PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید درامز و لوازمش

mamad gonzo
Tuesday 29 March 2011, 11:34 AM
سلام
اقا دوبل پدا تاما آیرون کبرا تو ایرا ن پیدا میشه ؟ قیمتش حدود چنده؟
اسم چندتا فروشگاه تو تهرون که درامز و وسایل مربوط بهش رو بفروشن رو اگه میشه بدید

mamad gonzo
Tuesday 5 April 2011, 10:56 AM
اقا یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

avm
Monday 18 April 2011, 12:00 AM
فکر کنم پیدا بشه قیمت ندارم چنده الان

ali.haidarpoor
Monday 3 October 2011, 06:11 PM
تو ایران هست دورو ور 400 تومنه

edvard_dark
Monday 3 October 2011, 06:50 PM
سلام دوستان
من میخوام درام نوازی رو شروع کنم و الان واسه شروع کردن چه تجهیزاتی لازم دارم و حدود قیمت چنده ؟

avm
Sunday 16 October 2011, 11:05 PM
سلام دوستان
من میخوام درام نوازی رو شروع کنم و الان واسه شروع کردن چه تجهیزاتی لازم دارم و حدود قیمت چنده ؟

سلام
اگه نظر منو بخوای واقعا" یه جفت چوب و یک معلم خوب

ارسلان

پ.ن: البته 99% آدمها این پیشنهاد رو گوش نمیدن از جمله خود من زمانی که شروع کردم همین کارو نکردم و خب اشتباه کردم توی اون زمان.

ashil_4444
Tuesday 1 November 2011, 10:20 PM
سلام بچه ها.لطفاً راهنماییم کنید.من حدود 1500000 پول دارم می خوام درام اگوستیک بخرم چی بگیرم که هم صداش خوب باشه هم با بودجم جور در بیاد.بغیر از سیمبال.فقط واسه خوده درام این بودجمه.اگه میشه خیلی فوری راهنماییم کنید.خیلی خیلی ممنون.

avm
Tuesday 1 November 2011, 11:42 PM
سلام بچه ها.لطفاً راهنماییم کنید.من حدود 1500000 پول دارم می خوام درام اگوستیک بخرم چی بگیرم که هم صداش خوب باشه هم با بودجم جور در بیاد.بغیر از سیمبال.فقط واسه خوده درام این بودجمه.اگه میشه خیلی فوری راهنماییم کنید.خیلی خیلی ممنون.

سلام
به نظر من یه سری به نمایندگی SONOR و نمایندگی MAPEX بزنین چون غیر از اینا باید خیلی بگردی، احتمال اشتباه زیاده چون نمایندگی های دیگه زیاد فعال نستن، تا حداکثر پولتون ساز رو انتخاب کنین.

ارسلان

ashil_4444
Thursday 3 November 2011, 06:01 PM
ارسلان جان دستت درد نکنه.میشه آدرسه نمایندگی یا شماره تلفونشو بهم بدی.حالا با این قیمت میشه درام خوب گرفت.از راهنماییت ممنونم.

avm
Saturday 5 November 2011, 06:10 PM
ارسلان جان دستت درد نکنه.میشه آدرسه نمایندگی یا شماره تلفونشو بهم بدی.حالا با این قیمت میشه درام خوب گرفت.از راهنماییت ممنونم.

سلام
در واقع به علت تبلیغ نبودن نمیتونم توی پست عمومی بگم خواستی پست خصوصی بفرست
ارسلان

mnmnmn
Thursday 12 January 2012, 12:48 PM
سلام.من یه ست سیمبال Alchemy-istanbol میخوام.هرکی میتونه منو راهنمایی کنه که از کجا تهیه کنم،ممنونش میشم.تقریبا کل تهران رو گشتم

avm
Saturday 14 January 2012, 02:07 AM
سلام.من یه ست سیمبال Alchemy-istanbol میخوام.هرکی میتونه منو راهنمایی کنه که از کجا تهیه کنم،ممنونش میشم.تقریبا کل تهران رو گشتم

سلام پست خصوصي بده آدرس اش رو بدم

ارسلان

DOB
Thursday 19 January 2012, 11:34 AM
Salam be hameye dostan man ye drums tama is52 daram az sedaye talgham razi nistam kasi mitone rahnamayim kone! sabkamam rocke. ye soal dg snare man chobie . mikham ye snare felezi tahie konam plz rahnamayi?????????????? mamnonam

