PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاس آهنگسازی

vvv
Thursday 3 March 2011, 09:49 PM
:30:سلام به همه ی دوستان و اساتید بزرگوار.من می خوام برم کلاسهای آهنگسازی استاد الهامیان تو فرهنگسرای ارسباران کسی میدونه کیفیت این کلاسها چجوریه؟
اینم برنامه ی درسی:
You can see links before reply
منابع:

من تقریبا" هیچی بلد نیستم می تونم از ترم 1 این کلاسها شروع کنم؟آخه من تو لینک زیر دیدم شاگردای ایشون ساز حرفه ای بلدن!

کسی این کلاسارو رفته؟:39:

REZ
Friday 4 March 2011, 08:41 AM
سلام دوست عزیز
جناب الهامیان رو از نزدیک می شناسم
ایشون به جرات یکی از مطلع ترین افراد در موسیقی ایران هستند . (اگر دقیقا مطلع ترین نباشند ! ) .
اگر می خواهید آهنگسازی کلاسیک یاد بگیرید حتما از کلاسها استفاده کنید ولی اینو هم بدونید که اصلا شوخی و بازی نیست ...... دروس هارمونی و کنترپوان اصلا ساده تر از ریاضی و هندسه و فیزیک نیست .
و شما تنها با رفتن به این کلاسها چیزی یاد نمی گیرید بلکه حتما باید در منزل هم وقت زیادی برای حل تمرینات قرار بدید .
اگر پیمودن راههای سخت برای رسیدن به هدف رو در خود می بینید ، حتما اقدام کنید ... در غیر اینصورت مطمئنا نتیجه ای نخواهید گرفت.

در مهارت تسلط ایشان بر مطالب شک نداشته باشید
ولی این رو هم اضافه کنم که ایشون خیلی در تدریس حوصله ندارند و شما باید سر کلاس هم 6 دانگ حواستون جمع باشه .

vvv
Saturday 5 March 2011, 10:50 PM
سلام استاد.خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید.قطعا" همینطوره که شما فرمودید،موسیقی علمه و مسلما" فراگیری علوم مستلزم زحمته.استاد از دروس ترم یک کدوما فعلا" واجب نیستند؟چون من پیانو ندارم و بخاطر بالا بودن قیمتش الآن نمیتونم بخرم .نرم افزار و پیانو تو ترم 1 واجبه؟تئوری و سلفژ برای این ترم کفایت نمیکنه؟

bamdadonline
Wednesday 20 April 2011, 09:48 AM
با سلام متاسفانه کلاسهای ترم جدید ایشان در ارسباران بدلیل به حد نصاب نرسیدن تشکیل نشد و بنده به دنبال آموزشگاهی هستم که آقای الهامیان اونجا تدریس میکنن....از دوستان کسی هست که اطلاعی داشته باشه.

vvv
Sunday 15 May 2011, 06:52 PM
با سلام متاسفانه کلاسهای ترم جدید ایشان در ارسباران بدلیل به حد نصاب نرسیدن تشکیل نشد و بنده به دنبال آموزشگاهی هستم که آقای الهامیان اونجا تدریس میکنن....از دوستان کسی هست که اطلاعی داشته باشه.

سلام دوست عزیز درسته به حد نصاب نرسید.میخوای یکم صبر کن.گفتن ثبت نام ترم جدیدشون 20 تا 30 خرداده.شروع کلاسا هم تیرماه.اگه مشکلی پیش نیاد من و دوستمم میخایم ثبت نام کنیم.حالا باز اگه عجله داری شماره ی خود استادالهامیان رو به صورت خصوصی بپرسید
موفق باشی.

یاسمن 46
Tuesday 26 July 2011, 03:34 PM
سلام میشه شهریه کلاسهای اهنگسازی استاد الهامیان رو بگید اخه در سایت های مختلف قیمتها مختلفه و معلوم نیست به تومن هست یا ریال و این که ایا مناسب برای اهنگساری سنتی هست یا فقط اهنگسازی کلاسیک رو تدریس میکنند .تشکر