PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیروان خسروی

Sampler
Sunday 6 March 2011, 12:46 AM
درود ..

دوستان نت آهنگ نظرتون رو راجع به سیروان خسروی بگین ..

از 3 جهت نظرتون رو بگین :

1 - خوانندگی و صدا

2 - آهنگسازی

3 - تنظیم

کلا بگین که از سبکش خوشتون میاد یا نه و ...

musical_destination
Sunday 6 March 2011, 11:21 AM
سلام من بیشتر از تنظیم های سیروان خوشم میاد

Sampler
Sunday 6 March 2011, 11:25 AM
نظر خودمو می گم :

در مورد صداش که باید بگم خیلی بده
واقعا صداش اصلا به درد خوانندگی نمی خوره ..

در مورد آهنگسازی بد نیست ولی خیلی عالی هم نیست ..
کلا آهنگسازی زیاد انجام نمی ده ولی اون کارایی هم که آهنگسازی می کنه قشنگ می شه فقط و فقط به خاطر اینکه خودش تنظیمشون می کنه ..

در مورد تنظیم به نظر من یکی از بهتریناست ..
کارای تنظیمشو خیلی دوست دارم ..
به نظرم توانایی خیلی خوبی در زمینه تنظیم داره و به عنوان یک تنظیم کننده حرفه ای قبولش دارم ..

.

Sampler
Sunday 6 March 2011, 11:28 AM
سلام من بیشتر از تنظیم های سیروان خوشم میاد

دقیقا ..

به نظرم بیشتر شهرتش به خاطر تنظیماشه ..

ممنون از اینکه نظرتو گفتی ..

Acoustic
Sunday 6 March 2011, 11:43 AM
من به شخصه صداش رو هم دوست دارم یه تن خاصی داره و مثل خیلی خواننده هایی که میان تو کار موزیک و خوانندگی ، تکراری نیست صداش و تکراری سعی نمیکنه بخونه . خوندش حداقل تو ایران یه سبک جدیده.

Sampler
Sunday 6 March 2011, 11:54 AM
من به شخصه صداش رو هم دوست دارم یه تن خاصی داره و مثل خیلی خواننده هایی که میان تو کار موزیک و خوانندگی ، تکراری نیست صداش و تکراری سعی نمیکنه بخونه . خوندش حداقل تو ایران یه سبک جدیده.

خوندنش بیشتر سبک موسیقی اروپا هستش ..

اینکه آخر صداش رو زیر می کنه و ..

ممنونم که نظرتو گفتی ..

mixer
Sunday 6 March 2011, 01:37 PM
درود

نظری ندارم در موردش . . .
چون از اهنگ هاش یکی رو فقط به نام ، اگه اشتباه نکنم "ساعت 9 شب یا 8 شب " گوش کردم ( یه چیزی توی این مایه ها ) یادم نیست دقیقا . . .
اما این رو یادم هست استاد سیاوش قمیشی از ایشان تعریف می کرد .

Sampler
Sunday 6 March 2011, 02:18 PM
درود

نظری ندارم در موردش . . .
چون از اهنگ هاش یکی رو فقط به نام ، اگه اشتباه نکنم "ساعت 9 شب یا 8 شب " گوش کردم ( یه چیزی توی این مایه ها ) یادم نیست دقیقا . . .
اما این رو یادم هست استاد سیاوش قمیشی از ایشان تعریف می کرد .

درسته ..
اسم آخرین آلبومش "ساعت 9" هستش ..

بله سیاوش قمیشی خیلی به تنظیم های سیروان علاقه داره و معتقده سیروان بهترین تنظیم کننده ترنس ایرانی هستش و یه جایی خوندم که گفته ما خیلی خوش شانسیم که سیروان ایرانیه چون تنظیماش در حد تیستو هستش توی ترنس ..

برای پستت ممنونم

.

sayna
Sunday 6 March 2011, 08:06 PM
من کلا سیروانو دوست دارم به نظر من به جز صداش که خیلی تعریفی نداره همه ی کاراش عالیه خیلی هم خوش اخلاقه (این مورد چهارم بود)

sahandmsh
Sunday 6 March 2011, 09:22 PM
سیروان واقعاً تو تنظیم معرکست... شاید بتونم بگم نفر اول تو ایرانه
صداشم به خاطر تنوعی که داره ، دوست دارم
به نظرم تنوع خوبی تو موسیقی داخل ایران ایجاد کرد
وقتی شاگرد یکی مثل کاوه یغمائی باشین ، جز این نمیشه:دی
ولی واقعاً من سیروان رو هنرمند واقعی می دونم ، کار های تمیز و از لحاظ کیفیت ، بین المللی داره!

Mona
Monday 7 March 2011, 08:15 PM
در مورد تنظیم، من ترانه ی وایسا دنیا با صدای رضا صادقی رو خیلی دوست دارم. به نوعی من اصلا رضا صادقی با ذائقه ام جور در نمیاد اما این آهنگ رو خیلی دوست دارم. که فکر می کنم شاعرش هم خود سیروان باشه.

MA_Happy
Monday 7 March 2011, 09:39 PM
سلام دوستانريالمن چون خودم به معقوله تنظیم دیجیتال خیی علاقه دارم،واقعا خیلی قول دارم که کارهای سیروان خسروی از نظر تنظیم خیلی خوبه و اصلا بنظر من سیروان یک موج جدیدی را داخل تنظیم ایران کرد،از نظر خواننده هم خیلی علیه،وی خیلی ها خوششون نمی آید ولی من خوشم می آید،اگر دقت کنید سبک سیروان پاپ است ولیی با پاپ های الآن مثل محسن یگانه و اینجوز اشخاص متفاوت است،پاپ سیروان کاملا خربی و اروپایی است و متفاوت با شرق،فقط دارای شعر شرقی.از نظر آهنگسازی زیاد تا حالا کاری که آهنگسازی اشان باشه بغیر از چند تا ندیدم که بتونم کامل نظرم را بدم،ولی فکر نمیکنم مثلتنظیمش اینقدر عالی باشه.
یا علی

Hapo
Tuesday 8 March 2011, 09:18 PM
به نظر من خوانندگی و صداش بد نیس ! ولی چندتا موزیک گوش داد که تنظیم و آهنگسازش بود زیاد خوب در نیمده بود !

Afro0z
Wednesday 9 March 2011, 02:20 AM
1 - خوانندگی و صدا

2 - آهنگسازی

3 - تنظیم

1. خوب

2. عالی

3. عالی

amir_clk500
Thursday 10 March 2011, 09:49 AM
به نظر من تنظیمش تو ایران حرف اولو میزنه
اهنگسازیش خیلی خوبه