DOB
Thursday 19 January 2012, 11:37 AM
bebakhshid ye soal dg ham daram symbal paiste 201 monaseb vase rock? man mobtadiam ostadam nadaram chon to shahre ma ostade khob nist pas plz rahnamayim konid mamnonam.:39::42::42:

avm
Thursday 19 January 2012, 06:05 PM
سلام
ممنون میشم فارسی تایپ کنین
در مورد سازتون، منظور از talgh همون پوسته؟! در هر صورت پوستو باید کوک کنین که اینم احتیاج به تجربه داره!! در مورد سنج هم که البته درستش Cymbal هست نه symbal، paiste 201 انقدر مشقی هست که بهتره فقط به عنوان سنج تمرینی استفاده کنین، چون برای تعیین سبک سنجها مدلهای بالاتر رو باید به فکرش باشین.
بازم سوالی بود بپرسین

مرسی ارسلان

DOB
Friday 20 January 2012, 01:30 PM
ممنونم ارسلان جان . اخه من شنیده بودم بوسته های درام حالت سیم تست گیتاره و باید تویض بشه. یه سوال دیگه من استاد ندارم و از روی خود اموز اسکات شرودل تمرین می کنم من ساکن همدانم و اینجا استاد خوب نیست شما نظرتون چیه؟

avm
Friday 20 January 2012, 09:14 PM
ممنونم ارسلان جان . اخه من شنیده بودم بوسته های درام حالت سیم تست گیتاره و باید تویض بشه. یه سوال دیگه من استاد ندارم و از روی خود اموز اسکات شرودل تمرین می کنم من ساکن همدانم و اینجا استاد خوب نیست شما نظرتون چیه؟

سلام
بله باید عوض بشه! البته در صورتی تاثیر زیادی داره که خود ساز هم خیلی عالی باشه جنسش
در مورد درس هم تا یه جایی برین جلو متدها و کتابهای دیگه هم بزن
مرسی ارسلان

DOB
Saturday 21 January 2012, 12:11 PM
MAMNON AZ RAHNAMAYITON

schadmehr
Saturday 21 January 2012, 12:15 PM
مرسی :(

aliaghil
Friday 27 January 2012, 03:04 PM
سلام
در واقع به علت تبلیغ نبودن نمیتونم توی پست عمومی بگم خواستی پست خصوصی بفرست
ارسلان

سلام
اگه ممکنه آدرس این نمایندگیها رو هم تو پیام خصوصی برام منم بفرستین منظورم Mapex , Sonor یا اگه نمایندگی دیگری هم هست.
با سپاس.

aliaghil
Saturday 28 January 2012, 11:13 AM
سلام
اگه ممکنه آدرس این نمایندگیها رو هم تو پیام خصوصی برام منم بفرستین منظورم Mapex , Sonor یا اگه نمایندگی دیگری هم هست.
با سپاس.

سلام
از دوستان کسی نیست کمکی به ما بکنه

aliaghil
Wednesday 1 February 2012, 12:20 PM
سلام
از دوستان کسی نیست کمکی به ما بکنه

کیست مرا یاری کند؟

avm
Wednesday 1 February 2012, 08:41 PM
کیست مرا یاری کند؟

پیام خصوصی نمیشه به شما داد، تنظیم اش رو درست کنین تا بشه براتون فرستاد

مرسی ارسلان

aliaghil
Saturday 4 February 2012, 11:21 PM
پیام خصوصی نمیشه به شما داد، تنظیم اش رو درست کنین تا بشه براتون فرستاد

مرسی ارسلان

سلام
تنظیمات پیام خصوصییم رو چک کردم مشکلی نداره می‌تونین برام پیغام بفرستین، اگه نمی‌تونین شاید بخاطر اینه که تعداد پستهای من پایینه چونکه به همین دلیل خودم نمی‌تونم پیام خصوصی بفرستم.

noteahang12
Sunday 5 February 2012, 12:22 AM
ارزونترین نوع درام برای شروع یادگیری حدودا چه قیمت هست؟

avm
Sunday 5 February 2012, 10:30 PM
ارزونترین نوع درام برای شروع یادگیری حدودا چه قیمت هست؟

سلام
راستش با گرون شدن دلار فکر کنم مینیموم 500-600 تومن

ارسلان

SinCIty
Saturday 11 February 2012, 11:58 PM
سلام و درود به تمام کوبه ای نوازان عزیز

بزرگ ترین اشتباه اینه که از ساز شروع به یادگیری کنید، ی پد آموزشی تهیه کنید و شروع کنید
کسانی هم که شیراز باشیند من در خدمتشون هستم می تونم راهنمایی کنم

موفق باشید

aliaghil
Sunday 26 February 2012, 11:38 AM
سلام
دوست عزیز اگه ممکنه آدرس نمایندگیهای Mapex , Sonor یا هر نمایندگی دیگه‌ایی که می‌شناسین تو تهران رو هم تو پیام خصوصی برام بفرستین.
با سپاس.

