PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک هنری برای جشن فارغ التحصیلی

mae_6677
Monday 18 April 2011, 12:52 PM
سلام دوستان
آخرای اردیبهشت قراره یه جشن برای فارغ التحصیلی خودمون بگیریم.منم جزو هیئت اجرایی هستم.می خواستم از شما دوستان بخوام که اگه آهنگی(بی کلام)، یا شعری(نظم، نثر،طنز ،دعا،دکلمه و...) یا هر ایده ای که بتونه به اجرای بهتر برنامه کمک کنه تو این پست بزارید تا ازشون استفاده کنم.اگه کسی هم تجربه ای در این باره داره ممنون میشم درمیان بزاره.
پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنون:41:

mixer
Monday 18 April 2011, 01:03 PM
یه چند تا دکلمه هست بهت میدم در مورد دانشجو . . .

البته نظر نویسنده رو نمی دونم امیدوارم که بهش بر نخوره که اثرشرو پخش کردم .

منتظر باش

alireza_amirsamimi
Monday 18 April 2011, 03:31 PM
راستش این شکل برنامه ها اگه شاد نباشه یا اجراها و شعرها و ... تصنعی باشه کنترل جلسه از دستت خارج میشه،بیشتر به شاد بودنش اهمیت بده تا فاکتورای دیگه

musical_destination
Monday 18 April 2011, 06:24 PM
به نظرم از یه چیز خیلی شاد شروع کن بعد کم کم غمگین ش کن .
شادیش برای اینکه بالاخره درس تموم شد غمگینیش برای اینکه دیگه این لحظات تکرار نمیشه

HamedSedighi
Monday 18 April 2011, 06:35 PM
1.طراحی دکور محلی که قرار است .
2.ساخت سلاید شو از عکس های دوران تحصیل با موسیقی که خاطره ها رو ملموس تر از همیشه جلوه بده .

AliB
Tuesday 19 April 2011, 05:23 AM
راستش این شکل برنامه ها اگه شاد نباشه یا اجراها و شعرها و ... تصنعی باشه کنترل جلسه از دستت خارج میشه،بیشتر به شاد بودنش اهمیت بده تا فاکتورای دیگه

به به! علیرضا خان سلطان اعظم! با هیبت جدید تعظیم لازم شد! ;)

mae_6677
Tuesday 19 April 2011, 09:40 AM
سلام
از نظراتون ممنون
منتظر بقیش هم هستم.راستی موسیقی متن وشعر یادتون نره بزارین
بازم ممنون

mae_6677
Friday 22 April 2011, 05:54 PM
سلام دوستان
من هنوز منتظرم.نیاز شدید دارم.به خصوص به شعر و آهنگ.
ممنون

HamedSedighi
Friday 22 April 2011, 06:29 PM
3.اساتید خودتون رو با دیدی طنز توصیف کنید در قالب های مختلف . البته باید بسنجید که باعث ناراحتی کسی نشود .

4.هم ورودی هاتون رو می تواندی با دیدی طنز توصیف کنید مثلا تکیه کلام هرشخص یا چیزی که مختص هر فرد بوده .