PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توضیحاتی در مورد تغییرات جدید و پروفایل ها!

Khashayar
Wednesday 20 April 2011, 01:01 PM
درود

بالاخره بعد از تلاش های فراوان شبانه روزی این چند ماه و برنامه ریزی های سنگین این یک سال تغییرات پروفایل ها اعمال شد،این تغییرات فقط پایه ای و بیس تغییرات اینده هستند ولی با اینکه هنوز خام هست ولی فصل جدیدی است برای یک جامعه مجازی هنری و تخصصی که نمونه اش به جرات در هیچ جا نیست.

به طور مثال فیس بوک یک جامعه مجازی عمومی هست،از اقشار مختلف با دیدگاه های مختلف که این بزرگترین ایراد آن است.به این دلیل که محیط تخصصی نیست..هر کسی با هر شغل و دیدگاهی و بدون تخصص لازم در همه زمینه ها فعالیت میکند و این میتواند در بحث ها و فعالیت های تخصصی جدی، مضر باشد.و همچنین دسترسی به آن برای ما سخت می باشد!!!

سیستم پروفایل کنونی با امکاناتی نظیر صفحه اصلی پروفایل(دیوار) ، گالری عکس ، دست نوشته ها، لیست وبلاگ ها ، امکان به اشتراک گذاشتن مطالب مختلف روی دیوار دیگران،اشتراک لینک ، نمونه کار ها، دوستان، پیام خصوصی بسیار حرفه ای که تا هفته ی دیگر فعال خواهد شد،کلوب که بسیار منحصر به فرد است و در تغییرات فاز 3 ارائه خواهد شد.پیام گروهی حرفه ای، اطلاعات شخصی ، و و و... بسیاری امکانات دیگر که بیشترشان هم اکنون قابل دسترسی هستند و بسیاری از امکانات دیگر که در فاز های بعدی ارائه خواهد شد، میتواند مقدمه ای باشد برای یک جامعه تخصصی که اعضای آن جامعه را هنر جویان مبتدی تا حرفهای و اساتید موسیقی تشکیل دهند، و در این محیط به فعالیت هنری بپردازند.

هدف ما پیشرفت و گسترش موسیقی از همه جهات می باشد، و تا چند روز دیگر هم پیشرفت و گسترش تمامی هنر ها در جامعه مجازی هنر، چرا که هنر بسیار مورد بی مهری قرار گرفته و این بی مهری هشداری می دهد برای نابودی هنر ، و شبه هنر و هنر مندانی قلابی!! در این میان قد علم میکنند و تیشه به ریشه ی هنر می زنند.

در این میان در جامعه ای که امکانات هنری بسیار کمتر از استاندارد است و باند ها و مافیا هایی برای پول در آوردن از هنر هر روز پدیدار میشوند.ما هم در کنار هم یک خانواده ی مافیایی تشکیل میدهیم اما به عکس جهت کنونی، یعنی برای احیاء هنر و پیشرفت و گسترش آن.

در طی این هفت سال ثابت کردیم که به راستی خانواده ای منسجم هستیم که تک تک اعضای این خانواده دست به دست هم داده اند برای یک هدف مشترک و مقدس یعنی هنر!!!

توضیحات کوتاهی در مورد تغییرات فعلی در زیر می آید و آموزش ان نیز به زودی آماده میشود و در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

قبل از هر چیز هر گونه مشکل خود رابرای شناسائی و حل آن سریعا با پشتیبانی مطرح کنید .

همانطور که میبینید پیام بازدید کنندگان پروفایل در انجمن ها کلا بسته شده، از این پس شما میتوانید از صفحه اصلی پروفایل(دیوار) خودتان و دیگران برای این منظور استفاده کنید.

همچنین لیست دوستان و درخواست دوستی و تنظیمات ان نیز از انجمن ها برداشته شده و شما میتوانید از امکان دوست یابی پروفایل خود استفاده کنید و برای دوستانتان درخواست دوستی بفرستید یا برای شما بفرستند!

