PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی مسابقه گیتار کلاسیک قطعه Romance

Punk
Thursday 31 March 2011, 03:11 PM
خوب سلام مجدد خدمت شرکت کنندگان مسابقه و دیگر کاربران محترم نت آهنگ

این تاپیک به منظور رای گیری ، تبادل نظر و نقد قطعات آپلود شده توسط شرکت کنندگان، ایجاد شده و امکان رای دادن برای همه کاربران وجود داره... بعد از گوش دادن به قطعات که من لینک هاشون رو در زیر آوردم ... میتونین به نمونه کار بهتر (از دیدگاه خودتون) رای بدهید ...
پیشاپیش از شرکتتون در نظر سنجی سپاسگذارم !

همون طور که دوستان مطلع هستن قطعه انتخابی مسابقه Romance هست
اینم از اسامی شرکت کنندگان و لینک نمونه کارهاشون: (به ترتیب حروف الفبا)

Mohammad_ngml
You can see links before reply

musical_destination

nafiseh

Punk
You can see links before reply[punk].mp3.aspx

randy_rhoads
Thursday 31 March 2011, 05:05 PM
دوستان عزيزم از اولا يك خسته نباشيد به همتون ميگم بابت اجرا هاي قشنگي كه داشتيد..................يك تبريك بزرگتر بابت اينكه همت كرديد و اين مسابقه رو هر چند با ابعاد كوچيك ولي راه انداختيد و با مشكلات زياد و تنوع سليقه به پايان رسونديد.........ايدوارم هر هفته يا هر دو هفته اين مسابقتون اجرا بشه چون همتون واقعا با استعداد هستيد و لياقت رسيدن به خيلي جاها رو داريد.........باز هم از همتون ممنون

Mona
Thursday 31 March 2011, 06:09 PM
سلام

منم اول به هر چهار نفرتون یه خسته نباشید میگم و تشکر می کنم از اینکه مسابقه رو با وجود کم و کاستی ها برگزار کردید و به این مرحله رسوندین... بسیار لذت بردم از اجرای همه ی شما عزیزان و امیدوارم به این روند ادامه بدید و ما شاهد این رغابتها باشیم.... و یه تشکر ویژه از سعید گرامی برای همت و پیگیری این مسابقه....

باز هم ممنونم و همگی پیروز باشید :)

Punk
Thursday 31 March 2011, 10:55 PM
دوستان عزیز مرسی که نظر دادین من و دیگر شرکت کنندگان منتظر نظرات بیشتر هستیم

shadmehr_star20
Thursday 31 March 2011, 11:24 PM
punk عزیز
این نظر سنجی ایراد داره ها
بابا چرا اسم رای دهنده هارو نمایش میده؟؟؟
ولی بخاطر کارای زیبای شما 4 نفر:
Mohammad_ngml
musical_destination
nafiseh
Punk
بهتون خسته نباشید میگم والبته عرض تبریک

you3f
Friday 1 April 2011, 12:26 AM
دست همتون درد نکنه. حتما این مسابقات رو ادامه بدین.
این آهنگ با این که خیلی معروفه و همه شنیدن، من یه دفعه هم درست و حسابی نتونستم اصل این آهنگو بشنوم.
نمیدونم کدومو انتخاب کنم. کار همه خوبه.
Mohammad_ngml کیفیت ضبطش خیلی خوبه.
nafiseh احساسش خیلی خوبه.
Punk اجراش خوبه.

Punk
Friday 1 April 2011, 12:35 AM
خوب نمایش بده مگه کسی ترسی داره .. هرکی هر قطعه رو خواست انتخاب میکنه مگه با هم دشمنی یا رقابت داریم... اصلا برنده مهم نیست ...:5:

you3f
Friday 1 April 2011, 12:51 AM
خوب نمایش بده مگه کسی ترسی داره .. هرکی هر قطعه رو خواست انتخاب میکنه مگه با هم دشمنی یا رقابت داریم... اصلا برنده مهم نیست ...:5:
ای جوانمرد!
مسابقه رفاقتیه، رقابتی نیست...
هر 4 نفرتون هم کلی زحمت کشیدید و کار هر 4 تاتون عالیه.
تشکر از همتون. حتی اونا که نظر دادن.
عالی عالی عالی.
جان من، این مسابقات رو ادامه بدین.
ولی تعداد چرا اینقدر کمه؟!!!!!!!!!!
فقط 4 نفر گیتاریست تو این سایت هست؟!!!

