PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسم استادت چیه ؟؟؟؟

Hes_r
Friday 10 November 2006, 11:10 AM
سلام دوستان اینجا بیاید اسم استادتون رو بگید و اگه ازش راضی هستید به دیگران هم پیشنهاد کنید

اسم استاد من رامین ایزدیار هست استاد واقعا عالی و خوبی هست که تو شهر ساری تدریس میکنه در ضمن شاگرد استاد بزرگ ایران آقای اسدالله ملک هم هست و واقعا پنجه ی قشنگی داره تازه یه ویولن هم از خود ملک کادو گر?ته :lol:

شما هم اسم استاداتون رو بگید

با تشکر : حسام :wink:

Amir
Saturday 11 November 2006, 12:53 PM
اسم استاد من پیمان عیسی زاده هست

تو کرج تدریس می کنه -- کارش انصا?ن خوبه -- ?ارق التحصیل دانشگاه هنر هم هست

تنظیم کننده آهنگ های رضا صادقی هم هست

Hmd_N
Saturday 6 January 2007, 11:45 PM
در حال حاضر استاد خاصي ندارم ?علا دارم تمرينامو روي كارهاي قبليم ميزارم كه اشكالات جزئئ رو برطر? كنم !!!
استاد من كه روحش شاد و هميشه واسش دعا ميكنم استاد سياوش زندگاني ( برنامه ي گلها . بيشتر با هايده كار ميكردن )‌ بودند كه در نوازندگي درجه 1 بودند .

?دات :‌ oracle

Amir
Sunday 7 January 2007, 08:35 AM
ببخشید می تونم بپرسم شما چند وقته ویولن میزنید ؟؟

Hes_r
Sunday 7 January 2007, 11:52 AM
امیر جان اسم استادتو نگ?تی

Hes_r
Sunday 7 January 2007, 11:53 AM
یعنی استاد جدیدتو ..

samaner
Wednesday 10 January 2007, 02:17 AM
اسم استادم:
استاد ?رشید ?رهمند
از بهترین شاگردان استاد ملک
که در ارکستری که از ایشان به یادگار مانده(همنوازان) سولیست هستند

saeed_violinist
Wednesday 10 January 2007, 02:23 AM
دوستان سلام. ا?تتاح این سایت و ?وروم رو بهتون تبریک میگم.

خوب واسه شروع پست هام بهتره یادی از استاد های خوبی که چند سال زحمتشون دادم بکنم.

استاد محمود مرآتی که چندین سال در خدمتش بودم و براش طول عمر آرزو میکنم و مرحوم استاد مجتبی میرزاده که چند ماهی در خدمتش بودم خدا بیامرزتش و از اساتید به نام شهر کرمانشاه بودند و هستند.

Amir
Wednesday 10 January 2007, 08:25 AM
من استادم رو بعد از پنج سال عوض کردم

اسم استاد جدیدم مجتبی تقوی هست که از شاگردان استاد تجویدی بوده

انصا?ا کارش خیلی خوبه

از اوناییه که در درجه اول شاگرد پرورش دادن براش مهمه بعد پول در آوردن

Hes_r
Wednesday 10 January 2007, 10:17 AM
اسم استادم:
استاد ?رشید ?رهمند
از بهترین شاگردان استاد ملک
که در ارکستری که از ایشان به یادگار مانده(همنوازان) سولیست هستند

عزیز بهش بگو استاد ایزدیار رو میشناسی احتمالا میشناسه

چون ایزد یار که استاد من هستن هم شاگرد ملک بوده

قربونت : حسام cheshm

Hmd_N
Wednesday 10 January 2007, 11:50 PM
امير جان من الان تقريبا 6 ساله كه ويولن ميزنم چطور ؟؟؟
عزيز من تقريبا 3 سال شاگرد استاد زندگاني بودم . استاد زندگاني سال 83 درگذشت !!!

Hes_r
Thursday 11 January 2007, 12:07 PM
پس کارت خیلی درسته

electronlover
Thursday 18 January 2007, 02:23 PM
سلام بچه ها من خیلی وقته دنبال مجموعه آهنگ ها یا ?یلمهای استاد زندگانی میگردم کسی میتونه کمکم کنه ؟

Hes_r
Thursday 18 January 2007, 02:38 PM
منظورت از مجموعه آهنگ ها چیه ؟؟؟

Hes_r
Monday 7 May 2007, 02:45 AM
چند وقته میزنی ؟؟؟

elnaz7777
Monday 7 May 2007, 02:53 AM
2 سال

elnaz7777
Monday 7 May 2007, 03:01 AM
شما چند وقته؟

Hes_r
Monday 7 May 2007, 03:05 AM
4 سال

marzie
Monday 7 May 2007, 04:35 AM
سلام استاد من استاد مرتضی سید خاوریه شاگرد پسر درویش خانه واقعا عالیه

sara
Tuesday 8 May 2007, 03:48 AM
استادای من همچین معرو? نیستن اولین استادی که باهاش کار کردم استاد مصط?ی حیات غیبی بود که کارش حر? نداشت یعنی داره هنوز خیلی جوونه دومین استادم استاد برزو امیری از بچه های کرمانشاه بود سومیشم که اسم کوچیکش و نمی دونم و تازه باهاش شروع کردم آقای گودرزی
استاد کامکار رو هم پدرم می شناسه ولی به دلیلی من نمی تونم برم پیششون و همین طور استاد ?کر کنم اسمشون استاد انتظاری یکی از اساتیده دانشگاه هنر هستن اینم به همون دلایل حالا جا دارم استادام و عوض کنم

Hmd_N
Tuesday 8 May 2007, 12:03 PM
سارا خانم مگه چند ساله ويولن ميزني اينهمه استاد داشتي ؟؟؟

sara
Tuesday 8 May 2007, 10:00 PM
با اجازه 3 سال و نیم

Hes_r
Wednesday 9 May 2007, 12:42 AM
ولی به نظر من خیلی خوب نیست که آدم سبکشو عوض کنه

البته نه این که خوب نباشه ها

به نظر من اگه با کلاسیک حال نمیکردی تو ل ویولن 1 باید عوض میکردی اون موقع شاید الان کتاب 4 خالقی بودی

نظر خودت چیه ؟

Amir
Wednesday 9 May 2007, 12:45 AM
سارا مگه دوباره موسیقی کار می کنی ؟؟

آخه یادم هست که قبلا گ?ته بودی به خاطر مشکلاتت دیگه ساز نمی زنی

تو پرانتز

( بچه ها این سارا خانوم بعد من قدیمی ترین کاربر و یکی از و?اداران نت آهنگه منم همیشه هواشو دارم )

sara
Wednesday 9 May 2007, 01:22 AM
من خودم حال می کردم ولی خانواده ام نه

امیر جان یی هو خودم ر?تم دنبالش بدون اینکه به کسی بگم اگر می گ?تم نمی ذاشتن حالا هم خودم می خوام که ادامهبدم و هیچکسی نمی تونه جلوم و بگیره
ما مخلصیم

Amir
Wednesday 9 May 2007, 01:44 AM
واقعا آ?رین به تلاش و پشتکار شما

امیدوارم مو?ق باشی

و تا ما رو داری نگران نباش حتما حمایتت می کنیم

Hes_r
Wednesday 9 May 2007, 02:41 AM
آ?رین خوب کاری میکنی که ادامه میدی

مو?ق باشی

fanoos
Wednesday 9 May 2007, 07:40 AM
استاد ?رزان بوريازاده

كه خودشون شاگرد استاد بزرگ گيتار آقاي ?رزاد دانشمند بودن

كارشون معركه وميشه گ?ت ?وق العاده است

اما خيلي وقته كه ازشون خبر ندارم

ايشالا كه هميشه مو?ق باشن

Hes_r
Wednesday 9 May 2007, 09:20 AM
اینجا ?قط مال ویولنیستاست

hichnafar
Thursday 10 May 2007, 07:11 PM
سلام
اسم استادمن خانم ص?رخاني هست توي تهران.استادخوبي هستن نسبت به مقايسه اي كه بابقيه ي استادان خانمي كه مي شناسم كردمشون ونسبتا"سختگيرن.(كه يكي ازخصوصيات خوبشونه)
البته يه مدت هم كلاس اركستراستادپورتراب مي ر?تم كه واقعا"عالي وسرزنده هستند.

n.roomi
Friday 11 May 2007, 11:44 PM
حبیب اصغری از شاگردای ملک که الان شاگرد استاد ظری? هستش واستاد تار هم داره میشه

keivan58
Saturday 19 May 2007, 11:14 PM
سلام به همه دوستان عزیز
من با این انجمن تازه اشنا شدم و امیدوارم بتونم در آینده بیشتر مباحث مطرح شده رو پیگیری کنم چون مشغله کاریم زیاد هست .
من 28 سال دارم و 21 سال هست که ویولن می زنم البته این ساز پدر بزرگ و پدرم بوده و من دنبال می کنم ، من هر آنچه رو گوش کنم اجرا می کنم و با نت به غیر از تئوری آشنایی چندانی ندارم .
اساتیدی همچون زنده یاد یاحقی رو ا?تخار داشتم در منزلشون ر?تم و اجرایی داشتم که ایشون باور نمی کردن من نت نمی دونم همینطور آقای همایون رحیمیان و عده ای دیگر .
من ویولن رو واسه دل خودم می زنم و با احساس از اعماق وجودم و تا حالی بهم دست نده دست به سازم نمی زنم .
آرزوی مو?قیت دترم واسه همتون

Hamed_8
Tuesday 29 May 2007, 06:03 PM
استاد من هم آقاي سيروس نطقي كه در همدان درس مي ده !
كار سنتي اش درسته !
مي گه كاراي بيژن حال كاذب درست مي كنه !

MUFC
Saturday 2 June 2007, 11:55 AM
معلم من آقای محمدرضا شری?یه
عضو ارکستر سن?ونیک تهرانه
تا حالا چند تا آلبوم هم داده بیرون

zohreh
Monday 4 June 2007, 02:12 PM
استاد من جناب آقای محمدرضا قربانی هستند
شاید اغراق به حساب بیاد ولی به نظر من هیچ کدومتون استادی دلسوز تر از استاد من نداشتید ایشون ساکن تهران هستند و در چند شهر مختل? و تهران تدریس داشتند اکنون نویسنده هستند ولی همه مشکلات از جمله ر?ت و آمد دوری از خانواده زمستان سرد و چیزای دیگه را تحمل میکنند تا به شهر ما بیاند و آنچه را می دانند بدون کوچکترین پیچیدگی و دشواری با زبانی ساده به ما یاد میدهند.استادی که حاضر نبودند از هنرجویان دستمزدی بگیرند با این حال گاهی وقتها در شهر ما میمانند و هزینه های زیادی را هم متحمل میشوند شهریه کلاس ما هزینه ر?ت و امد ایشان هم نیست چه برسد به کرایه خانه و مخارج خودشون در زمانیکه اینجا هستند در واقع ما دستمزدی به ایشان نمیپردازیم واقعا چنین استادی شایسته تقدیر نیست؟
برایشان همیشه آرزوی سلامتی و سربلندی دارم

gizliadam2002
Tuesday 14 August 2007, 05:06 PM
من تو تبریز آموزش میبینم . اسم استادم هم آقای رضایی هستش . انصافا کارش درسته ...

amiraris
Wednesday 15 August 2007, 04:10 PM
آقاي ميرحسني.

ciity_night
Sunday 19 August 2007, 03:37 PM
اسم استد من که تازه باهاش آشنا شدم و مدت زیادی هم نیست که ویولن کار می کنم استاد محمدی که در شهرستان گنبد در استان گلستان کار می کنن که به جرات می تونم بگم بهترین این منطقه ست نه این که استادمه همه می گن.

Hes_r
Sunday 19 August 2007, 09:37 PM
دوست من به سایت خودت خوش اومدی

ایشالله بتونیم از هم چیز یاد بگیریم

parsa006
Sunday 21 October 2007, 11:02 AM
با سلام و عرض ادب من كلاسيك كار ميكنم استادم سركار خانم ليديا كاشير سكايا هست

peasegonzo
Sunday 21 October 2007, 11:14 AM
سلام
من حدود دو سال توي شهريار هستم و موسيقي رو از استاد مجتبي شاداب فر ياد گرفتم كه واقعا موسيقي رو بهتون ياد ميده.

Mojtaba
Monday 22 October 2007, 05:24 PM
امير جان من الان تقريبا 6 ساله كه ويولن ميزنم چطور ؟؟؟
عزيز من تقريبا 3 سال شاگرد استاد زندگاني بودم . استاد زندگاني سال 83 درگذشت !!!

وای راست میگی حمید جان الهی فدات شم جیگر تو دیگه کی هستی

ما آرزوی یه لحظه دیدن این جور استادها رو داریم خوش به حالت

goodgirl
Thursday 17 July 2008, 04:08 PM
سلام من 2 ساله که ویلن کلاسیک کار می کنم استاد من آقای محمد رضا کریمی هستند دانشجوی کارشناسی ارشد اند و از اعضای ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی هستند (استاد خوب و سخت گیریه)

Mojtaba
Friday 18 July 2008, 12:08 AM
سلام والا من 4 سال پیش آقای فرهاد امین زاده تو بابل کار کردم و یک سال هم هست با آقای اباذری در آمل کار می کنم و همچنین نزد اساتید تهران مثل آقای مهران مهتدی و محمد رضا اتابکی نیز رسیدم ولی متاسفانه در استان مازندران همونطور که حسام هم میدونه اساتید درجه یکی نیستند واقعا دوستانی که در تهران زندگی میکنند قدر این موقعیت ها رو بدون ما تو آرزوی این هستیم که پیش استادهای تهران کلاس بریم {مثل مهران مهتدی . ارسلان کامکار . مازیار ظهیرالدینی . اتابکی . همایون خرم . }

دوستان ویلنیست دیگر هم بیان استادهای خودشون رو معرفی کنند

maryama
Friday 18 July 2008, 09:52 AM
سلام تشکر از شما که با این کار ما انجمنی ها استادامونو به هم معرفی میکنیم
من از شیرازم
اساتید من از بهترین اساتید شیراز و حتی ایران هستن

آقای صالح نیا استاد دف که شاگرد استاد حبیبی بودن
آقای نوژن که شاگرد اساتید بزرگ ئ بنام ایران بودن و هستن ایشو شاگرد استاد محمد رضا لطفی هستن

ماریا
Friday 18 July 2008, 03:01 PM
سلام
ابان امسال دقیقا میشه 3 سال که ویالن میزنم .
استاد ایرانیم اقای زرکانی بود و الان استاد کلاسیکم پورنگ ثقفی ،البته قرار بود اول کلاسیک با دوست عزیزم خانم مونیکا لران شروع کنم ( دوست قدیمی و هم محلی من هستش ،منتهای یا تایم مونیکا با من جور درنمیامد یا تایم من با تایم ان ،عضو ارکست سمفونیک ،عضو اولین گروه موسیقی پاپ بانوان به نام ارکیده که در جشنواره فجر امسال مقام او ل کسب کردند و 3 و 4 مرداد ساعت 17:30 در تالار وحدت اجرا دارند ،مدرس هنرستان پسرانه ..... )
استادهای همه شما دوستان عزیز کارشون خوبه ،سخت گیر هستند و در ان هیچ شکی نیست چون در غیر اینصورت پیش ان استاد نمیموندید ولی به گفته یکی از دوستای استاد کلاسیکم که یه جلسه امده بود سر کلاس ما ، تنها کسی که میتونه واقعا براتون سخت گیری کنه خود شما هستید که از هر چیزی همینجوری نگذرید .

همیشه سبز باشید و برقرار

ماریا
Friday 18 July 2008, 03:10 PM
استادای من همچین معروٿ نیستن اولین استادی که باهاش کار کردم استاد مصطٿی حیات غیبی بود که کارش حرٿ نداشت یعنی داره هنوز خیلی جوونه دومین استادم استاد برزو امیری از بچه های کرمانشاه بود سومیشم که اسم کوچیکش و نمی دونم و تازه باهاش شروع کردم آقای گودرزی
استاد کامکار رو هم پدرم می شناسه ولی به دلیلی من نمی تونم برم پیششون و همین طور استاد ٿکر کنم اسمشون استاد انتظاری یکی از اساتیده دانشگاه هنر هستن اینم به همون دلایل حالا جا دارم استادام و عوض کنم

اره من استاد مصطفی حیات غیبی رو میشناسم کارش خوبه یعنی یکی از استادهایی بود که اقای رضوانی به من معرفی کرد ولی من از بین انها پورنگ ثقفی را انتخاب کردم که خدا رو شکر تا حالا راضیم

marzi_a1732
Saturday 19 July 2008, 02:17 PM
اسم استاد عزیز من آقای مهران مهتدی هست
من مدت 6 ماه با یه استاد دیگه که اسمشونو بهتره ننویسم کار می کردم
ایشون اسماَ استاد بودن اما من الان می فهمم که 6 ماه از وقتم رو هدر دادم
الان 3 جلسه است که پیش استاد مهران مهتدی میرم و در همین مدت کم تفاوت بین یه استاد و یه استادنما رو کاملا درک می کنم
این استاد خوب رو هم دوست عزیزم آقای مالاریا بهم معرفی کردن و من از این بابت خیلی ازشون ممنونم
:ax

Mojtaba
Saturday 19 July 2008, 02:40 PM
خوب مرضیه جان شما که شاگرد استاد مهتدی هستین یکم برای دوستان از خصوصیات ایشون صحبت کنید تا بچه ها بیشتر با ایشون آشنا بشن

E_h_s_a_n
Saturday 19 July 2008, 11:40 PM
سلام
من پیشه استاد فضل الله فلاحیان کار میکنم
از شاگردای رحمت الله بدیعی
یه استاد به تمام معنا
از بهترین اساتید ویلن ( سنتی ) تو اصفهان

akanani
Tuesday 22 July 2008, 08:34 AM
همایون خرم

m_vilon
Tuesday 22 July 2008, 11:31 AM
من هم با آقاي حيات غيبي شروع كردم،‌ يك مدت هم با آقاي اميديان كار كردم،‌ الان هم پيش آقاي ركاني ام. آقاي زركاني با اين كه سني ازشون گذشته ولي فوق العاده با حوصله هستند كه همين علاقه و جديت منو بيشتر كرده

Mojtaba
Tuesday 22 July 2008, 11:41 AM
همایون خرم

علی جون تو هم که همش دل ما رو آب میکنی

marzi_a1732
Saturday 2 August 2008, 12:22 PM
مجتبی جان گفته بودی در مورد استاد مهتدی بگم
راستش من خیلی کوچکتر از این هستم که بخوام در مورد یه همچین استادی نظر بدم
اول که از شما شماره تلفنشون رو گرفتم اصلا فکر نمی کردم این جور استادها هنوز وجود داشته باشند
یادته گفتی نمرۀ علم و اخلاق ایشون بیست هست ؟
من باور نکردم و فکر می کردم که داری بزرگ نمایی می کنی
اما بعد که به ایشون زنگ زدم و قرار گذاشتیم و رفتم پیششون ، دیدم که شاید تو کمتر از اون چیزی که بوده به من گفتی
ایشون از لحاظ علمی و اخلاقی عالی هستند

اینقدر زیبا می نوازند که وقتی ویولن یا هر ساز دیگه ای رو می نوازند آدم سحر نوازندگی ایشون می شه که با تبحر خاصی می نوازند.
وقت درس دادن هم تمام نیرو و توان خودشون رو می گذارند و با توجه خاصی شاگرد رو تشویق می کنند.
میشه گفت ایشون برای شاگردهاشون قبل از این که یه استاد خوب باشند ، یه پدر نمونه هستند.
چون واقعا پدرانه برای شاگردهاشون دل می سوزونند .

خلاصه بگم نمرۀ ایشون در اخلاق و نوازندگی و تدریس نوازندگی از بیست هم باید بیشتر باشه.
تا کسی ایشون رو نشناسه و باهاشون برخوردی نداشته باشه ، حرفهای منو درک نمی کنه.
دقیقا مثل خودم که اولش باور نکردم .

از شاگردهاشون هم بخوام بگم اکثرا کسانی بودند که چهار یا پنج سال یا بیشتر کلاس می رفتند به به گفتۀ خود استاد و تایید اون شاگردها،کسانی بودند که وقتی اومدن پیش ایشون حتی نمی دونستن نت شاهد چی هست ، نمی دونستن دستگاه چی هست ، اگه می خواستن بنوازند باید حتما پا می زدند و بدون پا زدن اصلا نمی تونستن بنوازند.

فکر کن آذم بگه سنتی کار می کنم اما حتی ندونه دستگاه چیه ؟

خلاصه اکثر شاگرداشون کسایی هستن که چندین سال کلاس می رفتند اما چیزی یعنی چیز درستی یاد نگرفته بودند .

اما هر کدوم بعد از اینکه چند ماه پیش استاد مهتدی اومدند خودشون استاد شدند و شاگرد دارند و واقعا نوازنده شدند.

من خودم مدت شش ماه پیش یه استاد دیگه می رفتم اما الان می فهمم که وقتم رو هدر دادم چون بعضی از استادها اصلا شاگرد براشون مهم نیست و فقط به فکر منافع خودشون هستند.
دقیقا مثل اون استادی که من پیشش می رفتم .

خدا خیرش بده من که زود به بی علمی اون استاد پی بردم و خدا خواست و یه استاد مثل استاد مهتدی پیدا کردم ، اما دلم برای شاگردهای دیگۀ اون استاد می سوزه که اکثرشون بچه هایی بودند که کمتر از ده سال داشتند.

من بعد از شش ماه داشتم کم کم از ویولن زده می شدم چون همش فکر می کردم ساز سختیه.
البته ساز سختی هست اما نه در اون حدی که نشه یاد گرفت ، اگه یه استاد خوب داشته باشی حتی کمتر از دو سال هم می تونی ویولنیست بشی .
البته من اینو از خودم نمی گم شاگردهای استاد مهتدی نمونه های بارز این موضوع هستند.
چیز دیگه ای که در مورد این استاد می شه گفت اینه که ایشون چند تا شاگرد عقب ماندۀ ذهنی هم دارند . همه می دونند که درس دادن وتفهیم کردن یه موضوع به این جور بچه ها چقدر سخت هستش و پیشرفت این جور بچه ها در یه زمینه نشان دهندۀ تبحر استادشون هست.
استاد مهتدی هم دوره ای و شاید بهتر باشه بگم دوست صمیمی موسیقیدان هایی مثل اساتید یاحقی ، ملک ، خرم ، بدیعی و اساتید بزرگ دیگه ای بودند و در برخی موارد هستند.
تو نواختن ویولن به سبک یاحقی ، بدیعی ، ملک و اساتید دیگه اشراف کامل دارند.
البته باید بگم که استاد مهتدی یک موسیقیدان هستند نه فقط ویولنیست .
چونکه به اکثر سازها مثل ویولن ، سنتور ، تار ، سه تار ، پیانو ، گیتار ، عود ، کمانچه و خیلی از ساز های دیگر تسلط کامل دارند .

البته ایشون به موسیقی کلاسیک هم تسلط دارند اما رشته و علاقۀ اصلی خودشون همون موسیقی سنتی هستش.
واقعا جایی پشیمانی و تاسف داره که همه از وجود یه همچین اساتیدی بی بهره باشند.
البته دلیل این موضوع این هستش که این جور اساتید که در ایران خیلی هم زیاد نیستند و شاید میشه گفت تعداد انگشت شماری دارند گمنام موندند و به دیگران شناخته نشدند.
به نظر من وظیفۀ ما شاگردهای این اساتید هست که اونها رو به دیگران بشناسونیم.
متاسفانه توی ایران موسیقی جای زیادی نداره و اکثر نوابغ موسیقی بعد از مرگ شناخته می شن ، یعنی وقتی تو انزوای کامل مردند.
اما بیاین ما که برای موسیقی ایران و این اساتید احترام زیادی قائل هستیم ، اجازه ندیم که موسیقیدان های بزرگ ایران به دلیلهای مختلف گمنام بمونن.

arian
Saturday 2 August 2008, 01:29 PM
مجتبی جان گفته بودی در مورد استاد مهتدی بگم

با سلام خدمت شما . آن قدر زيبا و عالي ايشون را توصيف كرده بوديد كه بنده هم بر آن شدم تا خدمت ايشون برسم . البته مجتبي خان هم خيلي از ايشون تعريف كرده بودند . واقعا جاي بسي خوشحالي است كه استادي خوب يافته ايد و مهم تر آنكه حس اعتماد به استاد خود را يافته ايد . سئوالي هم داشتم ، ممكن است مدت زمان تقريبي هر كلاس را هم بفرماييد.

Mojtaba
Saturday 2 August 2008, 02:41 PM
با سلام خدمت شما . آن قدر زيبا و عالي ايشون را توصيف كرده بوديد كه بنده هم بر آن شدم تا خدمت ايشون برسم . البته مجتبي خان هم خيلي از ايشون تعريف كرده بودند . واقعا جاي بسي خوشحالي است كه استادي خوب يافته ايد و مهم تر آنكه حس اعتماد به استاد خود را يافته ايد . سئوالي هم داشتم ، ممكن است مدت زمان تقريبي هر كلاس را هم بفرماييد.

آرین جان کلاس های ایشون محدودیت نداره 30 دقیقه هست 45دقیقه هست البته بستگی به شاگرد داره زمانی که من رفتم پیشش به من گفت تو کلاسم بشین از ساعت 5 بعدظهر نشستم تا ساعت 9 شب فقط شاگرداش رو دیدم و همچنین ساز زدنشو بعد یک ساعت آخر من براش ساز زدم و ایشون هم برای من ساز زد من توصیع میکنم یک روز کیارش رو ببر پیشش

arian
Saturday 2 August 2008, 02:55 PM
آرین جان کلاس های ایشون محدودیت نداره 30 دقیقه هست 45دقیقه هست البته بستگی به شاگرد داره زمانی که من رفتم پیشش به من گفت تو کلاسم بشین از ساعت 5 بعدظهر نشستم تا ساعت 9 شب فقط شاگرداش رو دیدم و همچنین ساز زدنشو بعد یک ساعت آخر من براش ساز زدم و ایشون هم برای من ساز زد من توصیع میکنم یک روز کیارش رو ببر پیشش
مجتبي خان سلام
كار بسيار خوب و پسنديده اي است كه اين قدر ، قدر دان استادان خود هستيد . تمام ما بايد اين ويژگي را در خودمون ملموس تر كنيم . اتفاقا من هم بدم نمي آيد روزي مزاحم وقت ايشون بشم . فقط اگر امكان داره محدوده ي كلاس هاي ايشون را بفرماييد در كدام خيابان است؟

Mojtaba
Saturday 2 August 2008, 03:49 PM
برای شما عکسی از استاد مهران مهتدی و استاد همایون خرم میزارم و همچنین آهنگی از ایشون به نام دل دیوانه میزارم که واقعا زیبا زدن ای ن آهنگ رو

You can see links before reply

arian
Sunday 3 August 2008, 12:12 PM
برای شما عکسی از استاد مهران مهتدی و استاد همایون خرم میزارم و همچنین آهنگی از ایشون به نام دل دیوانه میزارم که واقعا زیبا زدن ای ن آهنگ رو

ممنون مجتبي خان ، لطف كردي ، بسيار زيبا بود .

arian
Sunday 3 August 2008, 12:18 PM
سلام
ابان امسال دقیقا میشه 3 سال که ویالن میزنم .
استاد ایرانیم اقای زرکانی بود و الان استاد کلاسیکم پورنگ ثقفی ،البته قرار بود اول کلاسیک با دوست عزیزم خانم مونیکا لران شروع کنم ( دوست قدیمی و هم محلی من هستش ،منتهای یا تایم مونیکا با من جور درنمیامد

همیشه سبز باشید و برقرار
خانم ماري سلام ، مي تونيد كمي بيشتر در باره ي آقاي زركاني و استاد ثقفي و خانم مونيكا لران شرح بدهيد . در كدام آموزشگاه تدريس مي كنند . سبك كارشون و مدت زمان هر جلسه از كلاس هاي ايشون و محدوده آموزشگاه . در ضمن خانم لران آيا براي پسرها هم تدريس مي كنند يا خير . ممنون ميشم از تو ضييحات خوب شما.

s_violin
Wednesday 13 August 2008, 10:36 PM
سلام ميشه آدرس محل تدريس استاد مهران مهتدي و شماره تلفنشون رو بذاريد؟
مرسي

arian
Thursday 14 August 2008, 08:33 AM
سلام ميشه آدرس محل تدريس استاد مهران مهتدي و شماره تلفنشون رو بذاريد؟
مرسي

دوست عزيز سلام چناچه امكان دارد براي آقاي مجتبي جواهري ( مالاريا ) پيام خصوصي بگذاريد تا ايشان جمابعالي را راهنمايي بفرمايند.

s_violin
Thursday 14 August 2008, 03:02 PM
دوست عزيز سلام چناچه امكان دارد براي آقاي مجتبي جواهري ( مالاريا ) پيام خصوصي بگذاريد تا ايشان جمابعالي را راهنمايي بفرمايند.
راستش خواستم اینکار رو بکنم ولی مثل اینکه ایشون دسترسی به پیغام خصوصیشون رو بسته اند...

Mojtaba
Saturday 16 August 2008, 09:09 AM
راستش خواستم اینکار رو بکنم ولی مثل اینکه ایشون دسترسی به پیغام خصوصیشون رو بسته اند...

سلام دوست عزیز پیام خصوصی من مشکلی نداره و شما راحت میتونید پیام خصوصی بزنید

arian
Saturday 16 August 2008, 09:09 AM
سلام
نه پيام خصوصي ايشون باز هست و ميتونيد براشون پيغام بگذاريد ، براي من هم عجيب است چند روزي است كه نيستند . انشاء ا... كه خير هست . موبايل جناب مهتدي را بنده دارم و كلاسهاي ايشون در پاسداران است . اگر يكي دو روز ديگر صبر كنيد جناب جواهري حضور خواهند يافت در غير اينصورت خدمت جنابعالي عرض خواهم كرد.

s_violin
Saturday 16 August 2008, 01:30 PM
خودتون ببینید ...

arian
Saturday 16 August 2008, 01:57 PM
خودتون ببینید ...

امروز صبح با پيام خصوصي به آقاي جواهري عرض كردم . ايشون حتما به شما جواب خواهند داد.

s_violin
Saturday 16 August 2008, 02:49 PM
همين الان هم امتحان كردم باز همون ارور رو داد . ولي به بقيه مي تونم بدون هيچ مشكلي پيام بفرستم؛نمي دونم مشكل از كجاست؟!!!
در ضمن مي خواستم بدونم استاد مهتدي در موسسه درس مي دهد يا منزل و در ضمن هزينه هر ساعت را چقدر حساب مي كنند؟
ممنون از توجه و پاسخگويي شما

s_violin
Tuesday 19 August 2008, 10:52 PM
با تشك از شما جناب arian ولي من هنوز جوابي از جناب malaria نگرفتم و همچنان منتظرم...