گالری عکس انجمن ها که در حقیقت اصلا امکانات خوبی نداشت و تقریبا استفاده چندانی نداشت بسته شد و گالری بهتر و حرفه ای تری در پروفایل در نظر گرفته شد.تاپیک عکس برو بچ نت آهنگ!!! هم بسته شد و شما از این پس در گالری خودتان عکس ارسال کنید و اگر خواستید روی دیوار دوستانتان به اشتراک بگذارید.

امکان جدیدی اضافه شده به پروفایل به نام دست نوشته ها.شما میتوانید نت ها و یادداشت ها و دست نوشته ها و ... خود را ارسال کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

شما از تمام قسمت های سایت ،تاپیک های انجمن ها، مقالات، وبلاگ ، نمونه کارها و ..... میتوانید لینک به اشتراک بگذارید و دوستانتان را دعوت به دیدن آن لینک ها کنید و مخاطب جذب کنید!

همچنین اطلاعات شخصی که شما میتوانید اطلاعاتی در مورد خود در اختیار بینندگان پروفایل خود قرار دهید.که فیلد های این اطلاعات به زودی تکمیل و تخصصی تر خواهد شد.

و امکانات بسیار دیگری که به زودی ارائه خواهند شد.

لازم به ذکر است برای بسیاری از تنظیمات باید به صفحه تنظیمات پروفایل بروید و آن تنظیمات را انجام دهید...اموزش به زودی ارائه خواهد شد.

سیستم انجمن ها تا هفته دیگر به کلی عوض خواهد شد و پروفایل ها کاملا منتقل میشوند.و پیام خصوصی جدید هم فعال میشود.

خودتان را آماده کنید برای خداحافظی با ویبولتون و خوش آمد گوئی به نخستین سیستم انجمن فارسی آفتاب کاری از تیم فنی نت اهنگ و مخصوصا زحمات بسیار زیاد امیر خان.

یاد آوری میکنم این سیستم ممکن است هنوز باگ هایی داشته باشد و ما در حال رفع تمام باگ ها هستیم و تا 48 ساعت آینده تمام باگ ها کاملا حل خواهند شد.اگر مشکلی برای شما پیش امد فقط و فقط برای MonaLisa (You can see links before reply) و یا پشتیبانی فنی ارسال کنید..در غیر این صورت جوابی دریافت نخواهید کرد.

پروفایل های خود را بسازید و آماده ی زندگی جذابی در جامعه مجازی موسیقی ایرانیان شوید!!!

پاینده باشید

MonaLisa
Wednesday 20 April 2011, 01:08 PM
Viva تلاش های دوستان به امید پیشرفت روز افزون

Acoustic
Wednesday 20 April 2011, 01:35 PM
هنوز هیچی نشده به پروفایل اعتیاد پیدا کردیم .... یه راهی برای این مشکل خانمان سوز تا دیر نشده هم باید پیدا بشه مخصوصا اینکه محیط فرهنگیه :4:

مثلا هر 1 ساعت یک بار خودش اتوماتیک پرتت کنه بیرون .. :دی

جدا از شوخی . همگی خسته نباشید :53:

Punk
Wednesday 20 April 2011, 02:05 PM
NA = FB
:))

shervins
Wednesday 20 April 2011, 02:38 PM
به امید پیشرفت های روز افزون

popooli
Wednesday 20 April 2011, 02:51 PM
خسته نباشید

MA_Happy
Wednesday 20 April 2011, 03:59 PM
امیدوارم موفق باشید.
یا علی

mae_6677
Wednesday 20 April 2011, 06:00 PM
سلام
خسته نباشید.یه پیشنهاد:اگه میشه به جای افتتاج اولین جامعه مجازی و مرج هنر فارسی زبانان (You can see links before reply) بنویسید افتتاج اولین جامعه مجازی و مرج هنر ایرانیان (You can see links before reply)
چون تو ایران کشوری پهناور و دارای فرهنگ ها با زبان های مختلف هستش.تا اونجا که من اطلاع درام تو ایران زبان های فارسی کردی ترکی گیلکی و بلوچی وجود داره که به عنوان زبان در قانون اساسی کشور بهشون اشاره شده و همه ایرانی هستیم و با زبان رسمی فارسی تو اینترنت و این سایت کار میکنیم.برای این که این سایت هم اسما و هم رسما متعلق به همه ی ایرانیان باشه از شما میخوام این قسمت رو اصلاح کنید
ممنون
(You can see links before reply)

