PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری کتاب های خالقی

bejanyar
Friday 22 April 2011, 10:52 AM
سلام دوستای خوبم ...
من تو یک سایتی یک تبلیغ درباره ی آموزش تصویری کتاب های ویالون خالقی دیدم . کسی درباره این سی دی ها چیزی شنیده ؟ آدرسش اینه :

You can see links before reply

به نظر شما چه طوری می تونه باشه ؟ کی نواخته و آموزش میده ... اگه خوب باشه برای من خیلی مفیده .. چون اصلا نمی تونم برم کلاس دیگه !!!

firzi
Friday 22 April 2011, 11:14 AM
دوست عزیز من سری اول یعنی 5 cd اولش رو دارم. بد نیست.برای کسی که ویولن کار کرده خوبه و می تونه خودش یاد بگیره. ولی اگه می خوای از صفر شروع کنی من بهت cd های آموزشی le violin رو پیشنهاد می کنم که شامل 13 CD آموزشی از 5 جلد کامل کتابهای Le Violin تالیف استاد بلژیکی آقای ماتیو کریک بوم به تدریس آقای رجا محمدی هستش.

bejanyar
Friday 22 April 2011, 03:00 PM
من کتاب اول خالقی رو وسطش هستم ...
شما که داری کیفیتش چه جوریه ؟ منظورم هم کیفیت تصاویر و فیلم هاشه و هم کیفیت آموزشش ...
از کجا گرفتی خودت ؟

ali2920
Thursday 28 April 2011, 10:03 AM
منم سری اولش که برای کتاب اول هست رو دارم.بد نیست ولی خیلی کارامد نیستن.

kak_maki_new
Thursday 28 April 2011, 10:19 AM
دوست عزیز من سری اول یعنی 5 cd اولش رو دارم. بد نیست.برای کسی که ویولن کار کرده خوبه و می تونه خودش یاد بگیره. ولی اگه می خوای از صفر شروع کنی من بهت cd های آموزشی le violin رو پیشنهاد می کنم که شامل 13 CD آموزشی از 5 جلد کامل کتابهای Le Violin تالیف استاد بلژیکی آقای ماتیو کریک بوم به تدریس آقای رجا محمدی هستش.

موافقم ...اين cd ها كه firzi عزيز ميگه خيلي خوبه ...خود بنده هم در ساختش همكاري داشتم ...ضميمه ها رو من اجرا كردم (البته در مجموعه دوم ) ....آقاي رجا محمدي هم خيلي كارشون در كلاسيك خوبه ...البته روش نوشته تا پوزيسيون 11 ولي تا پوزيسيون 8 بيشتر آموزش نداد ..چون واقعا همين 8 پوزيسيون پدر آدم رو در مياره
اون cd هاي خالقي اصلا به درد نميخوره....كلي اشتباه ميزنه ...واسه كتاب هاي خالقي اگه بتوني cd هايصوتي تهيه كني بهتره ...مخصوصا قبلا يه چند تا كاست بود كه عالي بودند

bejanyar
Thursday 28 April 2011, 10:34 AM
خوب با این حساب اون 13 سی دی آموزش ل ویالون رو باید بگیرم .... حالا از کجا بگیرم ؟؟ فروشگاه ها دارن ؟؟؟ یا باید اینترنتی بگیرم و اینا ؟؟

ashburtongrove
Thursday 28 April 2011, 10:56 AM

من دارم، خیلی فوق العاده نیست ولی خوب بدکم نیست

ashburtongrove
Thursday 28 April 2011, 11:02 AM
موافقم ...اين cd ها كه firzi عزيز ميگه خيلي خوبه ...خود بنده هم در ساختش همكاري داشتم ...ضميمه ها رو من اجرا كردم (البته در مجموعه دوم ) ....آقاي رجا محمدي هم خيلي كارشون در كلاسيك خوبه ...البته روش نوشته تا پوزيسيون 11 ولي تا پوزيسيون 8 بيشتر آموزش نداد ..چون واقعا همين 8 پوزيسيون پدر آدم رو در مياره
اون cd هاي خالقي اصلا به درد نميخوره....كلي اشتباه ميزنه ...واسه كتاب هاي خالقي اگه بتوني cd هايصوتي تهيه كني بهتره ...مخصوصا قبلا يه چند تا كاست بود كه عالي بودند