Mojtaba
Tuesday 19 August 2008, 11:36 PM
دوست عزیز من برای شما پیغام خصوصی زدم اگه بازم نمیتونید بزنید آی دی من رو add کنید

ماریا
Wednesday 20 August 2008, 09:49 AM
خانم ماري سلام ، مي تونيد كمي بيشتر در باره ي آقاي زركاني و استاد ثقفي و خانم مونيكا لران شرح بدهيد . در كدام آموزشگاه تدريس مي كنند . سبك كارشون و مدت زمان هر جلسه از كلاس هاي ايشون و محدوده آموزشگاه . در ضمن خانم لران آيا براي پسرها هم تدريس مي كنند يا خير . ممنون ميشم از تو ضييحات خوب شما.

سلام ارین خوبی

اقای زرکانی و استادم پورنگ ثقفی الا ن تو میدان انقلاب خیابان کارگر شمالی چهار راه فرصت پلاک 14 موسسه فرهنگی هنری اوای باروک ( با مجوز رسمی درجه یک از ارشاد ) درس میدن زیر موسسه داروخانه دکتر والا هست . کلاس زرکانی 45 دقیقه فکر کنم جلسه ای 5800 باشه و حدود 40 ساله که ویلن میزنه اسمش تو کتاب تاریخ موسیقی هست خودش میگه خیلی قطعات با هایده و حمیرا و ... زده

پورنگ ثقفی شاگرد ابراهیم لطفی بوده زندگیشو مدیون برادرای لطفی تو کارش خیلی جدی خودش میگه بی حوصله است ولی خوب من باهاش کنار امدم اگه ببینه کار میکنی و علاقه داری برات مایه میزاره اساسی ولی ببینه کار نمیکنی میگه برو به سلامت فوق موسیقی داره کارش نسبت به استادای دیگه و خیلی ها که دیدم بهتر واقعا راضیم در ضمن اقای رضوانی همون که تو گیشا کارگاه ساز داره و خیلی از بچه های هنرستان دانشگاه میرن پیشش واقعا پورنگ ثقفی رو قبول داره حسابی هزارتا . از لحاظ اطلاعات تو زمینه هنری که نگو از هرسوراخ وسنبه ای خبر داره یه حافظه تو پ داره که نگو خلاصه من ازش خیلی راضیم

راستی کلاسهای موسسه هم سه ماهست هم 6 ماه در اصل ترمها6 ماهست بستگی داره به خودتون میتونید شهریه رو هم قسطی بدید تلفن : 66914307 الی 9 ولی شما به همون خط 7 و 8 زنگ بزنید دقیقا یادم نیست که 9 وصله یا نه

اما خانم لران دوست خیلی خوبه من البته الان انقد ر مشغله دارن که خیلی کم میبینمشون عضو ثابت ارکست سمفونیک هست ، بزارید یه خلاصه از کارهاش براتون بزارم از زبان خودش

<FONT size=4>بيو <SPAN lang=FA style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: 'B Jadid'; mso-bidi-language: FA">گرافی :

ماریا
Thursday 21 August 2008, 10:07 AM
بيو گرافی :

مونیکا لران اصفهانی متولد 1363 فارغ التحصیل هنرستان موسیقی دختران دارای مدرک کارشناسی . موسیقی را از اول راهنمای در هنرستان موسیقی آغاز نموده ام و نوازندگی ویلن را زیر نظر استاد سهیل دهبستی هم در دوران هنرستان و هم در مقطع دانشگا ه گذراندم .
در ارکسترهای متعدد از جمله ارکستر فلارفوبیک ، ارکستر محلی ، ارکستر سنفونیک جوانان ، ارکستر مجلسی ، همکاری با گروه هلند در تالار وحدت ، تدریس در هنرستان موسیقی پسران 4سال و هم اکنون در هنرستان موسیقی دختران مشغول به تدریس می باشم . عضو ثابت ارکستر سنفونیک تهران می باشم .

معرفی کتاب هایی که تدریس می نماید :

1-سوزوکی 6-باخ
2-LEviolin 7-سونات
3-آهنگهای آسان برای ویلن
4-ولفارت
5-گام هریمالی

روش تدریس :

آموزش به صورت عملی در ابتدا یادگیری نت ها و ریتم ها . نحوة گرفتن ساز و آرشه به طور صحیح ، نحوة ایستادن و در ادامه با توجه به یادگیری و استعداد شاگرد در حالت های متفاوت و تکنیک های مختلف و .......

موسسه آوای جام جم از سال 1379 در زمینه موسیقی و هنرهای تجسمی با هدف آموزش همگام با سیستم های ایرانی و جهانی شروع بکار نمود . استفاده از اساتید مجرب و هدف مند نمودن هنرجویان از اهداف اصلی موسسه می باشد . در سال 1380 فعالیت خود را جهت اجرای کنسرت های هنرجویی آغاز نمود و توانست این گروه های هنرجویی را با سازماندهی به صورت گروه های متشکل و هدف مند تربیت نماید. در سال 1385 در جشنواره آموزشگاه های کل کشور به مقام نخست در زمینه هنرجویان خردسال دست یافت .
نشانی موسسه: ابتدای گیشا خیابان دوم پلاک 1 واحد 8
تلفن: 62-88289860

خانم لران 4و5 شنبه ها انجاست . نیم ساعت سه ماهش 85 تومن

arian
Thursday 21 August 2008, 10:28 AM
خانم ماريا سلام ، خيلي محبت كرديدو ممنون از اطلاعات كامل و جامعي كه فرموديد . چون هر دو استادي كه فرموديد به ما خيلي نزديك هستند سعي ميكنم كه كارهاشون و شيوه تدريسشون را ببينم .

DJ AVR IRIS
Sunday 31 August 2008, 04:49 PM
خوب منم میگم این دویمین پستمه بعد از برگشتم !
قبل از اینکه اسم استادمو بگم که من حدود 6 سال دیگه آره شده 6 سال حدودا موسیقی رو خودم دنبال کردم اما استادی که در حال حاضر دارم آقای صالمی هستن خودشون ساز سنتور و... درس میدن اما من فقط پیشون کلاس هارمونی و کنترلپوان میرم !خیلی از ایشون راضیم یه اقای جونیه الانم داره فوق لیسانس موسیقی شو میگره همونطور که میدونید فقط 5 نفر در کل ایران انتخاب میشن !!در کل آدم بحالیه !
خودشم تو بابل شهر خودم یه اموزشگاه داره به نام عارف !!

arian
Sunday 31 August 2008, 05:03 PM
قبل از اینکه اسم استادمو بگم که من حدود 6 سال دیگه آره شده 6 سال حدودا موسیقی رو خودم دنبال کردم اما استادی که در حال حاضر دارم آقای صالمی هستن خودشون ساز سنتور و... درس میدن اما من فقط پیشون کلاس هارمونی و کنترلپوان میرم !خیلی از ایشون راضیم یه اقای جونیه الانم داره فوق لیسانس موسیقی شو میگره همونطور که میدونید فقط 5 نفر در کل ایران انتخاب میشن !!در کل آدم بحالیه !
دوست عزيز سلام
اين تاپيك مخصوصا استادان ساز ويولن ميباشد . چنانچه جناب آقاي صالمي به تدريس ساز ويولن ميپردازند محبت نماييد و بيشتر در باره ي ايشون توضيح بفرماييد.

Mojtaba
Sunday 31 August 2008, 06:07 PM

سلام دوست عزیز ... شما بچه بابل هستید؟.... آقا خوشبختم......

آموزشگاه عارف فکر کنم یک استاد ویلن داره که اسمشون آقای محمدی هست که کمانچه هم میزنند والا من کار ایشون رو نمیدونم چه جوری هست ولی میتونم افراد دیگری رو به شما معرفی کنم که استاد خودم بود

Mona
Monday 1 September 2008, 04:41 AM
بيو گرافی :

مونیکا لران اصفهانی متولد 1363 فارغ التحصیل هنرستان موسیقی دختران دارای مدرک کارشناسی . موسیقی را از اول راهنمای در هنرستان موسیقی آغاز نموده ام و نوازندگی ویلن را زیر نظر استاد سهیل دهبستی هم در دوران هنرستان و هم در مقطع دانشگا ه گذراندم .
در ارکسترهای متعدد از جمله ارکستر فلارفوبیک ، ارکستر محلی ، ارکستر سنفونیک جوانان ، ارکستر مجلسی ، همکاری با گروه هلند در تالار وحدت ، تدریس در هنرستان موسیقی پسران 4سال و هم اکنون در هنرستان موسیقی دختران مشغول به تدریس می باشم . عضو ثابت ارکستر سنفونیک تهران می باشم .

معرفی کتاب هایی که تدریس می نماید :

1-سوزوکی 6-باخ
2-LEviolin 7-سونات
3-آهنگهای آسان برای ویلن
4-ولفارت
5-گام هریمالی

روش تدریس :

آموزش به صورت عملی در ابتدا یادگیری نت ها و ریتم ها . نحوة گرفتن ساز و آرشه به طور صحیح ، نحوة ایستادن و در ادامه با توجه به یادگیری و استعداد شاگرد در حالت های متفاوت و تکنیک های مختلف و .......

موسسه آوای جام جم از سال 1379 در زمینه موسیقی و هنرهای تجسمی با هدف آموزش همگام با سیستم های ایرانی و جهانی شروع بکار نمود . استفاده از اساتید مجرب و هدف مند نمودن هنرجویان از اهداف اصلی موسسه می باشد . در سال 1380 فعالیت خود را جهت اجرای کنسرت های هنرجویی آغاز نمود و توانست این گروه های هنرجویی را با سازماندهی به صورت گروه های متشکل و هدف مند تربیت نماید. در سال 1385 در جشنواره آموزشگاه های کل کشور به مقام نخست در زمینه هنرجویان خردسال دست یافت .
نشانی موسسه: ابتدای گیشا خیابان دوم پلاک 1 واحد 8
تلفن: 62-88289860

خانم لران 4و5 شنبه ها انجاست . نیم ساعت سه ماهش 85 تومن

خانم لران واقعا نوازنده ي شايسته اي هستند. من 3 سال پيش به كنسرتي كه در تالار وحدت اجرا كردند رفتم و واقعا لذت بردم. جا داره از بقيه ي هنرمندايي كه ايشون رو همراهي كردن نيز ياد كنم: آقايان مهدي نجاتي، كاوه صالحي و محمد رنجبري. براشون آرزوي موفقيت و سلامتي دارم.

DJ AVR IRIS
Monday 1 September 2008, 11:01 AM
سلام
خوب شد آرین جان گفتن اخه من نیست امروز بعد یه ماه اومدم به سر و ته تایپیکا دقت نکردم !
نه ویولن نیمزنن !
از پست بیمردم شرمنده اشکال از ما بود !
تا بعد
راستی اینو بگم برم من این تایپو دیشب زدم الان دیدم یه جا دیگه رفته به یه نام دیگه خودشم واسه خودش اسم تعیین کرده !؟ واقعا عجیبه چرا شو کسی نمیدونه منم نمیدونم اونو چه طوری پاک کنم اخه اصلا من تو اون قسمت چیزی نفرستادم که !؟

ماریا
Monday 1 September 2008, 11:11 AM
خانم لران واقعا نوازنده ي شايسته اي هستند. من 3 سال پيش به كنسرتي كه در تالار وحدت اجرا كردند رفتم و واقعا لذت بردم. جا داره از بقيه ي هنرمندايي كه ايشون رو همراهي كردن نيز ياد كنم: آقايان مهدي نجاتي، كاوه صالحي و محمد رنجبري. براشون آرزوي موفقيت و سلامتي دارم.

بله گلم در نوازندگی مونیکا دوست عزیزم شک نکن منتها شهریه کلاسهای خصوصیش بالا خوب حق هم داره چون برای رسید ن به این مکان سالها تلاش کرده یادش بخیر ان موقعی که با هم بسکتبال بازی میکردیم به خاطر قد بلند مونیکا ،همیشه ان تو پست سانت میزاشتن و بنده خدا که یه مو قع هایی توپ میخورد به انگشتش و واقعا هم درد داره میگفت برم هنرستان اقای دهبستی من میکشه اخرش هم بسکتبال ول کرد مثل من که دیگه کنار گذاشتم و به شنا روی اوردم

خیلی دوست دارم یه روز مثل مونیکا ویالن بزنم اگه یه روز ی از دست استادم ثقفی زنده موندم و به یه جایی رسیده بودم حتما میرم پیش مونیکا

arian
Monday 1 September 2008, 11:19 AM
سلام
خوب شد آرین جان گفتن اخه من نیست امروز بعد یه ماه اومدم به سر و ته تایپیکا دقت نکردم !
نه ویولن نیمزنن !
از پست بیمردم شرمنده اشکال از ما بود !
تا بعد
راستی اینو بگم برم من این تایپو دیشب زدم الان دیدم یه جا دیگه رفته به یه نام دیگه خودشم واسه خودش اسم تعیین کرده !؟ واقعا عجیبه چرا شو کسی نمیدونه منم نمیدونم اونو چه طوری پاک کنم اخه اصلا من تو اون قسمت چیزی نفرستادم که !؟
سلام خدمت شما دوست عزيز
ديروز يك تاپيك به نام ساختار در ترانه ساختيد و اين مطالب را در آنجا بيان كرديد . و متني كه براي آن تاپيك آماده كرده بوديد را در اين بخش گذاشتيد . دو كار مختلف را جابجا كرديد . در مورد حذف آن پست نيز خانم سارا اقدام خواهند كرد در غير اينصورت بنده پاك خواهم كرد . فقط محبت كنيد و مقاله ي خود را در آن تاپيك قرار دهيد.تشكر

