PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعات ضربی

Bloody_Diamond
Tuesday 5 April 2011, 02:13 PM
با سلام.
من حدود چند ماه هست که سنتور کار می کنم ولی هنوز در شناخت و نواختن قطعات ضربی (مثل مقدمه همایون) مشکل دارم و نمیتونم درست تجزیه و تحلیلش کنم. علت این مشکل رو هم مربوط به استادم میدونم چون اصلاً میزان ها رو توضیح نمیداد مثلاً نمیگفت میزان 6/8 چطوری باید نواخته بشه.
حالا میخواستم ببینم باید چکار کنم تا راحت بتونم این قطعات رو بزنم. در ضمن قطعات ردیفی رو اصلاً مشکل ندارم.

mary1510
Tuesday 5 April 2011, 06:14 PM
لطفا توضیح بده چطور باچند ماه سنتور کارکردن به مقدمه همایون واینحرفا رسیدی ؟ !!!!!!

ALI2323
Tuesday 5 April 2011, 06:46 PM
و یه سوال دیگه توی ضرب قطعات(کشش نت هات) مشکل دارید یا توی نگه داشتن ریتم(یعنی شمارش)؟
ویه سوال دیگه استادتون چطوری نمیگه این ریتم مثلا باید چطوری زده بشه؟

ALI2323
Tuesday 5 April 2011, 06:47 PM
راستی شما اگه توی ریتم و شمارش ها مشکل دارید به تاپیک ریتم در موسیقی برید اونجا راحت مشکلتون برطرف میشه...

Bloody_Diamond
Tuesday 5 April 2011, 09:04 PM
لطفا توضیح بده چطور باچند ماه سنتور کارکردن به مقدمه همایون واینحرفا رسیدی ؟ !!!!!!

دوست عزیز راسیتش سنتور ساز دوم هست که یاد میگیرم. برای همین زودتر تونستم دوتا کتاب قبل رو تموم کنم

و یه سوال دیگه توی ضرب قطعات(کشش نت هات) مشکل دارید یا توی نگه داشتن ریتم(یعنی شمارش)؟
ویه سوال دیگه استادتون چطوری نمیگه این ریتم مثلا باید چطوری زده بشه؟
راسیتش تو هر دو مشکل دارم

ALI2323
Wednesday 6 April 2011, 01:29 PM
دوست عزیز باز هم میگم شما یه سری به اون تاپیک بزنید اگه مشلکتون رفع نشد مشکل رو دقیق بگید تا کمکتون کنم