Silver123
Friday 9 March 2012, 02:10 PM
این پد آموزشی چیه؟کجا تهیه کنمش؟

aliaghil
Sunday 8 April 2012, 10:58 PM
این پد آموزشی چیه؟کجا تهیه کنمش؟

سلام
پد آموزشی چیه؟
لطفا اساتید درامز راهنمایی بفرمایند.
من می‌خوام درام بگیرم، سبکی هم که می‌خوام کار کنم راک و متال هستش، از چه برندی درام تهیه کنم بهتره؟
بعد یه مغازه ساز فروشی رفتم صاحب مغازه میگفت تو درام آکوستیک بگیری به خاطر بلندی صداش به مشکل میخوری اول فکر جاشو باید بکنی، میگفت تو که نمیتونی همهش آروم کار کنی برای اینکه دستات سریع و قوی بشه ناچاری با شدت ضربات مختلفی کار کنی و این یعنی تولید اصوات با فرکانسهای مختلف از بلند تا ضعیف، میگفت چند روز که کار کنی هم صدای اعضای خانواده در میاد هم همسایه‌ها، میگفت اگه بخوای مکانی رو که سازتو اونجا میزاری آکوستیک کنی 500 - 600 تومنی هم اون برات هزینه بر میداره، میگفت از این درام های دیجیتالی بگیر چون میتونی روی بلندی صداشون کنترل داشته باشی بعد ببین اصلا خوشت میاد میتونی کار کنی، بعدا هم اگه پشیمون شدی میتونی با ضرر کمتری بفروشی.
نظر اساتید و اهل فن چیه؟ اگه راهنمایی بفرمایید ممنوم میشم در مورد صداش و آکوستیک کردن اتاق.
با سپاس.

aliaghil
Monday 9 April 2012, 05:07 PM
سلام
پد آموزشی چیه؟
من می‌خوام درام بگیرم، سبکی هم که می‌خوام کار کنم راک و متال هستش، از چه برندی درام تهیه کنم بهتره؟
بعد یه مغازه ساز فروشی رفتم صاحب مغازه میگفت تو درام آکوستیک بگیری به خاطر بلندی صداش به مشکل میخوری اول فکر جاشو باید بکنی، میگفت تو که نمیتونی همهش آروم کار کنی برای اینکه دستات سریع و قوی بشه ناچاری با شدت ضربات مختلفی کار کنی و این یعنی تولید اصوات با فرکانسهای مختلف از بلند تا ضعیف، میگفت چند روز که کار کنی هم صدای اعضای خانواده در میاد هم همسایه‌ها، میگفت اگه بخوای مکانی رو که سازتو اونجا میزاری آکوستیک کنی 500 - 600 تومنی هم اون برات هزینه بر میداره، میگفت از این درام های دیجیتالی بگیر چون میتونی روی بلندی صداشون کنترل داشته باشی بعد ببین اصلا خوشت میاد میتونی کار کنی، بعدا هم اگه پشیمون شدی میتونی با ضرر کمتری بفروشی.
نظر اساتید و اهل فن چیه؟ اگه راهنمایی بفرمایید ممنوم میشم در مورد صداش و آکوستیک کردن اتاق.
با سپاس.

سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید، عجله دارم.

avm
Friday 13 April 2012, 10:23 PM
سلام
پد آموزشی چیه؟
با سپاس.

سلام
پد یه وسیله ای هست که شما باهاش تمرینهای آمادگی دست یا پا رو انجام میدی که میتونه به صورت تقریبی ست باشه یا تکی که من خودن تکی دارم، در مورد یادگیری درامز بله البته ساز آکوستیک بهتره و حس خوبی میده! ولی واقعا صداش بلند هست و با 500-600 تومن هم نمیتونی صداش رو بگیری به این آسونی، برای شروع همیشه گفتم شما احتیاج به خریدن ساز نداری، شروع کن تمرین بعد از 2-3 ماه اگه دیدی واقعا" علاقه داری و از پس تمرینهای بعضا" سختش بر میای برو ساز بخر، برای شروع فقط یه جفت چوب 12 تونمی لازم داری همین!!!
ارسلان

ehsan_golshan
Sunday 15 April 2012, 09:31 PM
درامز دیجیتال از آکوستیک گرون تره؟
قیمت دیجیتال از چقد شروع میشه؟

avm
Sunday 15 April 2012, 10:35 PM
درامز دیجیتال از آکوستیک گرون تره؟
قیمت دیجیتال از چقد شروع میشه؟