Punk
Friday 1 April 2011, 01:11 AM
یوسف جان حقیقتش ما خیلی صبر کردیم تازه دو نفری هم انصراف دادن ... شایدم بخاطر ایام عید باشه

net.mooteler
Friday 1 April 2011, 02:29 AM
درود بر دوستان ..نوروزتون پیروز
متاسفانه به خاطر مرگ بی موقع سیستمم نتونستم که توی مسابقه شرکت کنم .
من فایل ها رو گرفتم ولی نوع فایل ها part file هست با چی اجرا می شه ؟
rename هم نمی شه ....

Punk
Friday 1 April 2011, 03:21 AM
درود بر دوستان ..نوروزتون پیروز
متاسفانه به خاطر مرگ بی موقع سیستمم نتونستم که توی مسابقه شرکت کنم .
من فایل ها رو گرفتم ولی نوع فایل ها part file هست با چی اجرا می شه ؟
rename هم نمی شه ....

سعی کن با مدیا پلیر اجراشون کنی
اگه فرمتشون چیزه دیگس کلیک راست کن -
گزینه open with -
choose programm
media player

hdhamid
Friday 1 April 2011, 07:48 AM
سلام ..
آفریـــــــــــــــــــــ ــــن به همتون ..
ببینم خوب شد گفتین اسما رو نمایش میده ها!! .. وگرنه من اغفال میشدم رای میدادم!! (ههههههههههه) .. شانس اووردما!! .. آخه نفیسه و محمد دوستامن .. نمیشه به 2 تاشون رای بدیم؟!! (هههههههههههههه) .. کلید رادیویی هم گذاشته طراح سایت .. نمیشه!! .. (هههههههههه) ..

asana
Friday 1 April 2011, 08:02 AM
وای تشکر تشکر تشکر ...

nafiseh ... شاید جنس صدای گیتار زنگ خوبی نداشت ولی احساسات رو خوب نمایش میداد

Mohammad_ngml ...... کیفیت ظبط بالا بود البته حس بالای نوازنده هم عالی . اینکه برای بالا بردن و درگیر کردن احساسات شنونده از ریتاندو های متوالی استفاده شده بود به دل من نچسبید . پیشنهاد میدم یکبار دیگه نسخه اصلی رو گوووش بدهید .

در کل همه خوب بودند .

دوباره دوباره یه بار فایده نداره

nafiseh
Friday 1 April 2011, 12:05 PM
ممنون از بچه هایی که به این نظر سنجی سر زدن و نظر دادن

juse ferandes tors
Friday 1 April 2011, 12:50 PM
سلام این قطعه مگه مال تارگا نیست چند صفحه هست میشه واسه من هم نتش رو بذارید تا بزنم راستی من و راه میدید تو فستیوال:9:

nafiseh
Friday 1 April 2011, 02:08 PM
سلام این قطعه مگه مال تارگا نیست چند صفحه هست میشه واسه من هم نتش رو بذارید تا بزنم راستی من و راه میدید تو فستیوال:9:

You can see links before reply (You can see links before reply)

بچه ها این فایل گیتار پرو قطعه هست

asana
Friday 1 April 2011, 02:23 PM
من این قطعه رو با پیانو زدم ولی حس گیتار یه چیز دیگست ..

musical_destination
Friday 1 April 2011, 04:51 PM
اتفاقا حال پیانو بیشتره

Punk
Friday 1 April 2011, 06:21 PM
سلام ..
آفریـــــــــــــــــــــ ــــن به همتون ..
ببینم خوب شد گفتین اسما رو نمایش میده ها!! .. وگرنه من اغفال میشدم رای میدادم!! (ههههههههههه) .. شانس اووردما!! .. آخه نفیسه و محمد دوستامن .. نمیشه به 2 تاشون رای بدیم؟!! (هههههههههههههه) .. کلید رادیویی هم گذاشته طراح سایت .. نمیشه!! .. (هههههههههه) ..

