PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه سازدهني و گيتار (جالب)

SOBHANTOTo3
Saturday 5 March 2011, 12:36 PM
با سلام

اول بگم كه توي اپلود سايت من نمي تونم اپلود كنم چون تا ميام بروس رو بزنم غيب مي شه
ببخشيد اينكارو ينجا مي زارم تا بچه ها در موردش بحث كنن
اگر مديران تشخيص دادن مي تونن حزف كنن

يكي از كاراي خودم اهنگسازي خودم
قطعه اي به نام خيابان ساخت خودم كه با سازدهني و گيتار مي زنم

You can see links before reply

نظرتون رو حتما بگيد
هم گيتار و هم سازدهني رو همزمان خودم با هم مي زنم با استفاده از هارمونيكا هولدر
من اهنگسازي زياد انجام دادم براي گيتار و سازدهني كه چندتاشو تو سايت قرار دادم كه حذف شد
ممنون نظرتون رو بگيد

korosh65
Saturday 5 March 2011, 12:47 PM
ممنون زیبا بود

در رابطه با آپلود هم شما میتونی همینجا ضمیمه کنی تا 2 مگابایت و خورده ای میکشه

shanshayanshan
Saturday 5 March 2011, 12:48 PM
خب الان گوش میکنم ببینم چطور باید جالب باشه.
ضمنا دلیل اینکه غیب میشد اینه که فرمتش اگه تصویری باید FLV باشه و اگه صوتی باید mp3 باشه.
شاد باشی

SOBHANTOTo3
Saturday 5 March 2011, 12:48 PM
مرسي چشم از اين به بعد ضميمه مي كنم
ولي تو مسابقه شركت داده نمي شه
مرسي از نظرتون

SOBHANTOTo3
Saturday 5 March 2011, 12:50 PM
خب الان گوش میکنم ببینم چطور باید جالب باشه.
ضمنا دلیل اینکه غیب میشد اینه که فرمتش اگه تصویری باید FLV باشه و اگه صوتی باید mp3 باشه.
شاد باشی

دوست من اصلا بروس نمياد كه من فايلمو انتخاب كنم
فايلاي منم mp3 هستن

shanshayanshan
Saturday 5 March 2011, 12:58 PM
خب عرضم به حضور مبارکت که دزباره آهنگ سازی زیاد نمیدونم نمیتونم نظر خواصی بدم ولی به عنوان یه شنونده میگم قشنگ نبود!!
احساس میکنم که دلیل وجود چندتا سوتی تو سازدهنی زدنتون این که احتمالا زیاد تمرین نکردین رو قطعه چون بعضی از جاها که صدای یه خونه باید میومد صدای خونه بقلیش هم کمی شنیده میشد.
شاد باشی

SOBHANTOTo3
Saturday 5 March 2011, 01:07 PM
خب عرضم به حضور مبارکت که دزباره آهنگ سازی زیاد نمیدونم نمیتونم نظر خواصی بدم ولی به عنوان یه شنونده میگم قشنگ نبود!!
احساس میکنم که دلیل وجود چندتا سوتی تو سازدهنی زدنتون این که احتمالا زیاد تمرین نکردین رو قطعه چون بعضی از جاها که صدای یه خونه باید میومد صدای خونه بقلیش هم کمی شنیده میشد.
شاد باشی

درسته تمرين زيادي رو اين قطعه نكرده بودم

ولي نواختن دو ساز همزمان باور كنيد كار اسوني نيست
و بد زدن من از نظر شما تو اين قطعه به دليل نواختن دو ساز با همه كه واقعا كار اسوني نبود
تو حالت عادي خيلي خيلي بهتر از اين مي شه نواخت ولي همزمان خوب كار خيلي سختتريه
به هر حال ممنون از نظرتون مي تونيد يك سري به نمونه كارهام تو همين بخش بزنيد البته اين ها هم مربوط به چند ماه پيشن كه من الان بيشتر پيشرفت كردم حتما براتون جديد مي زارم مرسي

musical_destination
Saturday 5 March 2011, 05:32 PM
سلام
قشنگ بود
ولی حیف
که کم آکورد داشت .

SOBHANTOTo3
Saturday 5 March 2011, 06:36 PM
دو ساز زدن كار سختيه و خيلي تمرين مي خواد تا بتوني بيشتر از سه اكورد بگيري
در كل ايراد درستيه ولي خوب من كم تمرين داشتم و در كل هم كار سختيه همه كساني كه مي زنند يك چيز رو تكرار مي كنن