سلام
هم درامز آکوستیک میتونه از دیجیتال گرونتر باشه هم دیجیتال از آکوستیک گرون تر بستگی داره چه آکوستیکی و چه دیجیتالی

ارسلان

ehsan_golshan
Monday 16 April 2012, 11:15 AM
حدود قیمت دیجینال ارزون ترینش از چند شروع میشه؟

avm
Monday 16 April 2012, 03:21 PM
سلام
راستش من فروشنده ساز نیستم باید برین بازار یا مراکز فروش ساز و قیمت بگیرین چون قیمتها همش در حال تغییر هست

aliaghil
Monday 16 April 2012, 06:26 PM
سلام
پد یه وسیله ای هست که شما باهاش تمرینهای آمادگی دست یا پا رو انجام میدی که میتونه به صورت تقریبی ست باشه یا تکی که من خودن تکی دارم، در مورد یادگیری درامز بله البته ساز آکوستیک بهتره و حس خوبی میده! ولی واقعا صداش بلند هست و با 500-600 تومن هم نمیتونی صداش رو بگیری به این آسونی، برای شروع همیشه گفتم شما احتیاج به خریدن ساز نداری، شروع کن تمرین بعد از 2-3 ماه اگه دیدی واقعا" علاقه داری و از پس تمرینهای بعضا" سختش بر میای برو ساز بخر، برای شروع فقط یه جفت چوب 12 تونمی لازم داری همین!!!
ارسلان

چوب که بگیرم روی چی تمرین کنم؟

avm
Wednesday 18 April 2012, 03:49 PM
چوب که بگیرم روی چی تمرین کنم؟

سلام
روی بالش که دست حالت بگیره و مچ ات قوی بشه، برای این که ریباند وجود نداشته باشه

ارسلان

idahadi
Wednesday 13 June 2012, 09:25 PM
من یه مدتی میشه درام اکوستیک گرفتم (قبلا v drum داشتم)

سنح هاش از نوع meinl MCS ه اما واقعا ارتعاشش بیش از حده .. تو نت سرچ کردم یه ویدیو بود دقیقا سنج هاش از مال من بود ولی اصلا در این حد ارتعاش نداشت ... کاریش نمیشه کرد ؟

avm
Thursday 14 June 2012, 03:38 PM
من یه مدتی میشه درام اکوستیک گرفتم (قبلا v drum داشتم)

سنح هاش از نوع meinl MCS ه اما واقعا ارتعاشش بیش از حده .. تو نت سرچ کردم یه ویدیو بود دقیقا سنج هاش از مال من بود ولی اصلا در این حد ارتعاش نداشت ... کاریش نمیشه کرد ؟

سلام
راستش دفعه اوله شنیدم کسی با این قضیه مشکلی داره، سنجها بر اساس سایز و مدل و ... ساستینهای متفاوت دارم در مورد مدل سنج شما و اونی که تو نت دیدن شاید موقع ضبط شدن صدا رو تغییر دادن و کم و زیاد کردن یا میکروفن دستگاه اینطوری ضبط کردن وگرنه دو سنج مثل هم تقریبا صدای مشابه دارن، حالا برای کم کردن رزنانس سنج میتونین از پد سنج استفاده کنین که صدای سنج رو خفه میکنه و اگه به این شدت نمیخواین میتونین دستمال کاغذی زیر سنج بچسبونین، دستمال بیشتر رزنانس کمتر

مرسی ارسلان

پ.ن: راستی با سفت و شل کردن پیچ پایه سنج هم میتونین تغیییرات ایجاد کنین

idahadi
Thursday 14 June 2012, 06:26 PM
سلام
راستش دفعه اوله شنیدم کسی با این قضیه مشکلی داره، سنجها بر اساس سایز و مدل و ... ساستینهای متفاوت دارم در مورد مدل سنج شما و اونی که تو نت دیدن شاید موقع ضبط شدن صدا رو تغییر دادن و کم و زیاد کردن یا میکروفن دستگاه اینطوری ضبط کردن وگرنه دو سنج مثل هم تقریبا صدای مشابه دارن، حالا برای کم کردن رزنانس سنج میتونین از پد سنج استفاده کنین که صدای سنج رو خفه میکنه و اگه به این شدت نمیخواین میتونین دستمال کاغذی زیر سنج بچسبونین، دستمال بیشتر رزنانس کمتر

مرسی ارسلان

پ.ن: راستی با سفت و شل کردن پیچ پایه سنج هم میتونین تغیییرات ایجاد کنین

ممنون از جوابتون ...

