PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیاید با هم آهنگ تنظیم(نت نویسی) برای گروه کنیم

MA_Happy
Monday 25 April 2011, 04:52 PM
سلام دوستان،
من یک چند وقتی است که در فکر این کار هستم،اما دیگر الآن عملی کردم،
دوستان خیلی از ما ها علاقمند به تنظیم موسیقی است،تنظیم دیجیتال و در نرم افزار در جای خودش،اما تنظیمی که در آن نت تمام ساز ها را بنویسید و اینجور چیزا،درست است شاید وقتتان را بگیرد،ولی هم از نظر خلاقیت و تکنیک و آشنایی با ساز ها آدم را بالا میبرد و هم علم آدم را.
پس تصمیم گرفتم که بیایم با بچه ها این کار را بکنیم،هر کسی ملودی ساخته و یا ملودی با گوشی در آورده است،در فایل گیتار پرو 5(اگر ندارید میتوانید از اینجا دانلود کنید) در این تاپیک میگذارد و دوستان روی آن در همان گیتار پرو تنظیم پاپ و یا هر سبک دلخواهی روی ساز هایی که آن ها را میشناسند میگذارند،بعد دوستان دیگر تنظیم کننده ها و یا حتی نوازنده ها،میایند نظر میدهند و مثلا میگویند،این آکورد غلطه،این تکنیک توی این ساز استفاده نمیشه،مشکلاتش را میگویند و غیرع.اگر تا آخر اینجوری پیش بریم هم علممان زیاد میشود،هم یک پکی برای خودش درست میشود که یکسری آهنگ تنظیم شده اند.
البته راستی شخص خودش میتواند روی ملودی خودش آهنگ تنظیم کند و یا حتی خودش ملودی را گوشی در آورد و یا از این سایت ها یا کتاب های نت بردارد،فقط تنظیم مهمه.
مثلا حتی توی صفحه ای که گیتار پرو را میخواهید دانلود کنید،یک پک 30 تایی ملودی گذاشتم،از اون ها هم میتونید استفاده کنید.
فقط دوستان یکچیزی،زیاد تنظیم ها را شلوغ نکنید،ما نمیخواهیم سمفونی بسازیم،اون اصلا یک علم خیلی بالایی میخواهد.
از همه دوستان،با علم زیاد و کم درخواست میکنم،در این تاپیک شرکت کنید.
راستی هر کسی میتونه مشکلات تنظیم دیگری را درست کند و یا به آن اضافه و یا کم کند و دوباره آنها را بگذارد،مثلا یکی میبینه این آهنگ ریتم نداره،یا ریتمش بده،دوباره آن را مینویسد.
یا علی

MA_Happy
Monday 25 April 2011, 04:52 PM
من خودم اولیش را میگذارم،خودم آهنگ گل بی گلدون خانم گوگوش را تنظیم کردم،البته فعلا اولش است و فقط تا پایان ملودی اورتور تنظیم کردم.
راستی اون اولش که گذاشتم اصلا عادت من است،2 میزان اول را یک تیکه از ملودی وکال را که معروف ترین جای آهنگ است برای معرفی اجرا میکنم.
توی این تنظیم از ساز های:پیانو،درامز،گیتار الکتریک،گیتار بیس و ویولون استفاده کردم.
اینم لینک هایش:
NoteAhang Virtual Music Community - The Music File Manager (You can see links before reply)
یا
You can see links before reply
دومین لینک راحت تره،روش کلیک راست کنید،save link as....را انتخاب کنید.
یا علی

mixer
Monday 25 April 2011, 06:59 PM
والا من سنتی کار هستم . اما از این بحث ها خوشم میاد و این تاپیک رو واسه علم هم که شده (به قول شما ) دنبال می کنم . راستی اگر میشه تلفیقی هم کار کنید از نت های موسیقی ایرانی (سنتی ) با پاپ . . .
مرسی از تاپیک خوبت . . . بدرود

MA_Happy
Monday 25 April 2011, 08:03 PM
باشه.انشاالله دوستان استقبال کنند،هر کاری میشه کرد.

alireza_jafarian
Monday 25 April 2011, 09:08 PM
من هم موافقم،خوبه. این فایلی که گفتی دانلود کنیم چیه؟ گیتار پرو

MA_Happy
Monday 25 April 2011, 09:10 PM
بله،فایل گیتار پرو 5 است.

alireza_jafarian
Monday 25 April 2011, 09:41 PM
بله میدونم منظورم این بود که چی هست این فایل

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Monday 25 April 2011, 10:10 PM
کار خوبیه...
ولی به نظر من گیتار پرو به درد این کارا نمیخوره...

you3f
Tuesday 26 April 2011, 08:14 AM
کار خوبیه...
کاملا موافقم...

mixer
Tuesday 26 April 2011, 10:23 AM
کار خوبیه...

چرا ؟!

کاملا موافقم...

برنامه ی بهتری سراغ دارید . البته غیر از فاینال ...

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Tuesday 26 April 2011, 10:46 AM
ببینید میکسر عزیز گیتار پرو نرم افزار تخصصی گیتار هستش...
درسته میشه باهاش برای ساز های دیگه هم نت نویسی کرد ولی در کل بدرد نت نویسی برای ارکستر نمیخوره...
فینالی هم به نظر من بدرد نمیخوره...
پیشنهاد من نرم افزار Sibelius هست...

asana
Tuesday 26 April 2011, 01:02 PM
با سلام

کار جالبی هست به شرط اینکه با (( Sibelius )) پروژه بسته بشه و نه با گیتار پرو

Mohammad_ngml
Tuesday 26 April 2011, 01:46 PM
کار خیلی جالبیه.. ولی من هم با گیتار پرو موافقم.. چون اولا کار با سیبلیوس به مراتب سخت تر از گیتار پرو هست.. ثانیا باید همه این نرم افزار سنگین رو داشته باشند.. شق القمر که نیست.. خیلی ساده قراره نت نویسی کنن بچه ها. اگه کار در نهایت به نتیجه رسید اون موقع کل آهنگ رو میشه به یکی از دوستان موسیقی الکترونیک سپرد که با نرم افزار نهاییش کنن.. البته میشه نت رو در اختیار نوازنده ها هم سپرد که جدا جدا بنوازند و آخرش یکی میکسشون کنه که دومی به نظرم خیلی بهتره.. حالا از بحث منحرف نشم.. به نظر من برای ساخت ماکت گیتار پرو نرم افزار سبک و ایده آلیه

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Tuesday 26 April 2011, 02:00 PM
گیتار پرو که نمیشه باهاش نت نویسی واسه ارکستر کرد...
به دل آدم نمیچسبه...
سیبلیوس هم امکاناتش بهتره... هم خیلی راحت میشه باهاش برای ارکستر نت نویسی کرد...
هم صداهاش بهتره هم خیلی جیزای دیگه...