E_N
Wednesday 20 April 2011, 06:30 PM
با سلام و خسته نباشید

منم به عنوان یک کاربر ترک زبان با نظر دوست عزیزم mae_6677 موافقم

Mohammad_ngml
Wednesday 20 April 2011, 06:34 PM
دوست عزیزم اینهایی که گفتی زبان که نیستن.. گویش هستن و تازه کسی تو انجمنها که گیلکی و بلوچی حرف نمیزنه.. یه جوری حرف میزنیم که همه بفهمن.. وگرنه منم باید گیلکی حرف میزدم اینجا :دی

mae_6677
Wednesday 20 April 2011, 06:52 PM
دوست عزیز محمد جان اینای که من گفتم به عنوان زبان توی قانون اساسی بهشون اشاره شده و اصلا گویش نیستن.اگه خواستی مطمئن بشی میتونی منابع مختلف رو مطالعه کنی.
من یکیش رو بهت معرفی میکنم ( You can see links before reply)
حتی سازمان ملل هم این هارو به عنوان زبان شناخته و بازم حتی گوگل همانند زبان فارسی برای زبان ترکی و کردی و گیلکی هم مرورگر گذاشته و هم ویکی پدیا برای این زبان ها وجود داره.

در ضمن من نگفتم که کردی یا ترکی حرف بزنیم.منظورم این بود که این سایت مطعلق به ایرانیان هستش.

Khashayar
Wednesday 20 April 2011, 07:10 PM
درود

سلام
خسته نباشید.یه پیشنهاد:اگه میشه به جای افتتاج اولین جامعه مجازی و مرج هنر فارسی زبانان (You can see links before reply) بنویسید افتتاج اولین جامعه مجازی و مرج هنر ایرانیان (You can see links before reply)
چون تو ایران کشوری پهناور و دارای فرهنگ ها با زبان های مختلف هستش.تا اونجا که من اطلاع درام تو ایران زبان های فارسی کردی ترکی گیلکی و بلوچی وجود داره که به عنوان زبان در قانون اساسی کشور بهشون اشاره شده و همه ایرانی هستیم و با زبان رسمی فارسی تو اینترنت و این سایت کار میکنیم.برای این که این سایت هم اسما و هم رسما متعلق به همه ی ایرانیان باشه از شما میخوام این قسمت رو اصلاح کنید
ممنون
حرف شما درسته..مرسی از پیشنهادت..اما الان دلیل این نام ذاری رو میگم.
اولین دلیل اینه که همه ما با هر قومیی در این سایت به زبان فارسی صحبت میکنیم.
دومین دلیل که دلیل اصلیش بود و ما کلا از ایرانیان به فارسی زبانان تغییر دادیم این بود که به زودی در این سایت ها تمام فارسی زبانان دنیا،یعنی تاجیک.افغان.پاکستان.آذربای ان!! و و و هر کشوری که به فارسی سخن میگه و یا فارسی جزو یکی از زبان هاشون هست فعالیت خواهند کرد.
در حال مذاکراتی با مراکز فرهنگی و هنری مهم این کشور ها هستیم که در فاز های بعدی کاملا اطلاع رسانی خواهد شد.
یکی از خوبی های این کار این هست که کار شما بین المللی خواهد شد.شما پروژه های مختلفی با هنرمندان سایر کشور ها میتونید داشته باشید. که در امکانات بعدی کنجاده میشه ابزارش و این کار بسیار مفید هست.
تما مفارسی زبانان دنیا در هر کشوری فرهنگی بسیار شبه هم دارند و هنر شان هم اشتراکات بسیاری دارد.
وگرنه تمام هموطنان با هر زبان و گویش و قومیتی برای ما عزیز هستند و برای همین هم بخش استان ها ی ایران را راه اندازی کردیم.
پاینده باشید

randy_rhoads
Wednesday 20 April 2011, 08:04 PM
اميدوارم اين طرح بتونه خيلي از مشكلات هنرمندان و به خصوص موزيسين ها رو حل كنه................ممنون

serin
Wednesday 20 April 2011, 08:30 PM
ممنوووووووون و خسته نباشید ازهمه تون که اینقدر به ما و اینجا اهمیت میدید

