PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک فوری جهت خرید آکوستیک / آدرس فروشگاه ها

messier
Thursday 21 April 2011, 08:57 PM
سلام دوستان. بنده ساکن مشهد هستم. اینجا اصلاً آکوستیک نیست یا اینکه حداکثر F310 می فروشن اونم به قیمت 1 مدل بالاتر. واسه همین هفته دیگه دارم میام تهران فقط برای خرید یاماها FG700 یا FG730. به نمایندگی یاماها زنگ زدم و تموم کرده بودن. کسی می تونه آدرس یه فروشگاه (نسبتا!!) منصف رو بده که آکوستیک کار باشه؟ لطفاً سریعتر کمکم کنید چون پس فردا بلیت دارم.

messier
Thursday 21 April 2011, 08:59 PM
در ضمن می دونم اینجا تاپیک آکوستیکه اما خب به شما الکتریک باز ها نزدیک تر هست تا کلاسیک کاراkhashm

Orpheus
Thursday 21 April 2011, 09:37 PM
اقا نمایندگی فرناندز تو تخت طاووس فروشگاه خوبیه(فکر کنم نمایندگی یاماها هم همینجا باشه!)
من خودم سازم رو از اونجا گرفتم علاوه بر الکتریک گیتار اکوستیک های خوبی هم داره
البته نمایندگی ایبانز هم گیتار اکوستیک میاره که بستگی به سلیقه ی شما داره که از مدل های ایبانز خوشتون بیاد یا نه!

messier
Thursday 21 April 2011, 09:41 PM
آقا خیلی ممنون. آدرس دقیق ترش رو می تونید بهم بدید؟ راستش خیلی وقته تهران نیومدم و خیابوناش از یادم رفته

alimetallica_2
Friday 22 April 2011, 12:10 AM
آقا خیلی ممنون. آدرس دقیق ترش رو می تونید بهم بدید؟ راستش خیلی وقته تهران نیومدم و خیابوناش از یادم رفته
ادرس تغییر کرده الان.
ولی واقعا سازهای خوبی داره و قیمت واقعا مناسبه.
شاید تو برخی از سازهای 500 تومانی 100 پایین تر از بازار در پایین ترین حالت تخفیفی بازار.
از اون گذشته خدمات پس از فروش هست و البته امکان تست گیتار مختلف. (چون شما تو جمهوری کمتر میشه چنین امکانی ور داشته باشی)

آدرس جدید تو این مایه هاست:
همون سر تخت طاوس از طرف ولی عصر، نبش هتل بزرگ کوچه منصور احتمالا (یک کوچه بیشتر نیست جنب هتل) - 100 متر جلو تر پلاک 82 طبقه دوم بازرگانی واقف.

messier
Friday 22 April 2011, 12:17 AM
خیلی خیلی ممنونم. از سر شب آنلاینم با این امید که شما به سایت سر بزنید. به آیدی یاهوتونم پی ام دادم اما نبودید. راستش دارم یه بخش قابل توجه از بودجمو هزینه و 1000 کیلومتر سفر می کنم واسه همین خیلی مهمه که لااقل ساز سالمی بتونم بخرم. یه جا نوشته بودید آشناتونه. اگه بتونید یه توصیه ای هم واسه کار ما بکنید که دیگه مرام کش کردید.
Bless You...

armageddon_st
Friday 22 April 2011, 09:26 AM
سلام
خوبی

دوست عزیز
اگه مسئولین سر برسند این پست رو در بهترین حالت منتقل می کنند و در بد ترین حالتش قفل می کنند.
کاش پستت رو توی تاپیک کلاسیک، پاپ یا فلامنکو طرح می کردی ...
دوستانی که اینجا الکتریک نوازند و دستی هم توی سبک های دیگه دارند، توی تاپیکهای ذکر شده هم سر می زنند و پاسخگو هستند.
به هر حال امیدوارم نتیجه بگیری و خرید خوبی انجام بدی...

شادباشی:bc
فعلا

alimetallica_2
Friday 22 April 2011, 10:17 PM
خیلی خیلی ممنونم. از سر شب آنلاینم با این امید که شما به سایت سر بزنید. به آیدی یاهوتونم پی ام دادم اما نبودید. راستش دارم یه بخش قابل توجه از بودجمو هزینه و 1000 کیلومتر سفر می کنم واسه همین خیلی مهمه که لااقل ساز سالمی بتونم بخرم. یه جا نوشته بودید آشناتونه. اگه بتونید یه توصیه ای هم واسه کار ما بکنید که دیگه مرام کش کردید.
Bless You...
بسیار خوب، اگر خواستید بیاد تماس بگیرد من هم اگر بودم میام باهاتون.
اگر شماره تلفنم رو خواستید تو پیغام خصوصی هیمنجا خواهم گفت.
:10:

mika120
Friday 22 April 2011, 10:20 PM
دوستان بهترین گیتار آکوستیک زیر 1 تومن هیچ چیزی نیست جز گیتار های cort ...
حتماً یه تست صدا بگیرین تا تعجب کنید

HamedSedighi
Friday 22 April 2011, 10:23 PM
مگه میشه مشهد آکوستیک پیدا نشه؟:43: