PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Your violin

mahaya
Saturday 26 May 2007, 10:10 PM
در این تاپیک عکس ویولن خودتون رو به بقیه نشون بدین و اگه دوست داشتین در موردش توضیح بدین

ویولن خودم

You can see links before reply

اندازه واقعی (You can see links before reply)

sara
Monday 28 May 2007, 08:17 AM
چه قدر نو ماله من و اگر ببینید به حالش ا?سوس می خورید انقدر نوازش شده همه جاش زخمیه

m_vilon
Wednesday 30 May 2007, 06:32 PM
اسم ويولونت چيه؟چند خريديش؟!؟

zohreh
Monday 4 June 2007, 03:20 PM
ویلن من هم از نظر ظاهری همینطوریه و ویلن خوبی هم هست یعنی بین ویلن های تمام بچه های کلاس ویلن من بهترین ویلنه راستش من اونا از دائیم خریدم جالبه بدونین دائی من خودش میتونه ویلن درست کنه و همیشه 7-8 تا ویلن تو خونش داره البته یه ویلن کیقان اگه اشتباه ننوشته باشم داره که اونا از همه بیشتر دوست داره چند وقت پیش هم یه ویلن آلمانی اصل داشت که صدای اون خیلی قشنگ بود وقتی به استادم نشونش دادم گ?ت بدون شک این یکی از ویلن هایی است که نوازنده معرو? آلمانی اونا ساخته و به تعداد معدود ?قط در کنسرت ها و موزه ها قرار داره اسمشا یادم نیست منم بچگی کردم و اونا نخریدم ازش بعد گ?ت اونا 500000 تومان ?روخته . بگذریم مشکل ویلن من اینه که پل دقیقا زیر خرک نیست و استادم میگه باید این مشکل ر?ع بشه البته نمیدونم چجوری؟ مهیای عزیز نگ?ت چند خریددش من ویلنم را 200000 تومان خریدم