MA_Happy
Tuesday 26 April 2011, 02:04 PM
سلام،دوستان خوب یک چیزی،من اصلا نه این Sibelius را میشناسم و نه بلدم،بعد یک چیزی اینکه خیلی ها هم هستند که این نرم افزار را نمیشناسند و بلد نیستند،قبول کنید گیتار پرو و فاینال عام تر و پر کاربرد تر است،بعد یکچیزی من گفتم نمیخواهیم برای ارکستر بنویسسیم و یا یک سمفونی بنویسیم،میخواهیم برا مثلا یک گروه 5-6 سازه بنویسم،بعد راستی نت درام هم که اکثر نمیشناسیمش،توی گیتار پرو یک سیستمی است که جای نت های درام را شناسایی مکنی.من خودم فاینال هم بلدم و اصلا آهنگ ها و نت هایی را که ببرای پیانو مینویسم و وقت صرفشان میکنم،را با فاینال مینویسم،<لی مثلا یک نتی را که با فانال 15 دقیقه ای مینویسم،در گیتار پرو بدلیل راحت تر بودن در کمتر از 5 دقیقه مینویسم.
ولی در آخر هم من مطابق نظر عام هستم،هر چی شما میگید،فقط باید برم این نرم افزار Sibelius را بخرم،ولی بلد نیستم.
یا علی

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Tuesday 26 April 2011, 02:09 PM
اگر اکثریت نظرشون رو گیتار پرو باشه ( که هست) من هم مشکلی ندارم...
مسعود جان تو سیبلیوس هم مشکلی داشتی من در خدمتم...
در ضمن Mohammad_ngml (You can see links before reply) هم این نرم افزار رو خیلی خوب بلده...

Mohammad_ngml
Tuesday 26 April 2011, 02:10 PM
درسته v_i_o_l_i_n_i_s_t جان (ببخشید اسمت رو نمیدونم) به دل آدم نمیشینه و ساده هم هست.. ولی اگه قرار باشه از آهنگ اکسپورت بگیریم که تو گیتار پرو اکسپورت نمیگیریم.. منتقل میشه به یه نرم افزار مثل fl یا cubase یا هرچیز دیگه اونجا اکسپورت گرفته میشه که صداها هم بسیار طبیعی تر هستش و بعدش اینکه مگه چکار قراره انجام بدیم که گیتار پرو نمیتونه از پسش بر بیاد؟

MA_Happy
Tuesday 26 April 2011, 02:21 PM
پس دوستان اگر هستید روی همان گیتار پرو 5 اجرایش میکنیم،دوستان گیتار پرو را برای سهولت کار استفاده میکنیم،چون حتی اگر کسی نداشته باشه،دانلودش 10 مگ بیشتر نیست،آموزشش هم راحته،بعد یک چیزی،آهنگ ها که تموم شدند،و دیگر هیچ اصطلاحاتی نداشتند،یا من یا یکی از دوستان زحمت میکشه و آنرا در نرم افزاری مثل Sibelius میگذارد،بعدش اگر هم خواستی مثلا در جایی برای دانلود بگذاریم،تا شاید گروهی آن را انشاالله استفاده کند،هم فایل گیتار پرو و هم فایل pdf ای که از Sibelius خروجی میگیریم را میگذاریم و هم فایل midi.
راستی دوستان،اگر در آخر کار خواستیم فایل mp3 اش را درست کنیم،نگران نباشید،من کسانی را میشناسم که خیلی حرفه ای تبدیل برایمان میکنند و بغیر از برخی ساز ها مثل گیتار(معمولی،نه الکتریک) و ویولون(این ها 2 ساز اصلی بودند) و یک چند تا ساز دیگر،صدایی فوق العاده طبیعی میگیریم،البته صدای این ساز ها هم عالی میشود،
شروع کنیم؟
یا علی

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Tuesday 26 April 2011, 02:42 PM
درسته v_i_o_l_i_n_i_s_t جان (ببخشید اسمت رو نمیدونم) به دل آدم نمیشینه و ساده هم هست.. ولی اگه قرار باشه از آهنگ اکسپورت بگیریم که تو گیتار پرو اکسپورت نمیگیریم.. منتقل میشه به یه نرم افزار مثل fl یا cubase یا هرچیز دیگه اونجا اکسپورت گرفته میشه که صداها هم بسیار طبیعی تر هستش و بعدش اینکه مگه چکار قراره انجام بدیم که گیتار پرو نمیتونه از پسش بر بیاد؟

اسم من محمد هست...
بله...
اینی که شما میگی هم درسته...

MA_Happy
Wednesday 27 April 2011, 01:07 PM
دوستان،همه نظر دادید و رفتید،پس قول و قرار هامان چی شد؟

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Wednesday 27 April 2011, 01:10 PM
میشه یه آهنگ دیگه بزاری؟؟؟؟
من روی این آهنگ هیچ کاری نتونستم بکنم...!!!!!!!!!!!!

MA_Happy
Wednesday 27 April 2011, 03:17 PM
دوستان من که گفتم،هر ملودی را که دوست داشتید روش کار کیند،اصلا خودتان در بیاورید،یا اصلا خودتان آهنگسازی کنید و یا از اینترنت هم میتوانید دانلود کنید.
اون آهنگ را من سعی میکنم خودم تمام کنم.
راستی این هم ملودی آهنگ همسفر تنها نرو از ستار.

alireza_amirsamimi
Wednesday 27 April 2011, 05:18 PM
بچه ها کسی لینک دانلود Sibelius رو نداره؟لینکش کار کنه و خراب نباشه

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Wednesday 27 April 2011, 06:23 PM
سلام علیرضا خان...
sibelius خیلی حجمش زیاده...
اگر تهران هستید بخریدش خیلی خیلی به صرفه تر هست...
الآن میگردم ببینم لینک براتون پیدا میکنم یا نه...