تا شاید شما بتونید راه پیشرفت هنرمندان و معرفی هنر به بقیه رو باز کنید

mahsa_mv
Wednesday 20 April 2011, 08:36 PM
دوست عزیزم اینهایی که گفتی زبان که نیستن.. گویش هستن و تازه کسی تو انجمنها که گیلکی و بلوچی حرف نمیزنه.. یه جوری حرف میزنیم که همه بفهمن.. وگرنه منم باید گیلکی حرف میزدم اینجا :دی
بله دوست عزیز حق با شماست .کردی و گیلکی و... گویش هستن ولی ترکی یک زبانه.

Mehraneh
Wednesday 20 April 2011, 08:38 PM
این است:
You can see links before reply
:41: :41: :41: :41: :41: :41:
:36: :36: :36: :36: :36:

somka
Wednesday 20 April 2011, 09:22 PM
با درود

دوستان خیلی ببخشید ظاهرا یک بحث تخصصی سیاسی در گرفته که من لازم می بینم نکاتی را گوشزد کنم.کاربر 6677 اتفاقا به نکته ی مهم اشاره کردند که نظر من هم نظر ایشان است.

دوم اینکه دوستان گفتند کردی و یا گیلکی گویش هستند.این سخن از اساس باطل است.کردی-ترکی اذری-بلوچی-گیلکی(البته گیلکی را شک دارم به علت گستردگی و پراکندگی سخن گفتن)
همگی اینها زبان هستند.زبان در علم زبان شناسی و در علم سیاست تعریف مشخص و ویژگی های بارز خود را دارد.
در ایران ما دو گونه زبان داریم.یک زبان مادری.دو زبان ملی.زبان ملی تمام ایرانیان که به منزله ی ستون و پشتیبان ایرانیت ما است زبان پارسی است که اقوام ایرانی هزاران سال است که این زبان را برای برقراری ارتباط بین خود برگزیده اند.
دوم زبان مادری: زبان مادری هرکس ان زبانی است که در دامن رشد کرده و با ان بزرگ شده است.
دوستی گفته اند در اینجا کسی بلوچی سخن نمی گوید بله زیرا زبان ملی ما پارسی است.شاید یک اذربایجانی در این سایت برای دوست خود پیامی به اذری بفرستد ولی هنگامی که می خواهد مطلبی را پیرامون موسیقی بنویسد از زبان پارسی استفاده می کند تا همگان بحث را بفهمند و در ان شر کت کنند.

سوم اینکه استدلال اقای اشو دوست خوبمون شاید به لحاظ سیاست گذاری سایت و از نظر خودشون مورد قبول باشه ولی به لحاظ علم سیاست و به ویژه به لحاظ ما میهن پرستان ایران قابل قبول نیست.اتفاقا وقتی ما سخن از ایران به میان می اوریم یعنی مجموعه ای گسترده از اداب-رسوم سنن و اقوام مختلف.ما بر این باوریم که تاجیک ایرانی است.افغان ایرانی است.کرد ایرانی است.اذری ایرانی است.ایران معنای بسیار گسترده ای دارد.وگرنه که اتفاقا تاجیک ها خود یک قوم هستند.پس زمانی که ما می گوییم ایران منظور نه این ایران امروز با این چارچوب جغرافیایی است بلکه ایران یک بار معنایی فرهنگی نیز دارد.

