PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمد برای سنتور

sedx
Saturday 5 March 2011, 11:05 AM
با عرض سلام خدمت دوستان من واقعا از نمد عوض کردن خسته شدم میخواستم بدونم کسی میدونه چه نمدی میشه برای سنتور استفاده کرد ؟
اگه از دوستان که تهران هستند آدرس محلی که بشه نمد رو تهیه کرد بدن ممنون میشم . البته یکی از دوستانم گفت که نمد پیانو رو میشه استفاده کرد !

با تشکر از همه ی دوستان عزیز .

ALI2323
Saturday 5 March 2011, 10:55 PM
دوست عزیز یه نوع نمد هستش خیلی دیر خراب میشه و خشک هم نمیشه اما کم گیر میاد..رمگش قرمز و جنسش یه چیزی تو مایه های ابریشمه...
یه نمد هم هست رنگش زرد و خود پیله پروانه هست خیلی عالیه اما یه هفته هم دووم نمیاره...
نمد پیانو هم خوبه اما خیلی ضخیمه اگه نازکش باشه عالیه چون صدارو لطیف میکنه دیرم خراب میشه...

z_m
Saturday 5 March 2011, 11:32 PM
درود
ما در مورد نمد یه تاپیک داریم....میتونید به این تاپیک یه سری بزنید...

You can see links before reply

sedx
Monday 7 March 2011, 05:05 PM
با عرض سلام ممنون آقا علی من همون نمد رو که دیر خراب میشه رو میخوام ولی متاسفانه پیدا نمیشه اگه آدرس جایی که بشه اون جور نمرو پیدا کرد بگین ممنون میشم .

با تشکر .

ALI2323
Tuesday 8 March 2011, 07:55 PM
والا من اصفهانم و اینجا میتونم آدرس بدم بهتون اما از استادم اسم سازنده نمد رو میپرسم و این که در تهران کجا پیدا میشه...

sedx
Wednesday 9 March 2011, 10:07 AM
آقا دستتون درد نکنه ممنون میشم اگه بگین چطور میشه تهیه کرد والله دیگه از نمد عوض کردن پدرم در اومده .

باز هم ممنون .