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Wednesday 27 April 2011, 06:33 PM
این هم نرم افزار: You can see links before reply

من الآن دارم رو این آهنگ کار میکنم مسعود جان.........!

MA_Happy
Wednesday 27 April 2011, 07:28 PM
ممنون محمد جان،اتفاقا من هنوز دارم روی آهنگ اولی کار میکنم و میخواهم تمومش بکنم.
پس بقیه دوستان چی؟
یا علی

Mohammad_ngml
Wednesday 27 April 2011, 11:51 PM
مسعود جان آهنگ ساخت خودت نداری بذاری؟ آخه آهنگی که قبلا ساخته شده رو چه فایده ای داره روش ملودی بنویسیم؟ آهنگسازش قبلا نوشته دیگه.. ابتکار خیلی بهتره که

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Thursday 28 April 2011, 10:58 AM
آره...
منم با محمد موافقم...

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Thursday 28 April 2011, 04:47 PM
خب مسعود یه آهنگ از خودت بزار ما هم تنظیم میکنیم...
اینجوری خیلی بهتره...
چون اون آهنگ قبلی ها رو همه شنیدیم بخوایم تنظیم کنیم یه حالت تقلید از نسخه اصلی آهنگ به وجود میآد که زیاد جالب نمیشه...
بدو بزار...

MA_Happy
Sunday 1 May 2011, 05:08 PM
دوست عزیز محمد جان،من نتوانستم ملودی در خور این فعالیت آماده کنم،ولی از دوستان عزیزم خواهش میکنم،هر ملودی و آهنگی دارید بگذارید،تا ما روش کار کنیم،مثلا میخواهیم یک کار حرفه ای در این زمینه انجام دهیم.
راستی محمد جان(ویولنیست) مهم نیست،ما که نیمخواهیم تقلید کنید،اصلا فکر کنید این ملودی را آهنگسازی برای اولین بار به شما داده است،اصلا به سبک راک تنظیمش کنید،به سبک کلاسیک تنظیمش کنید،ما میخواهیم علممان بالا برود،آخه ملودی خاصی برای هر آهنگ مستلزم به قانون کپی رایت است،شاید یک شخصی از ملودی یک بنده خدایی به نام خودش استفاده کند،بعد حتی در تقلید کردن هم اگر بخواهید تقلید کنید،یکسری نکاتی یاد میگیرید که شاید از هیچ کتابی و هیچ استادی یاد نگیرید.
از دوستان عزیز خواهسمندم در این بحث شرکت کنند و اگر آهنگی ساخته اند،نت اش ره به شیوه ای به ما بدهند،حتی اگر نت دست نویس هم به ما بدهند ما در نرم افزار وارد میکنیم تا انشاالله این بحث به بحثی پر بار تبدیل شود.
یا علی

Mohammad_ngml
Sunday 1 May 2011, 05:35 PM
من پیشنهاد میکنم یکی از دوستان یه تم آماده کنه با آکوردهایی که خودش مد نظر داره.. و دیگر دوستان روش ملودی های خودشون رو بنویسن.. مثلا من پارت گیتارش رو مینویسم.. دوستمون محمد پارت ویلون.. و به همین ترتیب..خوب مسعود جون.. از قیافت معلومه میخوای داوطلب شی تم کار رو بسازی :دی

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Sunday 1 May 2011, 05:46 PM
آره...
قیافت داد میزنه......!
کار کار خودته...!

MA_Happy
Sunday 1 May 2011, 05:51 PM
دوستان،ببخشید من فردا امتحان دارم،و وقت ندارم،<لی یک زنجیره آکوردی که قبلا آماده کرده بودم را میگذارم،هر کدام از آکورد ها را در 2 یا 3 میزان پشت سر هم تکرام کنید.
Em-Am-D7-G-C-Am6-B7-Em
از چپ به راست،خودمم پارت پیانوش،گیتار بیس و درامش را میگذارم،البته روی پارت های شما،ببینم چیکار میکنید.
یا علی

Mohammad_ngml
Sunday 1 May 2011, 05:58 PM
خوب مسعود جون رو هوا که نمیشه ملودی نوشت.. از کجا معلوم کار من و محمد یکسان در بیاد و قاطی نشه.. شما که امتحانت تموم شد بیا تم رو درست کن بعد ما میزانهایی رو که باید روش ملودی نوشته بشه.. و همینطور اینکه مثلا ویولن کجا سکوت میکنه کجا زیر صداست و کجا ملودی اصلی هست رو مشخص میکنیم.. به این راحتی که شما میگی هم نیست.. بعدش اینکه شما تمت که نباید یکنواخت باشه.. اگه قراره کار حرفه ای باشه باید هنر خودت رو روی تم سازی نشون بدی.. که تازه بعدش ما با هر لحظه از شنیدن تم یه ملودی به ذهنمون بیاد.. حالا پارت درام مونده.. بیس مونده.. بابا برو امتحان بده بینیم :دی

MA_Happy
Sunday 1 May 2011, 06:01 PM
خوب محمد جان،تو یا محمد این کار را انجام دهید،من همین الآن کتابم جلومه دارم درس هم میخونم،البتهاگر انجام ندادید اینجام میدهم،ولی نمیشد شما یا محمد جان این کار را انجام دهد؟،امروز را از دست ندهیم.

Solo
Sunday 1 May 2011, 06:07 PM
چرا مراحل کارتون رو از یه ترانه ی خوب شروع نمی کنید ؟

MA_Happy
Sunday 1 May 2011, 06:10 PM
خوب شعرش کو؟صابر جان،اگر شعری داری بگو.