با سپاس از دوستان.من همنظر با دوست 6677 هستم و ببخشید اگر بحث در این انجمن موسیقی کمی سیاسی شد.

taba631
Wednesday 20 April 2011, 10:04 PM
با Somka موافقم
اگه برای گیلانی ها هم یک کشور درست کنی زبان رسمی شون می شه گیلکی.
الان کشور ترکیه و آذر و ار همینطوریند.یک عده کرد صاحب کش.ر هستند و زبون ملی شون شده ترک.حالا فارس و کرد و عرب که اونجا هم وجود داره به علت فشار اکثریت ترچ ، بیخیال شدن.

somka
Wednesday 20 April 2011, 10:08 PM
با درود

متوجه منظورتان نشدم؟؟؟

Avazekhan
Wednesday 20 April 2011, 10:13 PM
به قول رامتین ایشالا خدا بهتون جزای خیر بده و شما رو با کاربران اینترنت صدر اسلام محشور کنه!!!

Mohammad_ngml
Wednesday 20 April 2011, 10:57 PM
چی؟ چیه؟ ها؟ کی کیه؟ (به قول حمید) .. بابا بیخیال بحث سیاسی چیه.. من شخصا و رسما حرفم رو پس میگیرم.. من اگه میدونستم حرف سیاسی زدم خودم مچ دستمو میشکوندم پست نمیزدم.. والا..

cx420
Wednesday 20 April 2011, 11:08 PM
واقعا خسته نباشید
امیدوارم بتونیم جبران کنیم:am

Amir
Thursday 21 April 2011, 01:12 AM
چی؟ چیه؟ ها؟ کی کیه؟ (به قول حمید) .. بابا بیخیال بحث سیاسی چیه.. من شخصا و رسما حرفم رو پس میگیرم.. من اگه میدونستم حرف سیاسی زدم خودم مچ دستمو میشکوندم پست نمیزدم.. والا..

به هر حال بحث بررسی موسیقی فارسی زبانان ناخوداگاه ممکنه درصدی هم از این بحث ها پیش بیاره

---------------------------------------------------------------

این بحث یک بحث در مورد نحوه سیاست گذاری این مجموعه بود و اصلا ربطی به آنچه ما به آن در ایران می گوییم بحث سیاسی نداشت و نخواهد داشت

دوستانی که اسپم می کنند و حرف سطحی می زنند و سعی دارند ذهن کاربران را خراب کنند بدانند که ما صرفا به حذف پست آنها اکتفا نخواهیم کرد و پیگیری می کنیم تا بفهمیم از کجا شارژ شده اند

آنوقت ما می دانیم و سطحی نگری شما و اربابان شما , به اندازه کافی نیز پشتیبان داریم که دست و دلمان برای باز کردن هر بحثی نلرزد .. پس دست از کارهای بیهوده بردارید که ضرر نکنید .. ;)

موفق باشید

Gonzales
Thursday 21 April 2011, 08:46 AM
ممنون عزیز

ehsaniranlove
Thursday 21 April 2011, 11:46 AM
سلام
بچها قبلا ای تایپیک اختصاص داشت به کتابهای موسیقی اما الان دیگه خبری نیس
میشه یکی به من بگه چه اتفاقی افتاده؟
تا کی؟

Khashayar
Thursday 21 April 2011, 12:14 PM
درود

سلام
بچها قبلا ای تایپیک اختصاص داشت به کتابهای موسیقی اما الان دیگه خبری نیس
میشه یکی به من بگه چه اتفاقی افتاده؟
تا کی؟

کتب موسیقی (You can see links before reply)

mixer
Thursday 21 April 2011, 01:42 PM
:17: یا خدا !!!

آقا خشایار و امیر خان ، جنگی ، بکش بکشی ، چیزی در راهه !؟ :106:(عکس توپ و تانک ، F16)

Amir
Thursday 21 April 2011, 02:25 PM
:17: یا خدا !!!