دوست گرامی مگه داری رییس جمهور انتخاب میکنی! (کییییییییییییییییییییییی ییه )
شما به شخص رای نمیدین بلکه به قطعه و کار مورد پسندتان رای میدهین ... البته با مدیران تماس گرفتم تا این مسله رو حلش کنم و ببینیم که چی میشه دیگه.... :16:

Acoustic
Friday 1 April 2011, 07:21 PM
دست همتون درد نکنه. حتما این مسابقات رو ادامه بدین.
این آهنگ با این که خیلی معروفه و همه شنیدن، من یه دفعه هم درست و حسابی نتونستم اصل این آهنگو بشنوم.
نمیدونم کدومو انتخاب کنم. کار همه خوبه.
Mohammad_ngml کیفیت ضبطش خیلی خوبه.
nafiseh احساسش خیلی خوبه.
Punk اجراش خوبه.

من هم نظرم همین هست . و توی انتخاب شک دارم .

ولی چون احساس قطعه رو یه امتیاز مثبت میدونم فکر کنم به nafiseh رای بدم :4: ولی بقیه همه خوب بود و کاش میشد به همه رای داد

اجرای Punk عزیز هم اگر یه ذره دیگه احساسش قوی تر بود کامل میشد

Punk
Friday 1 April 2011, 07:39 PM
اجرای Punk عزیز هم اگر یه ذره دیگه احساسش قوی تر بود کامل میشد

مرسی که شرکت کردی محمد عزیز ... آخه تو این قطعه به نظرم سرعت اجرا از احساس مهم تره ... از یه طرفم من 5 ساله گیتار الکتریک و راک کار کردم که حسش خیلی با کلاسیک متفاوته ... تازه یک سال هست کلاسیک میزنم تازه کارم :9:
از نقدتم ممنون

shadmehr_star20
Friday 1 April 2011, 10:57 PM
و اما نظر من:
کار همتون عالی بود
musical_destination و Mohammad_ngml عزیز کارتون با کیفیت بود ولی جاهاییش ایراد داشت
nafiseh عزیز حس کارت خوب بود ولی قسمت دومو اصلا خوب اجرا نکردی
Punk عزیزم تو هم اجرای خوبی داشتی ولی کارت از حس به دور بود.با این حال از همه بهتر اجرا کردی
در کل کار همتون خوب بود
خسته نباشین

sadra2011
Friday 1 April 2011, 11:25 PM
الآن من اگر بخوام آثارتون رو نقد کنم تکرار مکررات میشه و از حوصله ی شما به دوره مسلما

ولی صدای سازاتون رو متاسفانه باهاش مشکل دارم گیتارهاتون گیتاری نیست که کاملا برای کلاسیک باشه و یکی دو تا از گیتارها هم خوش صدا نبودن.

انشاالله که محدودیت برداشته بشه و گیتار خوش صدا و اصلی وارد کشور بشه

Punk
Saturday 2 April 2011, 11:52 AM
دوستان و کاربران عزیز با تلاش مدیر محترم سایت آقا خشایار عزیز مشکل نمایش نام رای دهندگان نیز حل شد ... حالا همه با خیال راحت میتونن رای بدن ... دیگه جای هیچ نگرانی و تردیدی نیست (((:

Punk
Saturday 2 April 2011, 12:11 PM
منم چند تا نقد بکنم ... البته کار خودم که سرشار از اشتباهه