DJ AVR IRIS
Monday 1 September 2008, 12:27 PM
سلام!
چشم اما مشکل اینه من تو کار انجام شده قرار گرفتم اصلا اونجا نرفتم که بخوام چیزی بنویسم !؟ شاید واسه بروز شدن سایت باشه آخه وقتی اینو پست کردم بعدش دسترسیم از سایت منع شد واسه بروز شدن !؟

marzi_a1732
Saturday 20 September 2008, 03:32 PM
سلام
آرین جان در مورد مدت کلاسهای آقای مهتدی پرسیدی
البته من یه مدت به سایت سر نزدم یه مقدار برای جواب سوالت دیر شده اما همونطور که مجتبی جان گفتن کلاسهای آقای مهتدی اصلا محدودیت زمانی ندارند یعنی تا وقتی که ایشون فکر کنن که درسی که باید بهت داده بشه رو دادن کلاسشون ادامه داره
اینم بگم که ایشون اصلا اهل اینکه هنرآموز رو بپیچونن نیستن و اینقدر با صبر و حوصله و دقت به آدم درس می دن که خود به خود به موسیقی علاقه مند میشی
برای من که اینطور بوده من از وفتی افتخار شاگردی ایشون رو دارم علاقه ام به موسیقی چند برابر شده بهت توصیه می کنم حتما یه بار هم که شده پیش ایشون برو تا درستی حرفهای من برات ثابت بشه
S_violon عزیز اگه نشد برای مجتبی جان پیام بذاری برای من بذار تا بهت شماره استاد مهتدی رو بدم

s_violin
Sunday 21 September 2008, 08:32 PM
سلام marzi_a1732 (You can see links before reply) عزيز
مجتبي جان شماره استاد رو به من دادند.
فقط مي خواستم بدونم استاد مهتدي در موسسه درس مي دهند يا منزلشان ؟(اگر موسسه هست لطفا نام موسسه را بگوييد و همچنين حول وحوش محل تدريس ايشون)
ممنون از توجه شما

marzi_a1732
Monday 22 September 2008, 07:27 PM
s_violon ایشون توی خیابان پاسداران خیابان شهید موسوی درس می دن
تا اونجایی که من میدونم وابسته به هیچ آموزشگاه نیست اما از این موصوع اطلاع دقیق ندارم
ایشون علاوه بر جایی که گفتم توی خونشون هم درس می دن
من اولین بار که باهاشون صحبت کردم و منطقه سکونتمون رو گفتم گفت بیا خونمون
شما هم اگه این استاد رو انتخاب کردی بهتره که با خودشون تماس بگیری و صحبت کنی

armashir21
Friday 3 October 2008, 07:14 AM
با تشکران از مدیران تایپیک در معرفی اساتید خوب ویولن در کشور
در ضمن از ماریا خانم خیلی خیلی تشکر میکنم چون در تایپیکهای مختلف بیشتر اساتید مطرح کشور رو معرفی کردند.
من چند سالی میشه که دست به ویولن نزدم چون با آموزش بد در مازندران با اون اساتید ناشی تموم پشتکار و امید و آرزوهام داشت نقش بر آب میشد. تا اینکه تصمیم گرفتم برم پیش اقای رضا عالمی ( استاد مطرح ویولن کشور ) . چند جلسه با ایشون کار کردم اما از وقتی که تو امتحان عملی دانشگاه تهران و هنر رد شدم از هر چی موسیقی و ویولن بیزار شدم و این بیزاری رو مدیون اساتید مازندرانی هستم. آقای عالمی هم هر چی به من دلداری دادن و گفتن ناامید نشو و میتونی ظرف 6 ماه با استعدادی که داری به یه نوازنده خوب تبدیل بشی فایده ای نداشت که نداشت.
الان 3 ساله که ویولن زدن رو ول کردم تا اینکه این تایپیک ها رو دیدم و اانگیزه ام زیاد شد.الان هم تصمیم گرفتم یکشنبه ها برم پیش آقای محمد رضا شریفی در موسسه برومند.
آدرس: ستارخان- سه راه دریان نو- نبش خیابان نهم- پلاک 4- طبقه ی دوم.
تلفن: 8 – 66552506
استاد خیلی خوبی هست احتیاج به تعریف و تمجید من نداره چون جزو چند تا استاد مطرح کشور هستند.
باهاشون صحبت کردم به نظر مهربون میاد و خیلی با تجربه و خوش برخورد.
تصمیم دارم تا جائی که میتونم با روش ایشون کار کنم.چون تمرکز کردن تو یک روش از اصول مسلم پیشرفت تو نوازندگی هست.
در ضمن از کسانی که تجربه دانشگاه رفتن دارند میخوام منو تو قبول شدن در آزمون عملی دانشگاه یاری بدن. خیلی ممنون میشم از نصایحتون.
با تشکر

ماریا
Wednesday 8 October 2008, 02:32 PM
با تشکران از مدیران تایپیک در معرفی اساتید خوب ویولن در کشور
در ضمن از ماریا خانم خیلی خیلی تشکر میکنم چون در تایپیکهای مختلف بیشتر اساتید مطرح کشور رو معرفی کردند.
من چند سالی میشه که دست به ویولن نزدم چون با آموزش بد در مازندران با اون اساتید ناشی تموم پشتکار و امید و آرزوهام داشت نقش بر آب میشد. تا اینکه تصمیم گرفتم برم پیش اقای رضا عالمی ( استاد مطرح ویولن کشور ) . چند جلسه با ایشون کار کردم اما از وقتی که تو امتحان عملی دانشگاه تهران و هنر رد شدم از هر چی موسیقی و ویولن بیزار شدم و این بیزاری رو مدیون اساتید مازندرانی هستم. آقای عالمی هم هر چی به من دلداری دادن و گفتن ناامید نشو و میتونی ظرف 6 ماه با استعدادی که داری به یه نوازنده خوب تبدیل بشی فایده ای نداشت که نداشت.
الان 3 ساله که ویولن زدن رو ول کردم تا اینکه این تایپیک ها رو دیدم و اانگیزه ام زیاد شد.الان هم تصمیم گرفتم یکشنبه ها برم پیش آقای محمد رضا شریفی در موسسه برومند.
آدرس: ستارخان- سه راه دریان نو- نبش خیابان نهم- پلاک 4- طبقه ی دوم.
تلفن: 8 – 66552506
استاد خیلی خوبی هست احتیاج به تعریف و تمجید من نداره چون جزو چند تا استاد مطرح کشور هستند.
باهاشون صحبت کردم به نظر مهربون میاد و خیلی با تجربه و خوش برخورد.
تصمیم دارم تا جائی که میتونم با روش ایشون کار کنم.چون تمرکز کردن تو یک روش از اصول مسلم پیشرفت تو نوازندگی هست.
در ضمن از کسانی که تجربه دانشگاه رفتن دارند میخوام منو تو قبول شدن در آزمون عملی دانشگاه یاری بدن. خیلی ممنون میشم از نصایحتون.
با تشکر

سلام با تشکر از حرفهای اموزنده شما در مورد امتحان عملی بگم که :

تو تاپیک های قبلی نوشته بودم که استادم اقای پورنگ ثقفی اگه دقیق خونده باشید میبیندی که نوشتم خیلی سخت گیر اشک ادم در می یاره اما الان که یک سال و چند روز که دارم سر کلاسش میرم اولا که خیلی مهربونتر شده حوصلش زیاد شده حسابی اساسی طوری که من و دوستم شاخ در اوردیم انقدر که به ما امید میده من هم الان از پیشرفتم خیلی راضیم میبینم که بنده خدا هر چی به من و دوستم میگفته الان داریم ثمرش میبینیم

بگذریم در تدریس استاد های با سواد این مملکت که هیچ شک و شبه ای نیست . دوست من هم پارسال امتحان عملی موسیقی رو داد رتبش هم 400 بود اما قبول نشد . الان هم که سر کلاسهای اقای ثقفی مییاد حدود 8 ماهی شده اموزش یک سری مسائل خیلی زود شروع کرد البته استادمون گفت یا قبول میشی یا رد میشی ولی خوب ان روز 6 ماه تا امتحان عملی مونده بود الان هم استادم میگه پیشرفتش بهتره یه قطعه رو هم اماده کرده تقریبا اخرای کارش یه همراهی پیانو هم پیدا کرده . برای امتحان باید تقریبا 3 تا قطعه رو اماده داشته باشی یکی از لحاظ تکنیک یکی از لحاظ موزیکالیته و یکی از لحاظ اگه اشتباه نکنم سونوریته . سلفژ خیلی مهمه باید بتونید حداقل یه گام دو ماژور با سلفژ صحیح بخونید و به فواصل و تا حدودی ساخت اکوردها تسلط داشته باشی . اگه بتونی برای قطعه اصلی که بین ان سه تا از همه توپ تر اجراش کنی یه اکمپانیمان ( همراهی با پیانو ) پیدا کنی که یه پوئن مثبت حساب میشه منتها پیانیست باید بتونه کارش بدون نقص انجام بده و تو دغدغه اجرای صحیح پیانو رو نداشته باشی ترجیحا اگه کار کشته باشه بهتره . راستی اگه ان قطعه اصلیت که خیلی خوب میزنی از حفظ بزنی بازم یه پوئن خیلی توپی منتها ی مراتب انجا خیلی بزارند تو اجرا کنی 10 دقیقه نهایت نهایتش اخه عده زیاد و از الان هم باید عادت کنی که جلوی هر احد الناسی بدون اضطراب وا سترس بدون فالشی بزنی چون اینا عوامل مهمی

حالا اگه اطلاعات بیشتری بخوای و بتونم کمکت کنم من در خدمتم

ماریا
Wednesday 8 October 2008, 03:04 PM
فقط یه خواهش جان هر کس که دوست داری پیش هر استادی که میخوای بری واقعا از وقعیت تدریسش و نحوه کارش مطلع شو بعد شروع کن مخصوصا که یه بار برای مدت طو لانی زدن کنار گذاشتی و تو روحیت تاثیر گذاشته . خود من الان 2 سال و 11 ماه که میزنم منتها از این دو سال و 1 1 ماهی که دارم میزنم تنها یک سالش که سر کلاس اقای ثقفی هستم برام مفید بود دو سال بیخودی حدر رفت یه توهم از ویالن زدن تو این دو سال یاد گرفتم یه سری تشویقای بیخودی که هیچ سرانجا می نداشت ولی الان تو این یه سال خدا رو شکر راضیم الان دارم نتیجه تمام سخت گیریهای استادمو میبینم حتی یه موقع هایی که به نظر ان یه چیزی خوب اجرا میشه من میگم نه استاد من هنوز از این قسمت راضی نیستم . تو که میخوای امتحان موسیقی بدی و به صورت یه دانشجوی موسیقی این راه ادامه بدی جان هر کس که دوست داری پیش یه ادم مطمئن برو . ازمون عملی غول بی شاخ و دم نیست تما م کسایی که ان جا قبول میشن مثل من و تو می مونن منتها هدفشون شناختند و برای رسید ن به ان هدف تلاش کردن . برای رسید ن به ان درجه یکی از عواملی که فکر کنم بهت کمک کنه گوش دادن موسیقی منتها الان اگه میخوای صدای خوش ویالن زدن تجربه کنی از سوناتهای ویالن شروع کن ( گوش کردن موسیقی ) که صدای ویالن به وضوح شنیده میشه بعد کارهای نوازنده های ویالن از جمله پرلمن و اویستراخ و سی دی های تصویری هیلاری هان که از شاگردای پرلمن بوده و ببین تو نوازندگیت بی تاثیر نیست البته اگه از سوناتهای ملایم شروع کنی خیلی خوبه مثلا سونات بهار بتهوون که منوهین زده . قطعات پیچیده بیشتر گیجت میکنه برای شروع میتونی سی دی concerto from my chilhood گوش کنی پرلمن اجرا کرده خوبه . حالا فکر نکنید من خیلی حرفه ای هستم نه من الان کتاب سه رو دارم کار میکنم باز اگه سوالی داشتی من در خدمتم .

سبز باشی و خرسند

armashir21
Thursday 9 October 2008, 02:45 PM
مریم خانم
خیلی ممنون که این اطلاعات ذی قیمت رو در اختیار من گذاشتی. هر چند بعضی از چیز هائی رو که گفتی یا میدونستم و یا اینکه همون کار رو دارم انجام میدم. مخصوصا آنجاهائی که در مورد گوش دادن موسیقی و تمرین ها گفتی. راستش من هیچ چیزی رو به اندازه سونات دوست ندارم و این بیشتر به خاطر همراهی دو تا ساز مورد علاقه من ( پیانو و ویولن ) هست. اما اونچه که جالب بود برام ، اینه که تو که گمون نکنم تو رشته موسیقی درس خونده باشی پس این همه اطلاعات رو از کجا گیر میاری . به نظرم تو هم مثل من دغدغه دانشگاه رفتن داری. این چیزهائی که در مورد مواد امتحانی و سلفژ گفتی همش درسته چون همونجوری که گفتم من یه بار امتحان دادم.
راستش من تو تئوری و سلفژ کمتر مشکل دارم تا نوازندگی. بیشتر آهنگها رو میتونم ریتم و ملودی اش رو بخونم اما تو اجرا کم میارم و این بیشتر به خاطر ناآشنائی با اصول آرشه کشی و فالش نواختنه. الان 1 جلسه تو کلاس آقای شریفی شرکت کردم ل ویولن 1 رو بدون اشکال زدم. قراره ل ویوان 2 و متد سوزوکی و هریمالی رو تو جلسات بعد بزنم. چون تا کتاب 4 ل ویولن کار کردم فقط دارم رفع اشکال مینم.
سرت رو درد نیارم.
از تموم کمکها و همدردی هات ممنونم.
واقعا انگیزه ام زیاد شده بعد اومدن به این سایت.
از بابت استادم اقای شریفی خیالت راحت باشه. واقعا استاد باتجربه و قوی ای هست. ویولن اول ارکستر سمفونیک بوده و هست. مخصوصا تا جائی که یادم میاد با آقای علی رهبری ( رهبر ارکستر در سطح جهانی و جانشین فون کارایان ) هم تو ارکستر ساز زده و این چیز کوچیکی نیست.
بازم خیلی خیلی ازت ممنونم.
نتیجه پیشرفتم رو حتما در این تایپیک می زارم.

ماریا
Thursday 9 October 2008, 09:08 PM
خواهش میکنم خوشحالم که این مطالب به دردت خورد و از اینکه از استادت راضی هستی هم خوشحالم راستش من دغدغه دانشگاه ندارم اخه دانشجوی ترم 7 مهندسی کامپیوتر - نرم افزارم ( این ترم شاگرد دوم شدم :21ox66r:) بگذریم یواش یواش باید استارت پروژه و اگه خدا بخواد فوق بزنیم .

در مورد اطلاعاتم هم خوب دیگه ، پورنگ ثقفی و یه دنیا اطلاعات و منم که هنرجو مثبت و اینا ........ پی همه چیز میگیرم شاید براتون جالب باشه ولی سخت گیریهای پورنگ حتی تو درس دانشگاه من تاثیر گذاشته حسابی ، حالا فکر نکنید بچه تنبل بودما نه تا حالا سه بار شاگرد اول شد م و تو دانشگاه برای ترم پایینی ها کلاس حل تمرین دارم منتها این یه سال سر کلاسهای ثقفی رفتن من از این رو به ان رو کرد تو تمام کارام

امیدوارم که شاهد موفقیتهای روز افزون همه شما دوستان خوب نت اهنگیم باشم

سبز باشید و خرسند

violin-m
Thursday 9 October 2008, 10:18 PM
من هنرجوی جناب استاد خسرو چناریان هستم ایشون یک استاد به تمام معنا هستند. استاد چناریان از شاگردان مرحوم استاد حبیب الله بدیعی هستند. تاکید میکنم کارشون بسیارقوی دلنشین و زیباست

pinky
Tuesday 11 November 2008, 01:56 AM
ببخشید دوست خوبم آقای ارمشیر شما وقتی که میخاستی کنکور بدی یعنی مهر سالی که کنکور داشتی چه مدت بود که موسیقی کار میکردی و سابقه ی خودتو تا مهر سالی که کنکور داشتی بگو (لطف میکنی) ممنون

pinky
Tuesday 11 November 2008, 03:55 AM
سلام دوستان من محمد احمدی هستم و ساکن پونک 68 دنیا اومدم و پیش هنر میخونم و یه ویلن دارم که دوسش دارم و یک ساله که دارم سعی میکنم رامش کنم

راستش من یه سری استاد میشناسم که اگه دقیق تر میشناسینشون توضیح بدین

آقای کویری (ایرانی) --- آموزشگاه سل --- میدان پونک

آقای طاهری و خانم مدنی (کلاسیک) --- آموزشگاه رسانه هنر --- فلکه دوم صادقیه_ اول ستار خان

خانم کیخسروی و آقای سهیلی بهمن یا قابیضی سهیلی بهمن (ایرانی) --- آموزشگاه آوای هیوا --- فلکه دوم صادقیه_ اول ستار خان

آقای علومی (ایرانی) --- آموزشگاه مهر آوا --- فلکه دوم صادقیه_ اول ستار خان

آقای نظری (ایرانی) --- آموزشگاه اربابی --- فلکه دوم صادقیه_ستار خان_بعد از 24 متری خسرو

آقای خسروی (ایرانی) --- آموزشگاه چکاوک --- خ انقلاب_ بعد از دانشگاه_ ما بین فروردین و اردیبهشت

و همچنین آقای شهریاری در آموزشگاه باربد که در خیابان وزرا خ7 پلاک 5 واقه می باشد و البته گویا این آموزشگاه به نقل از یکی از مسعولین پیش دانشگاهیمون که خودش لیسانس موسیقی از دانشگاه تهران داره و پیانو میزنه جزو آموزشگاههای نامبر وان و قدیمی تهران محسوب میشه و مدیرشم شخصی بنام آقای خزر لوزاده هست که خودش پیانو درس میده و خلاصه که خیلی ادعاشون میشه و لی من خودم که رفتم خیلی هم اینجوری نبود آقای شهریاری خوب بود بد نبود اما اونقدرها هم که شنیدم ندیدم

دوستان من بیشتر این آموزشگاهها رو رفتم اما راستش توی چند دقیقه کوتاه که از یه طرف تا می خواهی چیزی بگی استاد میاد و شروع میکنه به ساز زدن و خالی بستن و قلو کردن و من شاگرد فلانی ام و ماشالا این روزا هم که همه شاگرد تجویدی هستند خدا بیا مرز الان تنش تو گور داره میلرزه و خلاصه که آدم حس میکنه که اینا میخوان مخت و بزنند و از یه طرفم که بهشون حق میدی که خب بازار خرابه و اونم برای خودش زندگی داره و اول میخواد تو شاگردش بشی و بعد برات مایه بزاره نمیشه خیلی از استاد مطمعن شد

Farhad Shirazi
Tuesday 11 November 2008, 11:42 AM
من هم 4 سال موزیک الکترونیک کار میکنم. اون زمانی به گستردگی الان کسی الکترونیک نمیدونست و سایت djlist 10 تا از ایرانی ها عضو داشت که خوب خواستم بگم علاقه آدم اگه زیاد باشه حتی بدون استاد هم یاد میگیره ولی نه اصولی مثل من تجربی.

