PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سبكي بهتره ؟؟؟؟

SOBHANTOTo3
Sunday 13 March 2011, 12:01 PM
با سلام

دوستان اين تاپيك براي دعوا زده نشده و براي اين زده شده كه هر كسي بياد خوبي ها و نقاط قوت سبك خودشو بگه
يا اينكه توضيح كوتاهي در مورد سبكش
پس هدف مطرح كردن و شناخت سبك هاست

فقط خوبي ها و بدي هاي سبكتونو بگيد

SOBHANTOTo3
Sunday 13 March 2011, 12:07 PM
اول خودم شروع مي كنم

مزاياي سبك كلاسيك

1.سبك كلاسيك يك سبك جا افتاده هست كه سطح در اون مشخصه و قطعه هاي سخت معلومه و هر كسي كلاسيك بنوازه معلومه كه در چه سطحي هست بعضي سبك ها اين گونه نيستند

2. كاملا بر پايه نت و قوائد هست و هيچ ايرادي نمي شه ازش در اين رابطه گرفت

3. پايه تئوري موسيقي تقريبا 60 درصد سبك هاي ديگه هست

4. بداهه زدن درش معنايي نداره و در نوازندگيش فقط بايد قطعات اهنگسازهاي ديگه رو بنوازي بنوازي مگر اينكه اهنگ سازي كني

5. يك موسيقي جهانيه شما هر جاي جهان كلاسيك بنوازيد همه ميشناسند و همه سطح نوازندگيتونو مي دونند

و . . . . .1

در ادامه بدي هاشم مي گم مثلا اينكه خيلي از مردم دنيا موسيقي سنتي شون رو بيشتر دوست دارن و كلاسيك براشون جزاب نيست و در كل مردم پسند نيست و . . .1
دوستان نظراتونو بگيد
مرسي

Punk
Sunday 13 March 2011, 04:02 PM
این تاپیک بخاطر اسمش حتما به دعوا و کلکل کشیده میشه ... البته من دیگه حوصله ندارم که از سبکم (پانک) دفاع کنم چون یه تاپیک دربارش زدم که آخرم قفل شد ... به نظرم نقاط ضعف و قوتش هیچ اهمیتی نداره

اصلا آیا کسی پانک رو جزو موسیقی میدونه ((:

Dj_MAN
Sunday 13 March 2011, 05:25 PM
این تاپیک بخاطر اسمش حتما به دعوا و کلکل کشیده میشه ... البته من دیگه حوصله ندارم که از سبکم (پانک) دفاع کنم چون یه تاپیک دربارش زدم که آخرم قفل شد ... به نظرم نقاط ضعف و قوتش هیچ اهمیتی نداره

اصلا آیا کسی پانک رو جزو موسیقی میدونه ((:

من اطلاعات زیادی در مورد پانک ندارم ...
فقط اینو بگم که بر اساس مشاهدات خودم به سرعت داره در سطح دنیا پیشرفت میکنه ...
سینتی سایزر های ویژوال جدیدی که تازه به دستم رسیده بیشترشون در بانک صبقه بندی شده صدای خود دارای یه قسمت کاملا مجزا از صداهای پانک هستند که به همین نام دسته بندی شدن ...
آپدیت های جدید Omnisphere هم جدیدا دارای قسمت پانک هستند که در زیر مجموعه دیستورشن واقع شده ....

در مورد سبک خودم که الکترونیکال محض هست هم بحث ها فراوان بوده ..
موسیقی نسل جدید هست ...
این حسن که صداهای آماده رو آدم در اختیار داره و بحث صدا سازی و کلا دایره گسترده صداهای مختلف که به رساندن منظور اهنگساز در این سبک کمک میکنه از نظر بعضی افراد یه نقطه ضعف هم تلقی شده ...
چون به زعم این افراد در انواع دیگر موسیقی با وجود محدودیت ساختاری که بعضا چارچوب بعضی از سبکها رو فراگرفته باعث میشه که اهنگسازان بزرگتر و خلاقتری در اونها ظهور کنند ...
به عنوان مثال اگر در سبک های سنتی مثل سنتی ایران کسی جلو بیوفته کار ارزشمند تری انجام داده تا اینکه پای سیستم به صورت تک نفره یک موسیقی رو از اول تا آخر بسازه ...

البته این نظر رو من قبول ندارم ... چون معتقدم در عرصه موسیقی جوهره نت و احساس هست که حرف اخر رو میزنه و ارزش قطعه رو مشخص میکنه ..

در ضمن کار با سینتی سایزر خواه کامپیوتری و خواه در محیط حقیقی نیاز به دانش های دیگری مانند الکترونیک - معادلات سینوسی ریاضی و مهندسی صدا هم داره که ارزش کار فرد رو دو چندان میکنه .

Punk
Sunday 13 March 2011, 06:50 PM
من اطلاعات زیادی در مورد پانک ندارم ...
فقط اینو بگم که بر اساس مشاهدات خودم به سرعت داره در سطح دنیا پیشرفت میکنه ...
سینتی سایزر های ویژوال جدیدی که تازه به دستم رسیده بیشترشون در بانک صبقه بندی شده صدای خود دارای یه قسمت کاملا مجزا از صداهای پانک هستند که به همین نام دسته بندی شدن ...
آپدیت های جدید Omnisphere هم جدیدا دارای قسمت پانک هستند که در زیر مجموعه دیستورشن واقع شده ....
.

من منظورتون رو خیلی متوجه نمیشم پانک اصلا با الکترونیک و سینتی سایزر رابطه خاصی نداره ... ساز های پانک ساده ترین ساز های سبک راک هستند - (یه درامز هشت تیکه - یه بیس گیتار - یه الکتریک گیتار چیپ با یه افکت معمولی - ) فقط تو سبک نیو ویو که از زیر مجموعه های پانک هست از کیبورد یه استفاده خیلی ساده میشه در حد آکورد گیری !!!

Dj_MAN
Sunday 13 March 2011, 07:20 PM
من منظورتون رو خیلی متوجه نمیشم پانک اصلا با الکترونیک و سینتی سایزر رابطه خاصی نداره ... ساز های پانک ساده ترین ساز های سبک راک هستند - (یه درامز هشت تیکه - یه بیس گیتار - یه الکتریک گیتار چیپ با یه افکت معمولی - ) فقط تو سبک نیو ویو که از زیر مجموعه های پانک هست از کیبورد یه استفاده خیلی ساده میشه در حد آکورد گیری !!!

بله ... همین ها به صورت پک شده با افکتهای مختلف (که فکر میکنم مربوط به گروههای مشهور این سبک هست) در VSt های جدید گنجانده شده ...

SOBHANTOTo3
Friday 25 March 2011, 10:04 AM
واقعا كسي نمي خواد بياد توضيح بده خوبياي سبكشو ؟
اين همه سبك داريم
من يكم از خوبي هاي كلاسيكو گفتم
شما مي تونيد روي هر ساز توضيح بديد مثلا اين سبك با اين ساز خيلي جالبه