واقعیتش صدا هاشون بدجور اذیتم میکنه ... یک ضربه کوچیک به ride میزنی ارتعاشش قطع نمیشه به این راحتی ها ... نمیدونم چیکارشون کنم ... با شل و سفت کردن هم تغییر نمیکنه ...

عوضشون هم نمیشه کرد به قیمت بالا هم خریداری شده .... کلی رو اعصابمه ...

avm
Friday 15 June 2012, 02:54 PM
ممنون از جوابتون ...

واقعیتش صدا هاشون بدجور اذیتم میکنه ... یک ضربه کوچیک به ride میزنی ارتعاشش قطع نمیشه به این راحتی ها ... نمیدونم چیکارشون کنم ... با شل و سفت کردن هم تغییر نمیکنه ...

عوضشون هم نمیشه کرد به قیمت بالا هم خریداری شده .... کلی رو اعصابمه ...

سلام
شما برای ضربه زدن به راید از سر استیک استفاده میکنین یا بدنه ؟!؟! یا روی راید میزنین یا لبه سنج؟!

ارسلان

idahadi
Saturday 16 June 2012, 09:44 AM
با سر استیک به روی ride میزنم ... مسئله اینه که با جزئی ترین ضربه هم صداش به این راحتی ها قطع نمیشه!

avm
Saturday 16 June 2012, 12:20 PM
با سر استیک به روی ride میزنم ... مسئله اینه که با جزئی ترین ضربه هم صداش به این راحتی ها قطع نمیشه!

سلام
راستش درست هم میزنین!! عجیبه! کاش یه نمونه صدا میزاشتین گوش کنم ببینم غیر عادی هست یا شما عادت ندارین؟!

مرسی ارسلان

MG_core
Friday 29 June 2012, 01:11 PM
دوستان من تازه میخوام شرو کنم ! تصمیم گرفتم یه imperial star تاما بگیرم با یه ست zildjian ZHT .نظر شما چیه ؟! این تقریبا چه قیمتی در میاد ؟

STIESTO
Sunday 12 August 2012, 03:43 PM

من میگم مربوط به مکانی هست که تمرین می کنید که صدا خیلی برگشت داره و میپیچه

sally
Tuesday 25 September 2012, 01:39 PM
سلام. من می خوام 4 شنبه بیام تهران. می شه یکی منو راهنمایی کنه؟ می خوام بدونم این پد درام چنده؟ و این که روی پد می زنی صدا می ده؟ می شه باهاش درام زد؟

rockerboy
Wednesday 5 December 2012, 12:00 AM
من پوست evans از كجا مي تونم گير بيارم؟

rockerboy
Wednesday 5 December 2012, 08:53 PM
man imperialstar daram, khoobe faghat poostash bayad avaz beshe albate mishe ye chand mahi navakht vali agar roo sedash hasasid poostasho avaz konid

avm
Thursday 20 December 2012, 09:55 PM
من پوست evans از كجا مي تونم گير بيارم؟ سلام پست خصوصی بده آدرس بدم، معمولا" یه جای اصلی هست که قیمت خوب میده والا باید بری لارستان یا جمهوری. ارسلان

rockerboy
Tuesday 29 January 2013, 03:15 PM
میشه بگید تو تهران سنج چاینا zildjian,sabian,paiste از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟

avm
Thursday 7 February 2013, 11:37 PM
میشه بگید تو تهران سنج چاینا zildjian,sabian,paiste از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟

پست خصوصی بده که بتونم معرفی کنم اگه البته داشته باشن

rockerboy
Monday 11 February 2013, 01:36 PM
)):man nemitoonam be shoma peygham khosoosi bedam ,yani nemishe

TheGoldMAN
Thursday 29 August 2013, 05:44 PM
با سلام خدمت تمام دوستان درامر
اگه خدا بخواد میخوام درامز بخرم
بودجمم حدود 3 میلیون تومن هست
با توجه به اینکه اولین درامزمه
و منم کسی نیستم که بخوام بعدا سازمو عوض کنم و یکی دیگه (حرفه ای تر) بخرم
چه چیزیو بپیشنهاد میکنین؟
سبکیم که میخوام کار کنم بیشتر متال و هوی متال هست
خودم از درامز های یاماها خوشم میاد ولی از درامری پرسیدم و گفت یاماها عموماً برای راک خوب جواب میده
Mapex هم خیلیا رو دیدم که دارن ولی حس خوبی بهش ندارم
به هر حال یه چیز دوا درمونی واسه من معرفی کنین لطفاً

