PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Pickup برای گیتار کلاسیک

HamedSedighi
Sunday 3 April 2011, 10:21 AM
درود

چه pickup هایی برای گیتار کلاسیک پیشنهاد می کنید؟

البته شاید بشه پیکاپ هایی که برای گیتار آکوستیک ساخته شده اند را برای کلاسیک هم استفاده کرد

برای ضبط کردن چه پیکاپ هایی رو پیشنهاد می کنید ؟

Mohammad_ngml
Sunday 3 April 2011, 10:48 AM
حامد جون من مارک پیکاپ نمیشناسم.. فقط میدونم برای ظبط قطعه در گیتار کلاسیک پیکاپ چندان مناسب نیست..(بر خلاف آکوستیک) بهتره از میکروفون با کیفیت استفاده بشه.. این رو اجرای نوازندگان بزرگ دنیا و همینطور تست خود من با پیکاپ اثبات کرده.. صدا خیلی بی کیفیت به گوش میرسه.. در قطعه کلاسیک مهم اینه که لطافت صدای گیتار حفظ بشه..

Khashayar
Monday 4 April 2011, 08:46 AM
درود
خوب حامد جان به طور معمول برای گیتار کلاسیک و فلامنکو پیکاپ استفاده نمیکنند،البته برای گیتار های خوب و خیلی حرفه ای!! و همینطور برای سبک کلاسیک و فلامنکو!
اما خیلی جاها هم من دیدم که از پیکاپ استفاده شده.
اما متاسفانه در ایران بیشتر از پیکاپ های کم کیفیت و ارزان قیمت استفاده میشه که صدا رو وحشتناک خراب میکنه و اصلا به دل نمیشینه!
من به دلیل اینکه از پیکاپ های fishman بسیار استفاده کردم در ساز های مختلف تست کردم و از طرفی اعتبار جهانی خوبی هم داره همیشه این پیکاپ رو توصیه میکنم.
هم کیفیت فوقالعاده ای داره هم از نظر ظاهری زیبا است، هم امکانات خوبی برای پیک آپ در نظر گرفته شده. و فقط قیمت اون کمی ممکنه بالا باشه!
ولی الان یک پیکاپ fishman روی یکی از گیتار های خودم بستم که باهاش کلاسیک رکورد میکنم و اصلا با میک تفاوتی چندانی نداره .
اگر بالای 100 قصد هزینه داری یک پیکاپ فیش من خوب بگیر. اگر قصد هزینه کمتر از 100 تومن داری یک میکروفون دینامیک شور بگیری بهتره!
پاینده باشی

SOBHANTOTo3
Tuesday 5 April 2011, 07:04 AM
درسته براي گيتار كلاسيك از پيكاپ استفاده نمي شه نمي دونم چرا
ولي همونطورم كه محمد گفت بزرگترين نوازندگان دنيا هم مثل جان وليامز و...اين كارو نمي كنن