Mohammad_ngml
Sunday 1 May 2011, 06:23 PM
میشه یه نگاهی به این ضمیمه بندازین؟ :9: مردم از شرمندگی :18: اینو من خیلی وقت پیشها یهو زد به سرم ساختم.. چه نقشه هایی که نداشتم واسه اجراش :33: حالا که اون به بن بست رسید میذارمش اینجا شاید خوشتون اومد.. البته زیاد نیست.. فقط یه ماکت 20، 30 ثانیه ایه.. متشکل از ویولن، پیانو و سنتور.. البته یه 7،8تا ساز دیگه هم قرار بود بهش اضافه کنم که دیگه ضد حال خوردیمو بیخیالش شدیم.. شاید خوشتون اومد و ادامش دادیم.. تو کسر میزان 7/8 هست.. بازم شرمندم.. مسخرم نکنین :18:

MA_Happy
Sunday 1 May 2011, 06:26 PM
عالیه،روی همین کار کنید،من هم فردا بهتون انشاالله میپیوندم.
یا علی

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Sunday 1 May 2011, 06:39 PM
محمد جان بسیار قشنگ و زیبا...
میتونی فایل Sibelius اش رو هم قرار بدی؟
بعد یه سوالی...
ما این رو به سبک خودمون تنظیم کنیم؟؟

Mohammad_ngml
Sunday 1 May 2011, 07:09 PM
فداتون.. محمد جان این فایل midi هست میتونی با sibelius بازش کنی.. ولی تمام ویبرهای ویولن حذف میشن و بعضی از قسمتهای نت مشکل دار میشن.. من توصیه ام اینه که با گیتار پرو بازش کنی و ادیتش کنی.. بخدا برای ماکت سازی هیچی بهتر از گیتار پرو نیست.. تازه سیبلیوس داخل نرم افزار هی از ضرب میفته.. از طرفی من شخصا سختیم میگیره تو سیبلیوس نت بنویسم.. در مورد سوال دومت هم منظورتو متوجه نشدم

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Sunday 1 May 2011, 07:24 PM
ممنون.........
منظورم اینه که من این فایل رو چی کارش کنم؟؟؟؟؟
تنظیم دیگه ای براش بکنم...

Mohammad_ngml
Sunday 1 May 2011, 07:35 PM
اگه فکر میکنی ملودیش تا اینجا خوب بوده که ادامش میدیم.. اگه فکر میکنی احتیاج به تغییر داره هرچی دوست داری روش بذار بعد همه با هم اظهار نظر میکنیم.. فقط خیلی دوست دارم این بحث شکل بگیره که چه سازهایی اضافه بشه و هرکدوم از سازها در ابتدا و وسط و انتهای کار چه نقشی باید داشته باشن.. کجا مثلا گیتار الکتریک سولو بزنه.. اصلا بزنه یا نه.. (چون قرار بود یه کار تلفیقی سنتی-مدرن بشه) میدونی.. شاید اگه هدفم رو از ساخت این آهنگ بگم تکلیفمون مشخص بشه.. (البته به چند نفر گفتم) هدف اینه که یه کار زیبا (تو استایل آهنگهای یانی) شکل بگیره با این تفاوت که سازهای سنتی در میان سازهای غربی و کلاسیک طوری خودنمایی کنه که همه به قدرت موسیقی سنتی و سازهای سنتی ایران پی ببرن (اوه اوه عجب حرف گنده تر از دهنم زدم :دی) البته این مستلزم اینه که این کار اجرا بشه توسط نوازندگان.. البته میدونم که این قطعه اصلا در دستگاه های موسیقی ایرانی نیست.. ولی عوضش سازهای ایرانی و ایرانی صفت خواهد داشت.. البته این فقط تئوری منه ها.. به شدت پذیرای پیشنهادات و انتقادات عزیزانم که شما باشید هستم.. پس محمد جان هرجور خودت صلاح میدونی تنظیم کن و اگرم اصلا از هدف من خوشت نمیاد بازم نوکرتم و از پیشنهادت استفاده میکنم..

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Sunday 1 May 2011, 07:45 PM
هدفت خوبه....
نتی که به من دادی زیاد گویا نیست....
ای کاش تو سیبلیوس مینوشتی!

Mohammad_ngml
Sunday 1 May 2011, 08:03 PM
چشم داداش.. سعی میکنم امشب تایپش کنم بذارم

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Sunday 1 May 2011, 08:18 PM
نه ممنون...!
خودم تایپ کردم هر سه تا تراکش رو...!
انصافاً قشنگ ساختیا...!
آهنگساز بودی ما خبر نداشتیم؟؟!!

Mohammad_ngml
Sunday 1 May 2011, 08:36 PM
واقعا؟ امیدوار شدم.. خوب پس کار رو شروع کنیم دیگه.. کار من اینه که بشینم ببینم بقیه تا فردا چیکار میکنن :دی

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Sunday 1 May 2011, 08:49 PM
شاید هم پس فردا...!
کار زمان بره...!

STNHZ
Monday 2 May 2011, 01:09 PM
کاری که گذاشتید خوبه ولی اگر می خواید قطعه تون همراه با شعر باشه اصلا مناسب نیست.
(منم در نیمه ی دوم تیر بهتون خواهم پیوست :دی)
علاوه بر این تقریبا پُره و دیگه نمی شه بهش چیزی اضافه کرد...
وگرنه زیادی شلوغ می شه و صداها گم می شن.
یه جا هم (اولاش) پیانو یه نت رو تکرار می کنه که قشنگ نیست...
و کاملا مشخصه که کار یه گیتاریست بوده :دی همه پارتها رو شبیه آرپژای گیتار گذاشتید!

پیشنهاد می کنم فعلا از یه قطعه ی ساده که تا حالا تنظیم نشده شروع کنید که آکورداشم آسون باشه.
یا یه آهنگ مشهور و ساده رو از نو تنظیم کنید.
یه چیز کوتاه و آسون در حد twinkle twinkle :دی
اگر هم می خواید حتما خودتون بسازید در مرحله ی اول ملودی اصلی رو فقط بذارید نه یه کار تقریبا آماده شده رو. و آکوردهاش رو زیرش بنویسید و بر پایه ی اون ملودی و آکورد اورتورها و پاساژها و سؤال جواب های لازم رو اضافه کنید. بعدش یه قطعه ی خام دارید که با توجه به اون می تونید پارت تک تک سازها رو بنویسید...
سازها رو هم از اول مشخص کنید؛ شما یک یا دو ساز واسه ریتم می خواید؛ یه ساز ضربی می خواید؛ باس می خواید؛ و یک یا چند ساز که از پس زیرصداها و صداهای کششی بر بیان.
علاوه بر این باید از ملودی اصلی غافل نشید و زیاد هم شلوغش نکنید؛ از سکوت دادن به سازها نترسید و ملودی اصلی آهنگ رو (که قراره به هیچ وجه با صداهای دیگه پوشیده نشه) بین سازها تقسیم کنید.

