PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاحالا همچین سازی دیدید؟؟؟؟؟

r_a_m_i_n
Wednesday 13 April 2011, 06:51 PM
درود به همه ی دوستان.....
اینجا میخوام 1 کلیپ تصویری واستون بذارم......
که سازی هست به نام ( سانسولا ) .......
کلا قطعه ی بسیار قشنگیه...پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش
این ساز فکر کنم کوبه ای محسوب بشه....
نوازنده ی این ساز محسن طاهرزاده ...از نوازندگان مطرح دف هستند....که به گفته ی خودشون این ساز رو از آفریقا آوردن.....
نوازنده ی سه تار هم مهران اعظمی کیا
نوازنده ی کوزه هم کیوان عسگری پور
که همگی از نوازندگان خوب اصفهان میباشند
امیدوارم خوشتون بیاد

You can see links before reply

RaziYeH
Wednesday 13 April 2011, 07:36 PM
لینکت خرابه :-"

emgjey
Wednesday 13 April 2011, 08:22 PM
لینکت خرابه :-"
سالمه
من دانلود کردم

r_a_m_i_n
Wednesday 13 April 2011, 08:35 PM
آره لینک سالمه.....امتحان کردم........لینک مستقیمه

Dj_MAN
Wednesday 13 April 2011, 08:44 PM
تصویری نیست که ...!!!!!! صوتیه ....

emgjey
Wednesday 13 April 2011, 09:05 PM
تصویری نیست که ...!!!!!! صوتیه ....
تصویریه

Dj_MAN
Wednesday 13 April 2011, 09:12 PM
تصویریه

آها ... ببخشید ... تصویریه .. کیفیت خوبی هم داره ....

قطعه خیلی زیبایی بود ... البته این ساز به نظرم اومد الکترونیکی یا مکانیکیه !!! نه ؟؟
آفریقایی ها که همچین سازهایی ندارن ...!!!!
بیشتر سازهای آفریقایی از بیس چوبی ساخته شدن و یا کوبه ای هستند و یا بادی .....!!

mixer
Wednesday 13 April 2011, 09:20 PM
درود
چند تا سوال دارم

1- این کنسرت هست یا جمع دوستانه هست یا یه چیز دیگه ؟!!!!!
2- نوازنده ی سه تار رو شما می شناسید ؟!
3- استاد نوازنده ی سه تار _ آقای اعظمی کیا _ کی هست اگر میشناسید ؟

نظر من در مورد این کلیپ این هست که این کار فقط به درد پروژه میان ترم دانشگاه موسیقی می خوره . البته اگر پروژه میان ترمی موجود باشه !!!

کار خوش ذوقی هست . نمونه های مثل این رو تو کنسرت هم دیدم .

اما این کار ها از سوی بعضی از اساتید ساز های ایرانی منتقد زیاد داره . مطمئنم که اینطوره . . .

رامین جان ممنون کیفیت هم عالی بود !

r_a_m_i_n
Wednesday 13 April 2011, 10:04 PM
آها ... ببخشید ... تصویریه .. کیفیت خوبی هم داره ....

قطعه خیلی زیبایی بود ... البته این ساز به نظرم اومد الکترونیکی یا مکانیکیه !!! نه ؟؟
آفریقایی ها که همچین سازهایی ندارن ...!!!!
بیشتر سازهای آفریقایی از بیس چوبی ساخته شدن و یا کوبه ای هستند و یا بادی .....!!

نمیدونم....نمیدونم ساخته ی کشور آفریقا هست یا نه..........اما ایشون خودشون گفتن که از آفریقا آوردن ساز رو

r_a_m_i_n
Wednesday 13 April 2011, 10:16 PM
درود
چند تا سوال دارم

1- این کنسرت هست یا جمع دوستانه هست یا یه چیز دیگه ؟!!!!!
2- نوازنده ی سه تار رو شما می شناسید ؟!
3- استاد نوازنده ی سه تار _ آقای اعظمی کیا _ کی هست اگر میشناسید ؟

نظر من در مورد این کلیپ این هست که این کار فقط به درد پروژه میان ترم دانشگاه موسیقی می خوره . البته اگر پروژه میان ترمی موجود باشه !!!

کار خوش ذوقی هست . نمونه های مثل این رو تو کنسرت هم دیدم .

اما این کار ها از سوی بعضی از اساتید ساز های ایرانی منتقد زیاد داره . مطمئنم که اینطوره . . .

رامین جان ممنون کیفیت هم عالی بود !

درود
این کنسرت هست...و اگه اشتباه کنم سالن هنرسرای خورشیده که 350 نفر ظرفیت داره....و اینجا مشخصه که پر شده
بله خیلی خوب ایشون رو میشناسم......همشونو میشناسم...همه ی این نوازنده هایی که مشاهده میکنید از نوازنده های برجسته ی اصفهان هستند
و این افراد به حدی کارهای قوی و برجسته دارن....که همه اونها رو میشناسند و کسی نمیتونه ایرادی به اینها بگیره.......همین گروه عید امسال فکر کنم در آلمان کنسرت داشتن یا یه کشور اروپایی دیگه...که عکسهاشون در فیس بوک هست
مهران اعظمی کیا.....متولد 1358.........مهندس کامپیوتر.....از سال 70 نوازندگی تار و سه تار رو شروع کرده....و عود هم میزنه........
خواهش میکنم عزیزم...خوشحالم که خوشت اومده

