PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش ثبت نام در نت آهنگ و اعلام برنامه بعدی

Support_A
Monday 14 March 2011, 04:25 PM
سلام

طبق تصمیمات جدید ثبت نام با تایید ایمیل می باشد و سیستم ثبت نام با تایید از طریق پیام کوتاه ( شبیه به سیستم Gmail ) نیز در مراحل پایانی می باشد و اوایل سال 90 شروع به کار خواهد کرد
همچنین سیستم ساپورت از طریق پیام کوتاه و ساپورت آنلاین نیز از اوایل سال 90 شروع به کار خواهند کرد

با تشکر
مدیریت فنی

mixer
Monday 14 March 2011, 06:28 PM
:48:آخ جون چه حالی میده از سایت برات sms بیاد . منظورتون همینه ؟!!!!
هزینه ش خیلی میشه فکر کنم اینطور نیست ؟!!!:106:

Support_A
Monday 14 March 2011, 07:30 PM
:48:آخ جون چه حالی میده از سایت برات sms بیاد . منظورتون همینه ؟!!!!
هزینه ش خیلی میشه فکر کنم اینطور نیست ؟!!!:106:

سلام
بله اطلاعات به روز شدن تیکت ها هم برای مسئول های فنی هم کاربران ارسال میشه
هنگام ثبت نام هم کد فعال سازی حساب کاربری sms میشه

ارادتمند

mixer
Monday 14 March 2011, 08:22 PM
سلام
بله اطلاعات به روز شدن تیکت ها هم برای مسئول های فنی هم کاربران ارسال میشه
هنگام ثبت نام هم کد فعال سازی حساب کاربری sms میشه

ارادتمند

ببخشید که اینجا سوال میکنم می دونم که این تاپیک فقط تاپیک اعلامیه هست و پرسش و پاسخ نیست . اما کنج کاوم بدونم که آیا میشه بعضی از تاپیک های مهم رو که کاربرها تیک sms بزنند . در هنگام به روز رسانی و پاسخ برای کاربران دیگر sms فرستاده بشه !
مثلا بیایید فقط برای "کاربران فعال انجمن" فقط این گزینه ی ارسال اس ام اس فعال شود . یعنی هر کس فعال تر باشد از این امکان استفاده کنه ! اینطور هزینه مسولین سایت هم کمتر خواهد شد .
ای کاش می شد آقای خوش لفظ یک تاپیک پرسش و پاسخ برای این اعمال بزنند ! بد نبود !

Amir
Monday 14 March 2011, 08:42 PM
ببخشید که اینجا سوال میکنم می دونم که این تاپیک فقط تاپیک اعلامیه هست و پرسش و پاسخ نیست . اما کنج کاوم بدونم که آیا میشه بعضی از تاپیک های مهم رو که کاربرها تیک sms بزنند . در هنگام به روز رسانی و پاسخ برای کاربران دیگر sms فرستاده بشه !
مثلا بیایید فقط برای "کاربران فعال انجمن" فقط این گزینه ی ارسال اس ام اس فعال شود . یعنی هر کس فعال تر باشد از این امکان استفاده کنه ! اینطور هزینه مسولین سایت هم کمتر خواهد شد .
ای کاش می شد آقای خوش لفظ یک تاپیک پرسش و پاسخ برای این اعمال بزنند ! بد نبود !

سلام
مشکلی نیست میکسر جان سوال های خوبی می پرسید

ببین "مساله" بستر سازی پیام کوتاه در نت آهنگ (ها) هست , وقتی بستر سازی انجام بشه حالا میشه سر ایده های مختلف بحث کرد و به نتیجه رسید , اونجا مطمئنا مثل سیستم نمونه کارها حالا یا خصوصی یا عمومی از دوستان نظرخواهی میشه و تصمیم گیری نهایی انجام می شه

ساپورت سایت که کار فنی سایت هم کاملا گردن آنها هست ( و درصدی من ) به صورت پیشفرض لازم دیده که این 2 قسمت در سایت (ها) باشه قسمت های بعدی دیگه به خودمون بستگی داره که ایده و طرح بدیم تا پیاده سازی بشه

mixer
Monday 14 March 2011, 09:16 PM
پس چرا لفتش می دید !!!!
از همین الان بستر سازی رو شروع کنید دیگه . . .
منتظر چی هستید ؟!
" بزن تاپیکو ":9powok::bg :dj10: :bd

عذر می خوام جو گیر شدم :z

Amir
Monday 14 March 2011, 09:22 PM
پس چرا لفتش می دید !!!!
از همین الان بستر سازی رو شروع کنید دیگه . . .
منتظر چی هستید ؟!
" بزن تاپیکو ":9powok::bg :dj10: :bd

عذر می خوام جو گیر شدم :z

برای ثبت نام ها سیستم فاروم اول تغییر می کنه , ثبت نام از فاروم جدا میشه و بعد بستر سازی پیام کوتاه هم روش پیاده سازی میشه
بعد دیگه جیب مبارک سایت باید اعتبار پیام کوتاه از مخابرات محترم خریداری کنه و این داستان آغاز شه