اینکه کار Mohammad_ngml و musical_destination روی آکورد های باره و آکوردهای وسط دسته مثل "سی ماژور" تو بخش اول و "لا" در بخش دوم، سیم دوم و سوم هشون میوت هست یعنی غیر از سیم یک که ملودی آهنگ هست تو بعضی از میزان ها سیم si و sol خفه شده یا گز داره که بنظرم علتش عدم فشار کافی رو باره مورد نظر هست که باعث موت شدنشون میشه ... البته این نظر شخصیمه ...
در مورد کار نفیسه هم فکر میکنم تو بخش دوم یک میزان رو جا انداخته ....!!!
در ضمن تمپوی کارها هم پایین هست یعنی حتی برای خودمم تمپوش پایینه ... این قطعه خیلی سریع باید اجرا بشه و به قول گفتنی سختی کار هم همینه
راستی اون روز هم عصابم سر هنگ کردن mp3 player ام که باهاش ضبط کردم خورد شده بود فک کنم بخاطر همین حس نداره که تابلو هم شده ....

Orpheus
Saturday 2 April 2011, 12:40 PM
افرین به همتون کارهاتون خیلی خوب بود :41:
خوشحالم از اینکه این مسابقات اجرا شد امیدوارم همواره ادامه پیدا کنه :redguitar:
با این کارتون منو وسوسه کردین که برم تاپیک فستیوال گیتار الکتریک رو که سالها خوابیده بود رو دوباره باز کنم! :19:

Bide_Majnoon
Saturday 2 April 2011, 01:01 PM
جا داره اول به همه دوستانی که تو مسابقه شرکت کردن و بقیه دوستانی که نظر دادن خسته نباشید بگم.
یه اجرای خیلی زیبا از این آهنگ رو براتون اینجا قرار دادم که امیدوارم که به بهتر نواختنتون کمک کنه.

hdhamid
Saturday 2 April 2011, 01:44 PM
من گوشیدم .. رای هم دادم ...
در مورد محمد بگم .. این طفلی اصلا فلامنکو کاره .. کلاسیک شرکت کرده .. که دمش گرم .. کارش به نسبت بد نبود .. ولی من این قطعه رو پیک استایل کردم .. برای پاپ ... قطعه ایه که همش منو یاد بدبختیام میندازه .. یاد کوزت!!! (ههههههه)
کلا کارای کلاسیک یه جورن که هیچ دو نفری نمیتونن عین هم بزنن .. punk عزیز .. درسته سرعت اجرای قطعه مهمه .. ولی این حس آدمه که بهش میگه کجا کند و کجا تند بنوازه .. همیشه اینجوری نیست که یه قطعه رو روی یک تمپوی معین حرکت کرد ..

حالا اعصابت خرد بوده .. نمیشد برا مسابقه ضبط نکنی؟؟! .. میذاشتی بعدا .. یا با کاممپیوتر میضبطیدی

Mohammad_ngml
Saturday 2 April 2011, 06:00 PM
سلام دوستان عزیزم.. تشکر میکنم از همه ی کسایی که در این مسابقه و در نظر سنجی شرکت کردم.. و همینطور تشکر از دوستانی که لطف کردن و نقدی هم بیان کردن.. البته در مورد اینکه گاهی سیمها خفه میشد خوب حق دارید.. توجیه بیخود هم واسش نمیارم.. ولی تا اونجایی که یادمه استادمون بهمون گفته بود رومنس یک قطعه ی احساسیه.. چند میزان در میون کمی وقفه بین میزانها داره (که البته من کمی در اجرای وقفه ها اغراق کردم) و برخلاف گفته ی پانک عزیز این قطعه اصلا یک قطعه ی سرعتی نیست.. به هر حال :دی هدف من از شرکت در این مسابقه این بود که مسابقه گذاشتن رو در واقع پاگشا کنیم :دی که از این به بعد مسابقه ها انشاالله با شرکت کنندگان میلیونی باشه.. بازم از همه تشکر میکنم..
دوستتون دارم

musical_destination
Saturday 2 April 2011, 07:30 PM
سلام ممنون از این نظراتتون . دوستان سعی کنید کلی انتقاد نکنید هر نفر و جدا نقد کنید .
خود من بیشتر روی سرعت تاکید داشتم برای همین قسمت دوم برای اینکه از تمپو کم نشه میزدمو میرفتم برای همین بعضی نتا خفه میکرد البته این قطعه احساسی نه سرعتی . بعضی از دوستان هم اعصابمونو خورد کرده بودن و نمیدونستیم این قطعه رو تمرین کنیم یا نه . بقیه توجیحه که اینجا درست نیست .