با تشکر فرهاد

ماریا
Tuesday 11 November 2008, 11:57 AM
من هم 4 سال موزیک الکترونیک کار میکنم. اون زمانی به گستردگی الان کسی الکترونیک نمیدونست و سایت djlist 10 تا از ایرانی ها عضو داشت که خوب خواستم بگم علاقه آدم اگه زیاد باشه حتی بدون استاد هم یاد میگیره ولی نه اصولی مثل من تجربی.

با تشکر فرهاد

با اجازه اساتید و مسئوول بخش ویالن دوست عزیز شما میتونید مسائل مربوط به الکترونیک و سایر موارد رو در بخش الکترونیک پیدا و دنبال کنید این بخش مخصوص بچه های ویالن هست . باز هم ممنون از حضورتان در سایت و شرکت در بحثها .

سبز باشید به زیبایی برگ درختان پاییزی

fathi
Tuesday 11 November 2008, 01:52 PM
سلام دوستان من امروز رفتم به یه کلاس ویولن جلسه ای 10 تومان . چطوره ؟ برم یا نه؟ البته من میخوام حرفه ای کار کنم

pinky
Tuesday 11 November 2008, 04:23 PM
دوستان کسی این استادایی که اسم آوردم رو نمیشناسه یا بدونه کدوم حرفه ای ترن و یا هر چیز کوچک دیگر که راجع به این اساتید میدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماریا
Tuesday 11 November 2008, 04:25 PM
سلام دوستان من امروز رفتم به یه کلاس ویولن جلسه ای 10 تومان . چطوره ؟ برم یا نه؟ البته من میخوام حرفه ای کار کنم
سلام خدمت تو دوست عزیز ببین گلم اصلا قیمت کلاس دلیلی برای خوب بودن نیست و دلیلی هم برای بد بودن احتمالا ان موسسه میدونه داره از چه استادی استفاده میکنه که این قیمت کلاسشه و یا علاقه به خالی کردن جیب هنرجوهای بنده خدا داره .

اولین نکته : هزینه بالا دلیلی بر خوب بودن کلاس نیست

نکته دوم : تو اسم استادت رو نگفتی چیه ؟ چه قدر از سبکی که انتخاب کردی خبر داری ؟ هدفت چیه ؟

ممنون میشم بیشتر توضیح بدی

ماریا
Tuesday 11 November 2008, 04:27 PM
دوستان کسی این استادایی که اسم آوردم رو نمیشناسه یا بدونه کدوم حرفه ای ترن و یا هر چیز کوچک دیگر که راجع به این اساتید میدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال اول بگید چه سبکی رو دوست دارید کار کنید بعد اساتیدی رو که می شناسیم بهتون معرفی میکنیم

البته من ان اساتید ی که شما نام بردید نمیشناسم ولی خوب تا حدودی استاد خو ب سراغ دارم

pinky
Tuesday 11 November 2008, 04:56 PM
من یک ساله ایرانی کار میکنم البته خانم لران و آقای مهتدی رو میشناسم و حرف ندارن که شما هم توی یه پست گفته بودین با خانم لران بسکتبال بازی میکردین و همچنین ترم 7 کامپیونر هستین جالبه با خانم لران هم سن هستید واااااااااااو میشه خودتون رو بیشتر معرفی کنید؟؟؟؟

ماریا
Tuesday 11 November 2008, 06:52 PM
من یک ساله ایرانی کار میکنم البته خانم لران و آقای مهتدی رو میشناسم و حرف ندارن که شما هم توی یه پست گفته بودین با خانم لران بسکتبال بازی میکردین و همچنین ترم 7 کامپیونر هستین جالبه با خانم لران هم سن هستید واااااااااااو میشه خودتون رو بیشتر معرفی کنید؟؟؟؟

خوب اگه از این اساتید مطمئن هستید (اقای مهتدی که خیلی از بچه های سایت هنرجوشون هستند و خانم لران هم که دوست دوران ورزشی منه و رزومشو خوندید دیگه ) پس منتظر چی هستید یه یا علی بگید البته من از استاد خودم هم خیلی راضیم پورنگ ثقفی

راستی من هم سن خانم لران نیستم ایشون دو سال از من بزرگتره در مورد معرفی هم همه چیز تو تاپیکها نوشتم

marzi_a1732
Tuesday 11 November 2008, 08:30 PM
pinky جان
شما شاگرد استاد مهتدی بودی؟؟؟

marzi_a1732
Tuesday 11 November 2008, 08:34 PM
دوست عزیز fathi
از روی قیمت کلاس که نمیشه به علم موسیقیایی استاد پی برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی از استاد ها هستند که یک ساعت نشستن سر کلاسشون خیلی خیلی بیشتر از اینها ارزش داره.
حداقل اسم استادت رو بنویس تا کسانی که ایشون رو می شناسن بهت کمک کنن و بگن که ایشون استاد خوبی هستند یا نه.:ax

pinky
Wednesday 12 November 2008, 01:07 AM
pinky جان
شما شاگرد استاد مهتدی بودی؟؟؟

نه متاسفانه من خودم این افتخار رو نداشتم اما خوب چند تا از دوستام شاگردشون بودن و خلاصه زیاد شنیدم از هنر این استاد

armashir21
Wednesday 12 November 2008, 07:13 AM
ببخشید دوست خوبم آقای ارمشیر شما وقتی که میخاستی کنکور بدی یعنی مهر سالی که کنکور داشتی چه مدت بود که موسیقی کار میکردی و سابقه ی خودتو تا مهر سالی که کنکور داشتی بگو (لطف میکنی) ممنون

سلام دوست عزيز
هر چند خوب نفهميدم منظورت چيه اما توضيحي مختصر ميدم.نمي دونم بدرد ميخوره يا نه؟
با اجازه شما من قبلا گيتار كار ميكردم فكر كنم 10 يا 11 سالي بشه . خيلي زود از اين ساز سرخورده شدم چون ابتذال و سطحي نگري بيداد ميكنه ميون گيتاريستها.
بعدش ويلن رو انتخاب كردم.فكر كنم سال 80 بود.3 سال با استادم تو شهرمون ( بابل ) كار كردم كه هيچ نتيجه اي نداشت كه هيچي 100 سال منو عقب هم انداخت. شايد قبلا تو تايپيكها گفته باشم با روش همين استاد 25 مهر 83 رفتم دانشگاه تهران و هنر امتحان دادم. خوب با روش استادم هر چند ل ويولن و هريمالي و .. رو زده بودم اما قبول نشدم چون آهنگي رو انتخاب كرده بودم كه شايد هايفيتز هم به سختي بتونه اونو اجرا كنه چه برسه به من. محض اطلاع اسم آهنگ هم دو نوازي باخ بود تو ر مينور .الان يادم نيست.
خوب نتيجه اين شد كه مسخره اساتيد شدم . اما همون اتفاق باعث سرخوردگيم شد تا امسال كه دوباره رتبه آوردم تو كنكور هنر. فكر كنم 2 يا سه روز ديگه امتحان عملي دانشگاه هست اما شايد نرم امتحان بدم چون تازه با استاد جديدم كه خيلي دوستش دارم ( آقاي محمد رضا شريفي ) دارم رفع اشكال ميكنم. ايشون گفتند 1 سال ميكشه تا اشكالاتم گرفته بشه. خارج نوازي و كثيف نوازي مشكل اصلي منه.فكر كنم با روش ايشون تا امتحان سال بعد در رشته موسيقي بتونم يك آهنگ خوب رو بزنم چون تا آون موقع هريمالي و كتاب مقدماني سوزوكي و ل ويولن رو مي زنم و ... بقيه چيزهايي كه استادم برنامه چيده واسم.چون تو نت خوني و ريتم و گام و اين چيزها تا حدودي مشكلي ندارم به گفته استادم پيشرفتم شايد زود باشه.
زياد حرف زدم اميدوارم برات مفيد باشه .

ماریا
Wednesday 12 November 2008, 09:13 AM
جناب ارمشیر خان امروز چهارشنبه امتحان بچه های ایرانی و فردا امتحان بچه های کلاسیک تو دانشگاه سورست .جمعه هم تاخیری هر دو رشته باید امتحان بدن .

امیدوارم که سال بعد با دست پر و یه قطعه درست و درمان حسابی امتحان بدید و مو فق بشید

Mojtaba
Wednesday 12 November 2008, 11:52 AM
دوست عزیز میشه بگی در شهر بابل با چه کسی کار کردین؟

armashir21
Thursday 13 November 2008, 06:39 AM
آقا مجتبي
باور كنيد وقتي ياد اون روزها ميافتم جز خجالت هيچ چيزي نسيبم نميشه. اسم استادم آقاي خاكي بود.فكر نكنم اسم اينها رو بشه استاد گذاشت چون به تنها چيزي كه توجه نمي كنن علم روزه. اينها يه چيزهائي 20 سال پيش ياد گرفتن فكر مي كنن همه چيز رو ميدونن و دنبال تكنيكها و متدهاي جديد نوازندگي نميرن.جالب اينجاست كه طي دوران شاگرديم نزد ايشون حتي يك بار هم نشنيدم بهم بگه مثلا يك نت رو خارج ميزنم .من ساده حتي بعضي روزها باور كنيد 10 صفحه ل ويولن رو ميزدم. هر چند از نظر ريتم و نت خوني و گام و... اينها مشكلي نداشتم ولي شما كه خوب ميدونين خارج نوازي بدترين چيزيه كه يه ويولونيست رو ممكنه عقب بندازه .الان وقتي كلاس آقاي شريفي ميرم يكي از بزرگترين مشكلاتم خارج نوازي هست. راستي چند ماهي رو هم با آقاي اميني زاده ايراني كار كردم.

armashir21
Thursday 13 November 2008, 06:55 AM
جناب ارمشیر خان امروز چهارشنبه امتحان بچه های ایرانی و فردا امتحان بچه های کلاسیک تو دانشگاه سورست .جمعه هم تاخیری هر دو رشته باید امتحان بدن .

امیدوارم که سال بعد با دست پر و یه قطعه درست و درمان حسابی امتحان بدید و مو فق بشید

مريم خانم ممنونم از لطفتون
حتما به اين نصيحتت جامه عمل مي پوشونم .
البته من دانشگاه تهران و هنر قبول شدم و دانشگاه سوره فكر كنم شرايط خاصي داشته كه انتخاب نكردم.من فقط دانشگاه دولتي زدم.فكر كنم سوره غير انتفاعي باشه.
حتما تمام تلاشم رو ميكنم تا نوازنده خوبي بشم چون به قول استاد نااستادم در شمال من يكي از استعدادهايي ام كه اساتيد دانشگاه نتونستند شناسائي ام كنن.نمي گم استادم آدم بد طينتي بوده نه باور كنيد هنوزم دوستش دارم اما آدم وقتي علم چيزي رو نداره صادقانه بايد بگه آقا من تا اينجا تونستم همراهيت كنم از اينجا به بعد خودتون بريد. اما زهي فكر و خيال باطل. ما الان تو ايران به اندازه شاگردان ويولن استاد داريم و همشون هم ادعاي استادي دارن.

ماریا
Thursday 13 November 2008, 09:33 AM
سلام خوبید

من منظورم از دانشگاه سوره این بود که محل برگزاری امتحان عملی موسیقی دانشگاه سورست . نه اینکه این دانشگاه هم جز دانشکده های موسیقی نه میگم فقط محل برگزاری امتحان انجاست همین

براتون دعا میکنم که روز به روز پیشرفتتون سریع بشه و موفق باشید

سبز باشید به زیبایی برگهای زرد پاییزی

Mojtaba
Thursday 13 November 2008, 08:04 PM
آقای خاکی رو زیاد نمیشناسم ولی من 4 سال پیش آقای امین زاده کار کردم کارش بد نبود ولی عالی هم نبود در بعضی از موارد خیلی ضعف داشت

pinky
Friday 14 November 2008, 03:15 AM
خوب اگه از این اساتید مطمئن هستید (اقای مهتدی که خیلی از بچه های سایت هنرجوشون هستند و خانم لران هم که دوست دوران ورزشی منه و رزومشو خوندید دیگه ) پس منتظر چی هستید یه یا علی بگید البته من از استاد خودم هم خیلی راضیم پورنگ ثقفی

خانم ماریا ممنونم من خیلی دلم می خواد که بیام کلاس آقای مهتدی اما بنا به دلالیلی از جمله دور بودن (تو شریعتی بود گویا ) این ماه رو هم با استاد خودم گرفتم اما یه بار حتما میرم یه ترمم که شده با اقای مهتدی کار می کنم البته واقعا واقعا واقعا و خداییش استاد خودمم حرف نداره اقای کبیری هستش انسان فوق العاده مهربون سنشم زیاده و اصلا سبک تدریسش با بقیه استادایی که دیدم فرق داره اصلا هم بخاطره این که استادم نمیگم من اصلا از این تعصبا ندارم تازه تا دلتون بخواد از استادای بد دیگم بد گفتم و زیرابشون رو زیاد زدم

pinky
Friday 14 November 2008, 03:29 AM
سلام دوست عزيز
هر چند خوب نفهميدم منظورت چيه اما توضيحي مختصر ميدم.نمي دونم بدرد ميخوره يا نه؟
با اجازه شما من قبلا گيتار كار ميكردم فكر كنم 10 يا 11 سالي بشه . خيلي زود از اين ساز سرخورده شدم چون ابتذال و سطحي نگري بيداد ميكنه ميون گيتاريستها.
بعدش ويلن رو انتخاب كردم.فكر كنم سال 80 بود.3 سال با استادم تو شهرمون ( بابل ) كار كردم كه هيچ نتيجه اي نداشت كه هيچي 100 سال منو عقب هم انداخت. شايد قبلا تو تايپيكها گفته باشم با روش همين استاد 25 مهر 83 رفتم دانشگاه تهران و هنر امتحان دادم. خوب با روش استادم هر چند ل ويولن و هريمالي و .. رو زده بودم اما قبول نشدم چون آهنگي رو انتخاب كرده بودم كه شايد هايفيتز هم به سختي بتونه اونو اجرا كنه چه برسه به من. محض اطلاع اسم آهنگ هم دو نوازي باخ بود تو ر مينور .الان يادم نيست.
خوب نتيجه اين شد كه مسخره اساتيد شدم . اما همون اتفاق باعث سرخوردگيم شد تا امسال كه دوباره رتبه آوردم تو كنكور هنر. فكر كنم 2 يا سه روز ديگه امتحان عملي دانشگاه هست اما شايد نرم امتحان بدم چون تازه با استاد جديدم كه خيلي دوستش دارم ( آقاي محمد رضا شريفي ) دارم رفع اشكال ميكنم. ايشون گفتند 1 سال ميكشه تا اشكالاتم گرفته بشه. خارج نوازي و كثيف نوازي مشكل اصلي منه.فكر كنم با روش ايشون تا امتحان سال بعد در رشته موسيقي بتونم يك آهنگ خوب رو بزنم چون تا آون موقع هريمالي و كتاب مقدماني سوزوكي و ل ويولن رو مي زنم و ... بقيه چيزهايي كه استادم برنامه چيده واسم.چون تو نت خوني و ريتم و گام و اين چيزها تا حدودي مشكلي ندارم به گفته استادم پيشرفتم شايد زود باشه.
زياد حرف زدم اميدوارم برات مفيد باشه .