FMETAL
Thursday 29 August 2013, 06:06 PM
با سلام خدمت تمام دوستان درامر
اگه خدا بخواد میخوام درامز بخرم
بودجمم حدود 3 میلیون تومن هست
با توجه به اینکه اولین درامزمه
و منم کسی نیستم که بخوام بعدا سازمو عوض کنم و یکی دیگه (حرفه ای تر) بخرم
چه چیزیو بپیشنهاد میکنین؟
سبکیم که میخوام کار کنم بیشتر متال و هوی متال هست
خودم از درامز های یاماها خوشم میاد ولی از درامری پرسیدم و گفت یاماها عموماً برای راک خوب جواب میده
Mapex هم خیلیا رو دیدم که دارن ولی حس خوبی بهش ندارم
به هر حال یه چیز دوا درمونی واسه من معرفی کنین لطفاً
دوست عزیز. من نه درامر هستم نه درامز بلدم بزنم. ولی‌ از اونجایی که به این ساز علاقه داشتم، اونجا که بودم یه ‌ست Tama Double Bass Drums هشت تیکه خریدم که دوستان درامرم باهاش زدن و خیلی‌ خوششون اومد. اگه Tama Imperialstar گیرتون اومد (خداییش نمیدونم قیمت‌ها اینجا چه جوریه) حتما امتحانش کن. طبق تجربه سالها ساز زدن با این و اون، Ludwig, Pearl و یا Rogers هم ساز‌های بسیار خوبی‌ هستن. ببخشید که زیاد کمکی‌ نتونستم بکنم.

TheGoldMAN
Thursday 29 August 2013, 07:28 PM
درسته ولی اینا برند های مشهوری هستن و فکر کنم خیلی بیشتر از این چیزا پول نیازه واسه خریدشون
با این حال من خودم از قیمت هیچی خبر ندارم
شایدم واقعاً با این بودجه ی من تونستم تاما یا پیرل بخرم
ممنونم دوست عزیز

FMETAL
Thursday 29 August 2013, 07:44 PM
درسته ولی اینا برند های مشهوری هستن و فکر کنم خیلی بیشتر از این چیزا پول نیازه واسه خریدشون
با این حال من خودم از قیمت هیچی خبر ندارم
شایدم واقعاً با این بودجه ی من تونستم تاما یا پیرل بخرم
ممنونم دوست عزیز
خواهش می‌کنم. به هر حال منهم قیمت‌ها دستم نیست. ولی‌ حدودا ۵ - ۶ ماه پیش برای کاری رفته بودم پیچ شمران تهران، بین خیابان شریعتی‌ و بهار جنوبی، یه پاساژ بود که توش یه فروشگاه نسبتاً بزرگ که فقط درامز و پرکاشن کار میکنه بود. اگر تهران تشریف دارید، بد نیست یه سر اونجا بزنید. حداقل بی‌ ضرره.

TheGoldMAN
Sunday 8 September 2013, 08:08 AM
سلام دوستان
من دیروز جمهوری بودم و رفتم درامز قیمت کردم
گفتم که بودجم حدوداً 3 میلیونه
بعد 2 تا درامز بهم معرفی کردن
یکی تاما بود که البته مدلشو نمیدونم(احتمالاً از مدل های پایین تاما)
یکی هم مپکس که اینه مدلش
You can see links before reply
نمیدونم
من میخوام متال کار کنم
کدومش بهتره واسه من؟
اگرم فکر میکنین با 3 میلیون میشه چیزای بهتری از این 2 تا خرید، خیلی ممنون میشم بهم بگین

راستی
دوستم میخواد این درامزشو بفروشه

pearl rythem traveler

نظرتونی چیه که اینو بگیرم؟

FMETAL
Sunday 8 September 2013, 10:01 AM
سلام دوستان
من دیروز جمهوری بودم و رفتم درامز قیمت کردم
گفتم که بودجم حدوداً 3 میلیونه
بعد 2 تا درامز بهم معرفی کردن
یکی تاما بود که البته مدلشو نمیدونم(احتمالاً از مدل های پایین تاما)
یکی هم مپکس که اینه مدلش
نمیدونم
من میخوام متال کار کنم
کدومش بهتره واسه من؟
اگرم فکر میکنین با 3 میلیون میشه چیزای بهتری از این 2 تا خرید، خیلی ممنون میشم بهم بگین

راستی
دوستم میخواد این درامزشو بفروشه

pearl rythem traveler

نظرتونی چیه که اینو بگیرم؟
TheGoldMan عزیز، در رابطه با درامز دوستتون، میتونید در بخش آگهی‌ها تبلیغ کنید.