nafiseh کار احساسی تری ارایه داد ولی بعضی از قسمتها از تمپو مینداخت و قسمت دوم اولاش و اشتباه زد .

mohammad_ngml من واقعا بهش تبریک میگم . چون سبکش یه چیز دیگه بود و اصلا خوف نکرد اومد کارشو ارایه داد.

punk فقط یه چند جا از تمپو افتاد ولی در کل کارش از ماها بهتر بود البته نظر منه .

در رابطه به این قطعه هم بگم . نتاش به تنهایی احساسی نیستند یه چند تا tempo داره که تازه نتش اصل اصلش به دستم رسید یعنی جاهای خاصی شو باید سرعت می اوردیم پایین بعد دوباره میبردیم بالا درضمن ضربات انگشت a همشون باید بصورت تکیه اجرا میشد که همین باعث سرعت کمتر بشه .
درکل خوب بود حال کردیم . امید واارم ادامه پیدا کنه

zendegieh_khabha
Saturday 2 April 2011, 08:13 PM
سلام بچه ها همتون خسته نباشيد
كارتون عالي بود
رآي دادن مشكله.

nafiseh
Saturday 2 April 2011, 08:54 PM
ممنون از بچه هایی که کارا رو مورد نقد قرار دادن
و تیریک میگم به اجرای زیبای سعید

Punk
Sunday 3 April 2011, 12:42 AM
درضمن ضربات انگشت a همشون باید بصورت تکیه اجرا میشد که همین باعث سرعت کمتر بشه .
درکل خوب بود حال کردیم . امید واارم ادامه پیدا کنه

خوب من بنظرم اینو رعایت کردم جون سیم یک رو خیلی قوی تر میزنم خودمم رو این خیلی تاکید دارم بازم البته میگم این قطعه باید سریع و سیم می باید شفاف تر شنیده بشه

musical_destination
Sunday 3 April 2011, 09:36 AM

به این هم حتما گوش فرا دهید romance هست
حجم 155 kb

RaziYeH
Monday 4 April 2011, 07:02 PM
بچه ها خیلی با حال بود از مسابقتون خوشم اومد به این میگن مسابقه آفرین همه عالی

SOBHANTOTo3
Tuesday 5 April 2011, 07:01 AM
ممنون
مرسي
قسمت نشود باشيم
رفته بوديم مسافرت اومدم ديدم تاپيك زده شده
ممنون
تبريك مي گم به برنده :دي

parsboy
Wednesday 6 April 2011, 08:26 AM
منم چند ماهی بیش نیست کلاس میرم و انشالله سری بعد شرکت خواهم کرد .
واقعا" مسابقه جالبی بود .
همه در حد خوب بودند بعضی ها هم عالی
رومنس قطعه زیبایست که بچه های اینجا هر کدوم به شیوه خاصی نواختند .. جای تشکره داره
یادمه استادم زمانی که برای اولین بار رفتم کلاس همین قطعه را برام زد که خیلی خوشم اومد چون از لحاظ احساسی در سطح بالای قرار داره و دل هر هنرجویی را به سوی خودش می کشونه .
با سپاس فراوان

shadmehr_star20
Friday 8 April 2011, 11:25 PM
سلام به همگی
خبری ازتون نیست بچه ها؟؟؟؟

imanraha
Tuesday 4 October 2011, 08:33 AM
باتشکر از همه دوستان که قطعه رو نواختن به نظر من که کار همه خوب بود دست و پنجه همتون درد نکنه من 4 تا کارو گوش دادم و هر دفعه از هر 4 کار لذت بردم پس کار همه خوب بود فقط ادامه بدین