PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک در مورد ساز چنگ

faezeh
Monday 25 April 2011, 11:15 AM
سلام دوستان...

من یه سری اطلاعات در مورد ساز چنگ می خوام:

اینکه جایگاهش تو ایران کجاست؟ آیا تو ایران موجود هست و تدریس می شه؟

در مورد قیمت این ساز و چیزای دیگه....

eli.mehr
Saturday 18 February 2012, 03:12 PM
آیا هیچ استاد چنگ نوازی در تهران وجود خارجی ندارد؟؟؟
اگر کسی اطلاعی داشت ممنون میشم خبرم کنید

abtine
Monday 23 April 2012, 09:41 AM
درود

تا اونجایی که من خبر دارم تنها همسر عزت الله انتظامی چنگ تدریس میکرد که ایشونم به دلایل مشکلات شخصی کلاس هاش رو تعطیل کرد و دیگه جایی ندیدم تدریس کنن اگر بود اینجا معرفی کنید.

shoorideh
Monday 23 April 2012, 10:20 PM
درود
دوست گرامی تا انجا که من می دانم خانم فتانه شاهین در اموزشگاهی در شهرک غرب تدریس داشتند.همچنین اقای عبدالعلی باقری نژاد به ساخت و اموزش چنگ مشغول هستند.همچنین ایشان چنگ های دوران ساسانی را دوباره زنده نموده اند.خودشان و دخترانشان چنگ نواز هستند.در کرج تدریس می کنند.ولی دقیقا نمی دانم کدام اموزشگاه.

somi_d
Friday 6 July 2012, 10:02 AM
سلام من هارپ دارم و دنبال آموزشش میگردم البته چون ساز اصلیم سنتوره خودم تونستم چند آهنگ مثل غوغای ستارگان و الهه ناز را باهاش بزنم
به همه این جاهایی که آدرسش را میدم مراجعه کردم وباهاشون صحبت کردم ولی هیچکدوم نظرم راجلب نکردم همه یا میخوان کار هم را زیر سوال ببرن یا از ساز خودشون تعریف کنن بنظرم جز آقای باقر نژاد (کرج)کسی تخخصص کاربردی در این مورد نداره
آقای پرکان09123579557-44097555تهران فلکه دوم صادقیه موسیقی پرکان
اقای باقرنژاد 02632235446-09126619115کرج میدان توحید پاساژشرکا آموزشگاه چنگ نوازان
موسیقی پارس 88051968_70و88045681 ملاصدرا شیخ بهایی شمالی نبش طالقانی
اسم این خانم یادم رفته در اموزشگاه باراوا شهرک غرب دادمان فخار مقدم پلاک 49 تدریس میکردن ولی الان در اموزشگاه پارس هستن موبایلشون09171130409
خوشحال میشم اگر اطلاعاتی پیدا کردید به من هم خبر بدیدولی من به این نتیجه رسیدم خودم این ساز را یاد بگیرم بهتره چون اطلاعاته همه کسانی که ادعای مدرسی این ساز را دارن سطحی و ناقسه
ممنون

melianamo
Tuesday 11 December 2012, 07:09 PM
من دارم هارپم رو می فروشم اگه اطلاعات در مورد استاد و در مورد قیمت سازم دارین می تونین به من پیام بدین.

- - - Updated - - -

من دارم هارپم رو می فروشم اگه اطلاعات در مورد استاد و در مورد قیمت سازم دارین می تونین به من پیام بدین.

melianamo
Tuesday 11 December 2012, 10:59 PM
دوست خوب با خانم آذر نوش صدر سالک همسر مجید انتظامی تماس بگیر . ایشون از 12 سالگی تا به امروز که در دهه ی 60 زندگی هستن به نواختن و تدریس این ساز مشغول هستند و مطمئنا استادی فوق العاده و با سواد بسیار غنی در زمینه ی موسیقی و می تونم بگم که واقعا فرصت فوق العاده ای هست که از ایشون بتونی یاد بگیری حالا که در حال تدریس هستن. من خودم این ساز رو اول پیش خانم شاهین شروع کردم در شرایطی که همه به من می گفتن که پیش خانم صدر سالک باید برم و من نمی فهمیدم چی میگن و بماند که چی شد که دیگه با شاهین ادامه ندادم اما وقتی پیش خانم صدر سالک رفتم تازه فهمیدم که چطور میشه این ساز رو به درستی یاد گرفت.

- - - Updated - - -

دوست خوب با خانم آذر نوش صدر سالک همسر مجید انتظامی تماس بگیر . ایشون از 12 سالگی تا به امروز که در دهه ی 60 زندگی هستن به نواختن و تدریس این ساز مشغول هستند و مطمئنا استادی فوق العاده و با سواد بسیار غنی در زمینه ی موسیقی و می تونم بگم که واقعا فرصت فوق العاده ای هست که از ایشون بتونی یاد بگیری حالا که در حال تدریس هستن. من خودم این ساز رو اول پیش خانم شاهین شروع کردم در شرایطی که همه به من می گفتن که پیش خانم صدر سالک باید برم و من نمی فهمیدم چی میگن و بماند که چی شد که دیگه با شاهین ادامه ندادم اما وقتی پیش خانم صدر سالک رفتم تازه فهمیدم که چطور میشه این ساز رو به درستی یاد گرفت.

mohsen741
Saturday 15 December 2012, 12:18 AM
ضمن این که این نوازنده به فائزه معرفی شده....باید بگم غیر از مهارت بسیار بسیار خانم خوشرو و متواضعی هم هستند...ممنون از شما ملیانا ...

- - - Updated - - -

ضمن این که این نوازنده به فائزه معرفی شده....باید بگم غیر از مهارت بسیار بسیار خانم خوشرو و متواضعی هم هستند...ممنون از شما ملیانا ...

melianamo
Saturday 15 December 2012, 09:58 PM
بله !واقعا یک بانو هستند ایشون و مرسی از شما