Mohammad_ngml
Monday 2 May 2011, 07:44 PM
اصلا هم معلوم نیست که کار یه گیتاریست بوده :دی بابا ما میگیم کار حرفه ای.. twinkle twinkle ؟ :دی من فقط خواستم شبیه فیلم فارسی نشه... اینطور که معلومه شما مشتاق قطعه ی پاپ ایرانی هستی.. خوب البته بد نیست. ولی اگه طرحی دارید بگید و ما مشتاقانه میکوبیمش.. اا ببخشید.. بهره میگیرم ازش :دی به قول یکی از دوستان ایرانی جان لاک، با کنج خونه نشستن و تئوری صادر کردن که کاری پیش نمیره..

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Monday 2 May 2011, 08:41 PM
من اصلاً امروز وقت نکردم کار کنم رو این آهنگ....!
نیم ساعته پای کامپیوتر اومدم....
انشاالله فردا پس فردا آماده میکنم...!

MA_Happy
Monday 2 May 2011, 08:48 PM
من هم،ولی دوستان اون چیزی که ساناز خانم گفتند خوب نیست،یک کار را انتخاب کنیم،شروع کنیم تا تهش بریم.

r_a_m_i_n
Monday 2 May 2011, 09:41 PM
علاوه بر این تقریبا پُره و دیگه نمی شه بهش چیزی اضافه کرد...
وگرنه زیادی شلوغ می شه و صداها گم می شن.
و کاملا مشخصه که کار یه گیتاریست بوده :دی همه پارتها رو شبیه آرپژای گیتار گذاشتید!
سازها رو هم از اول مشخص کنید؛ شما یک یا دو ساز واسه ریتم می خواید؛ یه ساز ضربی می خواید؛ باس می خواید؛ و یک یا چند ساز که از پس زیرصداها و صداهای کششی بر بیان.
علاوه بر این باید از ملودی اصلی غافل نشید و زیاد هم شلوغش نکنید؛ از سکوت دادن به سازها نترسید و ملودی اصلی آهنگ رو (که قراره به هیچ وجه با صداهای دیگه پوشیده نشه) بین سازها تقسیم کنید.

کاملا موافقم

MA_Happy
Monday 27 June 2011, 10:17 AM
سلام دوستان،متاسفانه این تاپیک نتونست اونجور که میخواست کار خودش را ادامه بده،ولی دوباره از الآن شروع میکنیم،دوستان یک ملودی بود،برای آواخوانی،توی کتاب سلفژی که کار میکنم،بعد تصمیم گرفتم چون ملودی زیباییست نتش را بنویسم،اینجا بگذارم،دوستان بیایند رویش ایده هایشان را خالی کنند،دوستان اصلا این فقط ملودی است و تا حالا این تنظیم نشده،میخواهیم ببینید چکار میکنید،اگر بتونیم و فعالیتمون را جدی ادامه بدیم،هم دست خودمان راه می افتد،هم مشکلاتمان برطرف می شود،هم علم یاد میگیریم و به دیگران میاموزیم.منتظر تنظیم ها هستیم،من که خودم تازه دارم شروع میکنم،
اینم لینک ملودی در فایل گیتار پرو
You can see links before reply (You can see links before reply)
منتظر تنظیم هایتان هستم

hbhb
Monday 27 June 2011, 11:19 AM
سلام دوستان،متاسفانه این تاپیک نتونست اونجور که میخواست کار خودش را ادامه بده،ولی دوباره از الآن شروع میکنیم،دوستان یک ملودی بود،برای آواخوانی،توی کتاب سلفژی که کار میکنم،بعد تصمیم گرفتم چون ملودی زیباییست نتش را بنویسم،اینجا بگذارم،دوستان بیایند رویش ایده هایشان را خالی کنند،دوستان اصلا این فقط ملودی است و تا حالا این تنظیم نشده،میخواهیم ببینید چکار میکنید،اگر بتونیم و فعالیتمون را جدی ادامه بدیم،هم دست خودمان راه می افتد،هم مشکلاتمان برطرف می شود،هم علم یاد میگیریم و به دیگران میاموزیم.منتظر تنظیم ها هستیم،من که خودم تازه دارم شروع میکنم،
اینم لینک ملودی در فایل گیتار پرو
You can see links before reply (You can see links before reply)
منتظر تنظیم هایتان هستم

.....................
می شه midi قطعه رو هم بذارین؟

MA_Happy
Monday 27 June 2011, 11:31 AM
.....................
می شه midi قطعه رو هم بذارین؟
بفرمایید،اینم فایل میدی قطعه:
راستی دوست عزیز یک نکته ای تمپو را هر چی دوست دارید خودتان بگذارید،توی اون فایل گیتار پرو 120 بود،توی یاین فایل میدی 60.هر چی دوست دارید تمپو را بگذارید.

hbhb
Monday 27 June 2011, 05:33 PM
خب من تا یه جاییش تنظیم کردم. ملودیو تا حدی تغییر دادم(کمی بیشتر از تا حدی!). با یه ساندفونت نه چندان جالبم یه ام پی تری ازش درست کردم که به هر حال از میدی خیلی بهتره(تو میدی یه جاهایی استرینگایی که نوشتم درست شنیده نمی شه). اگه رو این کار گیتار الکتریکم زده بشه خیلی جواب می ده چون آکوردایی که گذاشتم جون میده واسه اسپیس راک. حتی اون قسمتایی رو که با ابوا نوشتم می شه با گیتار زد من چون ساندفونت خوب گیتار نداشتم از ابوا استفاده کردم.
لینک mp3:
لینک midi :

MA_Happy
Monday 27 June 2011, 07:09 PM
خب من تا یه جاییش تنظیم کردم. ملودیو تا حدی تغییر دادم(کمی بیشتر از تا حدی!). با یه ساندفونت نه چندان جالبم یه ام پی تری ازش درست کردم که به هر حال از میدی خیلی بهتره(تو میدی یه جاهایی استرینگایی که نوشتم درست شنیده نمی شه). اگه رو این کار گیتار الکتریکم زده بشه خیلی جواب می ده چون آکوردایی که گذاشتم جون میده واسه اسپیس راک. حتی اون قسمتایی رو که با ابوا نوشتم می شه با گیتار زد من چون ساندفونت خوب گیتار نداشتم از ابوا استفاده کردم.
لینک mp3:
لینک midi :
واقعا خیلی عالی بود،شما استاد هستید،اینو از پروفایلتون فهمیدم،به لطف دوستان و با استادی شما ما میتوانیم آهنگهای خوبی تنظیم کنیم،استاد فقط ازتون یک خواهش دارم،گیتار پرو 5 را دانلود کنید،اگر لینکش را ندارید،بگویید بهتان بدهم،چون واقعا اگر شما بتونید به ما در گیتار پرو کمک کنید،ما خیلی میتوانیم پیشرفت کنیم.
دوستان خدا رو شکر یک استاد هم توی جمعمان پیدا شد،بچه ها و دوستان عزیز خواهش میکنم که بیاید و در این فعالیت گروهی،فعالیت کنید.

alone_composer
Monday 27 June 2011, 11:06 PM
اگر اکثریت نظرشون رو گیتار پرو باشه ( که هست) من هم مشکلی ندارم...
مسعود جان تو سیبلیوس هم مشکلی داشتی من در خدمتم...
در ضمن Mohammad_ngml (You can see links before reply) هم این نرم افزار رو خیلی خوب بلده...