آقا خشایار و امیر خان ، جنگی ، بکش بکشی ، چیزی در راهه !؟ :106:(عکس توپ و تانک ، F16)

جنگه دیگه برادر
بر علیه اونایی که از خونه قهر می کنن می رن موزیسین می شن و قبلش با اونایی که حمایتشون می کنن ...
بر علیه اونایی که پول بابا جون رو به جای سرمایه گزاری در یک کار درست خرج کلیپ می کنن ما رو می شونن پای ماهواره که خوش تیپیشون رو ببینیم ...
بر علیه اونایی که هنر رو بهانه می کنن برای سوء استفاده از انسان های مختلف ...
و خیلی های دیگه :دی

mixer
Thursday 21 April 2011, 02:31 PM
جنگه دیگه برادر
بر علیه اونایی که از خونه قهر می کنن می رن موزیسین می شن و قبلش با اونایی که حمایتشون می کنن ...
بر علیه اونایی که پول بابا جون رو به جای سرمایه گزاری در یک کار درست خرج کلیپ می کنن ما رو می شونن پای ماهواره که خوش تیپیشون رو ببینیم ...
بر علیه اونایی که هنر رو بهانه می کنن برای سوء استفاده از انسان های مختلف ...
و خیلی های دیگه :دی

باشه حالا که اینطور شد به جای عکس این سه تار ، می دونم چی بذارم اینجا . . .

صبر کن. . . :19::19:

arianazero2010
Thursday 21 April 2011, 04:02 PM
thanks very much!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alireza00
Thursday 21 April 2011, 09:10 PM
كلا خيلي حال داديد. ديدم خيلي حال كردم. دم شما حقيتا گرم

fatemeh.1994
Friday 22 April 2011, 12:36 AM
بازم مرسسسی:am

mixer
Friday 22 April 2011, 12:46 AM
ما نیز عکس را عوض کردیم تا صلابت نت آهنگی خویش و همچنین جان بر کف بودن در راه مبارزه با افرادی که از هنر سررشته ای ندارند و پول بابایی رو الکی هاپولی می کنند را ثابت نماییم . . .
البته این عکس هنوز یک ریز کاری کوچولو دیگه داره . . .
به هر حال پیش به سمت داشتن جامعه ای هنر دوست ، هنرمدار ، هنر پرور ، و هنرمند . . .

سامی
Friday 22 April 2011, 01:16 AM
ممنون از زحمات بدون وقفه ی دوستان و تشکر فراوان:41:

Majed
Friday 22 April 2011, 01:36 AM
دوستان عزیز خواهش میکنم مساله رو این قدر بزرگ جلوه ندید .

همون طور که آشو گفت چون قراره این سایت یک سایت بین المللی بشه این عنوان براش انتخاب شده .. این هم که گفته میشه فارسی زبانان برای اینه که زبان یک کشور رو بر مبنای زبان رسمی اون میسنجن . توی هند به بیش از 20 گویش صحبت میشه . اما همه میگن سانسکریت زبان هندی هست . چون زبان رسمیشه .

مسلما در زیر این جامعه مجازی زیر بخش هایی به طور تخصصی به هنر های مناطق ترک زبان یا لر زبان و یا دیگر زبان ها تحت همین عناوین مخصوص خواهد پرداخت . اما برای اینکه یک نام جامع برای کشورهای فارسی زبان داشته باشیم این نام بهترین گزینه بوده است .

انشالله در کنار هم و دست در دست همدیگه در زنده نگه داشتن هنر بومی منطقه خودمون و معرفی اون به دنیای هنر گام برمیداریم .

قدم اول با ما بود که برداشتیم .. انشالله قدم های بعدی رو در کنار همدیگه دست در دست همدیگه برخواهیم داشت.

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

UND
Friday 22 April 2011, 11:36 AM
امیدوارم همیشه موفق و پیروز بمانید.

amin421
Friday 22 April 2011, 12:43 PM
دستتون درد نکنه

bazinga
Friday 22 April 2011, 05:57 PM
tnx

somka
Friday 22 April 2011, 08:57 PM
با درود

به هر حال هر چه که اساتید محترم تصمیم بگیرند همان است.من فقط به واسطه ی تحصیلاتم در این زمینه نظرم را گفتم.
در ضمن به دوستمون ماجد هم باید عرض کنم که اگر منظور شما از زبان رسمی ان زبانی است که قانون اساسی هند به رسمی بودن ان اشاره کرده که باید بگویم زبان رسمی کشور هندوستان انطور که مندرج در قانون اساسی است زبان انگلیسی می باشد.