دوست خوبم من راستش این شکلی تو ذهنم حک شده که کسایی که می خوان تو دانشگاه موسیقی بخونن سابقه های طولانی دارن مثلا از بچه گی که این هم بخاطر مصادیقی که دیدم که زیادم بودن چی بگم خیلی هستند میثم مروستی شادمهر خودمون سیامک آقایی (سنتور میزنه البته) و گنده تر از اینا هم که مثلا شهرداد روحانی و علی رهبری یا ایرج و منوچهر صبهایی و اوووووووووه خیلی های دیگه و مثلا خود شما یا دو سه تا دوستام تو پیش دانشگاهی واسه همین دیگه هروقت میبینم یکی میخواد بره موسیقی بخونه تو دانشگاه ازش میپرسم سابقشو ببینم بلا خره میشه یکی رو پیدا کرد که حالا یکمی سابقه اش کمتر باشه یا مثلا یکی دوسال باشه شرو ع کرده باشه که ظاهرا بی فایده هست

ماریا
Friday 14 November 2008, 10:56 AM
دوست خوبم من راستش این شکلی تو ذهنم حک شده که کسایی که می خوان تو دانشگاه موسیقی بخونن سابقه های طولانی دارن مثلا از بچه گی که این هم بخاطر مصادیقی که دیدم که زیادم بودن چی بگم خیلی هستند میثم مروستی شادمهر خودمون سیامک آقایی (سنتور میزنه البته) و گنده تر از اینا هم که مثلا شهرداد روحانی و علی رهبری یا ایرج و منوچهر صبهایی و اوووووووووه خیلی های دیگه و مثلا خود شما یا دو سه تا دوستام تو پیش دانشگاهی واسه همین دیگه هروقت میبینم یکی میخواد بره موسیقی بخونه تو دانشگاه ازش میپرسم سابقشو ببینم بلا خره میشه یکی رو پیدا کرد که حالا یکمی سابقه اش کمتر باشه یا مثلا یکی دوسال باشه شرو ع کرده باشه که ظاهرا بی فایده هست

به نظر من ادما با هم فرق میکنه یعنی همین تفاوت که ادمها رو متفاوت میکنه وگرنه اگه همه یکی بودن که نمیشد . پس یکی میتونه با دو سه سال درست وحسابی کار کردن و اصولی یادگرفتن موسیقی بازم تاکید میکنم اصولی ،اصولی که تاپ ترینها قبولش داشته باشن نه من و تو ی هنرجوی نوعی .تو ازمون موسیقی دانشگاه قبول بشه ویکی شاید با ده سال سابقه تازه رسیده باشه به پای ان هنرجوی دو سه ساله میگم دیگه بستگی داره که دید تو از هدفت و موفقیت و نهایت سازت تو چی باشه یکی براش مهمه که یه سازی دستش باشه یه چیز ساده بزنه یکی دوست داره در حد حرفه ای باشه .شاید یکی با ده سال یا بیشتر هم به پای تو ی نوعی که دو سه سال درست و حسابی واصولی ساز زده نرسه . اتفاقا یکی از دوستام دیروز ازمون عملی موسیقی داشت ان هم مثل من سه سال داره کار میکنه منتها یه مدت ایرانی و حدود 1 سال و نیم کلاسیک .کارش خوبه و قابل قبول دیروز هم امتحانش خوب داده دعا کنید که قبول بشه ان وقت بهتون اثبات میشه که مهم اینه که تو راه درست بری حالا یکی با ده سال و اندی به راه درست میرسه یکی با دو سه سال مهم اینه که یک به اضافه یک شده ان چیزی که تو خواستی نه ان چیزی که من و اطرافیانت میخواستیم .

امیدسازی است که روشنی افتاب را بر سایه های زندگی مینوازد و ما را به فرا ها پیوند میزند .انتونی رابینز

Mojtaba
Friday 14 November 2008, 11:43 AM
بچه ها بهتر هست که بحث تاپیک رو عوض نکنیم . اگر مایل به این بحث هستید لطفا تاپیک جداگانه بزنید

marzi_a1732
Friday 14 November 2008, 12:50 PM
من خیلی دلم می خواد که بیام کلاس آقای مهتدی اما بنا به دلالیلی از جمله دور بودن (تو شریعتی بود گویا ) این ماه رو هم با استاد خودم گرفتم

pinky جان
آقای مهتدی تو شریعتی درس نمیدن بلکه کلاسشون تو پاسداران هستش قبلا هم کلاسشون تو صادقیه بود......

pinky
Friday 14 November 2008, 04:09 PM
pinky جان
آقای مهتدی تو شریعتی درس نمیدن بلکه کلاسشون تو پاسداران هستش قبلا هم کلاسشون تو صادقیه بود......

بیله درسته اما من چون تو همین تاپیک فکر کنم خونده بودم توی شریعتی اول پاسدارن دیگه چون درست یادم نبود همون شریعتی رو گفتم منظورم همون جا بود خوب اونجا هم دوره ولی واقعا صد حیف که وقتی کلاسشون توی صادقیه بود نرفتم

pinky
Friday 14 November 2008, 05:06 PM
به نظر من ادما با هم فرق میکنه یعنی همین تفاوت که ادمها رو متفاوت میکنه وگرنه اگه همه یکی بودن که نمیشد . پس یکی میتونه با دو سه سال درست وحسابی کار کردن و اصولی یادگرفتن موسیقی بازم تاکید میکنم اصولی ،اصولی که تاپ ترینها قبولش داشته باشن نه من و تو ی هنرجوی نوعی .تو ازمون موسیقی دانشگاه قبول بشه ویکی شاید با ده سال سابقه تازه رسیده باشه به پای ان هنرجوی دو سه ساله میگم دیگه بستگی داره که دید تو از هدفت و موفقیت و نهایت سازت تو چی باشه یکی براش مهمه که یه سازی دستش باشه یه چیز ساده بزنه یکی دوست داره در حد حرفه ای باشه .شاید یکی با ده سال یا بیشتر هم به پای تو ی نوعی که دو سه سال درست و حسابی واصولی ساز زده نرسه . اتفاقا یکی از دوستام دیروز ازمون عملی موسیقی داشت ان هم مثل من سه سال داره کار میکنه منتها یه مدت ایرانی و حدود 1 سال و نیم کلاسیک .کارش خوبه و قابل قبول دیروز هم امتحانش خوب داده دعا کنید که قبول بشه ان وقت بهتون اثبات میشه که مهم اینه که تو راه درست بری حالا یکی با ده سال و اندی به راه درست میرسه یکی با دو سه سال مهم اینه که یک به اضافه یک شده ان چیزی که تو خواستی نه ان چیزی که من و اطرافیانت میخواستیم .

امیدسازی است که روشنی افتاب را بر سایه های زندگی مینوازد و ما را به فرا ها پیوند میزند .انتونی رابینز

البته با اجازه اقای مجتبی این اخریشه

تا حدودی قبول دارم حرفتون رو اما قبول دارین که ک این جور آدمها خیلی کم هستند البته من از ته دل واقعا دوست دارم دوستتون قبول بشه و دقیقا دنبال این مدلیش می گشتم که هم سطح با با سابقه ها باشه اما سابقه خودش کمتر از اونها اما این کار هرکسی نیست و خودتون گفتید باید واقعا درست حسابی کار کرده باشه
اما شما میگین

یکی میتونه با دو سه سال درست وحسابی کار کردن و اصولی یادگرفتن موسیقی بازم تاکید میکنم اصولی ،اصولی که تاپ ترینها قبولش داشته باشن تو ازمون موسیقی دانشگاه قبول بشه ویکی شاید با ده سال سابقه تازه رسیده باشه به پای ان هنرجوی دو سه ساله میگم

اما من منظورم از پست قبلی این نبود که همه آدمهایی که میرن دانشگاه موسیقی میخونن الزاما سابقه طولانی دارن من گفتم از بس با سابقه دیدم و کم سابقه (دوست شما) ندیدم تو ذهنم این جوری حک شده
و منظورم این بود که چه با سابقه و چه کم سابقه سطحشون بالا هست

اما این دوتا ادمهایی که ما مثال زدیم با سابقه و کم سابقه جفتشون در یه سطح هستند و خوب معلومه که ادم کم سابقه بیشتر زحمت کشیده

اما یه حالت دیگه هست اونم اینه که اون ادم با سابقه که مثلا 10 سال کار کرده همه ی 10 سال رو مثل اون ادم کم سابقه جدی و با هدف کار کرده باشه که اینجاست که ادم کم سابقه دیگه توی 2 سال نمیتونه بی این ادم برسه

وبهتر بود من میگفتم اکثر ادمهایی که من دیدم می خواهند به دانشگاه برون سطحشون بالا هست نه سابقشون که حالا یکی تو 10 سال بدستش اورده یکی هم تو 2 سال

armashir21
Monday 17 November 2008, 06:48 AM
البته با اجازه اقای مجتبی این اخریشه

تا حدودی قبول دارم حرفتون رو اما قبول دارین که ک این جور آدمها خیلی کم هستند البته من از ته دل واقعا دوست دارم دوستتون قبول بشه و دقیقا دنبال این مدلیش می گشتم که هم سطح با با سابقه ها باشه اما سابقه خودش کمتر از اونها اما این کار هرکسی نیست و خودتون گفتید باید واقعا درست حسابی کار کرده باشه
اما شما میگین

یکی میتونه با دو سه سال درست وحسابی کار کردن و اصولی یادگرفتن موسیقی بازم تاکید میکنم اصولی ،اصولی که تاپ ترینها قبولش داشته باشن تو ازمون موسیقی دانشگاه قبول بشه ویکی شاید با ده سال سابقه تازه رسیده باشه به پای ان هنرجوی دو سه ساله میگم

اما من منظورم از پست قبلی این نبود که همه آدمهایی که میرن دانشگاه موسیقی میخونن الزاما سابقه طولانی دارن من گفتم از بس با سابقه دیدم و کم سابقه (دوست شما) ندیدم تو ذهنم این جوری حک شده
و منظورم این بود که چه با سابقه و چه کم سابقه سطحشون بالا هست

اما این دوتا ادمهایی که ما مثال زدیم با سابقه و کم سابقه جفتشون در یه سطح هستند و خوب معلومه که ادم کم سابقه بیشتر زحمت کشیده

اما یه حالت دیگه هست اونم اینه که اون ادم با سابقه که مثلا 10 سال کار کرده همه ی 10 سال رو مثل اون ادم کم سابقه جدی و با هدف کار کرده باشه که اینجاست که ادم کم سابقه دیگه توی 2 سال نمیتونه بی این ادم برسه

وبهتر بود من میگفتم اکثر ادمهایی که من دیدم می خواهند به دانشگاه برون سطحشون بالا هست نه سابقشون که حالا یکی تو 10 سال بدستش اورده یکی هم تو 2 سال

راستش رو بخواهيد من بيشتر با نظر ماريا خانم موافقم و اين به دلايلي هست كه براي خودم مهمه و نظر شخصي من هست.اوليش اينه كه من دانشگاه رو به اين خاطر انتخاب نمي كنم كه به سطح آقاي رهبري و صهبائي و ويا هايفيتز برسم بلكه دانشگاه رو چه براي رشته موسيقي و چه براي رشته هاي ديگه براي افزايش اطلاعات و آگاهي و تو محيط موسيقيائي بودن انتخاب كردم.

البته تا اينجاش با بينكي موافقم كه سابقه داشتن مهمه اما همه اش نيست.اينم به اين خاطره كه من نوازنده ها و موسيقيدانهاي ايران رو در سطح بين الممللي نگاه ميكنم( شايد نقطه ضعف من باشه ). از طرف ديگه كدوم اهنگساز يا نوازنده كلاسيك در سطح جهاني هست كه از طريق دانشگاههاي ايران به به سطح شهرت جهاني رسيده باشه.آقاي رهبري و مشايخي و .... فكر كنم حداقل چند سالي در بهترين مراكز دنيا فعاليت داشتن. اما اگر منظورتون بيس هست با شما موافقم چون اگر فرويدي هم حساب كنيم آدم تا شش سالگي هر چه رو كه ياد بگيره تا آخر عمر مسير زندگيش رو تحت تاثير قرار ميده.

با اينحال آدمهائي هم بودن كه در سنين بالا شروع به پيشرفت كردند. چايكوفسكي ( البته سند ندارم ) در سن 24 سالگي و ... و در زمينه هاي ديگه تولتسوي و ناصر خسروي خودمون و. ...

چيز ديگه اي هم هست كه بايد بگم واون اينه كه ما نبايد خودمون رو با اروپائي ها مقايسه كنيم . ما تو ايران زندگي مي كنيم و به واقعيت اينجا بايد تن بديم. تو كشوري كه هنوز ساز زدن مطربي و لهو و لعب قلمداد ميشه چه جاي پيشرفت موسيقي هست. بديهي هست كه رشد ما در زمينه هاي موسيقي با اين شرايط خفقان آور 100 ها سال عقبتر از نمونه هاي كشورهاي پيشرفته باشه. ما هنوز ايلي قبيله اي وارد موسيقي ميشم .يعني يا از طريق خانواده ها يا دوستان.وگرنه مركز و موسسه و كنسرت و دولتها تاثير خيلي كمي در جلب افراد به سمت موسيقيدان شدن دارند.هنوز تو تلويزيون ها با آهنگ شجريان گل و بلبل و بزغاله نشون مي دن. اينجا چه جاي پيشرفت فهم موسيقييايي ماست.
پر حرفي كردم .با عرض پوزش از دوستان عزيز.يه خورده مثل اينكه دارم از مسير ادب خارج ميشم.....

ماریا
Monday 17 November 2008, 10:58 AM
همه فرمایشات شما صحیح میگم دیگه همه چیز و همه شرایط بستگی به دید من و تو داره که چه جوری به مسئله نگاه کنیم .ولی یادمون نره غیره ممکن که ممکن میشه . امیدوارم که همیشه دیدامون پیشرفت کنه و تو یه سطح در جانزینم و روز به روز هدفمون پررنگتر و رسیدن بهش سریعتر بشه .