جدی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
با خیلی کارت درسته مرسی

acmilan308
Saturday 30 April 2011, 01:49 AM
خوب با این حساب اون 13 سی دی آموزش ل ویالون رو باید بگیرم .... حالا از کجا بگیرم ؟؟ فروشگاه ها دارن ؟؟؟ یا باید اینترنتی بگیرم و اینا ؟؟
سلام
من هم میخوام :)
از کجا باید تهیه کرد؟؟
ممنون

kak_maki_new
Saturday 30 April 2011, 10:41 AM
توي گوگل سرچ كنيد پيدا ميشه ...

mahooresantory
Saturday 30 April 2011, 11:12 AM
دوست عزیز من این سی دی که شما میگید رو دارم پول اضافست بدرد کسی که اصلا کلاس پیش استاد نرفته نمیخوره چون اصلا جای نت ها روی ویلون معلوم نیست و فقط قطعات کتاب و اجرا میکنه ولی اگه یه پنج جلسه پیش استاد بری بعد ازاین سی دی استفاده کنی میتونه براتون مفید باشه

kak_maki_new
Saturday 30 April 2011, 11:19 AM
خوب بدون استاد سخته اما نميشه گفت بدرد نخور ....به نظرم خيلي مفيده...عقيده شما هم محترمه
اما من پيشنهاد ميكنم حتي شما براي آشنايي با كلاسيك و گام ها اين مجموعه تهيه بشه

acmilan308
Saturday 30 April 2011, 11:50 AM
دوست عزیز من این سی دی که شما میگید رو دارم پول اضافست بدرد کسی که اصلا کلاس پیش استاد نرفته نمیخوره چون اصلا جای نت ها روی ویلون معلوم نیست و فقط قطعات کتاب و اجرا میکنه ولی اگه یه پنج جلسه پیش استاد بری بعد ازاین سی دی استفاده کنی میتونه براتون مفید باشه
سلام
من حدود 10 جلسه کلاس رفتم و هنوزم دارم میرم.
میخواستم اینو تهیه کنم تا وقتی توی خونه هم هستم بتونم صدای اصلیو تمرینو بشنوم و بهتر بتونم تمرین کنم
دوستان به نظرتون مفید هست؟؟؟
-------------------------------------------------------
کسی از دوستان این مجموعه رو داره که زحمتشو بکشه پست کنه؟؟؟؟؟

kak_maki_new
Saturday 30 April 2011, 03:20 PM
عاليه واسه تمرين به نظر من ..

DivXviDvD
Sunday 8 May 2011, 10:13 AM
عاليه واسه تمرين به نظر من ..

سلام

منظورتون کدوم یکی هست خالقی یا بلژیکی

ممنون میشم بهم بگید

من کلاس هم میرم

DivXviDvD
Tuesday 31 May 2011, 05:45 PM
سلام من خریدم این آموزش رو

به نظر من آموزش متوسط هست

اگه خواستید میتونم نمونه آموزش هاشو بزارم ببینید

MOHSENMARYAM2
Saturday 30 July 2011, 10:00 PM
عالی بود

piano63
Friday 19 August 2011, 01:02 PM
دوستان اگه منظورتون همونیه که آقای امین اسماعیلی درس میده،خوبه.من سبک خودم کلاسیکه ولی با همین آموزش ویولن آقای اسماعیلی شروع کردم خیلی خوب هم آموزش میده.البته من قبلش تئوری موسیقی رو بلد بودم.و بعد آموزشهای آقای محمدی گرفتم وادامه دادم.

sonia1387
Saturday 26 November 2011, 10:25 PM
سلام
اقایون این سی دی هایی که پیشنهاد کردید برای دانلود نمیشه پیداشون کرد ؟
من تا درس 27 کتاب خالقی کلاس رفتم
ممنون میشم اگه لینکی برای دانلود داره بگذارید

ostadbanan
Sunday 27 November 2011, 07:34 AM
سلام- من هم سی دی های استاد خالقی 1و2 تالیف استاد حبیب الله جمالی رو دارم و هم سی دی های (ل ویولن) تالیف آقای رجا محمدی . به نظرم آموزش آقای رجا محمدی خیلی عالیه و هم قدرت بیانشون خیلی بالاست وهم واسه تازه کارا بهترین گزینه است. سی دی های استاد خالقی هم مجموعه اولش (کتاب 1) خوبه ولی مجموعه دومش اصلا جالب نیست فقط درسها رو اجرا کرده و توضیح خاصی نمیده.اگه نمیخوای کلاس بری حتما اول با سی دی های آقای محمدی شروع کن.