PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال از نوازندگان گیتار الکتریک

guitarbass1
Wednesday 6 April 2011, 11:41 AM
سلام.
من چند تا سوال دارم هرجا میپرسم جواب نمیدن :
1.یک گیتار میخواستم با صدا اهنگ پست بعدی.اپلود شد در سایت ( این یک اهنگ که خودم تیکشو جدا کردم تا 1:21 دقیقه صدا گیتار الکتریک گوش کنید فوق العادس)
2.میخواستم ببینم این اهنگ بالایی چه سبکی که گیتار داره میزنه؟
3. من اگه خریدم داخل اپارتمان عمرا نمیشه زد؟
4.استاد داخل خوزستان سراغ دارید؟
کلا چقدر میشه ؟

لازم بگم که من مبتدی هستم هنوز با یک گیتار الکتریک کار نکردم و زیاد سر در نمیارم

guitarbass1
Wednesday 6 April 2011, 11:55 AM
اپلود شد در سایت

rezaranjbaraan
Wednesday 6 April 2011, 12:44 PM
سلام دوست عزیز نمیدونم شاید تاپیکت به علت موازی بودن با تاپیکای دیگه حذف شه اماباید اول توان مالی و هزینه ای که میتونی پرداخت کنی رو میگفتی بله منم توی آپارتمانم و هرروز تمرین دارم یا صدای آمپ(بلندگو) رو کم میکنی یا هدفون میذاری در استان خوزستان اطلاع ندارم اما مطمئن باش استاد برای اول کارت پیدا میشه...
آهنگتم متاسفانه چون adsl حجمش تموم شده نتونستم گوش بدم اما خب زیادم فرقی نمیکنه چون شما با ساز صدا رو تولید میکنی و با افکت که اونم جداگانه تهیه میکنی به صدا رنگ و شکل مورد نظرتو میدی و از طریق آمپ هدفون یا بلندگو صدات رو پخش میکنی....

rabinson3
Wednesday 6 April 2011, 02:44 PM
سلام دوستان و استادان
من چند وقتیه شروع کردم گیتار میزنم
الانم دارم روی ریتم نوازی کار میکنم
چند سوال واسم پیش اومده
اول ریت rumba danzon 4 4رو نمیدونم چیه و چجوری زده میشه
و دومی هم ریتم 6/8 spanish هستش

ممنون میشم راهنماییم کنین.
فدای همتون.

guitarbass1
Wednesday 6 April 2011, 03:20 PM
سلام دوست عزیز نمیدونم شاید تاپیکت به علت موازی بودن با تاپیکای دیگه حذف شه اماباید اول توان مالی و هزینه ای که میتونی پرداخت کنی رو میگفتی بله منم توی آپارتمانم و هرروز تمرین دارم یا صدای آمپ(بلندگو) رو کم میکنی یا هدفون میذاری در استان خوزستان اطلاع ندارم اما مطمئن باش استاد برای اول کارت پیدا میشه...
آهنگتم متاسفانه چون adsl حجمش تموم شده نتونستم گوش بدم اما خب زیادم فرقی نمیکنه چون شما با ساز صدا رو تولید میکنی و با افکت که اونم جداگانه تهیه میکنی به صدا رنگ و شکل مورد نظرتو میدی و از طریق آمپ هدفون یا بلندگو صدات رو پخش میکنی....
من تا 1 میلیون پول میدم.خب اگه صدای گیتارا زیاد با هم فرق نمیکنه پیشنهاد شما چیه؟من میترسم بخرم صداش با اون چیزی که انتظار دارم یکی نباشه اینجا هم نیست زیاد که بتونم خودم بزنم تا صدا مورد علاقه ام رو پیدا کنم باید سفارش بدم برام بیارن بخاطر همین اینجا مطرح میکنم تا کمکم کنید.این اهنگ که گذاشتم خیلی خیلی صدا گیتار رو دوست دارم میخواستم صداش مثل این باشه .حالا اگه شما تونستی دانلود کن حجمش زیاد نیست 2 مگ کمتره

guitarbass1
Wednesday 6 April 2011, 03:28 PM
راستی فرق گیتار الکتریک با گیتار باس چیه دوتاشون یکین؟

rezaranjbaraan
Wednesday 6 April 2011, 03:33 PM
ساز که زیاده اما برای اول کارت من ibanez های s420 rg350 rg420 و کورت های x11 و xth رو پیشنهاد میدم هردوشونم نمایندگی دارن تهران و سازو برات میفرسن...
البته انتخاب بسیاره اما من اینارو پیشنهاد میدم برای شروع هم میتونی یه افکت digiteck rp90 یا زوم g2 بگیری...

guitarbass1
Wednesday 6 April 2011, 04:21 PM
از نظر خوشگلی رنگ rg350 بهتره از rg420 ولی من درباره ی rg350 زیاد تعریف نشنیدم باز فکر کنم rg420 بهتر باشه این هم میگن خوبه ولی میگن پیکاپ ضعیفی داره حالا نظر شما چیه ؟قیمتش با افکت کلا چقدر میشه؟

randy_rhoads
Wednesday 6 April 2011, 05:16 PM
دوست عزيز در مورد سوالت براي گيتار الكتريك بايد بگم كه بايد يكم بيشتر در مورد صداي مورد علاقت تحقيق كني چون صداي اي خيلي متفاوتي دارند و حتي خيلي از افراد در دنياي راك هستند كه بعد از سال ها نوازندگي علايقشون عوض ميشه در كل منظورم اينكه يكم در مورد جنس صدات و اون چيزي رو كه دوست داري بيشتر تحقيق كن تا خدا نكرده يك وقتي پشيمون نشي.............در مورد دوست عزيزي كه براي ريتم هم سوال كرده بود هم بايد بگم بايد به قسمت گيتار پاپ يا فلامينكو مراجعه كني دوستان اون قسمت بهتر ميتونن راهنماييتون كنن .........البته اين نظر شخصيه منه...

guitarbass1
Wednesday 6 April 2011, 06:44 PM
گیتار پاپ!!!!!!!ولی داخل اهنگ با گیتار الکتریک میزنن شما اهنگ گوش دادین

randy_rhoads
Wednesday 6 April 2011, 07:20 PM
بله گوش دادم ميشه گفت راك....البته فضاي اهنگ به نظر من كانتري بود يا بهتر بگم تگزاس بلوز........اقاي رنجبران سازهايي رو معرفي كرد .........به نظر من بهتر تو تاپيك مربوط به خريدو مشاوره گيتار الكتريك بودجتون رو بگيد تا دوستان بيشتري بتونن راهنماييتون كنن...........بگيد كه براي سبك راك ميخواهيد كار كنيد چون شما هنوز سبك كاريتون مشخص نيست و بايد كمي تو اين ضمينه موزيك هاي راك رو گوش كنيد........

guitarbass1
Wednesday 6 April 2011, 08:42 PM
باشه مرسی

rabinson3
Thursday 7 April 2011, 12:02 AM
.در مورد دوست عزيزي كه براي ريتم هم سوال كرده بود هم بايد بگم بايد به قسمت گيتار پاپ يا فلامينكو مراجعه كني دوستان اون قسمت بهتر ميتونن راهنماييتون كنن .........البته اين نظر شخصيه منه...

بازم ممنون بابت راهنماییتون.
من تو این فوروم هم تازه عضو شدم هنوز خوب نمیدونم چی به چیه و چی کجاس
بازم مرسی.