با سپاس

Khashayar
Friday 22 April 2011, 09:14 PM
درود

با درود

به هر حال هر چه که اساتید محترم تصمیم بگیرند همان است.من فقط به واسطه ی تحصیلاتم در این زمینه نظرم را گفتم.
در ضمن به دوستمون ماجد هم باید عرض کنم که اگر منظور شما از زبان رسمی ان زبانی است که قانون اساسی هند به رسمی بودن ان اشاره کرده که باید بگویم زبان رسمی کشور هندوستان انطور که مندرج در قانون اساسی است زبان انگلیسی می باشد.

با سپاس
خوب دوست عزیز.شما که تحصیلاتتون در این زمینه هست.و توضیحات ما رو شنیدین و هدف ما رو خوندین.چه پیشنهادی بهتر از فارسی زبانان میتونید بدید؟ ما مشتاقانه میشنویم پیشنهاد شما رو.
پاینده باشید

somka
Friday 22 April 2011, 09:25 PM
با درود

سپاس از شما اشو گرامی.

البته عرض کنم خدمت شما که این نامی هم که شما انتخاب کرده اید با توجه به توضیحاتی که دادید نام درستی است.اما من چون شخصا بر سر مسئله اقوام ایرانی تاکید و حساسیت دارم از این روی نام ایرانیان را به جای فارسی زبانان بیشتر می پسندم.حالا اگر همانطور که شما هم اشاره ای کردید که قرار است این مرجع کشورهای افغانستان-تاجیکستان و... را نیز پوشش بدهد میشود گفت افتتاح اولین جامعه ی مجازی و مرجع هنر ایرانیان و تمامی پارسی زبانان.

baran_sad
Saturday 23 April 2011, 05:03 PM
mer30 az hameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

lordbabak
Sunday 24 April 2011, 12:36 PM
تلاش جالبیه !

ibrahim tatlises
Sunday 24 April 2011, 08:26 PM
درود بر شما

Mezrab
Monday 25 April 2011, 01:55 PM
تو این سیستم جدید نمونه کار ها به هم خورده! نمیشه نمونه کار هیچکسی رو گوش کرد!صفحه ارجاع داده میشه به پروفایل فرد..

Acoustic
Monday 25 April 2011, 03:08 PM
تو این سیستم جدید نمونه کار ها به هم خورده! نمیشه نمونه کار هیچکسی رو گوش کرد!صفحه ارجاع داده میشه به پروفایل فرد..

وقتی وارد پروفایل شد ، از منو ی سمت راست "نمونه کار ها من" رو انتخاب کنید

سلمان
Monday 25 April 2011, 06:27 PM
:41::30:

Mezrab
Monday 25 April 2011, 10:58 PM
وقتی وارد پروفایل شد ، از منو ی سمت راست "نمونه کار ها من" رو انتخاب کنید
انتخاب هم میکنم، وقتی هر نمونه کاری رو میزنم به پروفایل فرد ارجاع داده میشه..

somka
Monday 25 April 2011, 11:05 PM
با درود

بله من هم همین مشکل را دارم.با کلیک روی نمونه ی کارها دوباره صفحه ی پروفایل باز می شود.

Amir
Tuesday 26 April 2011, 03:27 AM
با درود

بله من هم همین مشکل را دارم.با کلیک روی نمونه ی کارها دوباره صفحه ی پروفایل باز می شود.