RaziYeH
Thursday 14 April 2011, 08:15 AM
بله سالم بود و جالب خیلی قشنگ بود ممنون

راستی این کنسرت مضراب نیست ؟

mixer
Thursday 14 April 2011, 11:13 AM
درود
این کنسرت هست...و اگه اشتباه کنم سالن هنرسرای خورشیده که 350 نفر ظرفیت داره....و اینجا مشخصه که پر شده
بله خیلی خوب ایشون رو میشناسم......همشونو میشناسم...همه ی این نوازنده هایی که مشاهده میکنید از نوازنده های برجسته ی اصفهان هستند
و این افراد به حدی کارهای قوی و برجسته دارن....که همه اونها رو میشناسند و کسی نمیتونه ایرادی به اینها بگیره.......همین گروه عید امسال فکر کنم در آلمان کنسرت داشتن یا یه کشور اروپایی دیگه...که عکسهاشون در فیس بوک هست
مهران اعظمی کیا.....متولد 1358.........مهندس کامپیوتر.....از سال 70 نوازندگی تار و سه تار رو شروع کرده....و عود هم میزنه........
خواهش میکنم عزیزم...خوشحالم که خوشت اومده

رامین نگفتی استادش کی بوده این مهندس اعظمی کیا ؟!!!

r_a_m_i_n
Thursday 14 April 2011, 02:41 PM
بله سالم بود و جالب خیلی قشنگ بود ممنون

راستی این کنسرت مضراب نیست ؟

مرسی......
راستش نمیدونم..من توی اون کنسرت نبودم.........اسم گروهشون ناسوت........ولی نمیدونم اینجا هم همین گروهه یا نه
نمیدونم کنسرت چیه اینجا

r_a_m_i_n
Thursday 14 April 2011, 02:42 PM
رامین نگفتی استادش کی بوده این مهندس اعظمی کیا ؟!!!

شاگرد آقای ساکت بوده.....و سبکش ساکته.......فکر کنم 7..8 سالی پیش اون بوده.....

Ferfereh
Thursday 14 April 2011, 02:49 PM
سلام..
رامين جان ويديو زيبايي بود..ممنون..
اين ساز سانسولا منو حسابي گيج كرده!!چون نميشه بهش ضربه زد پس جزو سازهاي كوبه اي حساب نميشه../چون تكونش ميده پس به چشم ساز الكتريكي هم كه نميشه بهش نگاه كرد..!!
به نظر من ساختار اين ساز يه چي تو مايه هاي همون آكاردئون خودمونه..!!نظر دوستان چيه!!؟

z_m
Thursday 14 April 2011, 05:38 PM
درود.... ممنون آقا رامین... خوب بود... آره من این سازو چند جای دیگه هم دیده بودم ولی یادم نیست کجا....
کیفیت فیلم عالی بود...
دستتون درد نکنه....

r_a_m_i_n
Friday 15 April 2011, 12:12 AM
سلام..
رامين جان ويديو زيبايي بود..ممنون..
اين ساز سانسولا منو حسابي گيج كرده!!چون نميشه بهش ضربه زد پس جزو سازهاي كوبه اي حساب نميشه../چون تكونش ميده پس به چشم ساز الكتريكي هم كه نميشه بهش نگاه كرد..!!
به نظر من ساختار اين ساز يه چي تو مايه هاي همون آكاردئون خودمونه..!!نظر دوستان چيه!!؟

مرسی ferfereh جان.....نمیدونم چی بگم...آخه چند تا دکمه هم داشت ساز.....آخه اکاردئون بادیه ...ولی این که بادی نیست.....

r_a_m_i_n
Friday 15 April 2011, 12:14 AM
درود.... ممنون آقا رامین... خوب بود... آره من این سازو چند جای دیگه هم دیده بودم ولی یادم نیست کجا....
کیفیت فیلم عالی بود...
دستتون درد نکنه....

مرسی زینب جان.....منم 2 سال پیش این سازو دیدم...اما الان کلیپشو از فیس بوک دانلود کردم.....
البته 2 سال پیش هم دست همین شخص دیدم

ehsanmir
Friday 15 April 2011, 09:15 AM
سلام
فکر میکنم این یه ساز الکترونیک باشه.چون صداش به صدای سازهای مکانیکی نمیخوره.صداش کشش داره.
ولی به نظر من استفاده از این ساز توی این سبک اصلاجالب نیست.با هم مچ نیست.یه طوریه.
موفق باشید.....

r_a_m_i_n
Friday 15 April 2011, 09:29 PM
سلام
فکر میکنم این یه ساز الکترونیک باشه.چون صداش به صدای سازهای مکانیکی نمیخوره.صداش کشش داره.
ولی به نظر من استفاده از این ساز توی این سبک اصلاجالب نیست.با هم مچ نیست.یه طوریه.
موفق باشید.....

نمیدونم....آخه فکر نکنم به برق وصل بشه یا باتری بخوره
البته لازم به ذکر که اینطوری نیست که نوازنده ی سانسولا توی این کنسرت از اول تا آخر این سازو بزنه.....بلکه فقط یکی 2 قطعه این ساز رو زد....و بقیه ی کنسرت ساز تخصصیش رو که دف بود زد...که تک نوازی فوق العاده ی دف اون رو هم میذارم رو سایت که ببینید
اتفاقا بهتون بگم که آقای طاهرزاده این ساز رو با آقای شهرام میرجلالی (نوازنده ی مطرح تار ) همنوازی کردند که خیلی جالب بود....