PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجهیزات بدست آمده از گیتاریستهای معروف در کنسرتها

AdrianH
Saturday 12 March 2011, 09:37 PM
سلام دوستان
به نظرم رسید که شاید این تاپیک موضوع جالبی داشته باشه!
برای شروع از مچ بند و پیک آدریان اسمیت , گیتاریست مورد علاقه ام شروع میکنم که عکسها در پیوست هستند.

البته صاحب عکس اون مچ بند داستانی رو هم درباره ی" گرفتن حماسی"! این مچ بند تعریف کرده که خب تنها کاری که من و سایر طرفداران میتونیم بکنیم اینه که بگیم: خوشابحالت!!

Adrian Smith's Wristband SBiT '08

I caught this wrist band after the First Melbourne Show in 2008. This was the 6/2/2008. The catch was epic. Hallowed be Thy Name (my favourite song at the time) had just finished and I had tears down my face (this was my first time in the 7 years I have liked maiden that I had a chance to see them. I saw Janick (who I don't care much for throwing his around on the right side of the stage, and then I saw Adrian (my favourite guitarist) pulling the ones of his arm. The first one went deep in the centre. I was left of centre, directly in front of Adrian. (In what seemed like slow motion) he threw it directly at me. I had to really jump over the guy in front of me. I just stuck my LEFT (I am right handed) arm right out as far as it would go as it was heading for about 3 rows in front of me and hoped for the best. Next thing I see it bounce right into my hand and I felt the soft, sweatiness of it, and shoved it straight into my pocket. I was so scared someone was going to steal it from me!

منبع:You can see links before reply

از بقیه دوستان هم خواهش میکنم که این تاپیک رو ادامه بدن...

ادامه دارد....

Orpheus
Saturday 12 March 2011, 09:43 PM
اینم پیک های که در کنسرت لد زپلین به دست اومده! :38:
فکر نمیکردم جیمی پیج هم از این کارا بکنه! :ba

You can see links before reply

Acoustic
Saturday 12 March 2011, 11:39 PM
خیلی جالبه .... ولی اینا خسیسن . همین رضا صادقی خودمون گیتارشو داد به یکی از تماشاچیا :4:

ولی هرچی که باشه فکر کنم خیلی لذت داشته باشه

shadel
Thursday 17 March 2011, 07:49 AM
رضا صادقی چه جوری گیتارشو داد به تماشاچیا ؟
گیتارو که نمیشه پرت کرد رو سر مردم.

Acoustic
Thursday 17 March 2011, 03:48 PM
رضا صادقی چه جوری گیتارشو داد به تماشاچیا ؟
گیتارو که نمیشه پرت کرد رو سر مردم.

:21: نه بابا پرت چجوری آخه ؟؟؟

تصادفی آخر کنسرت فکر کنم از روی شماره یا هرجوری بوده یه نفر رو صدا کرده گیتارشو داده بهش

سرچ کنی هست مطلبش