دوستان عزیز سلام. اول اینکه مسعود عزیز از پیشنهاد خوبتون ممنونم بسیار عالی هست.

و دوم به نظرم Encore هم می تواند به سادگی برای نوشتن پارتی تور استفاده شود. درست است که قدیمی است و مشکلاتی هم دارد اما من با اینکه به سیبلیوس مسلط هستم ولی با انکور بسیار ساده تر و سریع تر شما می توانید برای هر نوع ارکستری پارت بنویسید.

نظر دوستان چیست؟

MA_Happy
Monday 27 June 2011, 11:31 PM
دوستان عزیز سلام. اول اینکه مسعود عزیز از پیشنهاد خوبتون ممنونم بسیار عالی هست.

و دوم به نظرم Encore هم می تواند به سادگی برای نوشتن پارتی تور استفاده شود. درست است که قدیمی است و مشکلاتی هم دارد اما من با اینکه به سیبلیوس مسلط هستم ولی با انکور بسیار ساده تر و سریع تر شما می توانید برای هر نوع ارکستری پارت بنویسید.

نظر دوستان چیست؟
به استاد تهرانی،سلام،خوب هستید؟شما کجا،اینجا کجا.
ببینید ما حرفامون اولش بود،یکسری ها گفتند سیبلیوس و غیره،بببینید ما طبق بررسی که کردیم دیدیم گیتار پرو خیلی کاربر بیشتری داره و حتی هر کاربر عامی هم این نرم افزار را دارد،بعد اگر یک آهنگ کامل تنظیم شد و بدون عیب و نقص بود،با محمد جان صحبت کردیم،قرار شد اونموقع ایشون در سیبلوس یکبار کاملا پارت نویسی کنند،نمیدونم،گیتار پرو فکر کنم بدرد هر سبکی بخورد،بازم ما مطابق عام هستیم،ببینیم دوستان چه نظری میدهند.
دوستان نظرتان کدام است؟نرم افزار Guitar pro و یا Encore؟
دوستان منظر جوابتان هستم.

metal-militia
Monday 27 June 2011, 11:40 PM
دوستان برای سولوی گیتار الکتریک میتونید رو کمک های بی شائبه بنده حقیر حساب کنید و فقط بگید چه سولوی میخواید.سرعتی یا احساسی یا تکنیکی.

hbhb
Tuesday 28 June 2011, 11:47 AM
مسعود جان ممنونم ازت. شما لطف داری.
یه نظر منم encore بهتره.

MA_Happy
Tuesday 28 June 2011, 11:59 AM
هر چی دوستان بگویند،چون ما میخواهیم روی نت یاد بگیریم،باید یک نرم افزار انتخاب کنیم که هم راحت و سریع باشد،هم کم حجم که همه دوستان بتونند داشته باشند و یا دانلود کنند،بگذارید چند دوست دیگر هم نظر بدهند،اگر همه این نظر را داشتند،لینک دانلود این نرم افزار را هم میگذارم.

metal-militia
Tuesday 28 June 2011, 12:17 PM
من نظرم روی گیتار پرو هست.اگه از نسخه 6 استفاده کنیم صداهای خیلی خوبی میگیریم.

MA_Happy
Tuesday 28 June 2011, 12:23 PM
من نظرم روی گیتار پرو هست.اگه از نسخه 6 استفاده کنیم صداهای خیلی خوبی میگیریم.
دوستان عزیز واقعا صداهای خیلی خوبی داره و کامله این نسخه از نرم افزار گیتار پرو،اما متاسفانه خیلی از دوستان این نرم افزار را ندارند،ما به این دلیل گفتیم یا Guitar pro 5 یا Encore که هر دو کم حجم هستند و میتوانیم از اینترنت دانلود کنیم.

metal-militia
Tuesday 28 June 2011, 12:27 PM
پس من به گیتار پرو 5 رای میدم.چون کار باهاش راحته.در ضمن من پیشنهاد میدم کار که تموم شد هرکس بیاد و قسمت مربوط به ساز خودش رو ضبط کنه و بعدا تمامی اونهارو کنار هم بزاریم و میکس کنیم.اینطوری خیلی بهتره

MA_Happy
Tuesday 28 June 2011, 12:35 PM
پس من به گیتار پرو 5 رای میدم.چون کار باهاش راحته.در ضمن من پیشنهاد میدم کار که تموم شد هرکس بیاد و قسمت مربوط به ساز خودش رو ضبط کنه و بعدا تمامی اونهارو کنار هم بزاریم و میکس کنیم.اینطوری خیلی بهتره
فعلا 2 به 1 هست،البته محمد جان هم هستند،میشه 2 به 2،2 نفر گیتار پرو ،2 نفر انکور،بگذارید یک نفر دیگر هم رای بدهد.

mixer
Tuesday 28 June 2011, 04:45 PM
من پیگیر کارهای دوستان و همچنین مطالب مفید این تاپیک هستم . کماکان سپاسگذارم مسعود جان . . .

