PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نت Liszt's Hungarian Rhapsody No 2 برای پیانو

Kandish
Sunday 10 April 2011, 05:40 PM
سلام دوستان.من قطعه Liszt's Hungarian Rhapsody No 2 رو که Lang Lang زده دانلود کردم و خیلی خوشم اومد استادم هم گفته که بهم جایزه میده اگه بتونم بزنمش:21ox66r: اگه میشه نت این قطعه رو به من بدید ممنون میشم خیلی گشتم نبود.ممنون میشم بدین :38::am

faezeh
Sunday 10 April 2011, 06:25 PM
سلام.

Liszt's Hungarian Rhapsody No 2

دانلود نت - 18 صفحه (You can see links before reply)

دانلود فایل MP3 (You can see links before reply)

amir_clk500
Tuesday 12 April 2011, 12:26 AM
قطعه بسیار بسیار سختیه ها ...استادت وعده الکی شاید بهت داده!
تازه لیست از این سخت ترم داره ولی این قطعه خیلی طولانی و نیازمند سالها تمرین و ممارست و تکنیک فوق العاده بالای انگشتان داره تا بتونید رو قطعش تسلط پیدا کنید
من بشخصه اونی که لنگ لنگ زده رو اصلا دوست ندارم حتی 2 3 تا نسخه اشو دیدم..حس خوبی نتونسته بگیره..اجراهای خیلی بهتر هستش که لنگ لنگ هیچه در برابرش.

Kandish
Wednesday 13 April 2011, 06:51 PM
هم از فائزه خانوم هم از آقا امین بسیار متشکرم.آقا ایمن گل اگه نت یا قطعه سخت تری داری لطفا برام بزار با فایل میدیا یا ام پی 3 . ممنون

keeps_gettin_better
Thursday 14 April 2011, 06:36 AM
هم از فائزه خانوم هم از آقا امین بسیار متشکرم.آقا ایمن گل اگه نت یا قطعه سخت تری داری لطفا برام بزار با فایل میدیا یا ام پی 3 . ممنون

راپسودی 2 با این که جز سخت ترین راپسودی های لیسته، ولی در کل مجموعه ی راپسودی های مجار از لحاظ دشواری بین آثار لیست در رده ی متوسط قرار می گیرن. قطعه ی سخت تر می خوای، این اتود لیست رو ببین:

You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply)

به انگشت گذاری صدای وسط (یورتمه ی اسب) دقت کنید!

tirazhe
Thursday 14 April 2011, 10:05 AM
سلام ممکنه این آهنگ رو شناسایی کنید؟ You can see links before reply مرسی

keeps_gettin_better
Friday 15 April 2011, 05:50 AM
سلام ممکنه این آهنگ رو شناسایی کنید؟ You can see links before reply مرسی

با این که سوالتون به این پست مربوط نیست، ولی جواب می دم. این قطعه Rondo Capriccio Op 129 بتهوونه، البته اینی شما گذاشتی ورژن cross overه. اصل قطعه رو اینجا ببینید:

You can see links before reply

خواهشا از این به بعد سوالتون رو در پست های مربوطه بپرسید.