شما اگر تهران هستید (که احتمالا هستید. چون تشریف بردید جمهوری) یه سر هم به اون آدرسی که خدمتتون دادم بزنید. ضرر نداره.

درامز‌های Tama یه مقدار از Mapax بهتره. در آمریکا قیمت‌های مدل پایین Tama چیزی حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ دلار از Mapax بالا تره. اینهم بخاطر کیفیت بهتر، و صد البته "مارک" ساز هستش.

TheGoldMAN
Monday 9 September 2013, 01:45 PM
جسارتاً یه مقدار دقیق تر میشه آدرس بدین؟
من سردرگم شدم
اسم پاساژ رو نمیدونین؟

FMETAL
Monday 9 September 2013, 01:57 PM
جسارتاً یه مقدار دقیق تر میشه آدرس بدین؟
من سردرگم شدم
اسم پاساژ رو نمیدونین؟

دوست عزیز، پیچ شمیران در واقع یک سه راهی‌ هست که اول خیابان شریعتی‌ در خیابان انقلاب هستش. وقتی‌ در خیابان انقلاب روبروی خیابان شریعتی‌ به ایستی، خیابان بهار جنوبی در سمت چپ شما قرار میگیره. به ضلع شمالی‌ خیابان انقلاب برید و به سمت بهار جنوبی حرکت کنید. متأسفانه اسم پاساژ رو بلد نیستم. ولی‌ فکر کنم تنها پاساژ بین خیابان شریعتی‌ و بهار جنوبی باشه. البته فراموش نکن که پاساژ، پاساژ "موسیقی‌" نیست. احتمال داره از بیرونش نشه حدس زد که اونجا یه فروشگاه درامز فروشی قرار داره (منهم همین اشتباه رو کردم دفعه اول). به‌ هر حال ساده ترش میشه، "ضلع شمالی‌ خیابان انقلاب، حد فاصل خیابان شریعتی‌ و خیابان بهار جنوبی".

TheGoldMAN
Monday 9 September 2013, 02:44 PM
دستتون درد نکنه
متوجه شدم
امروز یا فردا میرم حتماً

TheGoldMAN
Tuesday 10 September 2013, 11:40 AM
دیروز رفتم اون پاساژی که گفتین
واقعاً خوب بود
Mapex Horizon قیمت حدود 3 میلیون
و همینطور Pearl Forum FZ725 هم 3 میلیون
به نظر شما کدوم بهتره؟
امروزم قرار برم نمایندگی Sonor

FMETAL
Tuesday 10 September 2013, 11:49 AM
دیروز رفتم اون پاساژی که گفتین
واقعاً خوب بود
Mapex Horizon قیمت حدود 3 میلیون
و همینطور Pearl Forum FZ725 هم 3 میلیون
به نظر شما کدوم بهتره؟
امروزم قرار برم نمایندگی Sonor
خوب الحمدولله. راستش از اونجایی که من یکمی Old School تشریف دارم، Pearl رو بیشتر می‌پسندم. باز هم خودتون میدونید. Pearl قدمت بسیار بالایی داره. Sonor رو هم راستش خیلی‌ نمی‌شناسم. ولی‌ همون موقع که داشتم واسه خودم Tama رو می‌خریدم، یه نگاهی‌ هم به اون ساز انداختم. یه چیزی حدود ۶۵۰ دلار ارزون تر از Tama بود. همونجوری ۸ تیکه، Double Pedal و ....

TheGoldMAN
Tuesday 10 September 2013, 09:19 PM
امروز رفتم بازرگانی واقف
توی کوچه مقصودی، کنار هتل بزرگ تهران
خیلی جای جالبی بود
درامز Sonor Smart Force دیدم که قیمتش حدود 2 و 400 بود
اگه ساز Fernandez یا Sonor میخواین حتماً برین اونجا
راستی
سنچ های Stegg داشتن
مارک خوبیه؟

FMETAL
Tuesday 10 September 2013, 09:26 PM
والا سنج‌ها رو اصلا نمی‌شناسم به جز Paiste و Zildjian. اصلا شما با هیچکدوم از این ساز‌ها که دیدین زدین ببینین صدا هاشون چه جوریه؟ اینطور که معلومه، همه شون هم در بودجه شما جا میگیرن. اینجا دیگه میرسی‌ به اینکه از صدای کدوم، و یا حتی از قیافه کدوم خوشت اومده بیشتر.