HamedSedighi
Wednesday 29 June 2011, 06:48 PM
موفق باشید ، تاپیک خوبی است

Mohammad_ngml
Wednesday 29 June 2011, 06:53 PM
دوستان عزیزم سلام... منم اگه کمکی از دستم بر میاد در خدمتم.. فعلا یه 10 روزی به خاطر تحویل پروژه نهایی دانشگاه درگیرم.. ولی در مورد گیتار اگه امری بود بنده در خدمتم.. اگه پارتی چیزی کم و کسر داشتین :دی

taba631
Wednesday 29 June 2011, 09:41 PM
سلام بچه ها من چند تا ملودی در آوردم قشنگه.با صدام تو گوشی ضبطیدم.نمی دونم چه جوری تبدیل به نتشون بکنم.کمکم کنین.

metal-militia
Wednesday 29 June 2011, 09:46 PM
خب شما ملودیارو بزار.دوستان یه راهی پیدا میکنن

hbhb
Friday 1 July 2011, 02:22 PM
تو یه تاپیکی اینجا دیدم نوشته بود چرا آهنگای پاپ غربی به صورت midi پیدا میشه ولی آهنگای ایرانی نه. اگرم باشه اینجوریه که یه نفر با کیبورد زده و به صورت میدی ضبط کرده که خیلی با آهنگ اصلی متفاوته. این بود که تصمیم گرفتم یکی از آهنگایی رو که خیلی دوستش داشتم(کی اشکاتو پاک می کنه) رو میدی کنم.ولی از اونجایی که کار زیاد می بره و منم اهل تکخوری نیستم! گفتم تو این تاپیک مطرحش کنم کارو به صورت گروهی انجام بدیم.من اورتور اولشو در آوردم بقیه شو دوستان پیشقدم شن. ضمنا نگین که این کار قبلا تنظیم شده و دوباره نوشتنش فایده نداره. به نظر من همون طور که تو نوازندگی کاور کردن خیلی موثره برای تنظیم کردن هم خیلی فایده داره.بعدشم لازم نیست کار کپی نعل به نعل آهنگ اصلی دربیاد.منظورو برسونه کافیه!
لینک midi
لینک mp3

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Tuesday 5 July 2011, 06:09 PM
من میگم سیبلیوس خوبه ولی چون دانلود و کار باهاش سخته...
همون گیتار پرو....

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Thursday 7 July 2011, 04:16 PM
چرا این تاپیک مستمر به کارش ادامه نمیده...؟!
مسعود جان چرا این آهنگی که گذاشتی خودت تنظیمش نکردی....؟
من سعی میکنم سریع یک تنظیمی بکنم تا این تاپیک دوباره به فعالیتش ادامه بده.....

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Thursday 7 July 2011, 04:37 PM
من هر چی به ذهنم رسید رو سریع نوشتم.......
به امید این که بقیه هم بیاین فعالیت کنن........................
مخصوصاً آقا مسعود ................
تو این فایل زیپ mp3 و pdf رو قرار دادم....
فایل گیتار پرو رو هم سعی میکنم بنویسم.......
یکم طول میکشه چون کار باهاش برام سخته.....
(You can see links before reply)

MA_Happy
Thursday 7 July 2011, 10:13 PM
سلام بچه ها،آقا طبق درگیری کوچکی که برام پیش اومد،اصلا این تاپیک و بقیه رو یادم رفته بود،این دفعه خودم را سرزنش میکنم که این همه اومدم کار کردم،بعد ول کردم،از این به بعد قول میدهم فعالیت مستمرمان شروع شود،فقط میدونید بچه ها متاسفانه،همان وقتی که تاپیک بالا آمده بود،ما به مسافرت رفتیم،بعد وقتی برگشتیم،من مدرسه رفتم و غیره که خیلی سرم شلوغ شد،ولی شرمنده،این خیلی کار زشتی از من بود،از امروز شروع میکنم

MA_Happy
Thursday 7 July 2011, 10:27 PM
من هر چی به ذهنم رسید رو سریع نوشتم.......
به امید این که بقیه هم بیاین فعالیت کنن........................
مخصوصاً آقا مسعود ................
تو این فایل زیپ mp3 و pdf رو قرار دادم....
فایل گیتار پرو رو هم سعی میکنم بنویسم.......
یکم طول میکشه چون کار باهاش برام سخته.....
(You can see links before reply)
آقا ممنون،خیلی عالی بود،ببینید خودتم میدونی من خودم نوآموزم و نظرات تخصصی را باید اشخاصی چون بهنود عیزیز و استاد تهرانی بدهند،اما یک نکته قابل توجه این است که شما پس از پایان پارتی که ملودی اصلی را فلوت میزند،دقیقا تو اوج آهنگ،یکهو آهنگ انگار تمام میشد یک قطعه ی جدا شروع میشود،میدونید،انگار شنونده منتظر یکچیزی باشد،ولی شما اون چیز را به شنونده نمیدهید.
خلی عالی بود
موفق باشید

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Friday 8 July 2011, 11:23 PM
آقا ممنون،خیلی عالی بود،ببینید خودتم میدونی من خودم نوآموزم و نظرات تخصصی را باید اشخاصی چون بهنود عیزیز و استاد تهرانی بدهند،اما یک نکته قابل توجه این است که شما پس از پایان پارتی که ملودی اصلی را فلوت میزند،دقیقا تو اوج آهنگ،یکهو آهنگ انگار تمام میشد یک قطعه ی جدا شروع میشود،میدونید،انگار شنونده منتظر یکچیزی باشد،ولی شما اون چیز را به شنونده نمیدهید.
خلی عالی بود
موفق باشید

به نظرت اون قسمتی که Bold کردم بده...؟

MA_Happy
Saturday 9 July 2011, 07:56 AM
به نظرت اون قسمتی که Bold کردم بده...؟
محمد جان،نظرات کارشناسی را بر اساس قوانین دقیق و علمی را دوستان عزیزی چون بهنود جان و آقا تهرانی بدهند،اما ببینید شنونده منتظر میمونه،همش فکر میکنه آهنگ تموم نشده،بهتر نبود آهنگ را تو همون اوج نگه میداشتی،بعد گیتار را وارد ملودی اصلی میکردی؟

digilap
Saturday 9 July 2011, 11:52 AM
جالب بود فقط یه سوالی ذاشتم

این همون چیزیه که تنظیم شده؟
اگه درست فهیده باشم و این نتیجه نتظیم گروهی باشه البته بد نشده!
سوالم اینجاست که خیلی شبیه به کارهای کلاسیک شده! نیست؟!
نه اینکه بگم عیبی داره ها نه! فقط خواستم بگم همچین چیزی رو القا میکنه
شاد باشید

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Saturday 9 July 2011, 12:22 PM
جالب بود فقط یه سوالی ذاشتم