همه انسانها توانایی رسیدن به اروزهاشون دارند تنها مانع ترس است و تنبلی .لو تائسه

سازتون و انگشتاتون کوک باشه به کوکی انگشتان پرلمن

Mojtaba
Monday 17 November 2008, 12:02 PM
دوستان عزیز خواهشا نظم تاپیکها رو رعایت کنید.

از این به بعد پستهای غیر مربوط پاک میشه.

so_gol
Tuesday 25 November 2008, 02:27 PM
سلام به همگي
من با استاد شهرام ابوعامري شروع كردم الا" يك سال و پنچ ماهه كه ويالن ميزنم هنوز راه زيادي در پيش دارم ! استاد خوبي خودش ميگفت از وقتي تونست ساز دستش بگيره روزي شش هفت ساعت كار كرده در كل استاد خوبيه و شيوه تدريس خوبي داره من ازش راضيم . كلاسش توي كرمان - خيابان بهمن يار كوچه شماره 15 موسسه شباهنگ است هر كلاسش 30 دقيقه و جلسه اي 5000 تومان است ، سه ماهي يك بار توي يك سالن سمينار ميزاره بچه هاي آموزشگاه كه گروه بندي شده اند توي سمينار و جلوي نفرات زيادي مينوازند كه من از اين كارش خيلي خوشم مياد چون باعث مي شه بچه ها با جديدت زياد تري ساز بزنن و نواختن توي جمع براشون راحت تر بشه در ضمن توي سمينار از بچه هاي آموزشگاه و سر گروه ها تقدر ميكنه و به همه يه هديه هر چند كوچك هم شده ميدهد .

pinky
Saturday 3 January 2009, 11:59 AM
من شماره تماس با آقای مهتدی رو می خواستم لطفا کمک کید البته به غیر از آقای مجتبی و خانم مرضیه

برای اونها هم پیام خصوصی زدم اما فعلا نیستند

وقت زیادی ندارم کمک کنید

Mona
Saturday 3 January 2009, 12:04 PM
من شماره تماس با آقای مهتدی رو می خواستم لطفا کمک کید البته به غیر از آقای مجتبی و خانم مرضیه

برای اونها هم پیام خصوصی زدم اما فعلا نیستند

وقت زیادی ندارم کمک کنید

ميان جانم. عجله كار شيطونه، صبر يكي از ويژگي هاييه كه براي يادگيري ويولن لازمه. راستش منم شماره اي از ايشون ندارم وگرنه حتما كمكت مي كردم :)

fathi
Sunday 4 January 2009, 07:21 AM
سلام من تازه اومدم تهران با اساتید ویولن اینجا آشنایی ندارم می تونید بگید پیش کی برم بهتر
یه چند وقتی میرم پیش استاد سعید زرنیخی
چطوره؟؟

Mona
Sunday 4 January 2009, 08:44 AM
سلام من تازه اومدم تهران با اساتید ویولن اینجا آشنایی ندارم می تونید بگید پیش کی برم بهتر
یه چند وقتی میرم پیش استاد سعید زرنیخی
چطوره؟؟

سلام
توي اين تاپيك: You can see links before reply يه سري آموزشگاه معرفي شدن. والا من استاد شما رو نميشناسم!
موفق باشيد دوست من :)

pinky
Sunday 4 January 2009, 12:23 PM
بابااااااااااااااا تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااا

چرا این مرضیه و مجتبی نییییییییییییستند ای وااااااای

کسی دیگه ای شماره آقای مهتدی رو نداره

به خدا عجله داااااارممممممممممممممممم ممممم

marzi_a1732
Monday 5 January 2009, 01:11 PM
بابااااااااااااااا تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااا

چرا این مرضیه و مجتبی نییییییییییییستند ای وااااااای

کسی دیگه ای شماره آقای مهتدی رو نداره

به خدا عجله داااااارممممممممممممممممم ممممم

دوست عزیز pinky
راستش من یه مدت به سایت سر نزده بودم
امید وارم تونسته باشم کمکتون کنم
ولی خدایی خیلی کم طاقت هستید ها!!!

armashir21
Wednesday 27 October 2010, 05:21 PM
من یه استاد داشتم که باعث شد از نوازندگی بیزار بشم. واقعا استاد خیلی مهمه.

armashir21
Wednesday 27 October 2010, 05:21 PM
استاد رضا عالمی و محمد رضا شریفی نیا رو معرفی میکنم. به نظرم بهترینن

sima11
Wednesday 27 October 2010, 07:05 PM
اسم استاد من هم آقای "محمود مراتی" هستش
به نظرم واقعا فوق العاده ان.با شهرام ناظری و منوچهر طاهرزاده هم همکاری داشتن و پونزده سال هم رهبر ارکستر کرمانشاه بودن
و همین طور مشوق اصلی من ...

زندگی خوابها
Wednesday 27 October 2010, 07:53 PM
استاد من آقای پیمان گودرزی هستن.

melodyekohan
Wednesday 27 October 2010, 08:16 PM
من 5 ساله که ویولن میزنم دو ساله اولو با یک استاد نه چندان حرفه ای کار کردم بعد از اون توسط یکی از اشنایان با استاد سامان محمد نبی اشنا شدم وقتی که با ایشان شروع به کار کردم تازه فهمیدم ویولن رو چجوری مینویسند الان نزدیک 2 سال است که با ایشان کار میکنم و الان کتاب ولفارت ول ویولن 5 رو تموم کردم استاد من 24 ساله که ویولن کار میکنند و از شاگردان برجسته ی استاد همایون خرم هستند ایشان در بسیاری از کنسرت های پاپ در کنار رضا صادقی وخیلی های دیگه نقش افرینی کردند ایشان در ارکستر سمفونیک نیلپر مایستر ارکستر بودند و همچنین در ارکستر های سیاره صلح . ارکستر ملی. ارکستر صدا وسیما و کنسرواتوار ارکستر ملل ودر گروه نوای هاتف هم حضور دارند خود ایشان گروه های زیادی تشکیل دادند از جمله گروه زهی موج و ........ ایشان توجه بسیاری به ریتم و تونالیته ی اهنگ و تمیز زدن ان دارند من خیلی به ایشان مدیون هستم
:21ox66r::21ox66r::21ox66r:

Cellist
Wednesday 27 October 2010, 09:00 PM
من افتخار شاگردی "استاد مسیح مردیها" رو دارم که به جرات میتونم بگم یکی از بهترین چلیست های ایران هستند...

armashir21
Thursday 28 October 2010, 11:35 AM
من شاگرد محمد رضا شریفی نیا بودم.اما قبلا تو شهرستان شاگرد خاکی بودم تو ویولن ایرانی و کلاسیک.ای کاش نمی رفتم

korutzer
Thursday 4 November 2010, 12:34 AM
من شاگرد استاد بزرگ ویلن کلاسیک دکتر علی رحیمیان هستم.
فکر نمیکنم در ایران استادی بزرگتر از دکتر رحیمیان و اقای لطفی وجود داشته اشه.

netmooteler
Thursday 4 November 2010, 03:45 AM
درود
دوستان به نظر من ما در همچین تاپیک هایی فقط وقت با ارزش خودمونو هدر می دیم ...
لطفا سعی کنید تاپیک هایی ایجاد کنید که بهره ی علمی داشته باشه ...

winx
Wednesday 10 November 2010, 10:48 PM
من استادم آقاي محمود مرآتي از اساتيد كرمانشاه هستند.حرف نداره كارشون !هزينه كلاساشونم پايينه!

cliff_bortun
Wednesday 10 November 2010, 10:55 PM
درود بر دوستانه عزيز !‌

آقا شايد جاش اينجا نباشه ! اما تو تهران كسي استاد كنترباس سراغ داره ؟ ساعتي چنده ؟

Atrovan
Wednesday 10 November 2010, 11:20 PM
منم شاگرد استاد اهورا کرباسی(گیتار)و خانوم نسیم هوایی(پیانو) هستم .

korutzer
Thursday 11 November 2010, 08:52 PM
درود بر دوستانه عزيز !‌

آقا شايد جاش اينجا نباشه ! اما تو تهران كسي استاد كنترباس سراغ داره ؟ ساعتي چنده ؟
سلام
اموزشگاه همراز
استاد کنتر باس داره
ادرسو تلفنشو میدم زنگ بزن هرچی خاستی بپرس
میدان ونک-خیابان ونک-پاساژ تک
تلفن 88205001
موفق باشی

nina
Thursday 9 December 2010, 06:21 PM
[quote=.هنوز تو تلويزيون ها با آهنگ شجريان گل و بلبل و بزغاله نشون مي دن.....[/quote]

:21::21::21::21::21: دمت گرم خوشم میاد ادم چیز فهم:24:

نیلوفرنت
Thursday 9 December 2010, 06:47 PM
اسم استادم استاد عمران فروزش اموزشگاه دلشدگان

sadra2011
Thursday 9 December 2010, 07:32 PM
استاد تشرفی(گیتار) آموزشگاه پدر

رسا
Thursday 9 December 2010, 07:33 PM
اسم استاد اولیم مهدی جبارزاده یکی بهترین کمانچه زن های شمال غرب تو تبریز که به من ویولن و کمانچه درس می داد ولی الان پیش استاد بهمن فریادرس تو زنجان کار می کنم.بیشتر موسیقی فیلم کار می کنه.همیشه تو جشنواره مقام میاره.خلاصه خیلی توپه ولی کمی مغروره

Miri_Malek
Thursday 9 December 2010, 10:48 PM
موسيقي رو پيش مرحوم استاد زاون يديگاريانس شروع كردم . ايشون از معلمين موسيقي صاحب سبك از اتريش بودند . بعد هم پيش استاد جعفر اسدزاده كار كردم . ايشون هم از شاگردان استاد ملك و ياحقي بوده اند . البته هر دو استاد تو تبريز بوده اند

atmosfer
Thursday 9 December 2010, 10:57 PM
اسم استادم که به نظر من حرف نداره آقای امیر ادراکی هستش

mheydari
Tuesday 18 January 2011, 03:31 PM
سلام لطفا دوستانی که پیش استاد سیاوش ظهیرالدینی کار میکنن یکم در مورد شهریه کلاسا، تست اولیه و روش کار ایشون توضیح بدن ممنون می شم

amir_farzad
Wednesday 4 July 2012, 03:49 AM
در شهررشت ساکن هستم و اسم استاد من آقای صداقت هستن که پیش ایشون در حال یادگیری ویلون هستم واقعا استادی خوب و نوازنده ای چیره دست هستن

masram
Wednesday 4 July 2012, 02:35 PM
آقای ذاکر..........

ghaazal
Sunday 29 July 2012, 11:09 AM
سلام دوستان اینجا بیاید اسم استادتون رو بگید و اگه ازش راضی هستید به دیگران هم پیشنهاد کنید

اسم استاد من رامین ایزدیار هست استاد واقعا عالی و خوبی هست که تو شهر ساری تدریس میکنه در ضمن شاگرد استاد بزرگ ایران آقای اسدالله ملک هم هست و واقعا پنجه ی قشنگی داره تازه یه ویولن هم از خود ملک کادو گر�?ته :lol:

شما هم اسم استاداتون رو بگید

با تشکر : حسام :wink:

استاد من آقای احمد سیاوشی از شاگردای قدیمی آقای سیاوش ظهیرالدینیه
واقعا کارش عالیه

joesatriani
Sunday 29 July 2012, 01:13 PM
شهاب صارمی

Almaseaby
Sunday 29 July 2012, 01:29 PM
استاد من هم که همه ی نوازندگان ویولن میشناسنشون استاد شجاع الدین لشکرلو هست که واقعا تکن و نیازی به تعریف من نیست...

nasimsad
Monday 6 August 2012, 12:18 PM
اسم استاد من داریوش حجازیه که عضو ارکستر سمفونیک صدا و سیما و چند تا ارکستر دیگه هست. البته قبلا یه استاد دیگه داشتم که ازش راضی نبودم و الان تازه با آقای حجازی شروع کردم. اما تو همیم مدت پیشرفتم خیلی بهتر بوده و از کارشون خیلی راضیم. تازه می فهمم شهریه بالا حتماً دلیلی واسه خوب بودن استاد نیست...!

Princess_P
Tuesday 14 August 2012, 11:43 AM
Felan Ostade khasi nadarammmm :((

ghaazal
Tuesday 14 August 2012, 11:50 AM
Felan Ostade khasi nadarammmm :((

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yokabed
Thursday 23 August 2012, 12:27 PM
سلام به همه
من ساكن مشهد هستم و استادم آقاي رزمگر هستند. ايشون هم خودشون حرف ندارن (هم اخلاقي هم تكنيكي) و هم اينكه شاگرداشون كه الان تدريس مي كنند جزو بهترين هاي مشهد هستند. بزرگترين حسن ايشون اينه كه تدريس ويولون رو شغل نميدونه بلكه مثل يك عشق مقدس تاونو به هنرجويانش منتقل مي كنه. من شخصا بسيار از شيوه تدريسشون لذت مي برم.

vviolinn
Friday 24 August 2012, 12:10 PM
اسم استاد من آقای مهرشاد نیر هست.بیشتر توی شیراز درس میده.ولی چهارشنبه ها هم میاد داراب.ویولنش 75 سالشه.ویولن استادش هم 300 سالشه.ویولن من رو هم خودش قراره برام بیاره.گفت تی اف به درد نمیخوره تحریم هم شده.ولی یه ویولن سراغ داشت گفت عالیه و تازه اومده ایران و هنوز کسی به کیفیتش پی نبرده.اسمش تو مایه های گرد وار-گرید وال-گریین وار-گریین وال یه چیزی تو این مایه ها بود.قیمتش هم بین 450 تا 550.

mamalamricaei
Saturday 1 September 2012, 09:59 AM
من شاگرد آقاي بابك شهركي ام.استاد خوبيه.شاگرد قديمي اقاي خرم هستن ايشون.الانم سوليست اركستر فيلارمونيك تهران و نوازنده صدا و سيما اند.من از سال ها قبل از شاگردي ايشون رو ميشناسم.نميگم بهترين ولي جزء نفرات اول حال حاظر داخل ايران هستن.

violin11
Sunday 30 September 2012, 08:08 PM
سلام لطفا دوستانی که پیش استاد سیاوش ظهیرالدینی کار میکنن یکم در مورد شهریه کلاسا، تست اولیه و روش کار ایشون توضیح بدن ممنون می شم

سلام . شهریه کلاسهای آقای ظهیرالدینی 300000 تومن برای یک ترم 12 جلسه
تستشون هم از همون درسایی که زدید تا حالا تست میگیرن . زیاد به سطح کاری ندارن بیشتر استعداد و گوش و این چیزا رو تست میکنن.
من خودم نزدیک 2ساله پیششون میرم، خیلی راضیم...

vviolinn
Monday 1 October 2012, 02:39 PM
بخشید.مهراز نیر هستن ایشون..اشتباه نوشتم.
خیلی استاد کار درستیه.