TheGoldMAN
Tuesday 10 September 2013, 09:30 PM
اینم لینکش توی سایت Sonor
من حالیم نمیشه از این چیزا
5 مدل داره
میشه بگین کدومش به درد متال میخوره؟
تفاوتشون ظاهراً توی اندازه ی طبل هاست

- - - Updated - - -

نزدم باهاشون والا
چون چیزی از صداشون نمیفهمم
امیدوارم درامر های بزرگوار سری به این تاپیک بزنن و بگن کدوم از نظر صدا بهتره

ولی با توجه به اینکه Sonor آلمانیه
به نظرم میتونه گزینه بهتری باشه

avm
Tuesday 10 September 2013, 10:03 PM
سلام فكر كنم گزينه مناسبي باشه در مورد سنج هم چون براي شروع ميخواين زياد سخت نگيرين چون بازم بعدا بايد عوض كنين، من با چندتا stagg زدم، هم خوب هم بدش رو ديدم همونطوري كه zildjian sabian خوب و بد ديدم.

FMETAL
Tuesday 10 September 2013, 10:06 PM
خوب خدا رو شکر یه درامر پیدا شد. چون من واقعاً زیاد از درامز حالیم نمی‌شه. ولی‌ در مورد سایز قطعات، هرچی‌ قطر اونا بیشتر باشه صدای بم تری دارن.

avm
Friday 4 October 2013, 07:03 PM
خوب خدا رو شکر یه درامر پیدا شد. چون من واقعاً زیاد از درامز حالیم نمی‌شه. ولی‌ در مورد سایز قطعات، هرچی‌ قطر اونا بیشتر باشه صدای بم تری دارن.

سلام
همونطوری که دوستمون گفتن هر چی قطر بیشتر صدا بم تر و سنگین تر ولی در مورد بخصوص سنجها، هر چی قطر بیشتر هم صدا تیره تر و مید بالا.

مرسی ارسلان

goldendrum
Saturday 9 November 2013, 05:22 PM
سلام دوستان. به راهنمایی نیاز دارم. همسرم به درامز علاقمنده ولی هیچوقت دوره آموزشی نگذرونده. هیچوقت هم ساز مشابه نداشته. میتونم بگم به اندازه من بی اطلاعه. قصد دارم به مناسبت هدیه تولدش بهش درامز کادو بدم. لطفا راهنماییم کنید با بودجه حدود یک میلیون امکانش هست؟! اگر نه حداقل بودجه لازم چقدره؟درامز و پیشنهاد میدین یا پرکاشن؟؟ چه مارکی و پیشنهاد میدین که بعد از یادگیری نیاز به تعویض ساز نباشه؟ دست دو یا نو؟ من ساکن گیلان هستم. کسی هست که مرکز فروشی در رشت بهم معرفی کنه؟با درنظر گرفتن شرایط ذکر شده ممنون میشم کمکم کنید. :9:

ChrisAdler
Wednesday 25 December 2013, 11:03 PM
سلام
بله با این بودجه می تونین
البته باید بدونین همسرتون چه سبکی می هواد کار کنه ؟
پاپ ؟
راک ؟
متال ؟
جز ؟
بلوز ؟
...
حتی متال و راک هم که بخواد کار کنه باید بدونین دقیقا چه سبکشو می خواد کار کنه ؟
بعد از اینکه فهمیدید می تونید برند هارو به ترتیب کیفیت با هم مقایسه کنید
باید بدونید چه سبکی می خواد کار کنه چون تیکه های درامز خیلی مهمن
من کارم Progrresive Metal هست ست درامزم فرق می کنه تیکه هاش با ست درامز دوستم که فقط Death Metal کار می کنه

avm
Friday 3 January 2014, 02:57 AM
دوست من شما برای شروع فقط یه جفت چوب احتیاج دارین و مترونوم، استاد خوب و متد مناسب سپس یه استاندارد کیت باید داشته باشین و تا ۱_۲ سال اول فکر سبک رو نکنین، چون برای مبتدی متدهای مشترک بسیاریرو باید بزنین.

ارسلان

pazis
Sunday 23 February 2014, 06:39 AM
سلام و درود به تمام کوبه ای نوازان عزیز

بزرگ ترین اشتباه اینه که از ساز شروع به یادگیری کنید، ی پد آموزشی تهیه کنید و شروع کنید
کسانی هم که شیراز باشیند من در خدمتشون هستم می تونم راهنمایی کنم

موفق باشید

چرا شروع از خود ساز اشتباهه!؟

arsham78
Saturday 22 November 2014, 05:52 PM
من ب حرفت گوش کردم و الان ب نظرم واقعا حرفت درسته

Samadrahimi
Thursday 12 January 2017, 05:24 PM
سلام،ببخشید بین دو درام دیجیتال DD-306وDD-305 کدومشون بهتره؟