این همون چیزیه که تنظیم شده؟
اگه درست فهیده باشم و این نتیجه نتظیم گروهی باشه البته بد نشده!
سوالم اینجاست که خیلی شبیه به کارهای کلاسیک شده! نیست؟!
نه اینکه بگم عیبی داره ها نه! فقط خواستم بگم همچین چیزی رو القا میکنه
شاد باشید

سلام...
یه نفر تنظیمش کرده....
آره به نظر من شبیه کلاسیک تنظیمش کردم...!
چون خودم به کلاسیک علاقه دارم.....
نت آهنگ های کلاسیک هم زیاد دیدم و تایپ کردم....
شاید تاثیر اونهاست....

digilap
Saturday 9 July 2011, 12:31 PM
چیزی که من هنوز متوجه نشدم و نیاز به یاری پر مهرتان دارم اینه که
یه توضیحی راجع به روند انجام این تنظیم بدید!اصلا آهنگی وجود نداشت و شما از ابتدا آنرا ساختید یعنی از ملودیه ابتداییه فلوت تا انتها؟
یا اینکه چیزی وجود داشته و شما تغییرات ایجاد کردید!

من برای خودم میپرسم! چون هر چند سواد نوشتنش رو ندارم ولی ملودی و فضا سازی خیلی زیاد به مغزم گاهی حتی هجوم میارن ولی باهاشون کاری نمیتونم انجام بدم! چون همونجور که سریع میان سریع هم ناپدید میشن!
شاد باشید
راستی شما اینجور مواقع چیکار میکنید؟
وقتی یه ملودی در ذهن دارید چیکار میکنید؟ یا مجموعه از اصوات از ذهنتون میگذره ! چیکارش میکنید که بتونید بعدا اجراشون کنید؟ خوب مثلا وسط خیابون یا تو خواب؟
چیکار میکنید! من خودم سعی میکنم خودمو به گیتارم برسونم و با کامپیوتر ضبط کنم! ولی خوب زیاد باحال نمیشه!
شاد باشید

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Saturday 9 July 2011, 12:41 PM
ملودی رو تو صفحه قبل میتونید پیدا کنید.......
روند کار اینه که یکی از دوستان یک ملودی پیشنهاد میده بقیه تنظیمش میکن....
یعنی ملودی مشخصه بقیه میان تنظیم میکنن....

MA_Happy
Saturday 9 July 2011, 01:08 PM
من برای خودم میپرسم! چون هر چند سواد نوشتنش رو ندارم ولی ملودی و فضا سازی خیلی زیاد به مغزم گاهی حتی هجوم میارن ولی باهاشون کاری نمیتونم انجام بدم! چون همونجور که سریع میان سریع هم ناپدید میشن!
شاد باشید
راستی شما اینجور مواقع چیکار میکنید؟
وقتی یه ملودی در ذهن دارید چیکار میکنید؟ یا مجموعه از اصوات از ذهنتون میگذره ! چیکارش میکنید که بتونید بعدا اجراشون کنید؟ خوب مثلا وسط خیابون یا تو خواب؟
چیکار میکنید! من خودم سعی میکنم خودمو به گیتارم برسونم و با کامپیوتر ضبط کنم! ولی خوب زیاد باحال نمیشه!
شاد باشید
مشکل خیلی از ماها همین هست،شاید فضاهایی در ذهن داشته باشیم،ولی نتوانیم اون فضا ها را در موسیقیمان القا کنیم،ببینید دوست عزیز این تاپیک این مشکل را میتواند برطرف کند،شما هر نتی اومد ب ذهنت،بنویس،بعد اکورد بگذار و شروع کن به یک تنظیم(این ساده ترین راهه،و اگر نه کلی قوانین و غیره وجود دارد)،سعی کن اون فضا ها را در آهنگ ایجاد کنی،بعد بگذار توی این تاپیک،البته یکبار ملودی را بگذار،یکبار هم تنظیم را(جدا،جدا)،بعد اینجا با همراهی دوستان مشکلات تنظیمتان را برطرف میکنیم،و اگر فضایی را نتوانستید در تنظیم القا کنید،میتوانید این کار را بکنید،این کار باعث میشود هم علمتان بالارود و هم فضاهای درون ذهنتان،تبدیل به آهنگ شوند.

hbhb
Sunday 24 July 2011, 04:57 PM
تو یه تاپیکی اینجا دیدم نوشته بود چرا آهنگای پاپ غربی به صورت midi پیدا میشه ولی آهنگای ایرانی نه. اگرم باشه اینجوریه که یه نفر با کیبورد زده و به صورت میدی ضبط کرده که خیلی با آهنگ اصلی متفاوته. این بود که تصمیم گرفتم یکی از آهنگایی رو که خیلی دوستش داشتم(کی اشکاتو پاک می کنه) رو میدی کنم.ولی از اونجایی که کار زیاد می بره و منم اهل تکخوری نیستم! گفتم تو این تاپیک مطرحش کنم کارو به صورت گروهی انجام بدیم.من اورتور اولشو در آوردم بقیه شو دوستان پیشقدم شن. ضمنا نگین که این کار قبلا تنظیم شده و دوباره نوشتنش فایده نداره. به نظر من همون طور که تو نوازندگی کاور کردن خیلی موثره برای تنظیم کردن هم خیلی فایده داره.بعدشم لازم نیست کار کپی نعل به نعل آهنگ اصلی دربیاد.منظورو برسونه کافیه!
لینک midi
لینک mp3

کاملش کردم!

Arash-hadian
Tuesday 23 August 2011, 02:01 PM
سلام به دوستانم!

یه سوال : الان کاری رو در دست دارین یا پروژه متوقف شده؟

راستشو بخواین من ملودی هزاردستان معروف رو (ساخته مرتضی نی داود) خیلی وقت پیشا برای چند تا ساز تنظیمش کردم! اگه خواستین فایل میدیش رو میزارم
:)

asana
Tuesday 29 November 2011, 11:32 AM
سلام به دوستانم!

یه سوال : الان کاری رو در دست دارین یا پروژه متوقف شده؟

راستشو بخواین من ملودی هزاردستان معروف رو (ساخته مرتضی نی داود) خیلی وقت پیشا برای چند تا ساز تنظیمش کردم! اگه خواستین فایل میدیش رو میزارم
:)

دوست خوبم اگر این کار رو انجام بدید بسیار سپاسگذار خواهم شد

اگر هم نت اون رو دارید دریغ نکنید تا دوستان نظر بدهند