هائی رو خواهیم اندیشید که با وضعیت اینترنت در مسابقه اختلالی ایجاد نشود.
شاید مسابقه به صورت حضوری انجام شد در سالن و با تماشاچی!

برای آخرین فرصت مسابقه هم دوستان تا جمعه ساعت 12 ظهر فرصت دارند یک نمونه کار را یا در همین تاپیک یا در پیام خصوصی معرفی کنند..
این نمونه کار میتواند از کار های قدیم شما باشد و یا میتواند نمونه ای جدید باشد و موفق به آپلود آن شده باشید..در هر صورت یک نمونه کار رو با لینک اعلام کنید برای اخرین نمونه کار این مسابقه..
و بعد از ان نتایج و برنده یا برنده ها اعلام خواهند شد..
از تمام دوستانی که شرکت کردند بسیار سپاس گذاریم.منتظر مسابقه ی بسیار گسترده ی تابستان باشید.

پاینده باشید

randy_rhoads
Tuesday 1 March 2011, 12:02 PM
من متوجه نشدم يعني از كارا هايي كه ارسال كرديم بايد يكي رو انتخاب كنيم؟ ميشه دقيق توضيح بديد

rumour
Tuesday 1 March 2011, 12:20 PM
You can see links before reply

Khashayar
Tuesday 1 March 2011, 12:25 PM
درود

من متوجه نشدم يعني از كارا هايي كه ارسال كرديم بايد يكي رو انتخاب كنيم؟ ميشه دقيق توضيح بديد

نه کارهائی که در هفته های اول و دوم و سوم ارسال کردید که هیچ در همون هفته ها شرکت داده میشن...
منظور فرصتی هست که یک کار پایانی اگر دوست داشتید ارسال کنید...
حالا این کار پایانی میتونه مثل نمونه ای باشه که چند ماه قبل ارسال کردید یا کار جدیدی باشه که موفق شدید اپلودش کنید..
به عبارتی دیگر آخرین کار در هفته ی چهارم رو که فقط یک کار و به انتخاب خودتون هست یا در این تاپیک یا در پیام خصوصی به من ارسال کنید تا به عنوان آخرین کار شما هم مورد داوری قرار بگیرد.
پاینده باشید

Mehrdadgh4
Tuesday 1 March 2011, 07:09 PM
سلام.من این نمونه کار آخرم رو به عنوان نمونه کار هفته چهارم انتخاب می کنم:

Acoustic
Thursday 3 March 2011, 12:56 PM
ظاهرا دریافت فایل های فلش درست شده ...

Acoustic
Saturday 5 March 2011, 12:32 AM

nafiseh
Saturday 5 March 2011, 07:14 AM
من هم که از دار دنیا فقط یه نمونه کار ضبط کردم اینم لینکش

r_a_m_i_n
Sunday 20 March 2011, 11:39 AM
You can see links before reply (You can see links before reply)