PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نواختن پیانو با پا + فیلم (( دانلود کنید عجیب ولی باور کردنی ))

asana
Wednesday 13 April 2011, 06:40 AM
You can see links before reply

پالیو وی پسری 23 ساله و اهل پکن، با توانایی خاص خود در نواختن پیانو، آن هم با استفاده از پاهایش توانسته است شهرتی جهانی به دست آورد.

لیو در یک سانحه تصادف دو دست خود را از دست داد و از آن به بعد بود که تصمیم گرفت با استفاده از پاهای خود، کارهایش را انجام داده و به دیگران تکیه نکند. لیو تا به حال در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی شرکت کرده و از برندگان سری برنامه‌های بریتیش گات تلنت - مسابقه کشف استعداد - سال 2010 است. او از کودکی، پیانو می‌نواخت و به همین خاطر با اصول آن آشنا بود و تنها با چند ساعت تمرین در روز، هم اکنون در ردیف ماهرترین پیانیست‌های دنیا قرار گرفته است.

You can see links before reply (You can see links before reply)

tirazhe
Wednesday 13 April 2011, 08:50 AM
!!!!!!!!!!

you3f
Wednesday 13 April 2011, 11:06 AM
وااااااا !

cx420
Wednesday 13 April 2011, 11:34 AM
چی بگم؟!!!!!!!!!!!!!!!آفرین بهش

emgjey
Wednesday 13 April 2011, 06:12 PM
You can see links before reply

پالیو وی پسری 23 ساله و اهل پکن، با توانایی خاص خود در نواختن پیانو، آن هم با استفاده از پاهایش توانسته است شهرتی جهانی به دست آورد.

لیو در یک سانحه تصادف دو دست خود را از دست داد و از آن به بعد بود که تصمیم گرفت با استفاده از پاهای خود، کارهایش را انجام داده و به دیگران تکیه نکند. لیو تا به حال در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی شرکت کرده و از برندگان سری برنامه‌های بریتیش گات تلنت - مسابقه کشف استعداد - سال 2010 است. او از کودکی، پیانو می‌نواخت و به همین خاطر با اصول آن آشنا بود و تنها با چند ساعت تمرین در روز، هم اکنون در ردیف ماهرترین پیانیست‌های دنیا قرار گرفته است.

You can see links before reply (You can see links before reply)

کارش خیلی ارزشمنده
ولی اینکه بگیم در ردیف ماهر ترین پیانیست های دنیا مطمئناً یکم اغراقه
ویرایش: یعنی خاک بر سر من که دارم و نفهمیدم دارم اون نداره ولی از منی که دارم دارا تره
there is a crack in every thing
thats how the light gets in