دوستان گرامی
من به شخصه هم در محیط پروفایل هم اینجا دارم می بینم دوستان این موضوع رو مطرح می کنند

باور کنید اگر از طریق بخش پشتیبانی یا خانم MonaLisa مطلب رو یک نفر پیگیری کنه خیلی زودتر مشکل حل میشه

الان من چند ساعت گذشته تازه دارم این تاپیک رو می بینم ولی پشتیبانی سریعا ایمیلش میاد و ما پاسخ می دیم

این موضوع و خیلی موضوعات دیگه نیاز به پیگیری دارن

حالا من شخصا مشکل رو پیگیری می کنم ببینم جریان از چه قراره

Amir
Tuesday 26 April 2011, 04:09 AM
با درود

حل شد !

kak_maki_new
Tuesday 26 April 2011, 04:26 AM
امير جان ما هم بيداريم و مشغول ....واقعا باورم شد كه ميگيد شبانه روزي داريد كار ميكنيد....
الانش هم شما در سايت حاضري
بابت پروفايل ها ممنون ....خيلي عالي شده

ساعت 5:54 صبح

خسته نباشيد...من ديگه خوابم مياد ...
شب خوش

Amir
Tuesday 26 April 2011, 04:30 AM
امير جان ما هم بيداريم و مشغول ....واقعا باورم شد كه ميگيد شبانه روزي داريد كار ميكنيد....
الانش هم شما در سايت حاضري
بابت پروفايل ها ممنون ....خيلي عالي شده

ساعت 5:54 صبح

خسته نباشيد...من ديگه خوابم مياد ...
شب خوش

قربونت شما هم خسته نباشید ..
راستی بسته پست شده امروز , فردا پس فردا میرسه دستت

یادت باشه رسید عکس بگیری بذاری تو سایت حالشو ببریم :دی

shahram201
Tuesday 26 April 2011, 07:48 AM
سلام به همه دوستان، به ویژه مدیران و دست اندرکاران عزیز نت آهنگ!

خسته نباشید! :41: از تلاش هاتون برای بهتر کردن این فضای مجازی بسیار سپاسگزارم.

یه سئوال داشتم: آیا «موزیک من» در پروفایل جدید هم پیش بینی شده؟ اگر جواب مثبت هست، میشه نحوه قراردادن موزیک در پروفایل جدید رو بفرمائید؟ و اگر جواب منفی هست، امکان داره این ویژگی رو اضافه کنید؟

بازهم ممنون... قربان همگی

choobi
Tuesday 26 April 2011, 08:20 AM
باز شروع کردین(بحث و دعوا رو)گفتم که صلوات بفرستین
در ضمن ممنون از تغییرات اینده
یا حق

Khashayar
Tuesday 26 April 2011, 11:18 AM
درود

یه سئوال داشتم: آیا «موزیک من» در پروفایل جدید هم پیش بینی شده؟ اگر جواب مثبت هست، میشه نحوه قراردادن موزیک در پروفایل جدید رو بفرمائید؟ و اگر جواب منفی هست، امکان داره این ویژگی رو اضافه کنید؟
فعلا این امکان در پروفایل جدید وجود ندارد.
اما بله به زودی این امکان و امکانات مشابه بهتر!! در پروفایل جدید قرار داده میشه.
پاینده باشید

kak_maki_new
Tuesday 26 April 2011, 03:49 PM
قربونت شما هم خسته نباشید ..
راستی بسته پست شده امروز , فردا پس فردا میرسه دستت

یادت باشه رسید عکس بگیری بذاری تو سایت حالشو ببریم :دی

خيلي ممنون ...حتما عكس ميگيرم حالشو ببريم D:

Kelasik
Friday 29 April 2011, 02:24 PM
:41:

tanhayetanha1771
Friday 29 April 2011, 02:35 PM
از زحمت های پی در پی شما تشکر می کنم.
مرسی

lajbaz_93
Monday 2 May 2011, 09:15 PM
سلام... من تازه توی این سایت عضو شدم... زیاد از منوهاش اطلاع ندارم و یکم کار باهاش برام سخته... خلاصه کلی وقت بود بهش سر نزده بودم تا اینکه دیدم یه میل ازین سایت برام اومده کلی خوشحال شدم... مرسی که به فکر کاربرهاتون هستین و حضورشون براتون اهمیت داره... موفق باشید و سربلند... @};-

Ali29142003
Tuesday 3 May 2011, 11:49 AM
I love you noteahang
:9powok::9powok::9powok:

pooya_king68
Tuesday 3 May 2011, 04:43 PM
واقعا وبسایت بسیار عالی دارین..