LiOneL999
Monday 1 October 2012, 03:32 PM
حسین جان لطفا مارک ویولنت رو دقیق بگو:5:

vviolinn
Monday 1 October 2012, 06:52 PM
هافنر as-160-v4/4

digitalmind
Thursday 4 October 2012, 11:02 PM
علی ابدی ، همایون رحیمیان

HARM0NY
Friday 5 October 2012, 11:39 PM
استاد بابک شهرکی.از کار کردن باهاش واقعا لذت میبرم.

sana_zar75
Saturday 6 October 2012, 08:15 PM
استاد من خانم صابریان هستن و فوق العاده هستن یه فرشتن به خداااااا!!!!!!!

arashp74
Saturday 6 October 2012, 08:46 PM
استاد من خانوم مونا برزویی کهاز طریق ایمیل کارای منو چک میکنه و راهنمایی میکنه.
استاد شاگردت فقط یه چیز میخواد بگه... مطمئن باش پشت سیاهیا نوره

violin11
Monday 15 October 2012, 09:43 AM
سلام به همه.
من یه سوالی برام پیش اومده...
مگه این تاپیک مخصوص ویلون کلاسیک نیست؟ برا چی همه استادایی که معرفی می کنید ایرانی کار هستند؟

HARM0NY
Monday 15 October 2012, 09:55 AM
والا تا اونجا كه من ميدونم خيلي از استاد هايي كه اينجا معرفي شدن كلاسيك هم ميزنن و تدريس ميكنن.مثل استاد خودم.با من با كلاسيك شروع كرد كه الان به ايراني رسيدم.گذشت اون زماني كه طرف فقط ايراني تدريس ميكرد مثل استاد خرم يا استاد ياحقي.

cerulean
Monday 15 October 2012, 02:00 PM
سلام به همه.
من یه سوالی برام پیش اومده...
مگه این تاپیک مخصوص ویلون کلاسیک نیست؟ برا چی همه استادایی که معرفی می کنید ایرانی کار هستند؟
کلاسیک و ایرانی نداره مهم اینه که ویلنه
حود من الان هز دو تا رو دارم با هم کار میکنم:) استادم هم یه نفره:)
فعلا
یا حق

ghaazal
Monday 15 October 2012, 03:05 PM
ولی استاد من کلاسیک کار میکنه کارشم20ه

aminkhan_913
Monday 15 October 2012, 06:14 PM
استاد بنده هم استاد بهنام اقاجانیان هست که از شاگردای استاد ظهیر الدینی هستند

cerulean
Tuesday 16 October 2012, 06:15 PM
استاد بنده هم استاد بهنام اقاجانیان هست که از شاگردای استاد ظهیر الدینی هستند
به به..... به به :)

s_beta
Sunday 11 November 2012, 04:02 PM
استاد عبداله بیگی
البته اسمشو نمیدونم

sozan1360
Sunday 30 December 2012, 07:42 PM
اسم استاد من هم اقای پیام شیانی هستن که از شاگردای استاد سیاوش ظهیرالدینی هستند ..... 15 ساله ویلون کار می کنه :redguitar:از صدای ویلونش واقعا لذت می برم .... خیلی دوست دارم روزی بتونم مث ایشون با عشق واحساس ویلون بزنم ......

یک انسان به تمام معنی ... خبره و چیره دست هستند خیلی دوسشون دارم ...... :41:

erfan_shoja
Sunday 27 January 2013, 04:06 PM
استاد من جناب آقای فرهنگ غنی زادگان هستند که به جرات می تونم بگم یکی از بهترین ویولنیست ها و مدرسان خراسان که هیچ کل ایران هستند .
من 7.5 سال پیش ایشون کار کردم و هم اکنون هم کار می کنم و هیچ وقت از انتخاب استادم پشیمون نشدم .
واقعا از ته دل از ایشون ممنونم که به من این ساز زیبا رو آموزش می دهند .:53:

- - - Updated - - -

استاد من جناب آقای فرهنگ غنی زادگان هستند که به جرات می تونم بگم یکی از بهترین ویولنیست ها و مدرسان خراسان که هیچ کل ایران هستند .
من 7.5 سال پیش ایشون کار کردم و هم اکنون هم کار می کنم و هیچ وقت از انتخاب استادم پشیمون نشدم .
واقعا از ته دل از ایشون ممنونم که به من این ساز زیبا رو آموزش می دهند .:53:

virtuoso
Sunday 27 January 2013, 04:35 PM
استاد بنده آقای قرشید فرهمند حسن زاده هستن. شاگرد استاد مرحوم اسدالله ملک. مولف کتاب هایی مثل ساز تنها 1،2 و 3 - دوره ردیف نوازی استاد ملک و ... . بیوگرافی کامل ایشون رو پشت کتاب ها و توی اینترنت میتونید ببینید. (با گردآوری این کتاب ها خدمت بزرگی به ویلن و نوازندگان ویلن سنتی این مملکت کردن)... البته بنده یکی از کوچکترین و مبتدی ترین شاگردان ایشون هستم.
از نظر نوازندگی پنجه ی بسیار شیرینی دارن. در بداهه نوازی توانایی فوق العاده بالایی دارن و البته برخلاف بعضی از نوازندگان ویلن سنتی، از تکنیک آرشه کشی بسیار خوبی هم برخوردارن. (کارهای مختلفی انجام دادن، از جمله کار با ارکستر تلویزیون، نوازندگی در آلبوم قصه ی زندگی استاد ایرج، نوازندگی در آلبوم دریا (یادها و خاطره ها) و ...)
اگه شاگرد بخواد سنتی کار کنه، روش تدریسشون به این شکل هست که کتاب های مختلف و زیادی رو آموزش میدن و با کتاب هنرستان استاد خالقی شروع می کنن و کمی بعد کتاب سوزوکی رو اضافه می کنن و کتاب لو ویولون هم در مقاطعی تدریس می کنن. به ردیف موسیقی ایرانی هم اهمیت خاصی میدن. (البته تدریس ایشون بستگی به این داره که شاگرد میخواد سنتی کار کنه یا کلاسیک) در مناطق مختلف شهر تهران هم تدریس می کنن.
ولی چیزی که بیشتر از همه ایشون رو بین دیگران محبوب می کنه اخلاق و حس و حال ایشون هست...
با آرزوی موفقیت برای همه ی هنرآموزان، هنرمندان و اساتید موسیقی کشور.

miladplus
Monday 28 January 2013, 11:44 AM
دوستان عزیز مگه بخش معرفی استاد نداشتیم که اینو باز کردید

لطفا بخش ویولن رو شلوغ نکنید

با سپاس

s0list
Sunday 10 February 2013, 11:08 PM
سلام,استاد من اقای امیر مینوسپهر هستند...classic کار میکنند...استاد فوق العاده عالی هستند.تو تهران تدریس میکنند.

asemoony
Monday 11 February 2013, 09:10 AM
درووود من افتخار شاگردي استاد اسدزاده رو دارم . ايشون بهترين استاد تبريز هستند

melika1377
Thursday 11 April 2013, 09:39 PM
اسم استاد من منصور صفائیان بهترین استاد دنیا:41: رتبه 6 تو دانشگاه هنر تهران تدریس در اموزشگاه کیوان ساکت حدودا 17/18 سال سابقه نوازندگی دارن
متولد 64 هستن یعنی تقریبا از 11/12 سالگی
اسمشون سرچ کنید مطالب زیادی هست در موردشون

mahgam
Monday 15 April 2013, 08:25 AM
اسم استاد من منصور صفائیان بهترین استاد دنیا:41: رتبه 6 تو دانشگاه هنر تهران تدریس در اموزشگاه کیوان ساکت حدودا 17/18 سال سابقه نوازندگی دارن
متولد 64 هستن یعنی تقریبا از 11/12 سالگی
اسمشون سرچ کنید مطالب زیادی هست در موردشون

دوست خوبم من دنیال یه استاد خیلی خوبم و تعریف ایشونم زیاد شنیدم ، شما می دونید استاد صفائیان بطور خصوصی در منزل هم تدریس قبول می کنن یا نه ؟
می تونید شماره تماسی از ایشون به من بدبد ؟

melika1377
Monday 15 April 2013, 09:20 PM
سلام بله من خودم خصوصی کلاس میرم شمارشون 09125598795

- - - Updated - - -

:36:

negarmoshari
Wednesday 17 April 2013, 08:00 PM
استاد من هم آقای سعید زرنیخی هستن. واقعا عالیه کارشون. شاگرد استاد فرهاد فخرالدینی بودن و با خیلی از خواننده های معروف کار کردن از جمله استاد شجریان

Reyhanee
Sunday 28 April 2013, 01:59 PM
اسم استاد من صفي صفويه. توي اركستر صدا و سيماست. استاده فوق العاده خوبيه. توي فرمانيه، ظفر و لواسون تدريس ميكنه.

ghaazal
Monday 29 April 2013, 02:23 PM
اسم استاد من صفي صفويه. توي اركستر صدا و سيماست. استاده فوق العاده خوبيه. توي فرمانيه، ظفر و لواسون تدريس ميكنه.
چه جالب استاد منم تو ارکستر صدا و سیماست

hessan135
Thursday 10 October 2013, 11:08 PM
سلام ، اسم استاد من حسن روح افزا است كه شاگرد آقايان اسدالله ملك ،‌ همايون خرم و منوچهر لشگري و چند استاد بزرگ ديگر بوده اند ، جالبترين چيزي كه از استادم فهميدم اينه كه زماني كه يادگيري ويولن رو شروع كرده زن و بچه دار بوده و حدود سي ، چهل كيلومتر مسافت رو طي ميكرده تا بره كلاس پيش بزرگان. وجدانن عجب همتي داشته:21ox66r:

zaqzaq
Friday 25 October 2013, 03:12 PM
سلام دوستان شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی میشه یه استاد خوب حوالی مرکز تهران معرفی کنید-کاش مینوشتین اساتیدتون کدوم موسسه و در چه حوالی تدریس میکنن

mahgam
Friday 25 October 2013, 10:33 PM
سلام دوستان شاید جای سوالم اینجا نباشه ولی میشه یه استاد خوب حوالی مرکز تهران معرفی کنید-کاش مینوشتین اساتیدتون کدوم موسسه و در چه حوالی تدریس میکنن

درود دوست عزیز

یه سر به تاپیکهای معرفی آموزشگاه های موسیقی شهر تهران (You can see links before reply) و استادان خوب در مناطق مختلف (You can see links before reply) بزن شاید پاسخ سوالتو پیدا کنی.
موفق باشی.

korutzer
Saturday 26 October 2013, 01:19 AM
استاد ویلن کلاسیکم دکتر همایون رحیمیان (رهبر ارکستر ملی و کنسرت مایستر ارکستر سمفونیک صدا و سیما) و اساتید دانشکده موسیقی که افتخار شاگردیشونو دارم.

neda_9922
Friday 22 November 2013, 12:33 AM
خوشم میاد شماهم مث من اول میپرسین چنئوقته کار میکنی بعد میگی ایول:41::21ox66r:
استادمن بهترین استاد کل جهانه چون استاد منه هیچ کس هم حق نداره درموردشون سخن ناثواب بگه
قبلا با یک استاد سن و سابقه بالا کار میکردم داشت ذوق هنرو احساس و درمن میکشت ازخداجونم ممنونم که یه استاد خوبو سرراهم قرار داده . این استادم رویاهای بزرگی داره که بمنم ذوق وانرژی برای تمرین میده خیلی دوست داره شاگرداش مث خودش پشتکارداشته باشن و هیچ حدی هم توقف نمیکنه ایشون بهترین استاد دنیاست چون خودشو استاد نمیدونه و دایم درحال یادگیریه.:violinplay3:

ghazal2c
Sunday 24 November 2013, 06:01 PM
سلاممن یه سوال داشتم بین کامکار و لطفی کدوم از نظر آموزش بهترن؟

- - - Updated - - -

سلام من یه سوال داشتم بین کامکار و لطفی کدوم از نظر آموزش بهترن؟

alimohebi111
Tuesday 26 November 2013, 03:16 PM
سلام ماريا من قبلا يكي از شاگردهاي خانم لران بودم ولي به دليل مشغله زياد نتونستم ديگه باهش كار كنم لران واقعا استاد خيلي خوبيه من هرچي كه ياد گرفتم از خانم لران ياد گرفتم دوست دارم بازهم شاگرد خانم لران بشم ولي يه مشكل كوچولويي كه دارم اينكه درس هفته قبلو نميدونم چه جوري تحويلش بدم آخه خانم لران خيلي سخت گيرن به همه چي آدم گير ميدي اونقد سر آدم داد ميزنه كه ادم همه چي يادش ميره . ولي خيلي دوست دارم دوباره استادي مثل خانم لران داشته باشم البته اينم بگم كه مونيكا واقعا دلسوز هستند

donyak
Saturday 15 August 2015, 01:21 PM
اسم استاد من هم اقای پیام شیانی هستن که از شاگردای استاد سیاوش ظهیرالدینی هستند ..... 15 ساله ویلون کار می کنه :redguitar:از صدای ویلونش واقعا لذت می برم .... خیلی دوست دارم روزی بتونم مث ایشون با عشق واحساس ویلون بزنم ......

یک انسان به تمام معنی ... خبره و چیره دست هستند خیلی دوسشون دارم ...... :41:

این نهایت بی انصافیه که شاگردان آقای مرآتی اسمی ازش نمیبرن. پیام شیانی شاگرد محمود مرآتی هم بوده. راجع به این مرد بزرگ و گم نام تحقیق کنید

maahoor
Saturday 19 September 2015, 08:43 PM
بی شک یکی از بهترین استاید استاد بابک شهرکی هستند استادی با منش و اخلاق عالی و مهارت نوازندگی فوق العاده صدای سازش جادوییه
برترین شاگرد استاد همیون خرم بودن و عنوان فرزند خونده ایشون رو دارن همچنین از بهترین شاگردان استاد ابراهیم لطفی هستند البومهای نوازندگیشون تو بازار موجوده که میتونید اعجاز سازشون رو ببینید ولی با اینهمه افتخار و شهرن در نهایت فروتنی و خوشرویی با کوچکترین شاگردان هم برخورد میکنند

ammar_1985
Thursday 12 November 2015, 10:57 AM
سلام دوستان من حدود 3 ماه میشه شروع کردم به یاد گرفتن ویولن ، سخته ولی واقعاً دوست داشتنیه، استادم آقای دهینی هستش ، قائمشهر، به نظر خودم استاد خوبیه..

mostafakhan
Monday 14 December 2015, 12:03 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز نت اهنگ .

من استادم جناب اقای برقی هستند که به جرات می تونم بگم تو شرق کشور همتایی ندارند . ایشون از شاگردان استاد تجویدی بودند و از کودکی شروع به فراگیری ویولون کردند . ایشون همچنین بنیان گذار ارکستر صبا در مشهد بودند و در همون ارکستر ساز می زنند .

samanehbazyar
Monday 11 April 2016, 11:57 PM
سلام
ایشون در کدوم موسسه تدریس می کنند شماره ای اگه بدین ممنون میشم
و اینکه چند جلسه با ایشون کلاس داشتین و تا چقدر پیشرفت کردین ؟ این سبکی که شما میرین مثل سبک بیژن مرتضوی و شادمهر عقیلی هستش؟میشه بیشتر توضیح بدین ؟

virtuoso
Friday 29 April 2016, 11:57 AM
سلام
ایشون در کدوم موسسه تدریس می کنند شماره ای اگه بدین ممنون میشم
و اینکه چند جلسه با ایشون کلاس داشتین و تا چقدر پیشرفت کردین ؟ این سبکی که شما میرین مثل سبک بیژن مرتضوی و شادمهر عقیلی هستش؟میشه بیشتر توضیح بدین ؟
سلام دوست عزیز.
البته من توی پیام خصوصی از شما خواهش کردم که لطفا از گزینه ی پاسخ با نقل قول استفاده کنید (که زیر پست ها هست)‌ که ما و دوستانی که پست میذارن متوجه بشن منظورم شما با چه کسی هست

parialatifi
Friday 2 September 2016, 06:44 PM
اسم استاد من عارف نظری است . در اهواز در آموزشگاه موسیقی ویولا تدریس میکنن